OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

parim muss
Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
pansomon



Liitunud: 26 Veeb 2003
Postitusi: 468
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Aug 26, 2003 13:47    Teema: parim muss Vasta viitega

hmm, kas ma olen loll või siin see hääletuse-värk ei toimigi? kui tahan hääletuse valikuvariante panna, siis ütleb, et väli tühi (noh, et kirjutaksin sinna midagi, aga ma ju kirjutasin!?).

okei, igatahes, millisel animel parim muss?

imho sarjadest key the metal idol (krt lullaby vist jääb elu lõpuni kummitama) ja loomulikult kenshin ja bebop.

pikkadest siis laputa ja ghost in the shell tal julgelt kannul.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
xin Zeran
Täitsa lõpp .. exx äää?!?!?


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 556
Asukoht: Kirik

PostitusPostitatud: Teis Aug 26, 2003 16:34    Teema: Vasta viitega

There can be only one: Earth Girl Arjuna
aegade parim OST IMHO 8) LaLaLaa
_________________
$> cd /pub
$> more beer

$> man woman
No manual entry for woman
$> exit

Church of Scientology
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
hjarg
Post count matters!


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1207
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Aug 26, 2003 16:45    Teema: Vasta viitega

Bebop. Kindlalt. Kuigi RahXephon jääb temast vaid karvakese võrra maha. Escaflowne oma samamoodi.
Noiri "Lullaby", NGE "Cruel Angel Thesis", Love Hina "Sakura Saku" ning .hack//sign'i "Yasashii Yoake" on laulud, mis minu meelest värivad eraldi esiletõstmist, kuigi ülejäänud albumid nii head vast polegi...

Pikkadest "Mononoke Hime" Joe Hisashi moderne klassika. Hästi nauditav :)
_________________
Roses are red
Violets are blue
All of your base are belong to me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
V6imendi



Liitunud: 2 Veeb 2003
Postitusi: 54

PostitusPostitatud: Teis Aug 26, 2003 20:31    Teema: Vasta viitega

Texhnolyze - Guardian Angel (Xaviel's Edit)
Berserk - Waiting So Long
Naruto - Wind
Mouse - Mouse Chu Mouse LaLaLaa
Triguni kräunuv lõpulugu Kaze wa Mirai ni Fuku

bebop ja gits ka muidugi. narutot ja mouse pole isiklikult näinud ja arvan et pole ka millestki ilma jäänud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Aug 26, 2003 21:32    Teema: Re: parim muss Vasta viitega

pansomon kirjutas:
hmm, kas ma olen loll või siin see hääletuse-värk ei toimigi?

ehh, kakelda tahad või? mis hääletus? mis kindlad valikud? mis vabaduse piiramine!? arvad, et sinu pandud valikutest peab midagi minu top 10-sse mahtuma? :twisted:

Tsiteerin::
okei, igatahes, millisel animel parim muss?

küsimus, millele vastust pole. vähemalt minu jaoks, sest üsna mitme soundtrack on vägagi meeldinud, aga samas pole ühtegi mida ikka ja jälle korduvalt ja pidevalt kuulaks. aga mainida võib midagi ikka, alustades Jin-Roh'ist ja jätkates asjadega nagu (suvalises järjekorras) Arjuna, Utena, Macross Plus, Lain, Patlabor 2 movie, Ayashi no Ceres, Bebop, Silent Hill (mäng, aga pohh), Project A-Ko, Noir, blablablabla (ehk siis see oli ühesõnaga öeldult "ja mitmed teisedki").

ja mis muidugi lauludesse puutub, siis neidki kogunenud hunnikus selliseid, mida mitmeid kordi kuulatud (ja kuulan edaspidigi). ruumi säästlikuse huvides ainult mõned neist:
Alien9 OVA - Rebirth (ED), Ayashi no Ceres - Scarlet (OP), Fruits Basket - Aisubeki Ashita, Marmalade Boy - Suteki na Serenade, Ningyo no Mori - Born to Love U, NieA_7 - Come Here (OP), Xenogear - Mebius, Kiddy Grade (Eclair) - Tsubasa, blablablabla (st, ja paljud teisedki).

lühidalt, isegi top 10-e koostamine läheks mul raskeks. kui, siis pigem juba top 50 või midagi sellist :) (eriti laulude puhul).

lisa1:
samas tuli Mebiust kuulates meelde, et kolm laulu on vähemalt niipalju meeldinud, ning lähevad kindlasti top 10-sse, et ma võin neile isegi kaasa laulda :) :
Sailor Moon R - Suki to Itte, Karekano - Yume no Naka e (ED), Xenogear - Mebius

lisa2:
Popotani lõpulaulu kuulates ja fushi lisatud Pitaten'i alguslaulu vaadates tekib soov, et Funta'l album lauludega ilmuks. väga suur soov kohe :)


Viimati muutis seda ruri (Reede Aug 29, 2003 09:30). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Kolm Aug 27, 2003 12:32    Teema: Vasta viitega

pole ise just väga palju soundtracke kokku korjamas käinud, kuid siiski...
enne CB'd vast ehk Serial Experiments: Laini technolikud momendid ning BoA OP Lainile oli ka midagi vägagi hingelist, midagi mida ma ka ammu peale seeria seljatahajätmist väga nautisin. Sellele järgnes Ghost in the Shelli atmosfäärikohane ja täitsa tipp-topp tehnofiilne ambient, kuid esimene anime mille soundtracki ma tõsiselt täiel rinnal nautisin on muidugi see üldtuntud anime mis on oma olemuses ka muusikas kinni: Cowboy Bebop. seeria muusika on 100% ühel tasandil seeria olemusega, lisaks lasti välja ka üks huvitav remixide plaat ("Radio Free Mars", teise nimega "Remixes for Freela") mida ma siiani vahest kuulan. sealt tekkis mul ka kerge kalduvus nautida rohkem neid Soundtracke mis ei anna lihtsalt tükikest seeriat edasi vaid üritavad olla ka lihtsalt CDna huvitavad, nagu terviklikud albumid. üks veidike erandlik lugu mis mind eriti kummitama jäi oli 'Cats on Mars', kes teab, see teab ; )
jätkates ilma igasuguse topi vms tegemiseta : ) meeldis mulle ka RahXephoni soundtrack tohutult, nii OP, ED kui ka kõik see hüsteeriline jazz, pehme illbient / triphop ja klaverimäng, mis sinna vahele mahtus. Kah üks neid albumeid mida on hea ka seda animet mitte tundvale inimesele kuulata anda (haibi eesmärgil ; ) ).
selle aasta seeriatest on jällegi Yoko Kanno mind Wolf's Raini soundtracki ilustavate artistidega võlunud ning taaskordselt saad selle lihtsalt enda mängijasse panna ja nautides kuulata. fantastiline. teine tore asi on Juuni Kokuki soundtrack, kuid selle pealt rohkem üksikud palad ('Shihouka' variatsioonid), kuid "piano memories" on kogumikuna väga ilus, kui nüüd vaid oleks klaver ja vokaal ilma muuta ühes loos... oehjah : )
ka on GitS SACi OST kena, kuid kuna seeria mulle millegipärast eriti ei meeldinud, ei ole ma ka seda süvenenult kuulanud (teen seda praegu, ning see purskub andekusest, tegelikult : ) )

Eraldi lugudest rääkides meeldivad mulle enamus, kui aus olla. siiski, viimastest on mainimist väärt vast Shuntaro Okino 'Cloud Age Symphony' (Last Exile muidugi), perfektne segu orgaanikast ja elektroonikast. siis on mulle väga meeldima hakanud Asian Kung-fu Generation'i 'Haruka Kanata' (Naruto 2 OP), perfektselt energiline ja lahedust pungil.
mida veel siis... Rizelmine OP, Mahou Tsukai ni Taisetsu na Koto OP, Miyuki OP : ))), jpm. head j-popi jätkub.
edit: palju asju tuli veel meelde : )
Pita Ten OP ja ED, Mugen no Ryvius soundtrackid, Platinumhugen Ordian OP ja ED, Mizuiro Jidai OP.
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
uplink



Liitunud: 14 Juul 2003
Postitusi: 188
Asukoht: RLV\Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Aug 27, 2003 20:10    Teema: Vasta viitega

Cowboy Bebop. Lihtsalt mõnus ja samas on vaheldus olemas.
No ja siis hack//SIGN`il on üks tango moodi asjake ka lõbus ja sobiv, kuigi need ülejäänud laulud on praht, sest see aktsent nendes laulukestes... jubedamast jubedam.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
pansomon



Liitunud: 26 Veeb 2003
Postitusi: 468
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Aug 28, 2003 16:18    Teema: Re: parim muss Vasta viitega

ruri kirjutas:
pansomon kirjutas:
hmm, kas ma olen loll või siin see hääletuse-värk ei toimigi?

ehh, kakelda tahad või? mis hääletus? mis kindlad valikud? mis vabaduse piiramine!? arvad, et sinu pandud valikutest peab midagi minu top 10-sse mahtuma? :twisted:


:) ei taha ja ei arva üldse, see oli lihtsalt selleks, et kellelgi poleks ütlemist a'la "kuule siin ju hääletuse funktsioon täitsa olemas, miks sa seda ei kasuta" vms.

Tsiteerin::
okei, igatahes, millisel animel parim muss?

Tsiteerin::
küsimus, millele vastust pole. vähemalt minu jaoks, sest üsna mitme soundtrack on vägagi meeldinud, aga samas pole ühtegi mida ikka ja jälle korduvalt ja pidevalt kuulaks. aga mainida võib midagi ikka, alustades Jin-Roh'ist ja jätkates asjadega nagu (suvalises järjekorras) Arjuna, Utena, Macross Plus, Lain, Patlabor 2 movie, Ayashi no Ceres, Bebop, Silent Hill (mäng, aga pohh), Project A-Ko, Noir, blablablabla (ehk siis see oli ühesõnaga öeldult "ja mitmed teisedki").


kusjuures mul on just nii, et niisama animede laulud mulle tegelt üldse peale ei lähe (nagu ka ca 75% alguslugudest), aga just need vahepalad meeldivad ja osasid olen ikka oksendamiseni kuulanud. kusjuures noiril jah oli ka päris hea muss, jäi ikka pikaks ajaks kummitama.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Ryuhou Kaitou



Liitunud: 13 Apr 2003
Postitusi: 16
Asukoht: feudal Autozam

PostitusPostitatud: Esm Okt 06, 2003 14:02    Teema: Vasta viitega

Kui ma hakkaksin loendama kõiki anime laule,mis mulle meeldivad ei tuleks nendele lõppu. Niisiis loendan animed mille soundtrack mul on ja mis on mu lemmikud.
Angel Sanctuary, Angelic Layer, Card Captor Sakura, Fruits Basket, Fushigi Yuugi, Gasaraki, Gatekeepers, Gundam Wing, Gundam Seed, .hack//SIGN, Hellsing, Inu Yasha, Megami Kouhosei (Candidate for Goddess), Nadesico, Prétear, Magic Knight Rayearth, SailorMoon, Trigun, Revolutionary Girl Utena, Earth Girl Arjuna, Vampire Princess Miyu, Vandread, Weiss Kreuz (Glühen), X/1999, Yu-Gi-Oh, Yu Yu Hakusho, Scrapped Princess, RahXephon, Kamikaze Kaitou Jeanne, Scryed, Cyber City Oedo 808, Yami no Matsuei, E's Otherwise, Texhnolyze, Ragnarok, Tokyo Underground, Ayashi no Ceres, Final Fantasy, BeyBlade Generation 2002!!!! And Many More.

(ducks and runs while anime haters chase me with knifes :( )
_________________
shin shirayuki hime densetsu Prétear, honto ni?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
JoZan



Liitunud: 20 Sept 2003
Postitusi: 8
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Esm Okt 06, 2003 15:19    Teema: Vasta viitega

8 Ball - Hands in The air
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Okt 06, 2003 15:49    Teema: Vasta viitega

JoZan kirjutas:
8 Ball - Hands in The air

"2 Fast 2 Furious" ei ole anime.

Mäluvärskenduseks - esimeses postituses kõlas küsimus:
pansomon kirjutas:
okei, igatahes, millisel animel parim muss?

Olgu sellega, kuidas on, minu meelest on väga hea muusika "RahXephonil".
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
JoZan



Liitunud: 20 Sept 2003
Postitusi: 8
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Esm Okt 06, 2003 17:25    Teema: Vasta viitega

sry, ei pannud tähele
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Flake



Liitunud: 10 Mai 2004
Postitusi: 2

PostitusPostitatud: Teis Mai 11, 2004 07:00    Teema: Vasta viitega

Ghost in the Shell ja Cowboy Bebop
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Sato-chan



Liitunud: 7 Jan 2004
Postitusi: 836
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Mai 11, 2004 07:33    Teema: Vasta viitega

Rurouni Kenshin: Tsuiokuhen'il on väga ilus muusika....
_________________


Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Yoshy
U.C.0079


Liitunud: 4 Apr 2003
Postitusi: 765
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Mai 11, 2004 10:05    Teema: Vasta viitega

Cowboy Bebop... mmm
.hack//signi oma ka meeldib
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
HotPapa
banned


Liitunud: 25 Veeb 2003
Postitusi: 229
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Mai 11, 2004 14:13    Teema: Vasta viitega

Initial D Fourth Stage

Move- Dogfight
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Echolibrium



Liitunud: 30 Jan 2004
Postitusi: 43

PostitusPostitatud: Teis Mai 11, 2004 15:51    Teema: Vasta viitega

Bebop, GITS, GITS SAC - Yoko Kanno ikkagi!
Veel meeldib FLCL, Miyazaki filmidel on ka väga hea muusika (eriti Nausicaa), Noir`il ja Witch Hunter Robyn`il on ka päris normaalne soundtrack.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
treasure



Liitunud: 5 Veeb 2003
Postitusi: 80
Asukoht: Tokyo

PostitusPostitatud: Teis Mai 11, 2004 17:03    Teema: Vasta viitega

Ma jõudsin juba imestama hakata, et FLCLi OST-i polegi veel keegi välja pakkunud. Minu nimekirjas konkureerib The Pillows igatahes Bebopiga esimesele kohale. Evangelioni OST on kah kohati väga hea. Siis ee... mmmm.... enamasti jääb silma-kõrva ikka pigem op või ed ja neid on juba liiga palju, et ma siia üles kirjutama viitsiks hakata.

Ahjaa, kui küsimus on parim, siis peaks tegelikult ju üksainus olema? Sel juhul paneksin esimeseks FLCL OST kui veidi värskema kogemuse.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Calenbreth



Liitunud: 24 Veeb 2003
Postitusi: 35
Asukoht: kodune hing

PostitusPostitatud: Teis Mai 11, 2004 21:17    Teema: Vasta viitega

Leian et ntx. Bakuretsu Tenshi, Avengeri ja The Melody of Oblivioni soundtrackid on päris hästi kokku pandud...mõnusad, eriti Avenger
_________________
KINSA OMALOOMINGU MODERAATORIKS!!!111
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
yamyy



Liitunud: 19 Nov 2003
Postitusi: 108
Asukoht: Planeto Eartho

PostitusPostitatud: Kolm Mai 12, 2004 14:13    Teema: Vasta viitega

Hetkel üks lemmikumatest .hack//SIGN`i Ost Muhe
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 5

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: