OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Anime ja manga Eesti meedias
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Märts 27, 2008 14:36    Teema: Vasta viitega

Pmst on nii, et võite teisipäeval kell 21.35 vaadata ETV pealt saadet OP!

Seal on juttu animefestist ning näha on ka kolme bakalast.
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
AndreS



Liitunud: 3 Märts 2007
Postitusi: 548

PostitusPostitatud: Nelj Märts 27, 2008 16:16    Teema: Vasta viitega

genky kirjutas:
Pmst on nii, et võite teisipäeval kell 21.35 vaadata ETV pealt saadet OP!

Seal on juttu animefestist ning näha on ka kolme bakalast.


Keda täpsemalt?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Märts 27, 2008 16:18    Teema: Vasta viitega

AndreS kirjutas:
Keda täpsemalt?

genky, MTI ja kestandoligi, pakun.

EDIT: doujimasan =)
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu


Viimati muutis seda Ummi (Reede Märts 28, 2008 09:21). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Märts 28, 2008 06:40    Teema: Vasta viitega

Ummi kirjutas:
AndreS kirjutas:
Keda täpsemalt?

genky, MTI ja kestandoligi, pakun.

Doujimasan.

Mina ja MTI teeme esimest korda sellist asja, niiet vabandused, kui ei läinud kõige paremini xD
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
douji



Liitunud: 24 Veeb 2005
Postitusi: 1079

PostitusPostitatud: Reede Märts 28, 2008 17:00    Teema: Vasta viitega

genky kirjutas:

Mina ja MTI teeme esimest korda sellist asja, niiet vabandused, kui ei läinud kõige paremini xD


mul seda vabandust ei ole - I just suck. LaLaLaa

aga on tohutult hea, et keegi veel räägib. olen tüdinud olemast see inimene, kellele iga kord helistatakse, kui kellelgi tuleb mõte mingit animeasja kajastada.
_________________
"Keegi peab seltskonnas ka peent vaimu esindama," ütles Vassikati.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Märts 28, 2008 17:28    Teema: Vasta viitega

doujimasan kirjutas:
mul seda vabandust ei ole - I just suck. LaLaLaa

aga on tohutult hea, et keegi veel räägib. olen tüdinud olemast see inimene, kellele iga kord helistatakse, kui kellelgi tuleb mõte mingit animeasja kajastada.

Kas sina muidu soovitasid mind? Või haarasid nad Ekspressi artiklist kinni...
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
douji



Liitunud: 24 Veeb 2005
Postitusi: 1079

PostitusPostitatud: Reede Märts 28, 2008 19:00    Teema: Vasta viitega

genky kirjutas:
Kas sina muidu soovitasid mind? Või haarasid nad Ekspressi artiklist kinni...


andsin su numbri jah, kui küsiti, kust veel mõne rääkija leiaks (Ekspressi artiklit oli ta vist ka näinud).

eelmine kord püüti mu meelest kohalikke animatsioonitegelasi anime teemal rääkima panna, aga ega nad ikka midagi erilist öelda ei oska, üldjapanoloogid-japanofiilid samuti.

edit: et teemas püsida, järgmises TV Ekspressis peaks animefestist ka 2-küljene lugu tulema.
_________________
"Keegi peab seltskonnas ka peent vaimu esindama," ütles Vassikati.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kaoru



Liitunud: 14 Dets 2007
Postitusi: 1264
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Märts 31, 2008 07:35    Teema: Vasta viitega

Mis kuupäeval ilmub see artikkel
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
douji



Liitunud: 24 Veeb 2005
Postitusi: 1079

PostitusPostitatud: Esm Märts 31, 2008 13:32    Teema: Vasta viitega

Kaoru kirjutas:
Mis kuupäeval ilmub see artikkel


eelduste kohaselt neljapäeval, 3. aprillil.
_________________
"Keegi peab seltskonnas ka peent vaimu esindama," ütles Vassikati.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Apr 01, 2008 21:08    Teema: Vasta viitega

OPi esinemine õnnestus vist täielikult. Mingi tüüp rääkis väga diipilt, siis doujimasan rääkis väga diipilt, siis tuli must ekraan ja genky rääkis väga diipilt (pärast musta ekraani tuli hulk aega animeklippi ja siis näidati lõpuks genkyt ka), siis rääkis MTI väga diipilt, siis rääkis see mingi tüüp veelkord väga diipilt. Näidati klippe animedest 5cm/s, Appleseed ja Pom Poko.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hypno



Liitunud: 25 Veeb 2008
Postitusi: 372
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Apr 01, 2008 22:40    Teema: Vasta viitega

http://ajaviide.delfi.ee/news/film/article.php?id=18577254

OP! Jäi vaatamata, kuigi mul oli meeldetuletus moblas olemas T_T

Ju siis vaatan netist millalgi LaLaLaa
_________________
My Anime List
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Will



Liitunud: 11 Märts 2005
Postitusi: 485
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Apr 02, 2008 09:18    Teema: Vasta viitega

Vaatasin OP'i lõpuni ära. Väga tublid olite! Loodetavasti tuli nii mõnigi animehuviline juurde.

Ainsad pisikesed negatiivsed asjad:
- Appleseed'il oli valmimisaastaks pandud 1988.
- 5cm'ist näidati minu maitsele valesid klippe, oleks võind rohkem loodust näidata tutvustuseks.
- Sellest "puhas ACTION" kohas oleks mingi soundmix võinud olla :P (suu lükkas mõnusale muigele), jäi tunne, et närv ajas õiged sõnad suust. (ah, ikka juhtub)

--- aga nuh, lihtinimestele ei midagi silmariivavat ---
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Apr 02, 2008 09:22    Teema: Vasta viitega

Will kirjutas:
Vaatasin OP'i lõpuni ära. Väga tublid olite! Loodetavasti tuli nii mõnigi animehuviline juurde.

Ainsad pisikesed negatiivsed asjad:
- Appleseed'il oli valmimisaastaks pandud 1988.
- 5cm'ist näidati minu maitsele valesid klippe, oleks võind rohkem loodust näidata tutvustuseks.
- Sellest "puhas ACTION" kohas oleks mingi soundmix võinud olla :P (suu lükkas mõnusale muigele), jäi tunne, et närv ajas õiged sõnad suust. (ah, ikka juhtub)

--- aga nuh, lihtinimestele ei midagi silmariivavat ---

Nende asjade üle meil siiski võimu polnud, sest need on OPi saate tegijate asjad.

Mis puutub minu ja MTI juttu, siis kahjuks polnud meil tegelikult võimalik eriti ette valmistada. Teade tuli 2 päeva enne lindistamist ning meil mõlemil oli palju teha. Aga noh, vähemalt ei näidanud puterdamiskohti xD
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Apr 02, 2008 09:24    Teema: Vasta viitega

Will kirjutas:
- Appleseed'il oli valmimisaastaks pandud 1988.

Appleseedi OVA ongi aastast 1988. Kuna ma saadet ei vaadanud, siis mul on siiani arusaamatu, millist Appleseedi festivalil näidatakse, kas seda vana (1988) või seda uuemat (2004) või seda päris uut (2007).
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Will



Liitunud: 11 Märts 2005
Postitusi: 485
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Apr 02, 2008 09:26    Teema: Vasta viitega

Vabarnamees kirjutas:
Will kirjutas:
- Appleseed'il oli valmimisaastaks pandud 1988.

Appleseedi OVA ongi aastast 1988. Kuna ma saadet ei vaadanud, siis mul on siiani arusaamatu, millist Appleseedi festivalil näidatakse, kas seda vana (1988) või seda uuemat (2004) või seda päris uut (2007).

2004 vers. igatahes näidati OP'is 1988 sildiga.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Apr 02, 2008 09:28    Teema: Vasta viitega

Pmst on nii, et Appleseedi re¾issööriks oli minule saadetud failis märgitud see, kes oli Appleseed OVAl. Seega on ka minu wikilingiks märgitud Appleseed OVA oma. Trash ka vist mainis seda.
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Apr 03, 2008 07:58    Teema: Vasta viitega

Mingi aeg on seda OP saadet võimalik tasuta vaadata:

http://etv.ee/arhiiv.php?id=77692
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Jikidhah



Liitunud: 23 Nov 2006
Postitusi: 120

PostitusPostitatud: Nelj Apr 03, 2008 08:30    Teema: Vasta viitega

Sai kah see tükike vaadatud, kuigi ootasin, et ta kohe alguses hakkab "jaapani multikatest" rääkima nagu sisututvustuses mainis aga kus sa sellega - pidin lõpuni klõpsima (vot ei tõmba mind üldiselt OP, sai kunagi vaadatud ühte vist Potterit käsitlenud osa ja üks sõber esines kah seal ning ikka nõnda oli lõigatud, et kõik kuri jutt oli välja jäetud ja vaid sõbralik jutt ekraanile lastud; lisaks sellele tunduvad liiga labastena veel ka saatejuhi deepi-wannabe stseenid; mitte et mulle see idee iseenesest ei meeldiks, kuid lihtsalt vend ei vea välja). Aga jah, sai vaadatud ja eks ta oli midagi.

Muidugi kena tutvustus aga kuhu see Ummi lubatud deepi üleküllus jäi, vot ei tea (eks ma nüüdsest peale pean siis uskuma jääma, et Ummi erutub kergesti). Appleseedi sisse toppimise juures jäi peamiselt häirima siiski see, et seda kirjeldati kui ühte neist "käredast ulmest täis tulistamist ja ...." no vereimemine jäi siin küll ära, kuid mitte ei tahtnud tähelepanu pöörata sellele vaid Appleseed'ist mööda laksimisele.
Eks ta peamiselt oli küll ilusa, kuid ebamugava animatsiooniga, liiga pikkade ja kohmakate seletusstseenidega (re¾issööril/stsenaristil jõudis arvatavasti mingi hetk kohale, et ta peab vaatajale persetäie infot edastama, kuid enamik filmist on plaanitud räigeks actioniks, nii et selle info edastamiseks otsustas ta valida võimalikult fantaasiavaesed viisid ... aga see selleks) ning peamiselt actionile orienteeritud, kuid fakt on aga ka see, et Appleseed'il oli ka sügavam tagamõte, mis sest, et see vast sama sügav ei ole kui mõnel teisel ning actioni-rikkus ja sügavate stseenide kohmakust seda veel enamgi nõrgestab, sellest hoolimata on Appleseed'il siiski sügavam mõte ja reklaamida seda kui vaid ajuvaba shooterit on samamoodi suhteliselt labane.

Ning Ghibli moraalist rääkides oli väga kohane näidata lahinguks valmistuvaid guerillasid. ^^
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Apr 03, 2008 08:49    Teema: Vasta viitega

Jikidhah kirjutas:
Muidugi kena tutvustus aga kuhu see Ummi lubatud deepi üleküllus jäi, vot ei tea (eks ma nüüdsest peale pean siis uskuma jääma, et Ummi erutub kergesti).

You missed the point. Ummi tegi nalja -.-


Jikidhah kirjutas:
Appleseedi sisse toppimise juures jäi peamiselt häirima siiski see, et seda kirjeldati kui ühte neist "käredast ulmest täis tulistamist ja ...." no vereimemine jäi siin küll ära, kuid mitte ei tahtnud tähelepanu pöörata sellele vaid Appleseed'ist mööda laksimisele.
Eks ta peamiselt oli küll ilusa, kuid ebamugava animatsiooniga, liiga pikkade ja kohmakate seletusstseenidega (re¾issööril/stsenaristil jõudis arvatavasti mingi hetk kohale, et ta peab vaatajale persetäie infot edastama, kuid enamik filmist on plaanitud räigeks actioniks, nii et selle info edastamiseks otsustas ta valida võimalikult fantaasiavaesed viisid ... aga see selleks) ning peamiselt actionile orienteeritud, kuid fakt on aga ka see, et Appleseed'il oli ka sügavam tagamõte, mis sest, et see vast sama sügav ei ole kui mõnel teisel ning actioni-rikkus ja sügavate stseenide kohmakust seda veel enamgi nõrgestab, sellest hoolimata on Appleseed'il siiski sügavam mõte ja reklaamida seda kui vaid ajuvaba shooterit on samamoodi suhteliselt labane.

Appleseed kohapealt ei oska kaasa rääkida, kuna pole näinud. Küll aga... Ma ei tea täpselt muidugi, kuidas kõik läks, kuid selliste saadete jne puhul tuleb võtta arvesse järgmiseid asju: neil on piiratud aeg millegi edastamiseks, enamuses nad ei tea millest jutt ning muud asjaolud.

Mina ja MTI rääkisime nendega kokku kusagil 10-15 minutit. Meid kokku näidati reaalslt ainult 10 sekundit. Arvestades doujimasani ja selle teise tegelase aega, siis nemad võisid algselt tunduvalt kauem rääkida (muidugi võib ka asi olla selles, et minule ja MTIle oli see esimene kord ning me võibolla puterdasime rohkem ja nagu mainitud, eeltöö jäi väheseks).

See, kes meile küsimusi esitas ütles, et tema ei tea animest suurt midagi. Millest võib järeldada, et muud rahvas ka suurt midagi ei tea, mistõttu on kokku pandud videolõik selline nagu ta on.

Muud asjaolud: algselt soovitud videolõigud polnud saate tegemiseks Eestisse jõudnud (ei hakka pikemalt seletama, kuid kõik pole võimalik nädal enne festivali kätte saada näiteks), piiratud aeg asja kokkupanemiseks jne jne. Põhjuseid leidub. Ja vägagi reaalseid põhjuseid, mida võib ka üle kanda näiteks animefestile endale.

Jikidhah kirjutas:
Ning Ghibli moraalist rääkides oli väga kohane näidata lahinguks valmistuvaid guerillasid. Happybunny

Ilmselge näide, et nad ei teadnud, mis lõiku sisse panna.


Arvestades seda, et kõigest sellest, mis sa rääkisid, saavad aru ainult need, keda asi tõsisemalt huvitab, siis pole ju vahet. Saate lõik on suunatud eelkõige neile, kelle kokkupuuted animega pole teab mis suured ning kes ei lurgi internetis ringi.

Seega olen mina väga rahul, et midagi sellist tehti, mis siis, et oleks võinud parem olla. Alati saab paremini.
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hypno



Liitunud: 25 Veeb 2008
Postitusi: 372
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Apr 03, 2008 12:57    Teema: Vasta viitega

Teisipäevane OP! on üleval ka ETV kodulehel:

http://etv.ee/arhiiv.php?id=77692

Animest hakkab rääkima saate lõpus, 22:35 umbes.
_________________
My Anime List
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4  Järgmine
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 4

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: