OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Windows Vista
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
c0en
the MAN


Liitunud: 14 Apr 2004
Postitusi: 444
Asukoht: +35° 39' 37.47, +139° 43' 45.26

PostitusPostitatud: Esm Veeb 19, 2007 16:27    Teema: Vasta viitega

et siis tasakaalustada natuke seda teemat kirjutame miks on vista paha

1. TEGELIKULT SA EI VAJA SEDA (yhesõnaga sa ei tee sellega mitte midagi uut mida ei saaks teha ka XP -ga ainuke asi mida vist xp ga ei saand teha oli Direct X10 irw a no kui aus olla siis pole ka seda vaja)

2. SE MAKSAB PALJUUUU (kui ma õieti mäletan siis ultimate mingi 9k. no tegelt se pole küll mingi suur põhjus a ikkagi linux on näiteks tasuta seal on ammu juba kõik vidinad olemad mida mikrosoft alles nyyd leiutab)

3. RIISTVARA PEAB UUENDAMA (mitte et ma oleks stagnant kuid viriseda saab alati :P )

4. DRAIVERID (ma ka proovisin trail versiooni irw pooli draivereid ei saanud ega leidnud kuna neid polnd lihtsalt veel valmis tehtud (ei maksa siin punktis vaidlema hakata kuna miinus on ta ikkagi))

5. ON HUNNIKUS PROGRAMME MIS EI TÖÖTA NORMAALSELT VISTAGA

6. ON MÄRKLAUD YLEMAAILMSELE VIIRUSEKIRJUTAJATE COMMUINTILE (ei ole siin ilmas midagi uut)

7. UAC - I R W

8. DRM ja TPM -siin pole kommentaare vaja


ma lä'hen käin nyyd ära ja kui ma tagasi tulen siis kirjutan juurde
_________________
this knif drink a manners under a Creative Commons Attribution 2.5 License//CRBS needs you - if you're horny and gorgeous female
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Esm Veeb 19, 2007 17:29    Teema: Vasta viitega

Et tasakaalustada c0eni, kirjutan, miks vista minu arvutis hea oli:

pmst saaks ju siia postitada ka Win 95 või 98 kasutades.

see maksab palju? arrrgh ja pudel rummi, sest ma olen piraat!

Minu 2 aastat vana D-fruidist ostetud kõige odavam (3600 vist) arvuti jooksutab seda vabalt. Aero jaoks oleks graafikakaarti vaja...aga 32MB integreeritud asi ei ole niikuinii mingi tööriist.

Draiverid??? Ma pistsin selle CD, mis ma arvutiga kaasa sain sisse, installisin vajaliku, restart ja kõik töötas.

Viirused? Pigem võid õnnelik olla, sest praegu on Vista jaoks viiruseid vähe, selle lühikese ajaga pole kindlasti jõutud sama palju viiruseid kirjutada kui seda on tehtud XP'le 6 aastaga.

UAC? User Account Control vist? Meiesugustele, kes pidevalt arvuti sisu näpivad, on see muidugi kohutav tüütus, samas kui see mu ema arvuti oleks, lülitaks ma selle kindlasti sisse, et ta kogemata midagi ära ei kustutaks või miskit p**sse ei keeraks.

DRM ja TPM? Sorry, ma pole kuigi 1337.

Lisaks:

Ununes "(sisesta programmi nimi) has encountered an error and needs to close. we are sorry for the inconvenience haw haw haw" Nii kui XP käima panin, hakkas seda kogu aeg ette pilduma, ju on arvutis mingi pahalane, keda ei NOD 32 ega Spybot kätte ei saa.

Explorer on palju mõnusam:



Üks klõps hiljem olen Program Files kaustas, ilma et peaks mitu korda backi vajutama või rippmenüüst otsima.




Huvitav on see, et erinevalt varasemast windowsist ei avane start menüü puu kõrvale, vaid tekib hoopis mingi tavaakna sarnane asi, kaustad avanevad klõpsates, mitte hiirt peale liigutades. Võib-olla harjumatu kuid minu arust mugavam ja stabiilsem.



mis on pildil? :P

Windows Fax and Photo Viewer (vist oli nii) on asendatud Windows Photo Gallery nimelise programmiga. Eelisteks on see, et programmil on palju rohkem igasuguseid võimalusi, programm näeb palju ilusam välja (meenutab WMPlayer 11't). Kõige rohkem meeldis mulle aga see, et zoomimine oli suunatav, ehk siis sai hiirega sihtida, mis pildiosa sa suuremaks tahad, vana programm zoomis keskele ju. Suur jama oli aga täpsus - suunamise täpsus piirdus pildi alaosa ja parema-vasaku serva eristamisega, täpselt seda, mida sa tahtsid kunagi ei saanud. Kuid eks seda loodetavasti parandatakse. Kahjuks oli programm ka natuke aglasem suurte piltide kuvamisel.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Veeb 19, 2007 17:47    Teema: Vasta viitega

c0en kirjutas:
2. SE MAKSAB PALJUUUU (kui ma õieti mäletan siis ultimate mingi 9k.)

http://www.hinnavaatlus.ee/products/Tarkvara/Tarkvara/58298/
Minu kahtlustel on needsinased firmad valmis OEM Vistat turustama ka eraldiseisvalt.
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
m0rra



Liitunud: 1 Veeb 2007
Postitusi: 40

PostitusPostitatud: Esm Veeb 19, 2007 17:57    Teema: Vasta viitega

1. Random Hero, kõik ei kasuta täpselt sama arvutit, nagu sina. Sul lihtsalt vedas draiveritega - paljudega nii ei ole läinud.
2. Piraatlus on paha, mmkay?
3. 32 MB integreeritud videokaardiga ei saa tööd teha? Kahtlen, et sa oled graafikadisainer või toimetad videosid.
4. Küll viirused tulevad, selles suhtes võid rahulik olla. Esimene remote exploit avastati juba esimesel päeval (voice activation).
5. DRM - see on rohkem moraali küsimus. Mina olen oma raha ja vaeva eest arvuti ostnud, ma tahan, et ta teeks seda, mida MINA tahan, mitte keegi muu.
6. Operatsioonisüsteem on mõeldud siiski arvuti riistvara ja programmide vaheliseks seoseks. Windows on minu arvates liiga suureks mulliks aetud, ta üritab kõik ära teha ning kõike kaasa panna ja integreerida, mille tulemuseks on selline käkk, nagu me su screenshotidelt näha võime.
7. Eyecandyt saab ka odavamalt - ega sa juhuslikult Berylist ei ole kuulnud?

Ainus põhjus, miks tänapäeval keegi veel Windowsit jooksutab, on mängud. Ja kuni (nVidia ) draiverid korda tehakse, SP1 väljas ei ole ning mõnda tõsiselt head DX10 mängu väljas ei ole, ei näe ma ausalt öeldes mingit põhjust Vistale üle minna.

Aga need varajased üleminejad võivad ikka raha raisata ja kasutama hakata - mõistlikumad inimesed saavad sellest ainult kasu.

Viimane küsimus: kas sa siis ka Windowsit kasutaksid, kui sa enda taskust peaksid raha maksma tema eest?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Veeb 19, 2007 18:04    Teema: Vasta viitega

Et teised siis ei tohi vastata peale Random Hero?
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
c0en
the MAN


Liitunud: 14 Apr 2004
Postitusi: 444
Asukoht: +35° 39' 37.47, +139° 43' 45.26

PostitusPostitatud: Esm Veeb 19, 2007 19:41    Teema: Vasta viitega

just just

ma juba eelmine nädal ostsin poest raamatu mille nimi oli linux lollidele alg ja kesktase.

kui veel kuidagi saaks tööprogrammid ka virtualiseerida linuxisse siis vindowsiga ma teeks hasta la vista.
_______________________________________

et siis milliseid võimalikke jubinaid saaks 2800 krooni eest praegult poest

500 G ketas

Sapphire RADEON X1950PRO -video kaart

PX-755UF - kirjutaja

K8N DIAMOND - mammi
Creative Labs X-Fi Sound Blaster X-Fi Fatal1ty - oi oi vat se on juba magu tykk. - helikaart koos jubinatega

diNovo Media Desktop Laser USB -klaver+hiir

Epson Perfection 1260

Thermaltake ATX Miditower Tsunami VA3000BWA
või siis ka kasvõi

Sony MP3 Player Walkman NW-S705FB 2GB FM se vist ei vaja kommentaare
_________________
this knif drink a manners under a Creative Commons Attribution 2.5 License//CRBS needs you - if you're horny and gorgeous female
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Veeb 19, 2007 20:16    Teema: Vasta viitega

c0en, milles su point on? Et tarkvara ostmine on loll ja riistvara ostmine tark tegevus? Ilmselt on su aju siis teisiti kokku keevitatud kui mul, samas ootan huviga su tiraadi teemal "kontserdipiletite ostmine on loll, leiva ostmine tark".
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
c0en
the MAN


Liitunud: 14 Apr 2004
Postitusi: 444
Asukoht: +35° 39' 37.47, +139° 43' 45.26

PostitusPostitatud: Esm Veeb 19, 2007 20:27    Teema: Vasta viitega

eiei minu point on sellest et miks leiutada jalgratast kui ta juba on ammu leiutatud.

või siis võib ka nii et miks maksta yhe toote eest 5 korda kui juba korra on makstud.

või siis ka teemal et miks lasta vabatahtlikult piirata enda õigusi kolmandate osapoolte poolt.

põhimõtteliselt seda surutakse koguaeg peale uksest ja aknast sildiga et se on hea...
ja no paraku on tõde se et mass ei ole mitte tark vaid pigem loll...

kuskilt ma kuulsin veel yhte tarka lauset et 5 protsenti inimesi viitsib midagi uut ja innovatiivset välja mõelda (on käimapanev jõud) ja ylejäänud ahvid ainult jäljendavad (muudavad natuk ja kleebivad siis nimesilte).

kui kontserdi all pidada silmas ala ja nuttu peale vista soetamist siis ma pean tunnistama tõesti et päts leiba on vist nendest kahest valikust etem :)
_________________
this knif drink a manners under a Creative Commons Attribution 2.5 License//CRBS needs you - if you're horny and gorgeous female
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
electra



Liitunud: 26 Juul 2004
Postitusi: 326
Asukoht: tartumaa

PostitusPostitatud: Esm Veeb 19, 2007 22:34    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
kui veel kuidagi saaks tööprogrammid ka virtualiseerida linuxisse siis vindowsiga ma teeks hasta la vista.


wine?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
jackwood
Saksa pervert ameles lumemehega


Liitunud: 22 Jan 2006
Postitusi: 689
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Veeb 19, 2007 22:45    Teema: Vasta viitega

c0en kirjutas:

kuskilt ma kuulsin veel yhte tarka lauset et 5 protsenti inimesi viitsib midagi uut ja innovatiivset välja mõelda (on käimapanev jõud) ja ylejäänud ahvid ainult jäljendavad (muudavad natuk ja kleebivad siis nimesilte).


"Labor" Vikerraadiost?
_________________
http://www.giantbomb.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Esm Veeb 19, 2007 22:49    Teema: Vasta viitega

jackwood kirjutas:
c0en kirjutas:

kuskilt ma kuulsin veel yhte tarka lauset et 5 protsenti inimesi viitsib midagi uut ja innovatiivset välja mõelda (on käimapanev jõud) ja ylejäänud ahvid ainult jäljendavad (muudavad natuk ja kleebivad siis nimesilte).


"Labor" Vikerraadiost?


Pikk jutt Delfis Vista kohta, kus räägiti, et 5% inimestest on suunajad ja nemad kasutavad Mac'i ja/või linuxit, 95% on lambakari ja kasutab Windowsi.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
c0en
the MAN


Liitunud: 14 Apr 2004
Postitusi: 444
Asukoht: +35° 39' 37.47, +139° 43' 45.26

PostitusPostitatud: Esm Veeb 19, 2007 23:00    Teema: Vasta viitega

huvitav kas taga (winega) saab litsenseeritud tarkvara ka jooksutada, millel on usb augus software licence control võti ?
Ning ma ei näinud solid edge seal wine app DP -s

_____________

irw midagi sellist jah

to random ja jack.

aga noh faktid on faktid
ka mina olen alates 3.11 windowsi kasutand kuigi viimastel aastatel olen korduvalt proovind seda halba arjumust maha jätta vahelduva eduga muidugi.

Aga no ma arvan et linux on juba piisavalt kasutajasõbralik et kapituleeruda
_________________
this knif drink a manners under a Creative Commons Attribution 2.5 License//CRBS needs you - if you're horny and gorgeous female
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
m0rra



Liitunud: 1 Veeb 2007
Postitusi: 40

PostitusPostitatud: Esm Veeb 19, 2007 23:15    Teema: Vasta viitega

5% vs 95% jutt on üle 100 aasta vana. Interneti foorumites kehtib 90-9-1 reegel: 90% loevad, 9% postitavad vahetevahel ning 1% postitab pidevalt.

Ning igasugused software license controlid jms, mis piraate ei takista mingil määral, aga tavakasutaja mugavuse hävitavad, on üks mõjuvamaid põhjuseid muid operatsioonisüsteeme kasutada.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
c0en
the MAN


Liitunud: 14 Apr 2004
Postitusi: 444
Asukoht: +35° 39' 37.47, +139° 43' 45.26

PostitusPostitatud: Esm Veeb 19, 2007 23:18    Teema: Vasta viitega

woow morra on vist mingi spetsalist ma ei saanud ta jutust mitte mõhkugi aru mis puudutas litsensi osa

sa nyyd yrita olla natuke selle 9 protsendi sees ja jaga oma teadmisi mida sa oled interneti foorumitest kokku ahmind :)
_________________
this knif drink a manners under a Creative Commons Attribution 2.5 License//CRBS needs you - if you're horny and gorgeous female
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
electra



Liitunud: 26 Juul 2004
Postitusi: 326
Asukoht: tartumaa

PostitusPostitatud: Teis Veeb 20, 2007 00:15    Teema: Vasta viitega

aga kuidas see litsents midagi muutma peaks? wine ju ise ainult emulaator mis teeb näo nagu oleks tegu windowsiga. iseasi kas ta vidinad välja veab

tegelikult selle puhul vist kõige etem ole lihtsalt ära proovida, peast ei oska hetkel öelda :P
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Veeb 20, 2007 11:24    Teema: Vasta viitega

c0en kirjutas:
põhimõtteliselt seda surutakse koguaeg peale uksest ja aknast sildiga et se on hea...
ja no paraku on tõde se et mass ei ole mitte tark vaid pigem loll...

Minu meelest on küll täiesti vastupidi. Pigem on populaarne avalikult selgitada, kui halb ikkagi on Vista ja kui lollid on selle ostjad/kasutajad. Ehk siis täpselt sama jutt, mis XP müügileilmumisel W98 kasutajate poolt tuli. Linuxi ja OS X toetajate regulaarsest karjumisest rääkimata, selle suhtes on ilmselt kõik oma tervist hindavad inimesed juba immuunseks muutunud.

Vista ilmutab hetkel veel kasvuraskusi (ise sattusin vähemalt ühe suurema bugi peale, mis küll kiirelt lahenes), mistõttu tasub poodi tõttamisega oodata, ent samas pole mul kahtlustki, et need silutakse üsna pea. Samuti tean, et Vista sisaldab mitmeid DRM-piiranguid, peamiselt seonduvalt HD-DVD/BluRay videoga. Tunnistan, et ei valda seda teemat hästi, mistõttu palun, et keegi selgitaks, kuidas käitub Linux või OS X HDCP-nõuetega andmekandja puhul?

Lõpuks ei sunnita ju kedagi Vistat ostma. Pigem asetab end ise sundseisu igaüks, kes julgeb öelda, et talle Vista meeldib, sest siis lendab talle peale hord valgustatuid.
Tsiteerin::
kui kontserdi all pidada silmas ala ja nuttu peale vista soetamist siis ma pean tunnistama tõesti et päts leiba on vist nendest kahest valikust etem :)

Demagoogiat näid sa valdavat, aga see jääb ikkagi selgituseta, miks sulle rahast rääkides tundus sobiv hakata loetlema erinevat riistvara, mida selle summa eest saaks. Seega püsib kahtlus, et protsess, mis sinu peas toimub, on: kuna jupstükke ei saa netist tõmmata, tuleb need osta; kõike muud (nt tarkvara), mida saab netist tõmmata, ei pea ostma. Kui see nii on, siis väga hea, las' olla, aga pole mõtet seda häbeneda ja sellele mingit pseudo-loogilist argumentatsiooni külge pookida. Kahjuks ei kõlba vastuseks, et Linux on ju tasuta - võib-olla raske uskuda, aga on inimesi, kellele Linux lihtsalt ei istu. Been there, done that.
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
glaurung



Liitunud: 12 Apr 2003
Postitusi: 147

PostitusPostitatud: Teis Veeb 20, 2007 12:17    Teema: Vasta viitega

Mina ei suuda aru saada, kust inimesed võtavad selle energia, et pidevalt paratamatuse üle kägiseda.

Umbes et, ägg-ägg, mul on suurem digitaalpeenis kui teisel postitajal, mul on parem Vista kräkk, ägg-ägg.

Enne igasuguse väikekodanluse ilmingutele vaba voli andmist võiks arvestada sellega, et tarkvara ülesanne on tööd teha, mitte välja paista.

http://www.youtube.com/watch?v=ZD7QraljRfM
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Veeb 20, 2007 12:19    Teema: Vasta viitega

Jah, just nimelt sellist mõttetust Vistas õnneks ei ole.
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
c0en
the MAN


Liitunud: 14 Apr 2004
Postitusi: 444
Asukoht: +35° 39' 37.47, +139° 43' 45.26

PostitusPostitatud: Teis Veeb 20, 2007 17:48    Teema: Vasta viitega

et siis nyyd vist peaks kirjutama miks must sai vista vihkaja...

eee

oli ilus soe sygispäev kui ma tõttasin saia-leiva poodi poolel teel märkasin ma teist poodi kust sai hangitud mingi arvuti ajakiri, mille vahel oli yllatust yllatust vindõus vista plaat (beeta).

Suure õhinaga läksin ma teda realisserima oma koduarvutisse et siis saada ka tunda 21 sajandi hõngu, aga peale instaleerimist selgus et HÄÄLEKAART EI TÖÖTA no selle veel kuidagi elame yle aga VIDEOKAART KA EI TÖÖTA (vähemalt mitte normaalselt) ja DRAIVEREID KA EI OLND SAADA( no nyyd kyll vist juba vajalike draivereid on)aga mis kõige kurvem oli mu VÄIDETAVALT KIIRE ARVUTI OLI MUUTUND TAVALISEKS KODUSAIAKS KOOS VISTAGA !!!

njaa...

sellist kurba olukorda ma suutsin taluda 2 päeva.

Ning siis syndis ime - ma enam ei armastanud vistad... ei meeldind mulle ta aero ega kellad ega isegi mitte se nunnu uudisteriba, rääkimatta ta ilmateatebarist.
ning ikoonid hakkasid ka tunduma imelikult suured ja vähe mahtus neid ekraanile.

Ja siit ka loo moraal (se om väga tehtis koht):

TARKVARA ON TASUTA (ära lase ennast petta ilusast välimusest kui ta su supperarvuti saiastab).
Ja et sa siis nyyd jälle valesti aru ei saaks vihjan ma lausega tasuta sellele et on ka programme mille eest ei kysita raha.

Nii ja siit ka loo moraal kui midagi on tasuta siis miks selle eest maksta ja et kui ma tahan midagi oma arvutile osta siis on se pigem riistvara aga mitte tarkvara mis peedistab mu arvutit.
_________________
this knif drink a manners under a Creative Commons Attribution 2.5 License//CRBS needs you - if you're horny and gorgeous female
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Ryujin



Liitunud: 1 Sept 2006
Postitusi: 252
Asukoht: Tartu, Ryugu-jo

PostitusPostitatud: Teis Veeb 20, 2007 18:27    Teema: Vasta viitega

glaurung kirjutas:
Enne igasuguse väikekodanluse ilmingutele vaba voli andmist võiks arvestada sellega, et tarkvara ülesanne on tööd teha, mitte välja paista.
http://www.youtube.com/watch?v=ZD7QraljRfM
Komm video kohta: Selle video tegija on ilmselgelt beryl'ist ülevaimustatud. Ise ei näe sellel teist eesmärki kui et nn. dumbuserite ees uhkustada.

Ma tahtsin aga öelda seda, et kuna inimesed ei kasuta kõik arvutit töö tegemiseks, siis on paljud nõus ohverdama enda arvuti võimsust bling-bling'i tarbeks. Aga igasugune showoff teemad nagu see siin, et "kui bling-bling soft mul on" (mida teised arendasid ja ma illegaalselt peale intaleerisin) ajavad südame pahaks. Samuti pole piraatlus midagi millega uhkustada. Kui ei saa originaali siis sebi piraat aga tee seda diskreetselt.

Vista kohta niipalju, et vara veel, las küpseb veel, ehk võtab kasutusele kui muudab kasutamise kiiremaks/lihtsamaks kui XP. Softi kohta niipalju, et seda saab ju alati update'ida. Suuremad märtrid on need, kes ostavad varakult raudvara... esimesi blu-ray ja hd-dvd mängijaid/kettaid/whateverit update'ida aga paraku tavaliselt ei saa.

märkus c0en'ile: beta mõte on selles et kasutajatelt tagasisidet saada, et oleks hõlpsam toodet arendada, väited a la see ei toeta mu videokaari, on buggine, muudab arvuti aeglaseks (sest arvuti raudvara ei toeta seda) pole eriti kõvad argumendid asja vihkamiseks. Ja see, et osad buggid pärast toote väljalaskmist alles välja tulevad on ka suht paratamatu, eriti nii suurte ja keeruliste projektide puhul nagu seda on tänapäeva OS'id.
_________________
*I wish my grass was emo so it would cut itself*
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4  Järgmine
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 4

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: