OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Digimon Xros Wars

 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
raidomees
Kasemees Enn elab kase sees


Liitunud: 15 Sept 2006
Postitusi: 1640
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Okt 30, 2010 19:10    Teema: Digimon Xros Wars Vasta viitega

Digimon Xros Wars



Seiklus, ulme ja mingid muud ¾anrid veel
Veel teadmata arv episoode.

Uus Digimoniseeria! Peategelane on 7. klassi poiss, Kudo Taiki. Enam ei ole peategelasteks hulk lapsi, kellel on kõigil oma suurepärane digitaalne sõber vaid peategelasteks on hulk lapsi, kellest osadel on terve suurepärane digitaalne armee!

Ühel ilusal päeval, kuuleb Taiki mingit meloodiat, mis tähendab, et üks digimon on just suremas. Miks ta inimeste maailmas suremas on, seda ei tea keegi, aga Taiki läheb talle appi, katsub teda, eikusagilt ilmub punane Xros Laadija, mis imeb selle digimoni enda sisse, terveks teeb ja Taiki koos kahe sõbraga digitaalsesse maailma viib. See Digimon oli Shoutmon, digimaailma kuningaks pürgiv rokisüdamega energiapomm. Tema sõbrad on veel Ballistamon, Starmon ja Pickmonid. Need ja paljud teised lähevad kõik Taiki Xros Laadija sisse ja hakkavad seal elama, kuni Taiki, kes neist kõigist väga hoolib, nad välja otsustab võtta, et neid võitlema panna. Omapäraseks teeb asja see, et Xros Laadija suudab digimone ristata, andes võimaluse suure hulga erinevate kombinatsioonide loomiseks.


Digimonid surevad meloodia saatel, mida vaid Taiki kuuleb :o


Shoutmon! Digitaalse maailma tulevane kuningas ja rokitäht.


Vanasid digimone saab näha niisama uutes värvides(arvatavasti kurjusest tingitud) ning ka kasutades Xros Laadijaga suurepäraseid Digimälestusi, mis ongi antud pildil.

Digitaalses maailmas leiab kahjuks aset suurejooneline sõda, mille ühel poolel on kuri pahalaste armee, Bagura Armee ja teisel pool kõik teised, kaasaarvatud vabadusvõitlejate armee, eesotsas kindral Kudo Taikiga, Xros Heart! Peale selle on seni tutvustatud veel kaht inimlast, kellel on sinine ja must Xros Laadija ning vastavalt on neil Sinise Leegi Armee ja Must Armee. Nad tunduvad esialgu üsna omakasupüüdlikud ning nende tegelik eesmärk pole veel kellelegi teada. Tõeline müsteerium. Sõja eesmärgiks on oma võimu alla alistada digitaalse maailma digitaalseid piirkondi, milleks on vaja leida antud piirkonna Koodikroon. Õnneks on Bagura armee tagasihoidlik ja saadab Koodikroone ükshaaval otsima ainult oma kõige nõrgemaid sõdureid ning kui ka mõni kõrgem ohvitser otsustab minna, siis seda teeb ta austusest ja mehisusest ainult üksi, nii et Taiki suudab edukalt palju piirkondi vabastada ja Koodikroone endale haarata.


Xros Heart, neil on isegi oma lipp.


Bagura Armee mõttetud jüngrid, kes alati kiiresti kolki saavad.


Üks neljast Bagura Armee kindraleist, Blastmon, naudib eineks kalliskive. Tema häälenäitleja on Wakamoto Norio!


Musta ja Sinise Leegi Armee kindralid peavad plaani liitumiseks. Milleks? Vaid aeg näitab.


Shoutmon Xros 4 laseb midagi dramaatiliselt õhku.

Antud anime on hästi värvikirev ja tujutõstev, kuna, tõsi, on eeskätt suunatud lastele, nagu Digimon ikka alati on olnud. Miks aga mina seda vaatama hakkasin? Nostalgia pärast. Pealegi on pilt nii lummavalt ilus ja osad naljad on päris head. See on tõesti omapäraselt üsna hea vaatamine.


Viimati muutis seda raidomees (Püh Okt 31, 2010 16:51). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Blawk



Liitunud: 1 Aug 2009
Postitusi: 438

PostitusPostitatud: Püh Okt 31, 2010 00:23    Teema: Vasta viitega

Väga hea sisututvustus! :)

Vaatasin minagi seda uut digimoni natuke, täpsemalt 9 osa. Kuid siis tuli mul meelde, et digimonid kipuvad reeglina 50+ episoodi pikad olema ning siis kadus mul motivatsioon edasi vaadata. Iseenesest täitsa tore multikas, aga mitte päris minu jaoks.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
terraomegamon



Liitunud: 12 Märts 2006
Postitusi: 55
Asukoht: Tartu,Estonia

PostitusPostitatud: Teis Jan 04, 2011 00:37    Teema: Vasta viitega

Kui esimesed pildid välja tulid ja seda promoma alles hakati,siis ma mõtlesin,et suht jube tundub..nüüd kui ma juba 21 osa näinud,on mu arvamus muutund.
Päris hea,aga minu jaoks jääb arvatavasti kõikidele teistele hooaegadele alla.aga well eks vaatab..see pole veel läbi..1 asi mis mind eriti Xros Wars,is häirib on evolutsiooni-levelite puudumine.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: