OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Soovitusi?
Mine lehele Eelmine  1, 2
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Teis Apr 17, 2007 01:09    Teema: Vasta viitega

Mu postitus oli natuke valesti sõnastatud.

Amazing Nuts'i 2 mkv'd - subtiitritega
Terve Amazing Nuts *.vob failidena - subtiitriteta (vähemalt see, mis minul oli)
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Apr 17, 2007 12:18    Teema: Vasta viitega

higgins kirjutas:
Tenjou tenge: Fanservice ja kisendamine. Tänan ei. =) Võimalik, et Air Master oli suht sama, aga see oli tõesti esimene mida nägin ja ilmselt ei olnud ma siis veel nii kriitilise pilguga. =P

sai soovitatud, kuna TT on ka võitlusanime. kuigi jah, Air Master on natuke imelik võrreldes teiste võitlusanimetega ning päris sarnast ei oskagi selle kõrvale panna.
Tsiteerin::
Fullmetal Alchemist: See oli kahes nimekirjas ja üks nimekiri ütles, et see on tõsine?

minu arust on küll tõsine. tõsine lugu alkeemia kasutamisest ja selle tagajärgedest ning mis juhtub siis kui selle abil kedagi proovida ellu äratada. kui esitusviis ei meeldi, siis see on juba maitseasi, aga minu arust ei tee see lugu ennast kuidagi vähem tõsiseks.
Tsiteerin::
Hunter X Hunter: Lihtsalt huvi pärast. Mis mu nimetatud sarjadest sellele vihje andis?

et kui martial arts anime meeldis, siis ehk meeldib ka superpoweritega võitlusanime?
Tsiteerin::
Ouran High School Host Club: Ma ei pidanud üle 5 minuti vastu.

tõenäoliselt võid siis ka muu shoujo kraami unustada.
Tsiteerin::
X TV: Basiliskilahing maailma saatuse peale koos keskkoolis käiva Neoga? =D Kõlab päris naljakalt, aga ilmselt jääb see kuhugi kaalumisele.

võid ka enne filmi üle vaadata (X 1999). üldiselt sama, ainult tegelastele on palju vähem tähelepanu pööratud. TV sarjas on tegelastel ja nendevahelistel suhetel palju rohkem rõhku ja seega ka minu arust sisuliselt palju parem ja huvitavam kui film.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
higgins



Liitunud: 2 Apr 2007
Postitusi: 5

PostitusPostitatud: Teis Apr 17, 2007 16:38    Teema: Vasta viitega

cenorig kirjutas:
Vision of Escaflowne filmi oled näinud, aga sarja? Kuigi nüüd, kui film sul vaadatud, ei ole sari enam nii huvitav ja seal on mechad ja põhiteemaks romanss, nii et võibolla ma ei soovitagi seda sulle, aga pilgu võid peale küll visata. Esimese osa põhjal (mälu järgi) peaks aga pettumus olema, hiljem läks paremaks ja seal mechad ei seganud ka eriti, vähemalt mind mitte.

Selle ma unustasin jah mainida. Alguses selle loheverelise tatika saabumine oli päris lahe aga siis hakkas asi ära vajuma kuidagi.

Ja Champloo ka uurimisnimekirja.

ruri kirjutas:
higgins kirjutas:
Tenjou tenge

sai soovitatud, kuna TT on ka võitlusanime. kuigi jah, Air Master on natuke imelik võrreldes teiste võitlusanimetega ning päris sarnast ei oskagi selle kõrvale panna.

Imelik? Mida sa selle all silmas pead?

ruri kirjutas:
higgins kirjutas:
Fullmetal Alchemist

minu arust on küll tõsine. tõsine lugu alkeemia kasutamisest ja selle tagajärgedest ning mis juhtub siis kui selle abil kedagi proovida ellu äratada. kui esitusviis ei meeldi, siis see on juba maitseasi, aga minu arust ei tee see lugu ennast kuidagi vähem tõsiseks.

Seda nüüd küll jah, tänud selgituse eest.

ruri kirjutas:
higgins kirjutas:
Hunter X Hunter: Lihtsalt huvi pärast. Mis mu nimetatud sarjadest sellele vihje andis?

et kui martial arts anime meeldis, siis ehk meeldib ka superpoweritega võitlusanime?

Basilisk meeldis mulle kordades rohkem kui Air Master...

ruri kirjutas:
higgins kirjutas:
Ouran High School Host Club: Ma ei pidanud üle 5 minuti vastu.

tõenäoliselt võid siis ka muu shoujo kraami unustada.

Ma pole veel sinu soovituste uurimiseni jõudnud, aga võtan arvesse. =)

ruri kirjutas:
higgins kirjutas:
X TV

võid ka enne filmi üle vaadata (X 1999). üldiselt sama, ainult tegelastele on palju vähem tähelepanu pööratud. TV sarjas on tegelastel ja nendevahelistel suhetel palju rohkem rõhku ja seega ka minu arust sisuliselt palju parem ja huvitavam kui film.

Sellisel juhul film vist mind eriti ei tõmbaks. Minu kogemuse järgi kannatavad sellised filmid väga. Ma kunagi vaatasin ühte Kenshini filmi mis sarja lühikokkuvõte oli ja... isegi esimesed seitse vaadatud seeriat andsid filmile väga palju juurde.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Apr 17, 2007 16:48    Teema: Vasta viitega

Ah, mis? Shoujo unustada? EI! Tüdrukute mangad ja animed on nagu elu alus ju! Kuidas nendeta keegi elada saab?
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Paas



Liitunud: 17 Apr 2007
Postitusi: 3
Asukoht: Klaver

PostitusPostitatud: Teis Apr 17, 2007 16:53    Teema: Vasta viitega

Kui juba tüdrukute animest tuli juttu siis Strawberry Panic! oli ikka küll parim :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
mimmu
hilja juba


Liitunud: 22 Apr 2005
Postitusi: 1270
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Apr 17, 2007 22:14    Teema: Vasta viitega

Paas kirjutas:
Kui juba tüdrukute animest tuli juttu siis Strawberry Panic! oli ikka küll parim :)

see läheb vist pigem shoujo-ai kui shoujo alla ..
_________________
Onu Vanja kurvad püksid
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Paas



Liitunud: 17 Apr 2007
Postitusi: 3
Asukoht: Klaver

PostitusPostitatud: Kolm Apr 18, 2007 11:20    Teema: Vasta viitega

Mõlemad on suht tüdrukutele suunatud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Apr 18, 2007 16:37    Teema: Vasta viitega

higgins kirjutas:
Imelik? Mida sa selle all silmas pead?

kuidas nüüd öeldagi... nende harjunute kõrval, mida olen üldiselt vaadanud, on Air Masteris tegelased ja nende disain omapärane ehk imelik. st see oli esimene mulje mis esimesi osi vaadates pähe tuli.

ja kuigi Temjou Tenges hakkab fanservice kohe silma on ta minu arust nii võitluse kui ka loo poolest parem kui Air Master.
Tsiteerin::
Basilisk meeldis mulle kordades rohkem kui Air Master...

kui nii, siis võid ka sellele pilgu peale visata: Ninja Scroll TV
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: