OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Baka seiklused
Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Teis Apr 03, 2007 18:53    Teema: Baka seiklused Vasta viitega

tänan fushit hea idee eest. siia võiks siis kirjutada, milline baka liige võiks mingi tegelane olla.

Alustame siis fushi skeemi järgi. Ummi on meie maskott.


_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Apr 03, 2007 19:06    Teema: Vasta viitega

Jah, aga ma pean sel juhul armas välja nägema ja rohkem screen-time'i kui RH saama, olete nõus? Sest RH postitatud pilt on ülimalt häiriv.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Teis Apr 03, 2007 19:12    Teema: Vasta viitega

Ummi kirjutas:
Jah, aga ma pean sel juhul armas välja nägema ja rohkem screen-time'i kui RH saama, olete nõus? Sest RH postitatud pilt on ülimalt häiriv.


mis mõttes häiriv? Sa oled Meso-kun, üliarmas kollane nunnu elukas, mis oskab rääkida ja millel on hämar saladus...

Mõtle, sinu tegelase järgi tehaks plüüzloomakesi, mida siis tüdrukud (jaa, kenad tüdrukud) õhtul kaissu võtavad wink
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
electra



Liitunud: 26 Juul 2004
Postitusi: 326
Asukoht: tartumaa

PostitusPostitatud: Teis Apr 03, 2007 19:35    Teema: Vasta viitega

Ummi kirjutas:
Jah, aga ma pean sel juhul armas välja nägema ja rohkem screen-time'i kui RH saama, olete nõus? Sest RH postitatud pilt on ülimalt häiriv.


see häirib sind, aga sa ikkagi tahad rohkem kui Random esineda?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Apr 03, 2007 19:46    Teema: Vasta viitega

electra kirjutas:
Ummi kirjutas:
Jah, aga ma pean sel juhul armas välja nägema ja rohkem screen-time'i kui RH saama, olete nõus? Sest RH postitatud pilt on ülimalt häiriv.


see häirib sind, aga sa ikkagi tahad rohkem kui Random esineda?

Ei, see pilt häirib mind, aga ikkagi tahan ma rohkem kui Random esineda.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Apr 03, 2007 21:01    Teema: Vasta viitega

milline sa allolevatest tahad maskotina olla?

rinnaümbermõõdust piisab tegelikult ka, kuna see on kõige tähtsam.



ps! kui sa suudad maskotina samasugune olla nagu Mikoto, siis rinnaümbermõõt ei ole tegelikult üldsegi tähtis :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Teis Apr 03, 2007 21:44    Teema: Vasta viitega

Maskott on ikka midagi väikest, armsast ja ebadseksualiseeritut. Seega kostüüm.

Ummi, teoorias saavad kõik rohkem screen-time'i kui RH, sest RH saab olema mina-tegelane, kes narrateerib kõike toimuvat. Ainus moment kus RH'd näha saame on kentsakad situatsioonid (nt. ta libiseb ja kukub kellegi rindadesse/tagumikku/trepist alla).

Idee iseenesest on teostatav, vahendeid kodukootud visual novel'i (dating sim veidi liiga ambitsioonikas ehk) tegemiseks on küllaga, aga vaja oleks siis üksjagu tiimitööd, mis tegemise motivatsiooni üleval hoiaks.

Seda kõike muidugi juhul kui me asja tõsiselt tegema hakkame ja mitte lihtsalt ei heieta siin niisama mõtteid.
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Teis Apr 03, 2007 21:49    Teema: Vasta viitega

Uuu ma aitaks kaasa hea meelega. Aga räägi sellest kontseptsioonist rohkem ? Ma ei ole kursis igasugu sim mängudega. Et mida üldse reaalselt teha oleks vaja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Teis Apr 03, 2007 21:53    Teema: Vasta viitega

acousmatique kirjutas:
Ainus moment kus RH'd näha saame on kentsakad situatsioonid (nt. ta libiseb ja kukub kellegi rindadesse/tagumikku/trepist alla).

Idee iseenesest on teostatav, vahendeid kodukootud visual novel'i (dating sim veidi liiga ambitsioonikas ehk) tegemiseks on küllaga, aga vaja oleks siis üksjagu tiimitööd, mis tegemise motivatsiooni üleval hoiaks.

Seda kõike muidugi juhul kui me asja tõsiselt tegema hakkame ja mitte lihtsalt ei heieta siin niisama mõtteid.


ma tean, et kuigi need on vähetähtsad stseenid, on nende pidev harjutamine ülimalt oluline.
üks-ja-kaks-ja-kolm-ja-neli... veel 20 korda ja aitab tänaseks. Homme teeme 50 korda.

Teema mõte oli, et võiks siin lihtsalt inimesi mõne tegelase või karakteriga seostuda.

Ma näiteks arvan, et genky on VÄGA Haruhi moodi, mõlemal on energiat rohkem kui mõnel väikesel elektrijaamal.



Idee pärit siit:

acousmatique kirjutas:
dipsy kirjutas:
päris hea lugu XD ..äkki võiks sellise lugude jaoks eraldi teema teha ?

Jah. Me võiks kollektiivselt baka.ee dating sim'i teha. Random Hero oleks loomulikult peategelane. Vabarnamees oleks cool senpai, c0en oleks eksentriline scifi friik, mina oleksin ero-otaku, doujimasan oleks naissoost senpai, kammerer on androgüünne bändimees, yuna oleks RH naaber ning lapsepõlvesõber, sina oleksid salapärane, kuid atraktiivne vahetusõpilane, Triin oleks kooli medõde ning hjarg tema BF, ja Chiisan oleks tsundere-tüdruk, kes mängu kaanekujunudel endale kõige kesksema koha saab ning kellest kõige rohkem figuure ja elusuuruses padjapüüre välja lastakse.

Ahjaa, Ummi on maskot.


ja uue teema ma tegin.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Teis Apr 03, 2007 21:57    Teema: Vasta viitega

Oled sa "kasutajate pildid" teemat lugenud? Sealt sai idee alguse.

Noh, kui me seda tõesti tegema hakkame ja leiame, et see peaks põhinema baka kasutajatel, siis oleks kõigepealt hea välja selgitada kes täpsemalt osalema hakkavad ning kas kõik need inimesed oleksid valmis endast pilte tegema erinevate dialoogistseenide tarbeks.

Kui see info on olemas, siis tuleks hakata arutlema stsenaariumi üle ja paika panna alljärgnevad asjad:
- kes saab olema loovjuht/peatoimetaja, kes vastutab selle eest, et sisu oleks ühtne
- kes kirjutavad (hea oleks, kui mitu inimest kirjutaks, või vähemalt töötataks kuidagi koos. siis saab asi olema kommuuni looming, mitte ühe metsiku inimese fantaasia)
- kui pikk see olema saab
- kui nauditav välismaailmale (balanss injoke'ide ja maitseka huumori vahel)
- veel mõned asjad, mis mulle hetkel ei meenu. Selguvad töö käigus, vast.

Kes ei tea mis asi visual novel on, see tsekkigu Wikipedia vastavat sissekannet.

Edit: p.s. Kõige lihtsam viis kuidas see projekt aia taha võib minna on see, kui meessoost osalejad muutuvad nilbeteks. See on vihje.
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Teis Apr 03, 2007 22:06    Teema: Vasta viitega

acousmatique kirjutas:

Edit: p.s. Kõige lihtsam viis kuidas see projekt aia taha võib minna on see, kui meessoost osalejad muutuvad nilbeteks. See on vihje.


Ei, ma niisama pullin siin. esialgu pole siin niikuinii ühtegi naissoost mängijat näha...

eks ma hoian end siis natuke tagasi.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Teis Apr 03, 2007 22:07    Teema: Vasta viitega

Mm idee tundub igati huvitav. Ma ei ole kunagi ühtegi säärast mängu mänginud (vist?) ja seega pole aimugi kuidas sü¾ee üles ehitatud peaks olema või üldse millise dünaamikaga ta olema peaks. Aga igatahes kui Acousmatique võtaks "loovjuhi" rolli, siis aitaksin hea meelega : )
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Apr 03, 2007 22:52    Teema: Vasta viitega

Random Hero kirjutas:
acousmatique kirjutas:

Edit: p.s. Kõige lihtsam viis kuidas see projekt aia taha võib minna on see, kui meessoost osalejad muutuvad nilbeteks. See on vihje.


Ei, ma niisama pullin siin. esialgu pole siin niikuinii ühtegi naissoost mängijat näha...

eks ma hoian end siis natuke tagasi.

*genky tõstab käe*

kammerer kirjutas:
Mm idee tundub igati huvitav. Ma ei ole kunagi ühtegi säärast mängu mänginud (vist?) ja seega pole aimugi kuidas sü¾ee üles ehitatud peaks olema või üldse millise dünaamikaga ta olema peaks. Aga igatahes kui Acousmatique võtaks "loovjuhi" rolli, siis aitaksin hea meelega : )

Sama olukord siin, aga huvi on asja vastu Happybunny Sooviks siiski natukene infot asja kohta. Ma mõtlen siis meie loo kohta :)

Fushi loovjuhiks!
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
dipsy
katto katto KATTO!!


Liitunud: 25 Juun 2006
Postitusi: 1239
Asukoht: tln

PostitusPostitatud: Teis Apr 03, 2007 22:55    Teema: Vasta viitega

ma oleksin nõus osalema :) .. tundub huvitav :P
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
douji



Liitunud: 24 Veeb 2005
Postitusi: 1079

PostitusPostitatud: Kolm Apr 04, 2007 01:49    Teema: Vasta viitega

naissoost senpai ei luba esialgu midagi, aga jälgib mõõduka huviga.
_________________
"Keegi peab seltskonnas ka peent vaimu esindama," ütles Vassikati.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kaptengalaktlan
räägib nagu muusika


Liitunud: 16 Jan 2004
Postitusi: 312
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Apr 04, 2007 12:10    Teema: Vasta viitega

acousmatique kirjutas:

Edit: p.s. Kõige lihtsam viis kuidas see projekt aia taha võib minna on see, kui meessoost osalejad muutuvad nilbeteks. See on vihje.


Hahahaa, Fushi...Minu meelest olid sina see, kes kokkutulekul pihukonsoolide chattimise sessiooni rikastas rohkete anatoomiliste elementidega.
Aga idee on muidu väga hea, pooldan kahe käega. Kui ma nüüd õigesti aru saan, siis on siin ka kergeid rollimängu elemente sees. Rollimängud on alati huvitavad.
_________________
/>_<\
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
W_W



Liitunud: 5 Jan 2007
Postitusi: 114
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Apr 04, 2007 13:11    Teema: Vasta viitega

Tundub päris huvitav idee olevat. :)
Ise ma ei oska midagi ega kedagi pakkuda, kuna olen siin foorumis nii vähe aega eksisteerinud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Apr 04, 2007 13:29    Teema: Vasta viitega

Ma mõtlesin, et enamikus piltides peaks maskot ka olema, stalker või nii.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
dipsy
katto katto KATTO!!


Liitunud: 25 Juun 2006
Postitusi: 1239
Asukoht: tln

PostitusPostitatud: Kolm Apr 04, 2007 16:01    Teema: Vasta viitega

minuarust võiks teha siis juba Baka visual noveli tegemise jaoks väljasõidu ( kui ilmad soojemaks lähevad , telkide jms värkidega /kasvõi sinna samasse kus kokkutulek oli/ ) .. ennem mõelda mingi basic storyline ja mingid tegelased ning siis seal kohapeal aretada seda lahedamax Happybunny ... ennem peaks aint kokku lugema kui paljud tahaksid osaleda selles ??? ... ja kas üldse oleks piisavaltinimesikes tahaks .. 5 inimest vms oleks vist natuke vähe emm

igastahes mulle meeldiks selline üritus Happybunny
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Kolm Apr 04, 2007 16:54    Teema: Vasta viitega

Sellest väljasõidust oleks praktilist kasu ainult siis kui:
- sinna tuleksid kohale ainult inimesed kelle soov seda visual novel'it teha on peaaegu fanaatiline
- igaüks neist inimest valmistaks ette vähemalt veerandtunnilise ettekande mingi mängu aspekti kohta (oma karakteri, näiteks)

Muidu oleks see lihtsalt mingi tsill, mis iseenesest ei oleks halb, kuid äärmiselt ebaproduktiivne.

Et siis... ma saan aru, et paljudele meeldiks kui ma oleksin loovjuht. Mulle endale see mõte väga ei istu, sest ma olen natuke ebausaldusväärne (=laisk) ning mu töö ja kooli kõrvalt on mu vaba aeg ka üsna piiratud (mitte küll olematu, aga piiratud). Ning mu vähene lugemus tingib kesist kirjaoskusts ning üldist ebaloomingulisust. Nii et maitea. Mida rohkem see grupitööks muutub, seda parem.

Lisaks sellele on mul halb harjumus selliseid asju liiga tõsiselt võtta, mis võib mõjuda kogu projektile demoraliseerivalt. See on võib-olla isegi suurim komistuskivi.

kammerer, kui sa pole kunagi ühtegi visual novel'it mänginud, siis ma soovitaks tungivalt sulle (ja miks ka mitte teistele) planetarian'i, millest ma ise ka midagi kirjutanud olen. Ta ei anna küll kõige paremat aimu keskmise eroge/ren'ai mängu situatsioonilistest kli¹eedest, aga ta on parim näide sellest kuidas selle formaadiga annab midagi tõeliselt emotsionaalset edasi anda.

kapteng, rollimäng see päris ei ole, sest ma kardan et dünaamilisema mängusüsteemi loomine käiks mulle üle pea (ma ei ole programmeerija ju). Ma uurin põhjalikumalt saadaval olevaid vahendeid tegemiseks ja siis saab täpsemaid vastuseid anda piiride poole pealt.

Iseenesest on meil baka hetkelises suhtevaakumis võrdlemisi huvitav olukord just RH silmade läbi. Tema jaoks on siin foorumis mingisugused tüdrukud, keda ta kas unes näeb (Chiisan) või kes teda lihtsalt ilastama panevad (dipsy), kuid --väga tähtis-- ta ei tunne neist kumbagi. Nende isikupära kohapealt on mõlemad tüdrukud talle valged lehed ning ainus mis ta teha saab on fantaseerida neile juurde mingeid isikuomadusi, näiteks paari juhusliku Chiisan'i läheduses viibitud hetke põhjal tuletada, et ta on malbe tüdruk (mis oleks risti vastupidi minu algsele tsundere profiilile, mis lähtub minu isiklikest kogemustest) ning dipsy oma kolbapluusiga oleks siis sihuke moderne amatsoon, kes oma moé punktid agressiivse käitumisega välja teenib.

Seega (mulle tohutult meeldib kuhu mu mõte läheb) saaksime me stsenaariumi üles ehitada väga lihtsalt mitme sotsiaalse eksperimendiga, kus me meie minategelase RH asetame situatsioonidesse potensiaalsete naistegelastega ning paneme kirja kõik selle mida ta teeb ja pärast küsitleme teda ning uurime miks ta midagi tegi. Mis olid tema motivaatorid ja millised ajendid viisid teatud sammudeni. Mida tema, liikudes edasi netifotodest ja kaugusest piidlemisest, mõtles nende inimestega läbi käes. Mida ta uut avastas, millised olid ta hirmud ja mis talle rõõmus valmistas tema juures. Potensiaalset materjali oleks siin küllaga, kuid tagamaks seda, et see kõik ka ehedalt välja kukuks, tuleb "osatäitjatel" unustada seda, et nad osatäitjad on. Filmides on see raske, kuid kui meie enda projekti raames anname tegelaskujudele rollid, mis neile vastavad, või veel parem, milledesse nad sündinud on, võib asi kuhugi liikuma hakata.

Jaa, see on hea idee. Realiseerimine on iseasi.
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 5

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: