OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

offtopicut nati, kui bossid ei pahanda ;)
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Kolm Mai 26, 2004 00:36    Teema: Vasta viitega

erick kirjutas:
Ma võin eksida, aga Gamespot'i vist eelmisel aastal ilmunud artiklis oli ta TOP 10-s sees, ja aastaid enne seda oli PC Gameris artikkel, kus antud mäng tegi seda sama.

Vähemalt maailma kõigi aegade 47 ( ? ) parima mängu hulgas on ta kindlalt :P


Gamespot, ehkki üks suurimaid (suurim?) mängusaite, ei ole siiski mängude A ja O : ) Lisaks sellele on termin 'parim' kergelt hägune, kuna populaarseim ei ole automaatselt parim (eeldades et GameSpoti tulemused saadi pollide teel), samas poleks ka mingisugune tarkade klubi parem. Mingisugune konsortsium võidaks luua, kes need parimad välja selgitab : >

Ning PC Gamer tegeleb ilmselgelt ainult arvutimängudega, seega on "maailma 10 parima mängu hulka kuulumine" ainult kitsal tasemel tõene. Muidugi, ainult arvutimängude TOP10sse sobib ta tõesti : )
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
erick
küps PSP-d plõgistav noormees


Liitunud: 29 Märts 2004
Postitusi: 934
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Mai 26, 2004 10:21    Teema: Vasta viitega

Ausalt öeldes ma nagu olen algusest peale arvutimängudest rääkinud.... sry, minu viga, tõesti ei arvestanud konsooliomanikega. Konsoolimänge olen proovinud nii PSX kui PS2 peal, aga ainus, mis mulle sealt sügava mulje jättis, oli Gran Turismo seeria. Eks see tuleneb ka sellest, et konsoolindus on mulle kauge siiski, ja ega ma neid mänge ka tapvalt palju näinud pole.

Ja Gamespoti puhul on ta ka ju kõigi aegade parimate ARVUTIMÄNGUDE hulgas....

Muide, see konkreetne TOP 10 ei olnud mitte lugejate hääletuse põhjal, vaid mänge hindas miski 5-liikmeline Gamespoti enda ¾ürii siiski.
_________________
--taevas linna kohal oli läbikõrvetatud vooluringi värvi--
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tuletegija
Püromaan


Liitunud: 28 Dets 2003
Postitusi: 238
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Mai 26, 2004 16:06    Teema: Vasta viitega

Arvuti mängudest mis ostnud olen võiks esile tuua ainult ühe Star Trek Klingon Academy
_________________
Due to the current financial crisis facing the world at the moment, the light at the end of the tunnel will be switched off to save on electricity costs, until further notice.

Sincerely,
God
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
hjarg
Post count matters!


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1207
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Mai 27, 2004 09:46    Teema: Vasta viitega

erick kirjutas:
31. FALLOUT-i seeria (POLE OLEMAS paremat RPG-d... iga inimene, kes vähegi saab, proovigu järgi, kasvõi walkthrough abiga alul, kui muidu on keeruline. See muudab teie arusaama rollimängust. Ka masinat ei taha see seeria hullu... Pentium 90MHz, 32MB RAMi, 2MB videokaart, 700MB kettaruumi, ja te sisenete täiesti teistsugusesse maailma... mis näeb täitsa hea välja, ja mille autorid on vist kõige parema huumorisoonega inimesed planeedil)
.


Heh, näe. Me ka milleski ühel meelel wink

Sellest midagi paremat annab tõesti välja mõelda...
_________________
Roses are red
Violets are blue
All of your base are belong to me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Bitter



Liitunud: 11 Apr 2003
Postitusi: 22

PostitusPostitatud: Püh Juul 04, 2004 23:24    Teema: Vasta viitega

hetkel: NWN Shadows of Undrentide,Rise of Nations ja Diablo 2
_________________
wits gone beggin'
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Kolm Juul 14, 2004 17:01    Teema: Vasta viitega

fanfaarid: Bethseda licenses Fallout rights, announces Fallout 3
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
kaptengalaktlan
räägib nagu muusika


Liitunud: 16 Jan 2004
Postitusi: 312
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Juul 15, 2004 08:47    Teema: Vasta viitega

Rõõmustan ka, kuid samas kahtlen väga, kas Fallout3 on vääriline järg eelmistele, sest esialgsed mängu loojad on kõik Interplayst lahkunud ja tegutsevad praegu omaette stuudios Troika (http://www.troikagames.com/). Mainimist vääriks võibolla Troika mäng Arcanum, mis tundub olevat valminud Fallouti stilistika ja esteetikaga (ise pole mänginud, aga galeriid vaadates tundus lähenemine tuttavlik).
_________________
/>_<\
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
hjarg
Post count matters!


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1207
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Juul 15, 2004 09:19    Teema: Vasta viitega

Eks paistab. Oma intervjuus lubasid Bethesda mehed igatahes üritada vana head Fallouti säilitada ning kui neid ei teki rumalaid mõtteid nagu sellele saada alates 13. eluaastast rating vms, võib sellest isegi midagi mõnusat tulla.

Igatahes, minul tekkis soov võtta kätte vana hea Fallout 2 ja see uuesti läbi mängida... inimesi paremale ja vasakule orjaks müües :p
_________________
Roses are red
Violets are blue
All of your base are belong to me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Sato-chan



Liitunud: 7 Jan 2004
Postitusi: 836
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Juul 15, 2004 11:21    Teema: Vasta viitega

Minu Top 5 lemmikud arvutimängud:

1. American McGee's Alice
2. Silent Hill 3
3. Need For Speed Underground
4. Painkiller
5. Far Cry
_________________


Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
ichi



Liitunud: 10 Aug 2003
Postitusi: 249
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Juul 15, 2004 11:34    Teema: Vasta viitega

kaptengalaktlan kirjutas:
Mainimist vääriks võibolla Troika mäng Arcanum, mis tundub olevat valminud Fallouti stilistika ja esteetikaga (ise pole mänginud, aga galeriid vaadates tundus lähenemine tuttavlik).


pole tegu ainult stilistikaga. kuigi on märgatavaid erinevusi kahe mängu vahel ning keegi ei kipu siksakitades kõndima, on kasutusel paralleelselt nii realtime kui ka turnpaste kaklus. samuti on sarnaselt falloutile suur rõhk pandud questidele. liikumine kaardil on pea samasugune, kui falloudis (local ja global map, global mapi saab kasutada linnast väljudes).
arcanum meeldis ääretult just oma sarnasuse tõttu falloutiga. erinevused on suured, aga sarnasused on südantsoojendavad ja niigi head mängu veelgi parendavad.
_________________
-bob, do you know what happens to schoolgirls in japanese cartoons?
-no....what? (enter tentacles) ooogh...!! wankaaaaarrrgh!!!!!

http://www.weebl.jolt.co.uk/hentai.htm
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
hjarg
Post count matters!


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1207
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Juul 15, 2004 14:31    Teema: Vasta viitega

Oojahh, Arcanum oli selline vägagi mõnus asi. Kuigi reaalajas ja maagiga mängimine tähendas enamiku ajast surmaotsust.

Kuid selline muhe steampunki maailm segatuna maagiaga oli vägagi geniaalne idee :)
_________________
Roses are red
Violets are blue
All of your base are belong to me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Luurmets



Liitunud: 25 Okt 2003
Postitusi: 15
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Juul 15, 2004 18:24    Teema: Vasta viitega

ma ka mängin praegult vahelduva eduga Arcanumi ja mul maagiga erilist surmasaamist pole olnud aga strateeegia peab kõva olema mis nurga alt rynnata muidu jah selline surma saamine pole mullegi võõras.

mängudest ikka istuvad rpg-d ja korralikud strateegiad aga ka korralik shooter (diablo seeriad, arcanum, starcraft, homm, q1 ja q3,HL, phantasmagora 2: puzzle of flesh, homeworld-i seeriad)

korralik lugu peab olema muidu ikka mäng ei köida!...
_________________
Anime is so good Happybunny
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
pansomon



Liitunud: 26 Veeb 2003
Postitusi: 468
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Juul 16, 2004 12:15    Teema: Vasta viitega

kusjuures viimasel ajal olen mina isegi rpg-sid ja strateegiaid puhata lasknud ning peaaegu ainult battlefieldi (küll desert combatit) kütnud. oi, saaks ainult battlefield vietnami ka, siis läheksin vist täitsa lolliks :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Reede Juul 16, 2004 18:17    Teema: Vasta viitega

Peatse ilmuva DOOM 3e puhul olen hakanud eelmisi iteratsioone mängima. Kui keegi veel selle vastu huvi tunneb, siis XP ja Linuxi all on parimaks lahenduseks selline engine port nagu Doomsday. Lisaks sellele on teil vaja vanadest mängudest tuttavaid .wad faile, muud midagi.
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Lumekass



Liitunud: 12 Jan 2006
Postitusi: 19
Asukoht: Tartu/Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Veeb 17, 2006 16:16    Teema: Vasta viitega

Rõõm näha, et siin leidub ka lauamängude mängijaid. Ise olen juba kaua huvitunud Warhammerist. Olen mänginud selle enamikke arvutis olevaid versioone, ning silma ka nende kodulehel peal hoidnud. Meeletult detailne, rikas & läbimõeldud universum.

Settlers of Catan on ka väga armas. Võibolla peaks kunagi kokku tulema ja seda mängima? Mis te arvate, Pansomon ja Shark ?

Arvutimängudest eelistan käikudel põhinevaid strateegiamänge. Selliseid kus saab mõtiskleda & ennustada ^_^
_________________
refined social skill dance
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Pikachu666



Liitunud: 9 Nov 2005
Postitusi: 24

PostitusPostitatud: Reede Veeb 17, 2006 19:59    Teema: Vasta viitega

Camper-Strike Muhe
Warhammererist olen dark omenit ja horned rati mänginud. Mõlemad Muhe Muhe Muhe
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
electra



Liitunud: 26 Juul 2004
Postitusi: 326
Asukoht: tartumaa

PostitusPostitatud: Laup Veeb 18, 2006 15:54    Teema: Vasta viitega

parim siiamaani oli The Longest Journey, millest peaks varsti ka ilmuma kaua (kaua, kaua) oodatud teine osa..
muidu kui vähegi isu on, siis ikka War2, 3 ja Age of 2
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Laup Veeb 18, 2006 17:27    Teema: Vasta viitega

morrowind, aoe 2 ja fallout
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Püh Veeb 19, 2006 00:32    Teema: Vasta viitega

Now ppppPlaying: SOS: The Final Escape / Disaster Report / Zettai Zetsumei Toshi



Juhul kui keegi ei tea, see on nagu... maavärinasimulaator on vist kõige parem sõna. Maavärinasimulaator + lihtsad puzzled + veidi hüppamist. Nii umbes. Ja natuke kummalist huumorit ka otsa ja hästi-hästi palju armastust. Armastust on tegelikult lausa nii palju, et muuta mängu natuke kohmakaks (tsipa katkised puzzled, totrad hüppekohad, etc.), aga nii siirale mängule on raske midagi sellist üldse ette heita. Koguaeg on põnev lihtsalt.

Nii et, ärge uskuge kriitikuid -- uskuge mind! :) See mäng on väärt palju rohkem kui see 6 naela mis ma eBays tema eest maksin ning tegelikult peaks igaühel olema vähemalt üks iremi mäng kodus.

Kui PS2 ei ole, siis minge sõbra poole mängima, kellel on. Või tulge minupoole! Ja kui on PS2 ja ei taha mängida, siis... öelge ja ma toon välja piisavalt palju häid põhjusi miks seda peaks mängima.

Sesmõttes et... seal on minigame, kus sa sõidad parvega mööda kanalisatsiooni alla, samal ajal kui majad sinu taga kokku varisevad. Ja kummalised kompassid ja päris hea voice-acting ja hea stoori! Seal on detailne taustalugu!

Pleeeeey. ay. Mul on tegelikult siiamaani palavik ja ma peaksin voodisse tagasi ronima. orz
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Star



Liitunud: 9 Sept 2004
Postitusi: 176

PostitusPostitatud: Püh Veeb 19, 2006 03:40    Teema: Vasta viitega

Guild Warsi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
Lehekülg 4, lehekülgi kokku 5

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: