OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Suvine kokkutulek 2007 (TÄIENDATUD!)
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üritused
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  

Mis kuupäeval suvine kokkutulek siis toimub?
4.-5. august
27%
 27%  [ 8 ]
11.-12. august
72%
 72%  [ 21 ]
Kokku Hääli : 29

Autor Teade
kaisu0



Liitunud: 11 Veeb 2007
Postitusi: 127

PostitusPostitatud: Püh Aug 12, 2007 23:33    Teema: Vasta viitega

niih.. siin on nüüd Kärdi kokkuvõte sellest, mis toimus LaLaLaa ->
http://www.blogger.ee/braindead/

minu oma saate lugeda arvatavasti homme, enne valmis ei jõua.. aga see tuleb selline huvitav ja pikk :) :P
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
SSJ_Silver
ei piinle enam


Liitunud: 7 Dets 2006
Postitusi: 1013
Asukoht: Tallinn/San Diego

PostitusPostitatud: Esm Aug 13, 2007 09:18    Teema: Vasta viitega

Näen, et teil oli seal väga põnev ja millegipärast arvasin, et RH ka seal, aga polnudki 0.o Kahju, et ma ei tulnud.... T_T Ma sean endale eesmärgiks tulla Baka 5.ndale kokkutulekule!!!!
_________________

"White clouds rush under us, cold winds brush against our cheeks, together up here in these blue skies we can fly as high, and as far as our hearts will take us."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
kaisu0



Liitunud: 11 Veeb 2007
Postitusi: 127

PostitusPostitatud: Esm Aug 13, 2007 13:34    Teema: Vasta viitega

Niih.. sai minu oma valmis lõpuks.. veitsa pikk sai küll, aga kes tahab see loeb.. kes ei taha ei loe :P kuna ma kirjutasin selle väga hilja ja unise peaga siis Xire lahkelt aitas nüüd mõned vead parandada, aga kas said kõik ei tea.. igaljuhul head lugemist ->

Kokkutulek 11-12 august 2007 Kauksis.

Põhimõteliselt algas asi sellega, et hommikul kella 10 paiku jõudis meie (minu ja Genky) juurde Ummi, kellel ma pidin juukseid lõikama.. fun LaLaLaa ei noh hakkama sain ning uskuge või mitte, aga Ummi ei olegi kiilakas, nagu ma seda teha plaanisin.. deeem. Väikese hilinemisega jõudsime me bussijaama, et auto peale võtta Kärt ja Kristjan (David). Kuna turust oli vaja osta arbuus, tomatid ja kurgid, siis mind ja Kristjanit saadeti sinna, 100.- näpus. Jõudsime arbuusideni ja kuna ei mina ega Kristjan osanud valida, milline arbuus oleks kõige parem, siis tegi seda müüja, kes küsis, kui suurt vaja? – nii, et ~12 inimest saaksid seda süüa. Kergelt üllatunud ilmega hakkas müüja arbuusi otsima. Saime isegi päris suure arbuusi (10kg). Kuna meil jäi järgi 20.- siis me otsustasime viia arbuusi autosse ja raha veitsa juure võtta. Käisime siis kiiruga veel korra turus ja võtsime millegi pärast ~1,5 kilo (uups) tomateid ja kurke. Tagasi autosse jõudes oli välja ilmunud ka Kärt. Järgnes teekond Zeppelini Maxima poole. Seal selgus mul selline lõbus asi, et mul jäi rätik koju :S mnjah.. ok.. saame hakkama. Ostsime süüa ja lahkusime. Enne Tartust väljumist käisime läbi tanklast, Humana juures võtsime minu tuttava käest twisteri ning asusime teele Kauksi poole. Kuna mina ja Kristjani nii kohutavalt hästi läbi saame, siis suutsime me vist esimese 5 minutiga mõned inimesed autos välja vihastada :P UUPPPPPSSS.

Teel Mustvee juures oleva tanklani midagi huvitavat enam minu teada ei juhtunud.. Kui siis ainult see, et Kärt sai ¹oki kui kuulis mis muusikat läbi tema kõrvaklappide kuulatakse. Tanklas ootasid meid juba Pyrmonte, Xire, W_W ja Shether. Jõudes tankla juurde, ütles Genky, et see punane auto seal. Ma vaatasin ja lendasin teistpidi kahe tooli vahele, kuna mulle hakkas Pyrmonte auto meeldima LaLaLaa. Ainus jama oli see, et selg sai haiget. Xin lasi esimesed autokummid täis, kuni teised kõndisid Pyrmonte auto juurde. Kui Xin sinna autoga jõudis ja käsi läks pesema, jooksin temaga kaasa, kuna pikk auto sõit ei ole tore ja wc tundus äärmiselt meeldiv koht olevat. Statoili sisenedes pidin krambid saama kui palju rahvast seal oli. Xin, olles viisakas, laskis mul enne vetsus ära käia. Tanklast startisime Kauksi poole. Üllatuseks oli Kauksi silti nihutatud, et me ei ööbinud mitte enne Kauksit vaid juba Kauksis :P niih.. sõitsime mööda metsateed ranna poole, kui äkki meie ees oli mingi suur autode ummik. Seetõttu pidime tagurdama ja teist teed pidi rannale lähenema. Teisel teel kihutas Pyrmonte ees kuni tõkkepuu teda takistas :P Läksime jala otsima kohta, kuhu autod parkida ja laager püsti panna. Terve kambaga suutsime kõndida koos kuni kaevuni, kui keegi ütles (ma nüüd täpselt ei mäleta kas oli see Xin, Pyrmonte või Genky kes seda ütles), et seal oli ju üks päris normaalne koht. Ja nad kõndisid tagasi. Mina aga otsustasin edasi minna ja vaadata mis edasi on. Üllatavalt kombel polnud edasi minnes nii kohutavalt palju rahvast, nagu arvasime. Siiski otsustasin teiste juurde tagasi kõndida. Enamus oli veel kaevu juures ootamas, et mis edasi. Seoses minu ja Kristjani kohutavalt hea omavahelise suhtlusega suutis ta miskit öelda ja ma läksin närvi natu ning üritasin teda jalaga lüüa. Eriti kõrgele jalg ei jõudnud, sest seelik oli seljas. Minut läks mööda ja ma üritasin talle näo kõrgusele lüüa ning üllatus-üllatus, seelik purunes.. mnjah juhtub. Kuna keegi neist, kes läksid tagasi, ei tulnud meie juurde enam, otsustasime neid otsima minna. Kes otsib see leiab. Nad olid ilusti leidnud koha ja autod juba paika pannud.

Telgid püsti, jõudis ka Jackwood kohale ning inimesed said süüa. Kõik peale minu ja Kristjani lahkusid randa. Meie hakkasime korraldama üht mängu, mis sai ka eelmine kokkutulek Kunstimäel tehtud. Olid sinine, punane ja kollane võistkond. Kuna me otsustasime natukene vastikud olla, siis kergeid viiteid me kirjutada ei tahtnud väga. Otsisime esimese kännu mida nägime ja hakkasime mõtlema, kuidas asja korraldada. Esimesed kaardid tegime kõigil korraga ära ning siis otsustasime, et teeme kõik võistkonnad eraldi. Alustasime punastest kaartidest lootes, et nii läheb kiiremini. Leidsime järgneva kännu ja siis vaatasime, et asi muutub raskeks. Ärge arvake, et metsas on kerge sellist mängu korraldada, kuna joonistada ei saa ju. Kui ma muidugi hakkaks seda peitmist täpselt kirjutama oleks see liigagi pikk, mida see tekst niigi on. Lühidalt siis – esimeste kaartide tegemisega läks umbes 45 mintsa, kuna me pidime ümbruskonnaga tutvuma, et teada kuhu neid peita. Edasi läks asi juba kiiremini. Me isegi suutsime kaks korda inimesed uuesti laagrist minema saata, kuna me lihtsalt ei saanud valmis. Täname mõistva suhtumise eest.

Meeskonnad ära jagatud, hakkas mäng pihta. Genky, Kärt ja W_W olid punased, Xin, Jackwood ja Shether olid kollased ning Hannes, Pyrmonte ja Ummi olid sinised. Siniste meeskond sai asjaga kõige paremini hakkama, kuna vajadusel, kui paberid olid kaugel siis nad jooksid. Muidugi nad lõpetasid ka esimestena. Punased, kes võtsid asja alguses rahulikult, hakkasid lõpus ka kiiremini tegutsema ja saabusid teiste lõpetajatena. Kollaste tiim seoses mõningatele raskustega Kristjani keeruliste tekstide, peitmiste ja käekirjaga seoses jäid kolmandaks, aga tublid olid kõik. Õnneks pääses kollane tiim ühe kaardi otsisisest, kuna ma olin suutnud kaardi valesse kohta panna – tubli mina. Üks viga selgus võistkondade jagamisega hiljem Nimelt sinise tiimi eelviimane kaart pidi juhatama tiimi ühe autoni, mille numbrid olime me ainult kirjutanud, aga me suutsime selle pisikese asja ära unustada ja see oleks imelik olnud, kui Pyrmonte oma autot ei tunneks. Kahjuks selliseid fantastilisi näiteid enam tuua ei saa, sest kaardid said ära visatud. Aga minul ja Kristjanil oli vähemalt lõbus. Peaks veel ära märkima, et Kristjan plaanis anda mõned kaaridi ka inimeste kätte, et keegi teist oleks pidanud neid küsima minema, aga see jäi ära. Eks otsustage ise kas see oli teie õnne või mitte :P.

Otsimismäng lõpetatud, istusid inimesed laagriplatsile maha ja hakati juttu ajama. Küll aga W_W, Shether, Ummi, Jackwood ja Pyrmonte olid suhteliselt vaiksed. Mingi hetk tegi muidugi Xin huvitava avastuse: kuna kevadel selgus, et Jackwood on KaPo salakuulaja, siis meie kahjuks või õnneksilus välja järgmine KaPo salakuulaja – Pyrmonte. Ma loodan, et KaPo tema peale väga kuri ei ole, et asi päevavalgele tuli aga noh.. juhtub. Xin tahtis grillima hakata ja vaikselt delegeeris selle tegevuse edasi Pyrmontele. Genky lõikus kaardid – tubli – et tema ise, Ummi ja Shether saaksid kaarte mängida. Mingi hetk liitus nendega ka KaPo salakuulaja – Pyrmonte. Kristjan kadus ~1h ära koos kärdi kõrvaklapidega ning Kärt oli natukene pahane seepärast :P Krisjani tagasi jõudes selgus, et ta oli käinud mööda randa jalutamas ja jooksmas ning oli kusagilt mingi putka leidnud, kust sai mingeid asju osta. Kuna meil seltskonnas oli mõni seljavaluline (mina ja Kärt) inimene, siis Hannes oli nõus minule massaazi tegema ja hiljem tegin mina Kärdile. Peale väikest massaazi tegemist lõikasime lahti arbuusi. Kuna mina käisin vahepeal nö loodusega tutvumas, siis ma suutsin selle maha magada, kuidas Kristjan oli arbuusi süües oma püksid ära mäkerdanud LaLaLaa

Mingi hetk hakkas vaikselt tibutama. Kiired ümberkorraldused hakkasid toimuma, et inimesed saaksid meie autos (Genky, Xin, mina jne) istuda ja juttu rääkida. Kärt ja Genky istusid kõige ette, siis tulid Kristjan ja Ummi, ning tagumisele reale, mille seljatoed olid alla lastud, mahtusid ära mina, Hannes, Shether, W_W ning kõige taha ääre peale mahtusid ära veel Xin ja Jackwood. Meie justavastatu KaPo salakuulaja oli ennast oma autosse magama sättinud ( kella 11 ajal kunagi). Kärt ja Genky hakkasid mängima trips-trap-trulli, kartulikuhja ja laevade pommitamist, millega liitus ka Ummi. Tagumine osa autost ajas niisama juttu kõigest, mis vähegi pähe tuli. Ja taaskord kadus seltskonnast ära Kristjan. Kuhu? Ei tea. Igaljuhul arenesid miskitpidi asjad edasi, Kristjan tuli tagasi ja ära kadusid Genky ja Xin, kes, nagu ma asjast aru sain, läksid öist randa uudistama. Nemad olid siis sellest seltskonnast esimesed, kes magama läksid. See juhtus millalgi kella 12 ajal. Edasi toimus selline rahulikumat sorti vestlus.

Kusagil 2 ajal, kui ma ei eksi, läks Jackwood magama. Mõne aja pärast hakkas asi vaikselt erm.. käest minema. Meie Imeline Kvartett (mina, Kärt, Hannes ja Kristjan) hakkas mõtlema mitte enam vasakule, vaid kolm korda paremale, mis on tunduvalt hullem, kui vasakule mõtlejad... tegelikult ka. Täpselt enam detaile ei mäleta, aga meie kolm vaiksemat isikut ehk Ummi, Shether ja W_W said omale uued nimed.. Ummi muutus Nummiks, Shether muutus Keenjuzeks või siis pikemalt “Mees, keda ei koti keegi” ja W_W kellest sai It, seoses sellega, et eelnevalt, kui oli laagriplatsil istumine, ta eriti ei liikunud kusagile ja mingi hetk Kärt hõikas, et “It’s alive” kui W_W söendas grilli juurde liha võtma minema. Kella 3 ajal lahkus unedemaale Keenjuz. Talle järgnes mõningase aja pärast ka Nummi. Peale pikka vastupanu, et ta ei ole unine, lahkus ka It. Ma võin mainida, et kogu see protsess oli suht lõbus, aga pikemalt ma seda kirjeldama ei hakka (seoses paljude alaealiste viibimisega siin foorumis), aga hiljem tulevad mõningad vahemärkused mis sellel ajal juhtusid, siis kui ma räägin meie fantastilistest naabritest.

Kui autosse oli järgi jäänud ainult Imeline Kvartet, siis tekkis natukene eemal meile uus huvi-objekt. Nimelt kõrval asus neljapealine, küllaltki purjus seltskond ja see pakkus meile palju lõbu. Nad üritasid lõket korduvalt võimsalt põlema panna, kuigi see meenutas pigem metsa põlema panekut. Kahjuks ei kuulnud me seda, millest see alguse sai, aga millegi pärast karjus üks nendest naissoost isikutest siis, et “Kas sa oled siin üksi?” 6 korda. Igaljuhul oli see meile kohutavalt naljakas (et me lugesime? Ja Nummi oli tubli ja luges ). Nende poolt tuli tuttavaid hetki “Tulnukast”, tänu millele tuli Imelisel Kvartetil isu lavastamisega tegelema hakata. Nimelt -> “Tulnukas ehk It’i päästmine üheteiskümnes osas”. Ja me saime ka muidugi pealt vaadata peretüli, kus mingitel põhjustel pidi naissoost isik sööma tarretist? Ja mõni hetk hiljem lahkus üks naissoost isikutest autoga minema. Hiljem siiski naases. Peale mingit aega hakkas seal tegevus pihta ja muidugi, kuidas saime meie siis vait olla ja autost hakkas kostma piisavalt valjusi kommentaare, millele tuli aegajalt isegi vastuseid. Naabrid üritasid meid autost ka välja meelitada, aga see neil kahjuks/õnneks ei õnnestunud. Nende lõke pidevalt kustus ja süttis, kustus ja süttis.. siiani natukene mõistatuslik, et miks see nii oli, aga hiljem selgus selline asi, et nad olid üritanud liha grillida. Kusagil kella 5’st alates üritasid meie kulla-kallid naabrid magama minna. Noh eks neil see enam vähem õnnestus ka, aga seoses paljude kommentaaridega tuli lõpuks sealt poolt selline “kurjem” sõnavõtt. Igaljuhul lubasid meie naabrid Kristjanil hambad sisse lüüa. Nad küll seletasid, et liiguvad seal puude taga, aga kõik meist jäid terveks. Peale seda kui me auto tagumise luugi seoses väga paljude sääskedega kinni tõmbasime, jäi kogu jutuvestlus meie imelise kvarteti sekka ja uskuge või mitte, aga me endiselt rääkisime kolm korda paremal pool :P . Seoses otsusega ei hakka ma täpsustama seda, millest me rääkisime. Aeg millegi pärast ei tahtnud enam hästi edasi minna ja olemine ainult venis ja venis. Kärt läks kusagil poole 6 ajal magama, kuna ta oli ikka väga väsinud ja peale mitmeid asendite vahetusi, suutis ta leida sellise asendi, kus ta magas mõnusad tund aega. Peale tema magas veel imelisest kvartetist Kristjan mõne aja, aga mitte enam nii kaua ning mina ja Hannes suutsime terve öö vastu pidada. Mingi hetk, kui loodus kutsuma hakkas, nägin ma Kärti mustikaid korjamas, mida ta mind ka tegema kutsus ning ma mõne hetke pärast ühinesin temaga veidikeseks.

2 minuti enne kaheksat ja 2 minutit peale kaheksat hakkas rahvas ärkama. Meie arvamused, et Pyrmonte ärkab kõige esimesena läksid luhta, kuna esimene ärkaja oli hoopis Jackwood. Järjest hakkasid kõik inimesed ärkama ja Kvartett otsustas randa minna. Mina ainukesena neist jäin randa ootama kuni nad ära ujuvad. Veest väljudes andis Kärt mulle mõnusa vesise kallistuse :P Naastes laagrisse olid kõik juba üleval ja pakkisid asju. Kui asjad kokku saadi selgus. et meie auto ei taha enam käima minna, sest aku oli tühijaks saanud. Mis seal ikka. Pyrmonte ajas oma auto eest ja meie mehed, peale Xini, kes roolis istus, lükkasid auto teeni, Kus katsetati autot lükates see käima saada. Kuna mul oli piisavalt paha olla, siis ma otsustasin, et teen vjärgin kiiresti veel looduse kutsungit ja siis vast äkki auto juba töötab. Ja ennäe kui ma taas vaatevälja ilmusin karjuti juba, et ma tuleks ja nõnda ma jooksin auto juurde. Toimus kiire hüvasti jätmine ja kallistamine ning me lahkusime Kauksist. Teel Tartusse magasime nii mia kui ka Kärt. Koju jõudes ma vajusin kohe ära magama :P.


Viimati muutis seda kaisu0 (Esm Aug 13, 2007 16:20). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Aug 13, 2007 15:50    Teema: Vasta viitega

EI MA OLEN JUMALA ÕNNELIK, ET MINU TEKST ÄRA KADUS.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Aug 13, 2007 22:53    Teema: Vasta viitega

Siin on siis nüüd mõningad pildid.

Rar fail
videod: 1, 2 ja 3

Kes on kes:


PS! Peaks olema kaisu0, mitte kais0
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
jackwood
Saksa pervert ameles lumemehega


Liitunud: 22 Jan 2006
Postitusi: 689
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Aug 14, 2007 21:56    Teema: Vasta viitega

Suht morbiidne kokkutulek oli. Igavere silla juures oli 1 kährik, natuke maad hiljem teine. Siis üks kass.

Lohusuus oli selline kuulutus. Ilmselt oli teataval määral asi selles, et kuulutustulp paiknes surnuaia juures.



Ma olen kuulnud, et vanasti ei olnud kalurid eriti rikkad aga no seda küll ei uskunud, et nad NII väikestes majades elavad!



Vaene konnake on oma otsa leidnud.



Ka ühe Platinumi plaadi maine teekond on lõppenud maanteekraavis.



Colgate reklaamidest tuntud Kopraonu elab nüüd telemaailmast tagasitõmbununa ja peab majutusasutust.



Tuleb meelde raudteel olnud silt - võidad minuti, kaotad elu.



Huvitav kas selles puhkebaasis mõni slesher-õudukas ka filmitud on? Venekeelne sildiosa on kindlasti VEREGA maalitud.



Iks märgib kohta kus piinamine aset leidis. Mitmeid kokkutekule tulnuid üritati rääkima panna aga TULUTULT!



Vaesed lambukesed ei aima veel mis õudused neid veel ees ootavad (muuhulgas 2 erinevat varianti sõnamänge kus tuli EESTI KEELT kasutada).



Pimedus varvas öiseid ülemeelikusi.



Siin on nii hirmus pilt, et selle panin vaid lingina. Teid on igatahes hoiatatud! Muideks, seal käis xin.

Iseenesest võiks ju uhkust tunda, et kahe riigilipiga auto on sellises muulaste pesas nagu Ida-Virumaa aga teisest küljest pargib ta just seal kus parkida ei või.



Putukas uurib ranal kohalikke kinnisvaraobjekte.



Idülliline vaade Peipsile. Kutsub kohe teist kordagi veemõnusid maitsma.



Paat on karmis olelusvõitluses alla vandunud.



Minu ja Pyrmonte kaastöölised suitsupausil. Õnneks tõmmati kogu bussiseltskond haneks ja nad pidasid neid lehmadeks.



Lõpuks jõudsingi baas 52 sissepääsu juurde.



Ahjaa, tagasiteel oli üks siil ja kajakas teel. Konn oli kah aga tema keha sarnanes veel liialt konnale, et siia pilti panna.
_________________
http://www.giantbomb.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
jackwood
Saksa pervert ameles lumemehega


Liitunud: 22 Jan 2006
Postitusi: 689
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Märts 26, 2008 20:38    Teema: Vasta viitega

Aega läks aga lõpuks tegin mõningate õhutusel Delfisse kasutaja ja sain enamus igavaid pilte netti reostama. Inimesi ei ole eriti piltidel. Pigem mingid puud, sildid, rand ja surnud kalad.

http://pilt.delfi.ee/album/63281/
_________________
http://www.giantbomb.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üritused Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4
Lehekülg 4, lehekülgi kokku 4

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: