OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Eternal Sabath

 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> manga
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
c0en
the MAN


Liitunud: 14 Apr 2004
Postitusi: 444
Asukoht: +35° 39' 37.47, +139° 43' 45.26

PostitusPostitatud: Nelj Sept 06, 2007 08:24    Teema: Eternal Sabath Vasta viitega

Päris huvitav lugemine oli
Manga algab sellest kuidas yks noormees lihtsalt võtab asju ja tarbib teenuseid ilma et inimesed oleks midagi kysind, tal on nimelt võime inimeste teadvust mõjutada...

Lugu ise on 8 vol. i pikk, seega asjad käivad selles mangas kiirelt mingit yleliikset jokutamist ei ole.

Teema ise on huvitav päris ok lt joonistatud ei puudu ka "geiroiline" kangelanna



ametlik mangavideo Queen @ Live Aid (1985)
_________________
this knif drink a manners under a Creative Commons Attribution 2.5 License//CRBS needs you - if you're horny and gorgeous female
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Püh Sept 09, 2007 12:27    Teema: Vasta viitega

See on Apollo's müügil ka. Kuid teine vol on otsas ja siis ma pole viitsinud kolmandat osta.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Püh Sept 09, 2007 19:05    Teema: Vasta viitega

See on tore psühholoogiline manga ja esimene osa on väga huvitav, eriti stseenid, kus peategelane teiste mõistustes tuulab ja kuidas see kõik kujutatud on. Teises volume'is neid kahjuks peaaegu polnudki ja venis ka kuidagi, nii et ma ei suuda otsustada, kas ka kolmandat osta. Olen kuulnud, et hiljem läheb paremaks nagu... c0en, mis sa kostad?

Ning, kammerer, kui sa Viru tänava Apollos tuulasid, siis sealt haarasin mina viimase 2. volume'i ära. Aga muidu on tore näha, et sa siin postitad, ma juba mõtlesin, et surnud...
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> manga Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: