OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Kiudas teha animet??
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
SSJ_Silver
ei piinle enam


Liitunud: 7 Dets 2006
Postitusi: 1013
Asukoht: Tallinn/San Diego

PostitusPostitatud: Püh Aug 05, 2007 16:04    Teema: Vasta viitega

Ummi kirjutas:
Muidugi on anime tegemine raske, mis sa arvasid, et lust ja lillepidu?
Eino täitsa seda ka ei arvanud... Lihtsalt mõeldes, et animeid on väga palju ja kui töö on nii raske..... Oehhh...Lausa sõnatuks võtab. Seda ei sa ka öelda, et inimesi ei jagu...Jaapanis on neid küllalt, aga mõelge kui kaua teeks ÜKS inimene ühte täispikka animefilmi nagu Toki wo Kakeru Shoujo...
Kas keegi võiks öelda kui palju inimesi tavaliselt ühte animed teevad, näit. narutot vm?
_________________

"White clouds rush under us, cold winds brush against our cheeks, together up here in these blue skies we can fly as high, and as far as our hearts will take us."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
AndreS



Liitunud: 3 Märts 2007
Postitusi: 548

PostitusPostitatud: Püh Aug 05, 2007 19:44    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
domo arigatou k8ik ....aga kas keegi teab kust saaab soundtracke....minu jaoks on joonistame v2ge tore ..ja mul on aega ja ma k7ll ei t77tu sellest 2ra xD


Soundtracki koosatamisel võid toetuda selles foorumis leiduvale teemale 'Kui oleksid film siis mis oleks sinu soundtrack?'... seal on häid soovitusi ma arvan...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Püh Aug 05, 2007 19:58    Teema: Vasta viitega

Minuarust ei ole võimalik sul veel animet teha.
Sellejaoks on firmat jms. vaja..
Aga kui sa tahad flash-anime't teha siis unusta ära mis ma ütlesin.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
shether



Liitunud: 25 Jan 2007
Postitusi: 765
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Aug 05, 2007 20:14    Teema: Vasta viitega

AndreS kirjutas:
Tsiteerin::
domo arigatou k8ik ....aga kas keegi teab kust saaab soundtracke....minu jaoks on joonistame v2ge tore ..ja mul on aega ja ma k7ll ei t77tu sellest 2ra xD


Soundtracki koosatamisel võid toetuda selles foorumis leiduvale teemale 'Kui oleksid film siis mis oleks sinu soundtrack?'... seal on häid soovitusi ma arvan...

selles teemas on suht suvalised laulud, mõned on võibolla täppi läinud aga mõned ei sobi LaLaLaa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
ballafrog



Liitunud: 19 Juul 2007
Postitusi: 74

PostitusPostitatud: Esm Aug 06, 2007 14:21    Teema: Vasta viitega

ShinNatsume kirjutas:
Minuarust ei ole võimalik sul veel animet teha.
Sellejaoks on firmat jms. vaja..
Aga kui sa tahad flash-anime't teha siis unusta ära mis ma ütlesin.

Mis see Flash-anime on ja mis sellel vahet on tavalisega? Ja muidu ma hakasin tegema ühte Ma kirjutasin ka natuke mingi 72 lk leidsain aega algul mõtlesin tegelased ja siis hakasin kirjutama nüüd mõtlesin ka sellest anime teha , aga tahaks teada kas kuidagi on võimalik soundtrackilt sõnad ära võtta et on nagu meloodia?

See on tõesti lahe teema. Ma nõustun küll sellega , et selle võib kleepsuks teha.
_________________
kirves ei ole mangu asi raie see endale pähe
NARUTO!!!!!
ON PARIM!!!!!!!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
shether



Liitunud: 25 Jan 2007
Postitusi: 765
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Aug 06, 2007 16:05    Teema: Vasta viitega

macromedia flash, on üks selline tore pogramm, millega saab animeerida..joonisatd ise flashis ja sellega saab mänge ka teha, kindlasti oled näinud mõnda flash mängu või animatsiooni internetis :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
raidomees
Kasemees Enn elab kase sees


Liitunud: 15 Sept 2006
Postitusi: 1640
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Aug 06, 2007 16:30    Teema: Vasta viitega

ballafrog kirjutas:
aga tahaks teada kas kuidagi on võimalik soundtrackilt sõnad ära võtta et on nagu meloodia?


Ma ei usu, et see eriti võimalik on, aga ma olen kohanud paljude anime lugude "karaoke" versiooni ehk ilma sõnadeta, ühel lehel, kust ma neid tõmban.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
ballafrog



Liitunud: 19 Juul 2007
Postitusi: 74

PostitusPostitatud: Esm Aug 06, 2007 16:34    Teema: Vasta viitega

shether kirjutas:
macromedia flash, on üks selline tore pogramm, millega saab animeerida..joonisatd ise flashis ja sellega saab mänge ka teha, kindlasti oled näinud mõnda flash mängu või animatsiooni internetis :)

aga kust saaks marcomeeedia flashi?
ja raidomees kust lehelt saa tõmbad ja kas seal on ka palju laule?
_________________
kirves ei ole mangu asi raie see endale pähe
NARUTO!!!!!
ON PARIM!!!!!!!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
shether



Liitunud: 25 Jan 2007
Postitusi: 765
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Aug 06, 2007 17:19    Teema: Vasta viitega

lähed siia>http://www.adobe.com/downloads/ otsid üles dropdown menüüst Flash CS3 Pro ja registreerud ja saad 30 päevase triali tõmmata, kui meeldib võid osta kui ei meeldi siis võtad maha arvutist :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
ballafrog



Liitunud: 19 Juul 2007
Postitusi: 74

PostitusPostitatud: Esm Aug 06, 2007 18:18    Teema: Vasta viitega

normaalne , aga mida seal veel teha saab peale multikate ja mangude?
_________________
kirves ei ole mangu asi raie see endale pähe
NARUTO!!!!!
ON PARIM!!!!!!!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
shether



Liitunud: 25 Jan 2007
Postitusi: 765
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Aug 06, 2007 18:30    Teema: Vasta viitega

noo, kui sa vitsid veel mingeid kood ja teisi programme õppida saab ilusaid lehekülgi ka teha, ega minu teada rohkemaks seda programmi ei kasutatagi kui mängud, animatsioonid ja webid
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
raidomees
Kasemees Enn elab kase sees


Liitunud: 15 Sept 2006
Postitusi: 1640
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Aug 06, 2007 19:55    Teema: Vasta viitega

ballafrog kirjutas:
shether kirjutas:
macromedia flash, on üks selline tore pogramm, millega saab animeerida..joonisatd ise flashis ja sellega saab mänge ka teha, kindlasti oled näinud mõnda flash mängu või animatsiooni internetis :)

aga kust saaks marcomeeedia flashi?
ja raidomees kust lehelt saa tõmbad ja kas seal on ka palju laule?


http://gendou.com/amusic/ Küllaltki palju, vanu eriti pole, aga seal on ainult anime lood.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
alarkivi
ametlikult mitte dissitud


Liitunud: 30 Märts 2006
Postitusi: 616

PostitusPostitatud: Nelj Aug 16, 2007 23:46    Teema: Vasta viitega

haha
ma PEAN siin lihtsalt seda ütlema....
nagu lasteaed olete te siin, kallid inimesed
sooloprojekt anime? miks mitte. aga 1 sekund multikat võrdub väga vilunud tegija puhul ja heade progedega umbes (minimaalselt) tund aega tööd 3d puhul, eeldades et kõik mudelid ja taustada ja muu on eelnvalt olemas. flashis...no korraliku (isegi lihtsama ja lühikese) multika tegemine on vähemalt 1 tund ühe sekundi kohta....ja see on ikka VÄGA kiirelt tehtud. soundtrack....no valikuid on sadu ja kust mida saada samuti, teine teema ilmselt. Aga jah, heliribasi saab üksteisest eraldada...selleks omad proged ja taaskord, kui oskad kasutada ja oled vilunud polegi nii raske aga ei soovita....
anime = palju rasket, ajakulukat ja rahanõudvat tööd ja meeskonda. kunsti sooloprojekt aga veel rohkem. kas oled valmis neist kumbagi tegema? vaevalt. arvestades sinu(autor) küsimuste sisu ja esitlust eeldan, et oled esimes nooruses ja kui sa just tõesti ei ole üks vähestest üliandekatest, püsivatest ja võimekatest ei ole sul edu loota. siiski, proovi, katseta ja küsi alati, ehk leiad enda anded ja kutsumuse või lihtsalt vähemalt tead edaspidi, mida mitte teha


Viimati muutis seda alarkivi (Nelj Aug 16, 2007 23:48). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Aug 16, 2007 23:48    Teema: Vasta viitega

http://www.wearethestrange.com/ täitsa sooloprojekt ju.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
alarkivi
ametlikult mitte dissitud


Liitunud: 30 Märts 2006
Postitusi: 616

PostitusPostitatud: Reede Aug 17, 2007 00:00    Teema: Vasta viitega

sooloprojekte on sadu (ilmselt tuhandeid). neist väga valdav enamik on saast, veel suurem osa ei valmi iial ja need mis valmivad, ei ole saast ja jõuavad ka veidikene laiema ringi kui autori tuttavad ette, ongi need vähesed ja haruldased pärlid, mida meist igaüks tahaks teha kuid 99.9999% iial ei suuda. iga inimese oma asi, millel elu pühendab (muidugi on oluline ka teatav eeldus animatsiooni tegemiseks nagu head ideed ja huvitavate kunstiliste lahenduste tootmise võime) aga ma ei kipu uskuma et verinoor inimene, kes esineb siin ja praegu sääraste küsimustega nagu autor, midagi sellist täna-homme toodaks. ehk kunagi teeb. siis ilmselt meenutab siinset ja on rõõmus, et vastuseid sai ja hiljem oma asju kuskil näidata sai aga kui ei, siis samas on tore, et keegi ei ole tootnud talle illusioone mis purunevad, kui ta hakkama ei saa.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
raidomees
Kasemees Enn elab kase sees


Liitunud: 15 Sept 2006
Postitusi: 1640
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Aug 17, 2007 17:00    Teema: Vasta viitega

See on küll minu jaoks väga vana teema, sest mul on väga vilets mälu, aga ma ei mäleta, et keegi oleks talle väga julgustavaid sõnu selle idee peale öelnud, nii et vähemalt need tüübid, kes mulle meelde jäid on sinuga samal meelel ja meid lasteaiaks nimetamine oli küllaltki ebaviisakas. Lisaks sellele, kirjutas teema autor kuskil, et ta jättis selle mõtte maha, ma ei mäleta ja jällegi täpselt kui kauaks. Ja siis seda, et ükskõik kui nõme või võimatu sinu arust kellegi unistus(kuigi anime tegemine ei pruukinud teema autori unistus olla) on, ei tohiks sa selle üle naerda. Lase inimesed unistavad, minu unistused on ainsad asjad, mis mind hommikul voodist välja ajavad, praegu vähemalt, kui kool algab ajab ema ka mind voodist välja, kui seda on vaja.


Aa, ja sooloprojekte võib olla ikka kõvasti rohkem kui sadu või tuhandeid.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
alarkivi
ametlikult mitte dissitud


Liitunud: 30 Märts 2006
Postitusi: 616

PostitusPostitatud: Laup Aug 18, 2007 12:41    Teema: Vasta viitega

hmm
raidomees, sa oled ju sualselge bakalane. ei viitsi sinusugustega vaielda. lasteaed on see baka õrnhingede kogum niiehknaa, tore lasteaed aga sellegi-poolest. lasteaiaks sa siiski tegelt algselt nimetatud autorit ja seda mitte tema unistuste või soovide pärast vaid tema küsimuste. ja lasteaed ei ole nagatiivne....seal lihtsat ei teata niipalju kui näiteks 2. klassis.
sadu või tuhandeid on abstraktne suurus, mis näitab, et kirjutajal ei ole realset ülevaadet antud esemete/nähtuste/inimeste(jms hulgast kuid ta on teadlik, et neid on palju, ei sada ega tuhat, isegi oma erinevais mõeldavais kombinatsioonides ei ole pakutud kui "õiged numbrid".

ps no kammoon...te bakarahvas olete tõesti bakad...sensitiivsust MAHA KEERATA vaja teil. kisses and hugs
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Aug 18, 2007 13:25    Teema: Vasta viitega

683 903, kui täpne olla siis.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Keitarò Urashima



Liitunud: 12 Dets 2006
Postitusi: 517
Asukoht: St. Paul, Minnesota

PostitusPostitatud: Püh Aug 19, 2007 00:10    Teema: Vasta viitega

alarkivi kirjutas:
hmm
raidomees, sa oled ju sualselge bakalane. ei viitsi sinusugustega vaielda. lasteaed on see baka õrnhingede kogum niiehknaa, tore lasteaed aga sellegi-poolest. lasteaiaks sa siiski tegelt algselt nimetatud autorit ja seda mitte tema unistuste või soovide pärast vaid tema küsimuste. ja lasteaed ei ole nagatiivne....seal lihtsat ei teata niipalju kui näiteks 2. klassis.
sadu või tuhandeid on abstraktne suurus, mis näitab, et kirjutajal ei ole realset ülevaadet antud esemete/nähtuste/inimeste(jms hulgast kuid ta on teadlik, et neid on palju, ei sada ega tuhat, isegi oma erinevais mõeldavais kombinatsioonides ei ole pakutud kui "õiged numbrid".

ps no kammoon...te bakarahvas olete tõesti bakad...sensitiivsust MAHA KEERATA vaja teil. kisses and hugs


Miks ma arvan, et sind lapsepõlves vägistati?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
alarkivi
ametlikult mitte dissitud


Liitunud: 30 Märts 2006
Postitusi: 616

PostitusPostitatud: Püh Aug 19, 2007 02:07    Teema: Vasta viitega

jah
väga palju
pepusse ja suhu ja ikka kolm-neli nokut korraga (mõlemas, et kokku siis mingi 7-8)
väga kift oli
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3  Järgmine
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 3

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: