OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Konsoolid&Mängud
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 58, 59, 60, 61, 62, 63  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> mängud
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Shirotoki



Liitunud: 11 Veeb 2010
Postitusi: 333
Asukoht: Põltsamaa/Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Jan 05, 2012 20:39    Teema: Vasta viitega

inz002 kirjutas:
http://katawashoujo.blogspot.com/2012/01/katawa-shoujo-released.html
Päris kaua oodatud kraam.... Lõpuks ahjusoojana saadaval!


Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
teshrin



Liitunud: 18 Aug 2009
Postitusi: 532
Asukoht: Fujoshi land

PostitusPostitatud: Reede Jan 06, 2012 11:29    Teema: Vasta viitega

inz002 kirjutas:
http://katawashoujo.blogspot.com/2012/01/katawa-shoujo-released.html
Päris kaua oodatud kraam.... Lõpuks ahjusoojana saadaval!




Ma pole varem sellist, mm, kuidas nüüd öelda, eht-jaapanlikku mängu (visuaalromaani, et mitte öelda dating simi) mänginud, nagu animes näha (nt Ore no Imouto's), ja siiani, kus 5 mängutundi on kirjas (jee, mängus on ajaloendur!) ja üks viiest character pathist on lukust lahti, olen kohutavalt rahul - plot on hea ning kuigi võtaks nende tegelaseillustratsioonide kvaliteedi kallal (stseenide omad on väga viis), saab sellest siiski tänu plotile mööda vaadata.

Just sain mängitud stseeni, kus peategelane saab suudluse, ja huilgasin: "Jess!" Kallis Kallis Oo jaa, praegu on see mäng mulle vägagi meeltmööda, ja kindlasti ka edaspidi. :3
_________________
You're only young once, but you can be immature forever.

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
VeltroIII



Liitunud: 7 Jan 2012
Postitusi: 8

PostitusPostitatud: Laup Jan 07, 2012 18:45    Teema: Vasta viitega

Tere, olen uus siin foorumil.

Igatahes, kas keegi teist on kuulnud neid jutte, et Microsoft ja Sony kuulutavad välja järgmisel E3 vastavalt Xbox 720 (Nextbox või mida iganes, ma ei tea) ja PS4?

http://games.ign.com/articles/121/1215948p1.html

Mida te arvate? On meil juba vaja uut konsoolide põlvkonda või mitte?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Blawk



Liitunud: 1 Aug 2009
Postitusi: 438

PostitusPostitatud: Laup Jan 07, 2012 19:35    Teema: Vasta viitega

VeltroIII kirjutas:
Tere, olen uus siin foorumil.

Igatahes, kas keegi teist on kuulnud neid jutte, et Microsoft ja Sony kuulutavad välja järgmisel E3 vastavalt Xbox 720 (Nextbox või mida iganes, ma ei tea) ja PS4?

http://games.ign.com/articles/121/1215948p1.html

Mida te arvate? On meil juba vaja uut konsoolide põlvkonda või mitte?

Mis mõttes juba? Uut konsoolipõlvkonda on juba ammuilma vaja.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
VeltroIII



Liitunud: 7 Jan 2012
Postitusi: 8

PostitusPostitatud: Laup Jan 07, 2012 20:36    Teema: Vasta viitega

Blawk kirjutas:
VeltroIII kirjutas:
Tere, olen uus siin foorumil.

Igatahes, kas keegi teist on kuulnud neid jutte, et Microsoft ja Sony kuulutavad välja järgmisel E3 vastavalt Xbox 720 (Nextbox või mida iganes, ma ei tea) ja PS4?

http://games.ign.com/articles/121/1215948p1.html

Mida te arvate? On meil juba vaja uut konsoolide põlvkonda või mitte?

Mis mõttes juba? Uut konsoolipõlvkonda on juba ammuilma vaja.


Ei nõustu kohe üldse. Mida pakuks pakuks meile uus põlvkond, mida praegune põlvkond teha ei saa?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Yoshy
U.C.0079


Liitunud: 4 Apr 2003
Postitusi: 765
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Jan 07, 2012 20:44    Teema: Vasta viitega

Parem graafika.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
VeltroIII



Liitunud: 7 Jan 2012
Postitusi: 8

PostitusPostitatud: Laup Jan 07, 2012 22:01    Teema: Vasta viitega

Yoshy kirjutas:
Parem graafika.


Kas sa tõesti arvad, et see graafikaline hüpe tuleb niivõrd suur kui eelmistel põlvkondadel? Minu jaoks peab sel juhul PS4 pakkuma märkimisväärselt paremat graafikat kui PS3 (mängud nagu Uncharted 3 või Gran Tursimo). Kui PS4 mängud on sellised, mida oleks võinud ka PS3 peal olla, siis mis mõte on üldse uuel põlvkonnal?

Mul raske uskuda, et praeguse põlvkonna konsoolide graafikast ei piisa. Aga noh, see on minu perspektiiv loomulikult. Ma arvan, et me peaks veel vähemalt 2-3 aastat vastu 360ne ja PS3'ga.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
lostinthemist



Liitunud: 16 Sept 2009
Postitusi: 432
Asukoht: Lõuna-Korea

PostitusPostitatud: Laup Jan 07, 2012 22:28    Teema: Vasta viitega

Mingis mõttes ma nõustun, et vabalt peaks vastu 2-3 aastat (ma isegi eelistaks seda Xbox 360 omaniku seisukohast), samas ei saa vastu vaielda, et praeguse põlvkonna konsoolid hakkavad näitama märke vananemisest.
Eriti teravalt andis see tunda just hiljuti välja lastud mängust Battlefield 3, kus konsooligraafika = madalad graafikasätted PCl.


_________________
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Yoshy
U.C.0079


Liitunud: 4 Apr 2003
Postitusi: 765
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Jan 07, 2012 22:29    Teema: Vasta viitega

Ilmselt erick oleks õige inimene sellele küsimusele vastama, ent 6 või 5, sõltuvalt konsoolist, aastat vana riistvara on siiski 6 või 5 aastat vana. Paraku on mul endal küllaltki suva, kuna ei PS3 ega Xbox 360 pole mulle kunagi huvi pakkunud, eelkõige mänguvaliku pärast. Ilmselt peavadki nii MS kui Sony praegused konsoolid paar aastat veel vastu, aga ega E3l millegi välja kuulutamine ei tähenda, et see lähiajal ju välja tuleb. Neil võibki see paar aastat veel aega võtta, enne kui uued tooted turule tulevad. Ja turule uue konsooli toomine on muidugi neile hea, inimesed ju jälle ostavad uued ja veel kallimad masinad endale koju ja seda nad ju kindlasti tahavad.

Aga nagu algul mainisin, kindlasti on siin foorumis paremaid inimesi väitma, kas saaks palju parema graafika või mitte, näiteks mõned inimesed, kes ise neid süsteeme kasutanud on rohkem kui pool tundi oma elust.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Jan 07, 2012 22:31    Teema: Vasta viitega

VeltroIII kirjutas:
Ma arvan, et me peaks veel vähemalt 2-3 aastat vastu 360ne ja PS3'ga.

Me ju võiksime seda teha küll, aga mängutööstus ei kavatsegi.
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
VeltroIII



Liitunud: 7 Jan 2012
Postitusi: 8

PostitusPostitatud: Laup Jan 07, 2012 22:46    Teema: Vasta viitega

Vabarnamees kirjutas:
VeltroIII kirjutas:
Ma arvan, et me peaks veel vähemalt 2-3 aastat vastu 360ne ja PS3'ga.

Me ju võiksime seda teha küll, aga mängutööstus ei kavatsegi.


Mängutööstuses on vähe stuudioid, kes tõepoolest on viinud praeguse põlvkonna maksimumini. Arvutitest pole üldse mõtet rääkidagi, PC'd on alati konsoolidest ees ja nii see ka jääb. Me oleme lihtsalt jõudnud sellisesse punkti, kus graafika ei saa enam teha nii suuri hüppeid nagu PSX-PS2 ja sealt PS2-PS3.

Nintendo hakkab oma seda Wii U'd välja ajama, aga see on niivõrd kahtlane konsool, et selle edus ma küll väga kindel ei ole. Pakutavalt Microsoft kuulutab midagi välja, aga ma ei usu, et PS4 E3 lavale jõuab. Ma ei kujutagi ette, kuidas Sony oma aktsionäre suudaks veenda, et PS4 on majanduslikult teostatav peale PS3 fiaskot. See PSVita neil seal Jaapanis kah üldse ei müü.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
MetsJeesus



Liitunud: 8 Okt 2011
Postitusi: 33
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Jan 08, 2012 03:40    Teema: Vasta viitega

Yoshy kirjutas:
Parem graafika.


Mis selles graafikas nii toredat on. Mul on lihtsalt jube vaadata kuidas tuuakse argumendiks graafika ja kas sa ostaksid lihtsalt graafika pärast endale ps4 või xbox 720 mis maksab arvatavasti kuskil 500 eurot ja siis veel ka hunnik kalleid mänge.
Graafikat minu seisukohast ei tasu üldse vaadata väljaarvatud juhul kui graafikal on väga ainulaadne stiil.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Yoshy
U.C.0079


Liitunud: 4 Apr 2003
Postitusi: 765
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Jan 08, 2012 10:52    Teema: Vasta viitega

VeltroIII kirjutas:
Nintendo hakkab oma seda Wii U'd välja ajama, aga see on niivõrd kahtlane konsool, et selle edus ma küll väga kindel ei ole.


See ei tohiks küll probleemiks olla, oluliselt huvitavam süsteem kui PS3/Xbox 360 ealeski olnud on. Aga seda minu arvates, kuid neid inimesi on kindlasti rohkem. Ja Nintendol iseenesest oleks erinevalt Sonyst ja MSist võimalik teha graafiliselt päris suur hüpe edasi oma konsoolides. Kui tõesti PS4 ja Xbox 720 on tulemas ja sa väidad, et graafiliest ei suuda need konsoolid eriti paremaks minna siis Wii U on pigem see, mis on eelnevast põlvkonnast oluliselt erinev. See peaks tagama piisava edukuse, kuna Wii omajad ilmselt tahavad Wiist arenenumat masinat endale hankida.

MetsJeesus kirjutas:
Mis selles graafikas nii toredat on. Mul on lihtsalt jube vaadata kuidas tuuakse argumendiks graafika...


Minul on ka jube seda vaadata, ma pole kunagi hinnanud nö. hea välimusega mänge eriti. Nõustun ka täiesti, et "ainulaadne stiil" on oluliselt parem, kui "ülirealistlik" 3D graafika. Paraku olen täheldanud, et suurem osa mänguritest ja tootjatest sellest nii aru ei saa. Seega on uue põlvkonna konsoolide tulek küllaltki kindel, kuid küsimus on pigem, kunas see juhtuma saab.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Blawk



Liitunud: 1 Aug 2009
Postitusi: 438

PostitusPostitatud: Püh Jan 08, 2012 12:22    Teema: Vasta viitega

See paljuoodatud Katawa Shoujo, mis mulle on esimene sedalaadi vigur üldse, on alguses küll natuke pettumustvalmistav. Praeguse seisuga tund aega mänginud ja ainult nexti klõpsinud. Lootsin ikka natuke rohkem ise otsustamist näha. Loodan, et seda veel tuleb.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
VeltroIII



Liitunud: 7 Jan 2012
Postitusi: 8

PostitusPostitatud: Püh Jan 08, 2012 13:08    Teema: Vasta viitega

Yoshy kirjutas:
See ei tohiks küll probleemiks olla, oluliselt huvitavam süsteem kui PS3/Xbox 360 ealeski olnud on. Aga seda minu arvates, kuid neid inimesi on kindlasti rohkem. Ja Nintendol iseenesest oleks erinevalt Sonyst ja MSist võimalik teha graafiliselt päris suur hüpe edasi oma konsoolides. Kui tõesti PS4 ja Xbox 720 on tulemas ja sa väidad, et graafiliest ei suuda need konsoolid eriti paremaks minna siis Wii U on pigem see, mis on eelnevast põlvkonnast oluliselt erinev. See peaks tagama piisava edukuse, kuna Wii omajad ilmselt tahavad Wiist arenenumat masinat endale hankida.


Okei, mingi point sul on. Ma nõustun, et Wii U tõepoolest differentseerub olulisel moel konkurentidest. Wii omanikud kindlasti ootavad seda, ent see konsool ei paku mitte midagi PS3 ja Xbox 360 rahvale.

PS4 ei saavuta suur graafikalist ülekaalu sellepärast, et Sonyl lihtsalt ei ole raha selle jaoks enam. PS3 oli täielik majanduslik õudusunenägu ja ta oli praktiliselt peamine põhjus, miks Sony igalt poolt raha veritses. Praegu on see hetk, kus nad peaksid just PS3 ja Vitat võimalikult palju suruma, et natukenegi seda pappi tagasi teenida. Nad ei saa lihtsalt lasta jälle välja mingit >9000 konsooli ja selle pealt järgmised 6 aastat kahjumit teenida.

Xbox bränd on kah enam vähem samas positsioonis.

Ja ega graafika ka minugi jaoks tähtis ei ole, ent olgem ausad - see on see põhiline gimmick, mille alusel konsoole müüakse. Kui me võrdleks näiteks Uncharted 3 ja Witcher 2 PC ultra set peal, siis come on... see graafikaline erinevus ei ole silmaga nähtav. Ma pean reaalselt mõlemat ekraani skännima, et need erisused leida.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Jan 08, 2012 18:12    Teema: Vasta viitega

Ilus videomäng on parem kui kole videomäng samade mehaanikatega.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
MetsJeesus



Liitunud: 8 Okt 2011
Postitusi: 33
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Jan 08, 2012 18:52    Teema: Vasta viitega

Ummi kirjutas:
Ilus videomäng on parem kui kole videomäng samade mehaanikatega.


Ei ütleks nii, sest on ka teisi elemente mis on mängudes omal kohal. Kõige lihtsam näide oleks mängu story.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Jan 08, 2012 19:45    Teema: Vasta viitega

MetsJeesus kirjutas:
Ei ütleks nii, sest on ka teisi elemente mis on mängudes omal kohal.

Mida see lause isegi tähendab? Graafika ei ole jah ainus oluline asi mängude juures, aga ta on ikkagi oluline. Silmad kinni sa ju ei mängi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
MetsJeesus



Liitunud: 8 Okt 2011
Postitusi: 33
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Jan 08, 2012 22:54    Teema: Vasta viitega

Ma mõtlesin sellega seda, et kõikidel elementidel mängudes ei ole samasugune väärtus vaid see asi on sellise väärtusega ja too hoopis naa väärtusega jne.


Ummi kirjutas:
Silmad kinni sa ju ei mängi.


Näppudeta ei kirjutaks sa sellist mõtetut väidet. Kirjuta nüüd parem üks reaalne ja tõsiselt võetav väide mis paneks mind oma meelt muutma, et sul on õigus ja mul ei ole.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Yoshy
U.C.0079


Liitunud: 4 Apr 2003
Postitusi: 765
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Jan 09, 2012 15:45    Teema: Vasta viitega

Ma usun, et Ummi pidas silmas seda, et kui oleks muidu kaks samaväärset mängu, siis oleks parema graafikaga mäng parem kui teine. Vähemalt mina loeks selle nii välja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> mängud Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 58, 59, 60, 61, 62, 63  Järgmine
Lehekülg 59, lehekülgi kokku 63

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: