OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Baka seiklused
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Bushidon
sucker mc


Liitunud: 9 Juul 2006
Postitusi: 970
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Apr 08, 2007 13:23    Teema: Vasta viitega

Random Hero kirjutas:

Random Hero, kes on nüüdseks sama lömmis kui tema ratas, vajub ühe kilpkonna kõrvale. Alles nüüd ta märkab, et tüdrukul on kassikõrvad peas ja mõtleb veel "kurat, ma olen kasside vastu allergiline"


HAAHAAAHAHAAHAHAA!!!!! LaLaLaa LaLaLaa
kuradi geniaalne värk
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
erick
küps PSP-d plõgistav noormees


Liitunud: 29 Märts 2004
Postitusi: 934
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Apr 08, 2007 13:41    Teema: Vasta viitega

RH tekstiga on ainult üks probleem, nimelt nõuab meie lookene, et peategelane oleks nii stereotüüpne otaku kui võimalik. See välistab juba eos mingid rusikavõitlused - meie peategelane suudab paremal juhul kedagi tahtmatult vigastada (kukkudes jalgrattalt, kuid maandudes õnnestunult ossile selga).

Ühtlasi on selle nõrkuse eksponeerimisel oluline roll lugejate kaastunde ja hilisema sümpaatia tekitamisel - arglik otaku ületab oma loomupärase kartlikkuse, et silmad maas möödahiilimise asemel teha õige valik, teades vägagi hästi, et see lõppeb talle enam kui kurvalt.

Rohkem doramat, vähem Narutot!

Ühtlasi lisan ka selle killukese, kuidas RH ratta pidurid töötamast lakkasid: pahad poisid koolis puhtalt kiusu pärast lõikasid piduritrossi läbi. RH seda ei märganud ning asus koduteele nagu ikka.
_________________
--taevas linna kohal oli läbikõrvetatud vooluringi värvi--


Viimati muutis seda erick (Püh Apr 08, 2007 13:47). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Apr 08, 2007 13:46    Teema: Vasta viitega

Ericku tekst juba põhjendab, miks RH'l ei tohi oma tegelase arendamiseks mingit sõnaõigust olla. Urr!
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Püh Apr 08, 2007 13:52    Teema: Vasta viitega

Ummi kirjutas:
Ericku tekst juba põhjendab, miks RH'l ei tohi oma tegelase arendamiseks mingit sõnaõigust olla. Urr!


okei, kui mina pean peksa saama, siis sina oled Meso-kun ja ei mingit kobisemist. hehe.

random ärkab haiglas. Pea käib ringi ja valutab jubedalt. Parem käsi on kinni seotud, kuid paistab tervem kui alguses tundus. Voodi kõrval oleval kapikesel on lilled, õhus on tunda, et veel hiljuti on siin viibinud mõni noor tüdruk. *keda huvitab, siis mul on ka tegelikult selline lõhnataju*

Mingi hetk sajab sisse korpulente vene aktsendiga õde, kes kukub seletama, et ta on siin juba piisavalt põõnanud ja et Eesti Tervishoiusüsteem ei kavatsegi teda kauem poputada, mingu ta parem kohe koju.

random liipab oma otaku-elamise poole, mis on täis igasugust otaku materjali, musti sokke ja pesemata nõusid. Ratta, mis seisis siiani silla nurga all, võtab ta kaasa, lootuses see kokku lappida.

korraga ilmub keegi tema selja taha ja küsib "kas sina oled see, kes siin eilel ossidega kakles ja peksa sai?" Random vastab urinaga mõmisedes: "grhhh-mhmh, mina jah" Võõras: "see tüdruk, keda sa siin aitasid ja kelle pärast sa nüüd üleni sinine oled, palus selle edasi anda" Võõras ulatab mingi kinniseotud paki, Random viskab selle seljakotti, et kodus selle sisu uurida.


Võiks nüüd välja mõelda, mis seal pakis huvitavat/koomilist/idiootset olla võiks. Kõige huvitavam, mida ma suutsin välja mõelda, oleks pantsud

Väike uus variant:
Random kihutab raamatukokku ja muu stoori. KUID selle asemel, et ossidega kakelda, on see tüdruk lihtsalt rattateel ees, randomil pidureid ei ole ja otsasõidu vältimiseks pole tal midagi muud teha, kui ennastohverdavalt mingit asja rammida ja siis kahetseda, et ta kiivrit ei kanna.
_________________


Viimati muutis seda Random (Püh Apr 08, 2007 14:13). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
erick
küps PSP-d plõgistav noormees


Liitunud: 29 Märts 2004
Postitusi: 934
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Apr 08, 2007 13:56    Teema: Vasta viitega

Kukub vist nii välja jah, et isiklik uhkus jääb heale looarendusele ette.

Random Hero (ja ka teised) peavad muidugi mõistma, et meie fiktsionaalsel kangelasel RH-l on temaga vaid mõned ühisosad - tegu pole ju Random'i biograafia vaid ilukirjandusega.
_________________
--taevas linna kohal oli läbikõrvetatud vooluringi värvi--
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tenshi-san



Liitunud: 14 Dets 2006
Postitusi: 215
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Apr 08, 2007 14:16    Teema: Vasta viitega

Lugu Läheb edasi haiglas.
RH teeb aeglaselt-aeglaselt silmad lahti. Pilt ees on hägune. Ta paneb silmad kinni ja avab need uuesti. Silme ees on seesama neiu keda ta päästis. Seesama neiu, kelle sime ees Rh sai kangelaseks.
Neiu näol on naeratus,ta lausub meeldivalt :"Õnneks ei langenud sa kooma".RH on segaduses. Ta vastab sellepeale :" Miks ma peaksin kooma langema, ma oskan kakelda"! Sel hetkel astus ruumi õde. Põetajal oli kandikul süstal ja purgike rohtu. Õde istub tasakesi voodiservale lausudes:"Ma teen sulle väikese süsti, see ei ole üldse valus". Kuid RH kartis seda, meeletult kartis. Ta kiljatas, justnagu seesama neiu, kes oli osside rünnaku all.Chiisan oli üllatunud, sest seesama RH oli alles öelnud, ta oskab kakelda. Kuid kas mees kes kiljatab nagu naine ikka oskab kakelda?
RH ütles põetajale ,et too teeks süsti kiiresti. Õde rääkis rahulikul toonil, ja samal ajal kui ta rääkis sutsa ta süstlaga RH istmikusse. See oli umbes samasugune torge nagu sääse hammustus. Seetõttu ta ei karjunudki. Vaid oli seal voodis küliti, silmad kinni ootamas seda süsti.
"Ja ongi valmis" kostis hääl RH seljataga. Riho ei osanud midagi muud öelda ku:"See oligi see süst mis ma kartsin?"
Chiisan küsis temalt sellel hetkel:" Kuidas on su nimi"? See on Riho, aga kuidas on sinu nimi? Neiu häbelikult:"Chiisan". Sealt läks jutt juba ladusalt edasi.

_________________
Olen jah imelik, kes seda siis ei tea?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Püh Apr 08, 2007 14:19    Teema: Vasta viitega

Tenshi-san-ile järg - tüdrukul on pakike kaasas
Minu enda jutule - random on kodus ja võtab pakikese välja.

Pakis on Ummi
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Apr 08, 2007 14:25    Teema: Vasta viitega

Ummi kargab pakist välja ja teeb tõsise näo.

"Sa oled ohus. Me peame oma jõud ühendama!" hüüab Ummi.

"M-mis ohus? Miks....ühendama?" kogeleb RH.

"Sest et koos....on meie
post count 2000!" seletab Ummi. "Nüüd, ruttu, see tuleb!"

RH ei saa täpselt aru, aga noogutab.

_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu


Viimati muutis seda Ummi (Püh Apr 08, 2007 14:53). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tenshi-san



Liitunud: 14 Dets 2006
Postitusi: 215
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Apr 08, 2007 14:27    Teema: Vasta viitega

LaLaLaa LaLaLaa
Ummi on lihtsalt geniaalne LaLaLaa
_________________
Olen jah imelik, kes seda siis ei tea?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Apr 08, 2007 14:33    Teema: Vasta viitega

Pähh...miks te nii kiiresti kirjutate :( Ma ei jõua joonistada ju. Aga noh...panen siis üles nö vaheklipina haiglast vms.

(Mängin RH vanemat õde LaLaLaa )

Vahepeal haiglas toimunud.
Lugeda vasakult paremale. Unustasin mangastiilis paremalt vasakule teha.



Vabandan kvaliteedi pärast. Kiiruga tehtud ja skännerit pole.
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
erick
küps PSP-d plõgistav noormees


Liitunud: 29 Märts 2004
Postitusi: 934
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Apr 08, 2007 14:44    Teema: Vasta viitega

Concept art is fun! :)
_________________
--taevas linna kohal oli läbikõrvetatud vooluringi värvi--
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Püh Apr 08, 2007 15:27    Teema: Vasta viitega

Random Hero kirjutas:
tunneb, kuidas ta nukid koos ossi hammastega murduvad


Päris mehine värk LaLaLaa Minu meelest võiksid Random Hero-le ikka teised kasutajad iseloomu välja mõelda. Ja Random Hero võiks samamoodi nt Ummile tegelaskuju mõelda. Ja siis hiljem mõtleks mingi stoori välja mis neid kõiki ühendaks : )

ps. Need koomiksid on khuulid. Tehke edasi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Püh Apr 08, 2007 15:33    Teema: Vasta viitega

teksti kirjutamise ajal oli inspiratsiooniks Bushidoni avataril olev tegelane. Millegipärast on nii, et kui tema võitleb, on ta lõpus ise rohkem segi pekstud kui vastane, kuid liipab ikka kuidagi laevale tagasi.

Ahjaa, Rihot ärge kasutage enam, nüüdsest ainult Random Hero.

Ma arvan, et las igaüks kirjutab mis tahab ja ükskord paneme puhtandi kokku, sellel on kindlasti rohkem tulemusi kui kindel organiseerimine. On ju teada-tuntud fakt, et loomingut ei saa sundida.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Bushidon
sucker mc


Liitunud: 9 Juul 2006
Postitusi: 970
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Apr 08, 2007 16:10    Teema: Vasta viitega

ma võtsin endale ülbelt vabaduse teemat edasi viia ja sisse tuua mõningaid uusi tegelasi.
kes ära arvab kelle põhjal(kasutajad siis) tegelased loodud on, on tubli :)

davai, ma mõtlesin mingi algelise stoori ka: p.e.r.v. on organisatsioon kes kavatseb teha midagi, mis raputaks inimkonna eksistentsi põhjalikult(mul puudub originaalsus ja fantaasia T_T ). chiisan on p.e.r.v.i ridadesse kuuluv lihttööline, kes kogemata avastab oma tööandja õelad plaanid. ta kavatseb need iga hinna eest nurjata ja varastab p.e.r.v.i laborites valmistatud vahendi/asja/??? mis on nende plaanide elluviimiseks absoluutselt vajalik - Ummi. R.H.ga satub ta kokku juhuslikult kui tema endise tööandja käsilased on teda kimbutamas ning R.H. ta nende käest päästab. siis tuleb chiisanil mõte enda jälitajad eksiteele viia ja Ummi salaja R.H.le sokutada. R.H. avastab hiljem, et tema kätte on sattunud Ummi ning nüüd peab ta välja nuputama plaani kuidas päästa maailm ning samas ühe kauni tütarlapse elu. sündmuste käigust on aga teadlik ka p.e.r.v.i juht kindral acousmatique, kes nuputab nüüd kuidas kõike taas enda kasuks pöörata...


Viimati muutis seda Bushidon (Püh Apr 08, 2007 18:18). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
erick
küps PSP-d plõgistav noormees


Liitunud: 29 Märts 2004
Postitusi: 934
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Apr 08, 2007 16:26    Teema: Vasta viitega

Bushidon, Ummi viimasel postitusel polnud looga midagi ühist, nagu seda pole ka sinu postitusel :(
_________________
--taevas linna kohal oli läbikõrvetatud vooluringi värvi--
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Apr 08, 2007 16:33    Teema: Vasta viitega

Mis? Ei, oli ikka!!

Näe:

_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Püh Apr 08, 2007 16:46    Teema: Vasta viitega

erick kirjutas:
Bushidon, Ummi viimasel postitusel polnud looga midagi ühist, nagu seda pole ka sinu postitusel :(


Kuidas nii? Ummi on ju maskott ja vajab mingit jaburat sisenemist. Ja miks mitte mingi veelgi jaburam salaorganisatsioon, mis plaanib miskit kurja?
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
erick
küps PSP-d plõgistav noormees


Liitunud: 29 Märts 2004
Postitusi: 934
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Apr 08, 2007 16:53    Teema: Vasta viitega

Mingisugune sisuline järjepidevus võiks siiski olla. Et kui esimene chapter on ultrearealistlik, siis järgmises ei hüppa mingi tegelane kusagilt pakist välja. Ja vastupidi, kui tahate, et hüppaks, siis peaks Ummi lahtikirjutatud chapter ühte kõvasti tobedamaks treima.

Ja kui toote uued tegelased loosse, siis palun seletage ka, miks ja kust nad tulevad ning mis on nende eesmärk.
_________________
--taevas linna kohal oli läbikõrvetatud vooluringi värvi--
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Apr 08, 2007 17:27    Teema: Vasta viitega

Nojah, aga ma peaks umbes selline välja nägema, muidugi hüppan ma kastist välja:

_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Püh Apr 08, 2007 17:33    Teema: Vasta viitega

Ummi kirjutas:
Nojah, aga ma peaks umbes selline välja nägema, muidugi hüppan ma kastist välja


Sina oled Meso-kun ja jutul lõpp.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 5

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: