OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Baka seiklused
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Apr 08, 2007 17:42    Teema: Vasta viitega

Random Hero kirjutas:
Sina oled Meso-kun ja jutul lõpp.


_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Bushidon
sucker mc


Liitunud: 9 Juul 2006
Postitusi: 970
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Apr 08, 2007 18:19    Teema: Vasta viitega

ma lisasin nüüd oma pildi juurde mingi loo - hõngulise käki...
palun ärge lööge mind
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Chiisan



Liitunud: 17 Sept 2004
Postitusi: 421
Asukoht: selline vahva karudega ja häste segamini tuba :P

PostitusPostitatud: Püh Apr 08, 2007 18:31    Teema: Vasta viitega

Minu ettepaneks: Ummi on tegelikult vaid Random Hero fantaasia vili...või tema teine mina,valik on teie, ning ta ilmub vaid nö. kriisi olukorral Random Herole ning päästab pidevalt tema elu.

Välimuselt võiks ta Sipsikut meenutada :)

Teema võiks nii olla, et Chiisan on hoopiski kuri isiksus, kes kirjutas death note'sse, et jah..random sureb, kui...ja sellepärast peab random nüüd elu lõpuni olema..korralik...


*jällegi...kiiruga tehtud...siin võiks olla keegi, kes pilte töötleb..või neid joonistab..ilusamini emm
_________________
/\_/\ (\_/)
( o_o) ('_')
(")_(") (")(")
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Püh Apr 08, 2007 18:42    Teema: Vasta viitega

Hmm sellest saaks mingi äärmiselt laheda Elm Streeti laadse loo. Tegevus toimubgi paralleelselt nii Random Hero unenägudes kui ka ärkvel olles. Ja kuna Random ei tohi mingil juhul unenägudes Chiisane jne näha, siis muutuvad ta unenäod mingiteks eriti sürrideks labürintideks, kus teda Ummi ringi juhatab. Ja kuna Random üritab iga hinna eest mitte magama jääda teades, et unenäod oleks eluohtlikud hakkavad unetusest reaalse ja ebareaalse maailma piirid segunema. Ja siis sinna insomniasse oleksid segatud muidugi ka ektsentrilised sci-fi friigid, ero-otakud jne, kellel kõigil on Random Hero rännakutel Chiisani needusest vabanemiseks oma osa mängida : )
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Bushidon
sucker mc


Liitunud: 9 Juul 2006
Postitusi: 970
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Apr 08, 2007 18:49    Teema: Vasta viitega

hmm....et nagu mingi friiki Alice imedemaal või :P
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Püh Apr 08, 2007 19:05    Teema: Vasta viitega

Bushidon - sinu mõte on päris hea, annab sisse lisada küll.
chiisan - väga huvitav joonistus, kas ma võin seda signatuurina kasutada?
kammerer - natuke liiga segaseks ei lähe?

PS: kas random võiks Elize no Yuutsu-t kusagil kasutada? Et pmst otaku, kes ei oska kakelda, võtab häda korral animest eeskuju?
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Püh Apr 08, 2007 19:24    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
hmm....et nagu mingi friiki Alice imedemaal või :P


Mhmh, midagi taolist. Nagu The Never Ending Story ja Donnie Darko kokku segada umbes.

Tsiteerin::
kammerer - natuke liiga segaseks ei lähe?


Vist läheb jah ma vaatan : ) Igatahes mind tõmbas kogu selle asja poole lootus, et see saab olema naljakas, kuid samas omab ka mingit substantsi. Need P.E.R.V-id ja "hammastel purunevad nukid" ei tõmba nii väga. Aga jälgin siiski mõningase huviga mis teil sellest anarhiast saab lõpuks.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Apr 08, 2007 19:30    Teema: Vasta viitega

erick kirjutas:
Mingisugune sisuline järjepidevus võiks siiski olla. Et kui esimene chapter on ultrearealistlik, siis järgmises ei hüppa mingi tegelane kusagilt pakist välja. Ja vastupidi, kui tahate, et hüppaks, siis peaks Ummi lahtikirjutatud chapter ühte kõvasti tobedamaks treima.


Nõustun erickuga. Selline järsjult erinevatele ekstreemsetele olukordadele hüppamine teeb asja ainult segaseks. Parem on rahulikult alustada ning seal siis edasi minna. Vahepeal sellised väiksemad näited võimalikest tulevatest ekstreemsustest. Ja mingi põhiliini võiks paika panna ning seda siis sammhaaval arendada.

erick kirjutas:
Ja kui toote uued tegelased loosse, siis palun seletage ka, miks ja kust nad tulevad ning mis on nende eesmärk.

Ma ainult mainisin, kes ma olen. Minu eesmärk on oma randomi üle, nagu seda teevad paljud vanemad õed/vennad, veidi nalja visata. Aga ka kasvatada ja hädast välja tirida : P

kammerer kirjutas:
Igatahes mind tõmbas kogu selle asja poole lootus, et see saab olema naljakas, kuid samas omab ka mingit substantsi. Need P.E.R.V-id ja "hammastel purunevad nukid" ei tõmba nii väga.

Sama siin, pmst.
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
erick
küps PSP-d plõgistav noormees


Liitunud: 29 Märts 2004
Postitusi: 934
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Apr 08, 2007 19:51    Teema: Vasta viitega

P.E.R.V.-i mõte ei meeldinud mullegi alguses, ent... kõik sõltub sellest, kuidas see välja mängida.

FLCL-is olid näiteks pidevad viited sellele, kuidas teismeikka jõudnud poiss peab vihaseid lahinguid mingi kurja käega, mis tema peast välja poeb. :P

See P.E.R.V. võiks olla alternatiivne sü¾eeliin RH sisemaailmas (kuhu kuulub ka Ummi). Random Hero peaks seal sõdima salaorganisatsiooniga P.E.R.V., mis süstib noortesse poisslastesse (seksikate unenäos ilmuvate med-õdede kaasabil?) hentaipisikuid, tehes neist lootusetud seksmaniakid. Ummi kui RH lapsepõlve süütust ja puhtust kehastav tegelane peab aga RH õigele rajale aitama.

Loomulikult annab see suurepärase võimaluse lavastada võimsaid over-the-top lahinguid igasugu kahtlase erootikamaigulise kaadriga (näiteks P.E.R.V.-i esilemanatud karmideks amatsoonideks stiliseeritud kaunid neiud/naised, kellega RH oma igapäevases elus kokku puutub ning kes talle ecchi-sid mõtteid tekitavad), ilma et loo terviklikkus löögi alla satuks. Lõpuks, peale lugematuid lahinguid, peaks Ummi Sipsikust millekski täiskasvanulikumaks kehastuma (seda peab veel mõtlema, milleks täpselt), näidates seda, et märgade unenägude faas on meie otaku elus lõpule jõudnud.

BTW, Chiisani artwork rokib Happybunny
_________________
--taevas linna kohal oli läbikõrvetatud vooluringi värvi--
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Püh Apr 08, 2007 20:04    Teema: Vasta viitega

nonii, kas me oleme jõudnud Welcome to NHK ¹üzeeni välja? Esimene osa oli ju selline, et Sato oli kah mingi Bond-tegelane, kes võitles pahadega ja lõpuks auväärselt koos vastasega ennast õhku lasi, et siis üles ärgata.

*enne seda, mis siin jutustatud on*

Random Hero - vägev sõdalane läikivas soomusrüüs, suur mõõk käes rüündab üksinda vastaste armeed, et päästa hädaohus printsess. Vaenlased on palju ja nad on tugevad, kuid Random Hero ei anna alla, ta võitleb edasi, üks vaenlane lõhub ta mõõga ja vastutasuks kustutab Vägev Sõdalane Random Hero vastase eluküünla. Õnneks oskab Random Hero ka kakelda - ta tuuseldab 30 meest üksi läbi ja isegi ei higista. Graatsilise liigutsuga päästab ta printsessi, kes talle selle peale kaela langeb. Siis nad abielluvad ja siis tulevad alla 18 sobimatud stseenid.

Random ärkab mingi röökimise peale. Äratuskell, see igipõline vaenlane, kuid ka asendamatu sõber on ta jälle ilusa printsessi juurest eemale toonud. Random leiab põrandalt sokid ja nuusutab neid, et teha kindlaks, kas need on puhtad. Peale 5 minutit printsessi seltsis ärkab Random oma sokihaisu-nokaudist ja otsustab, et peab vist puhtamad sokid leidma.

_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Esm Apr 09, 2007 22:05    Teema: Vasta viitega

oot, kuhu see asi nüüd pooleli jäi? mis oli viimane asi, mis randomiga juhtus?

Rahvas, kirjutage, KIRJUTAGE!
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
erick
küps PSP-d plõgistav noormees


Liitunud: 29 Märts 2004
Postitusi: 934
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Apr 10, 2007 08:26    Teema: Vasta viitega

Iga kord kui sa ise midagi loo kohta postitad, kaob ära igasugune tuju seda edasi arendada. Absoluutselt ei tea, miks. ???
_________________
--taevas linna kohal oli läbikõrvetatud vooluringi värvi--
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Teis Apr 10, 2007 11:15    Teema: Vasta viitega

erick kirjutas:
Iga kord kui sa ise midagi loo kohta postitad, kaob ära igasugune tuju seda edasi arendada. Absoluutselt ei tea, miks. ???


okei siis, mina enam ei kirjuta, kui see nii jube on. Las siis targemad-ilusamad-tublimad kirjutavad. emm Või siis ei kirjuta, aga vähemalt ei pea minu soga lugema. emm
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
raidomees
Kasemees Enn elab kase sees


Liitunud: 15 Sept 2006
Postitusi: 1640
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Apr 10, 2007 15:13    Teema: Vasta viitega

Ma ei saa sellest teemast täiesti aru, aga tundub huvitav... Kas ma tohin ka midagi kirjutada? Näiteks mingit mõtetut asja mille ma oma viletsa huumorimeelega välja mõtlema juhtun, sest praegu mul mõtteid pole, aga äkki tuleb ja siis ei saagi keegi lugeda.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Apr 10, 2007 16:23    Teema: Vasta viitega

raidomees kirjutas:
Ma ei saa sellest teemast täiesti aru, aga tundub huvitav... Kas ma tohin ka midagi kirjutada? Näiteks mingit mõtetut asja mille ma oma viletsa huumorimeelega välja mõtlema juhtun, sest praegu mul mõtteid pole, aga äkki tuleb ja siis ei saagi keegi lugeda.

EI!

Sina ei tohi mitte humoorikaid asju kirjutada. Sinul tuleb kirjutada tõsiseid asju.

RH:
Ma olin masenduses. Minu kujutlusviljad rääkisid minuga. Üks ütles, et mina ei tohi näha märjemapoolseid unenägusid. Nagu ma nende tekkimist peatada suudaks.

"Aga sa suudadki!" ütles Ummi, minu see kujutlusvili. Mind häiris see, et keegi, kelle välimus küll just kiita polnud - nägi ta ju välja nagu kaltsakas nukk - oli targem, kui mina. Ja luges mu mõtteid. Võibolla siis mul ei tulnud pähe, et ta ongi mingi osa minust ja et hoopis mina olen tark. Küllap sünnitas mu egotus mulle mingi lõhestunud isiksuse.

"Kuidas siis?" küsisin kaltsakalt. Ma ei tahtnud ilusaid unenägusid minema ajada. Mulle meeldisid need. Olgugi, et haigevoodis olid neis suured saapad, mis valesid kohti tabasid, aga see-eest oli lohutus. Noh, mis lohutus, lihtsalt stseenid, mida Ummi mul kirjeldada ei luba (jube, see on üks samm unenägude keelamisest edasi).

Aga ma ei tahtnud surra. Veel. Kuna Ummi oli minust targem, uskusin teda, et nende asjadega saan surma. Ega ma olin veits põrunud ka ja ma oleks isegi seda uskunud, kui mu õde oleks öelnud, et siga lendab. Ühesõnaga, kõik see loll jutt, mida Ummi mulle pähe tagus, jäi sinna kinni.

"Kust mina tean?" ütles Ummi ärritunult. "Sina oled see tüüp, kes koguaeg naistest unistab!"

_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Kolm Apr 11, 2007 11:55    Teema: Vasta viitega

Ummi keksib Randomi nina ees, kisendab midagi segast märgadest unenägudest, alasti naistest ja muust supist. Kuna varahommikuti on Random alati ülimalt halvas tujus, eriti kui keegi veel teda äratab, liigub ta tigedalt mõmisedes köögi poole. Ummi järgneb kädistades ja nina all keksides. Randomil saab Ummist siiber, ta võtab tühja purgi, haarab Ummi ja topib ta purki. "Jahtu nüüd natuke maha, ära lõuga hommiku vara nii hirmsasti" Seda öeldes viskab Random purgi-ummi hooletu liigutusega veerand tunniks külmkappi.

Peale jahtumist ei ole ummi enam nii sõnakas. Random, kes on vahepeal üles ärganud hakkab siis küsima, miks ta enam keskmise heteroseksuaali unenägusid näha ei tohi.

"rahumeelsed Baka teadlased tegi prototüübi, mis suudab inimeste mõtteid ja unenägusid lugeda. Kuid prototüüp ebaõnnestus - kui inimene mõtles liiga palju ühele teemale või nägi seda liiga tihti unes, surmas see prototüübi vaadeldava isiku. Salaühing P.E.R.V nägi selles relva ning nad otsustasid prototüübi varastada ja seda relvana kasutada. Nende plaani nurjas üks Baka liige, kes otsustas prototüübi õigel ajal P.E.R.V.'i eest peita, andes selle suvalise inimese kätte, kes ei saaks prototüüpi ära kasutada. see prototüüp olen mina."

Random kaalutleb tõsiselt sellele tüütusele sügavkülma seestpoolt tutvustamise reisi pakkumist. Selle asemel ta aga küsib miks ta enam tüdrukutest mõelda ja und näha ei tohi. Miks just see teema. Miks ei võiks keelatud asi olla hoopis 16. sajandi vankripöiad, mida ta niikuinii kunagi unes ei ole näinud ja mis teda mitte grammigi ei huvita.

"Põhjus on väga lihtne," lausub ummi, "asi on selles, et vastassoost mõeldes kiireneb sinu pulss, tõuseb vererõhk ja su keha seab ennast *khm* valmis. See aga koormab su keha, kui sellele lisada minu poolt lisandunud mõju sinu psüühikale ja biokeemiale, võid sa liigagi edukalt järgmine kord tüdrukutest unistades kalossid karpi panna."

"aga mis siis saaks, kui ma su purgis Emajõe kruiisile saadaks?"

"Sellest ei oleks kasu, peale 1 minutilist kontakti minuga, on su biokeemia muutunud ja minust see enam ei sõltu."


Sattusin kirjutamisega hoogu, kuid tegelikult mulle endale see stoori ei meeldi. Asi jäägu realismi piiresse. LH-s (jah, kurat küll, ma ei oska muust animest näidet tuua) tehti see viga, et algul oli kõik realism, pärast hakkasid kilpkonnad lendama ja kassid rääkima.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Apr 11, 2007 13:38    Teema: Vasta viitega

Random Hero kirjutas:
Sattusin kirjutamisega hoogu, kuid tegelikult mulle endale see stoori ei meeldi. Asi jäägu realismi piiresse. LH-s (jah, kurat küll, ma ei oska muust animest näidet tuua) tehti see viga, et algul oli kõik realism, pärast hakkasid kilpkonnad lendama ja kassid rääkima.

Off-Topic: Ma millegipärast ei mäleta, et ükski kass seal rääkinud oleks. Kas see oli selle Keitaro õe või kesiganestaoli must hästi suurte kõrvade ja kellukestega armas tore kass? Ja lendasid lendkilpkonnad+robotkilpkonnad. Ja ma ei nõustu sellega, et see viga oli.

Ah, igatahes. Kas sa tahad, et lugu oleks selline tore ja vaikne, kus tegelane RH on kohe alguses hästi sügavmõtteline ja kogu point jõuab kohe kätte, tegemata läbi soojendust ja arendust? St., võiks olla ju mingi kuri organisatsioon, millest võitu saadakse vms. Kui sul tuleb parem idee, olen kindel, et keegi loeb ikka selle idee läbi.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Kolm Apr 11, 2007 14:43    Teema: Vasta viitega

seesama Kanako must kass jah. Lendas oma suurte kõrvadega pealekauba.

Ei, point ei pea kohe kätte tulema, kuid asi läheb liiga jaburaks kätte ära.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Apr 11, 2007 14:55    Teema: Vasta viitega

Okei, praegu ongi tegelikult periood, mil me koostame üldnägemust. Selle jaburuse võib vähem jaburamaks muuta. Ma oskan, ära muretse.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Chiisan



Liitunud: 17 Sept 2004
Postitusi: 421
Asukoht: selline vahva karudega ja häste segamini tuba :P

PostitusPostitatud: Kolm Apr 11, 2007 17:15    Teema: Vasta viitega

kammerer kirjutas:
Hmm sellest saaks mingi äärmiselt laheda Elm Streeti laadse loo. Tegevus toimubgi paralleelselt nii Random Hero unenägudes kui ka ärkvel olles. Ja kuna Random ei tohi mingil juhul unenägudes Chiisane jne näha, siis muutuvad ta unenäod mingiteks eriti sürrideks labürintideks, kus teda Ummi ringi juhatab. Ja kuna Random üritab iga hinna eest mitte magama jääda teades, et unenäod oleks eluohtlikud hakkavad unetusest reaalse ja ebareaalse maailma piirid segunema. Ja siis sinna insomniasse oleksid segatud muidugi ka ektsentrilised sci-fi friigid, ero-otakud jne, kellel kõigil on Random Hero rännakutel Chiisani needusest vabanemiseks oma osa mängida : )


Suhteliselt nii ma mõtlesingi...kuid ma ei julge päris ELm Streetiga võrrelda, viimane oli lihtsalt liiga kihvt..et seda laimata taolise üritusega emm

Kuid...siin on veel üks tegelane...lisatud

edit: ok...siin on natukene parem versioon..ja suure pingutusega isegi eestikeelne...st. et nüüd ei olegi lahm-lahm "ütlen, mis pähe tuleb ja seda inglise keeles, sest see on nii "cool"...eneseiroonia"


*vana on siin*

*grrrrr....seda 1 ei tohiks seal olla T_T
*ja isegi nime ma unustasin ära parandada...oeh...kui ma veel kunagi kirjutan vabarnamehe nime valesti, siis ma teen talle jäätise välja emm
*kuhu..on meie..nö. tegevjuht kadunud :S
_________________
/\_/\ (\_/)
( o_o) ('_')
(")_(") (")(")


Viimati muutis seda Chiisan (Reede Apr 13, 2007 14:36). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
Lehekülg 4, lehekülgi kokku 5

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: