OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

King of Hell

 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> manga
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
c0en
the MAN


Liitunud: 14 Apr 2004
Postitusi: 444
Asukoht: +35° 39' 37.47, +139° 43' 45.26

PostitusPostitatud: Nelj Juun 07, 2007 14:06    Teema: King of Hell Vasta viitega

Väljas on 16 raamatut u.192 lehte raamatu kohta kokku on 21 raamatut

Kunagine võimas mõõgameister on vangistatud poisikehasse kes töötab põrguvyrsti juures "hingekarjasena".

kogu syseed ei saa ette rääkida aga võin seda öelda et kogu se seeria on läbi pikitud situatsiooni koomikaga aga no lisaks sellele koomikale on mitte äratyytavalt pikad võitlustseenid ja piisavalt syseepöördeid.

Kuigi seda lugedes võib tunduda et peategelaseleon antud liiga palju yllaid omadusi ei riku se ikkagi meeldivat ajaviidet ära.





vastu tulles baka.ee adminnidele (kuna ma ikka olen hea inimene) postitan ma selle manga autori ja kunstilise juhi nimed , kelledeks on kõigile hästi tuntud Ra In-Soo (loo autor) ning Kim Jae-Hwan (kunstiline mehike).

seda mangat ei anna välja mitte jaapan vaid oopis korea ( see riik on tuntud meile palju peavalu põhjustanud multikaga, mille nimeks on Aachi&Ssipak) veel teame me seda riiki ka sellest et seal on ajakirjanike sõnavabadus riigi kontrolliall, mis samuti on kajastatud multikas Aachi&Ssipak ning riigipeaks on kin jong il

mitte et ma paha inimene oleks emm
_________________
this knif drink a manners under a Creative Commons Attribution 2.5 License//CRBS needs you - if you're horny and gorgeous female


Viimati muutis seda c0en (Reede Juun 08, 2007 16:01). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Reede Juun 08, 2007 14:26    Teema: Vasta viitega

Postita autori nimesid ka pliis.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Reede Juun 08, 2007 16:59    Teema: Vasta viitega

Manwha!
c0en, sa ikka tead, et Koreasid on kaks tükki, jah? Põhjas asuva Korea Rahvademokraatliku Vabariigi suur juht Kim Jong IL on tõesti oma ajakirjanike vastu ebaõiglane :( ja vaevalt ta ka sellisel mangal laseks ilmuda (Põhja-Korea koomuskite kohta keegi midagi täpsemalt rääkida oskab?).

Muidu näevad need pildid lahedad välja. Berserkist välja karanud koll ajab mingit "pitiful human, su saatus on surra" juttu ja siis üks loll nägu vaatab talle vastu.
HUH?!
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Cliodna
Villager mob target


Liitunud: 8 Juun 2006
Postitusi: 211
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitatud: Esm Juun 11, 2007 12:46    Teema: Vasta viitega

Nüüd me siis teame, kuhu Dumbledore peale surma läks :P

_________________
SOMEONE SAYS I HAVE NO LIFE - GO AND BUY MORE HEALTH POTIONS!
Avatari-Alucard: tehtud Paintis minu poolt, animeeritud abivalmi dA kasutaja abil.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> manga Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: