OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Baka kokkutulek - 24.-25. märts 2007 Kunstimäel
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 15, 16, 17  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üritused
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
SSJ_Silver
ei piinle enam


Liitunud: 7 Dets 2006
Postitusi: 1013
Asukoht: Tallinn/San Diego

PostitusPostitatud: Esm Märts 12, 2007 15:59    Teema: Vasta viitega

Hei. Ma arvatavasti ikka ei tule, kuna ma saan alumised preketid, mis maksavad 5tonni, mistõttu mu taskuraha väheneb tohutult(500krooni 1000'st) ja ma ei saa tulla, kuna animefest on ka. Aga vb. näeme AnimeFestil wink Niiet remove me ja pange kasvõi pardike asemele.
_________________

"White clouds rush under us, cold winds brush against our cheeks, together up here in these blue skies we can fly as high, and as far as our hearts will take us."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
xin Zeran
Täitsa lõpp .. exx äää?!?!?


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 556
Asukoht: Kirik

PostitusPostitatud: Esm Märts 12, 2007 17:03    Teema: Vasta viitega

SSJ_Silver kirjutas:
Hei. Ma arvatavasti ikka ei tule, kuna ma saan alumised preketid, mis maksavad 5tonni, mistõttu mu taskuraha väheneb tohutult(500krooni 1000'st) ja ma ei saa tulla, kuna animefest on ka. Aga vb. näeme AnimeFestil wink Niiet remove me ja pange kasvõi pardike asemele.

Hea vabandus!
Nagu ma aru saan siis väidat, et rahas on probleem. Arvesta, et sellel nn. Anime festil, läheb sul ka raha. Kui sa tahad vähemalt kolme-nelja animed vaadata, tuleb juba kokkutuleku summa vabalt kokku.

Lisaks veel seda, et animed võib ka kodus vaadata ja ma usun, et me teeme neid anime õhtuid/öid tulevikus kindlasti veel. Kuid kokkutulekuid saab ehk korra aastast korraldatud.

Vabandust, kuid selle Anime festi nimekiri on minu jaoks suhteliselt igav. Ma läheksin ehk ainult ühte animed vaatama .. KUI ma oleksin tollel õhtul Tallinnas. Mina ei ohverdaks pooleteist tunnise anime vaatamise ühe meeldiva õhtu/öö toredas seldskonnas ja sauna.
_________________
$> cd /pub
$> more beer

$> man woman
No manual entry for woman
$> exit

Church of Scientology
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
SSJ_Silver
ei piinle enam


Liitunud: 7 Dets 2006
Postitusi: 1013
Asukoht: Tallinn/San Diego

PostitusPostitatud: Esm Märts 12, 2007 17:30    Teema: Vasta viitega

xin Zeran kirjutas:
SSJ_Silver kirjutas:
Hei. Ma arvatavasti ikka ei tule, kuna ma saan alumised preketid, mis maksavad 5tonni, mistõttu mu taskuraha väheneb tohutult(500krooni 1000'st) ja ma ei saa tulla, kuna animefest on ka. Aga vb. näeme AnimeFestil wink Niiet remove me ja pange kasvõi pardike asemele.

Hea vabandus!
Nagu ma aru saan siis väidat, et rahas on probleem. Arvesta, et sellel nn. Anime festil, läheb sul ka raha. Kui sa tahad vähemalt kolme-nelja animed vaadata, tuleb juba kokkutuleku summa vabalt kokku.

Lisaks veel seda, et animed võib ka kodus vaadata ja ma usun, et me teeme neid anime õhtuid/öid tulevikus kindlasti veel. Kuid kokkutulekuid saab ehk korra aastast korraldatud.

Vabandust, kuid selle Anime festi nimekiri on minu jaoks suhteliselt igav. Ma läheksin ehk ainult ühte animed vaatama .. KUI ma oleksin tollel õhtul Tallinnas. Mina ei ohverdaks pooleteist tunnise anime vaatamise ühe meeldiva õhtu/öö toredas seldskonnas ja sauna.
Jh, seda küll, aga, kui ma tulen siis läheb mul see 500 ära kahe päeva jooksul. Mida ma siis ülejäänud kuu teen(enne ja peale kokkutulekut)? breketeid on vaja ju(homme saan) wink
Kahjuks ma ple nii palju animesid näinud kui sina ja mul ple eriti aimu millised neist head on, aga Hayao Miyazaki teosed mulle meeldivad(need mida näinud olen). Ja tglt ongi rahas probleem :( breketid võtavad mu kuu taskurahast 500kr ära ja ma ei tea kaua see kestab T_T Alles hakkasin 1000kr saama ja nüüd jälle 500'le tgsi.
_________________

"White clouds rush under us, cold winds brush against our cheeks, together up here in these blue skies we can fly as high, and as far as our hearts will take us."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Märts 12, 2007 22:52    Teema: Vasta viitega

Nii. Kaks mittetulijat (downo ja SSJ_Silver) nimekirjast maas. Seega on vabad kaks kohta, millest üks hetkel on reserveeritud. Täna või homme peaks selguma, kas see koht läheb kinni või ei.

Selle vähenemisega toimusid praegu ka kaks voodimuudatust. Seichi ja David on nüüd lisavoodi asemel voodis ja LordNikon on 4. toa lisavoodis.

Ja ma ikka ootan veel raha wink
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
M.C.Savage



Liitunud: 26 Apr 2003
Postitusi: 72
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Märts 13, 2007 13:18    Teema: Vasta viitega

Nii. Seichi tahab kangesti, et ma ka kaasa tuleks ja Kaiat pole ammu näinud ja DSi tahaks mängida ja... seega reserveeriks ka päevaks/paariks ühe vaba koha, kuni selgub, kas saan selleks ajaks puhkust võtta.

Edit: Puhkust täiesti saan, nii et olen tulija. Tallinnast vist kellegi autosse minusugune mürakas enam ei mahu, nii et bussireis LaLaLaa
_________________
"My destiny is to save others so their destinies may be achieved."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Märts 13, 2007 22:55    Teema: Vasta viitega

M.C.Savage kirjutas:
Nii. Seichi tahab kangesti, et ma ka kaasa tuleks ja Kaiat pole ammu näinud ja DSi tahaks mängida ja... seega reserveeriks ka päevaks/paariks ühe vaba koha, kuni selgub, kas saan selleks ajaks puhkust võtta.

Edit: Puhkust täiesti saan, nii et olen tulija. Tallinnast vist kellegi autosse minusugune mürakas enam ei mahu, nii et bussireis LaLaLaa

Selge. Oled kirjas. Tallinnast Tartusse on vaja sul jah bussiga sõita, aga sealt Kunstimäele saad juba autoga :) Panin sind enda isa/ema autole.
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
M.C.Savage



Liitunud: 26 Apr 2003
Postitusi: 72
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Märts 13, 2007 23:04    Teema: Vasta viitega

Suurepärane :) Raha sai ka just enda arvelt sinu oma peale saadetud. Jääme siis päevi lugema.
_________________
"My destiny is to save others so their destinies may be achieved."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Märts 14, 2007 14:06    Teema: Vasta viitega

Ma hüppan teadmata põhjustel nimekirjast välja. See, et ma oma koodikaarti üles ei viitsi otsida, ei puutu absoluutselt asjasse.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Märts 14, 2007 14:42    Teema: Vasta viitega

Ummi kirjutas:
teadmata põhjustel

Milline uudne viis end huvitavaks teha.
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Kolm Märts 14, 2007 15:12    Teema: Vasta viitega

ah, ma ei viitsi ka jalgu kõhu alt välja ajada ja jätan tulemata. Parem vahin teleka ees niisama.

Ok, kannan raha niipea üle kui ma selleks võimaluse saan.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Märts 14, 2007 15:32    Teema: Vasta viitega

Vabarnamees kirjutas:
Ummi kirjutas:
teadmata põhjustel

Milline uudne viis end huvitavaks teha.

See on iidne viis end huvitavaks teha.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
xin Zeran
Täitsa lõpp .. exx äää?!?!?


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 556
Asukoht: Kirik

PostitusPostitatud: Kolm Märts 14, 2007 15:45    Teema: Vasta viitega

Ummi kirjutas:
Vabarnamees kirjutas:
Ummi kirjutas:
teadmata põhjustel

Milline uudne viis end huvitavaks teha.

See on iidne viis end huvitavaks teha.

Minu meelest on see väga igav ja nõrk vabandus.
Pigem väidaks, et selline vabandus on tingitud fantaasia vaesusest. Aju nõrkuse tõttu ei suuda midagi usutavat välja mõelda.
Ainult loll on see, kes vabandust ei leia.
_________________
$> cd /pub
$> more beer

$> man woman
No manual entry for woman
$> exit

Church of Scientology
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Märts 14, 2007 16:42    Teema: Vasta viitega

xin Zeran kirjutas:
Minu meelest on see väga igav ja nõrk vabandus.
Pigem väidaks, et selline vabandus on tingitud fantaasia vaesusest. Aju nõrkuse tõttu ei suuda midagi usutavat välja mõelda.
Ainult loll on see, kes vabandust ei leia.

Vat see on juba selline moodsam seisukoht. Käid ajaga kaasas, eks?

Ah, muidu, ma ju ütlesin, et see kahtlemata pole tingitud sellest, et ma ei viitsi koodikaarti üles otsida?
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
xin Zeran
Täitsa lõpp .. exx äää?!?!?


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 556
Asukoht: Kirik

PostitusPostitatud: Kolm Märts 14, 2007 17:03    Teema: Vasta viitega

Ummi kirjutas:
Vat see on juba selline moodsam seisukoht. Käid ajaga kaasas, eks?

Ma olen juba vana mees. Selg on juba haige, põlved enam ei kanna ja pikk habe moka küljes. Mind ei saa just moodsaks/trendikaks pidada.
Ummi kirjutas:
Ah, muidu, ma ju ütlesin, et see kahtlemata pole tingitud sellest, et ma ei viitsi koodikaarti üles otsida?

Ma ei ole kindel, mida sa selle lausega öelda tahad. Kogu, sinu mitte tulemise teema, EI OLE tingitud koodikaardist, ehk siis rahast.
Mina loen sellest välja, et sa ei viitsi koodikaarti ülesse otsida, mis kattub minu eelmise postitusega. Laiskus üle kõige.

Aitäh tähelepanu eest ... ma lähen otsin endale juba ühe ilusa muruplatsi, mõne tamme alla. Ehk leidub mõni, vanematest inimestest lugu pidav nooruk, kes minu jäänused sinna ära matab.
_________________
$> cd /pub
$> more beer

$> man woman
No manual entry for woman
$> exit

Church of Scientology
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
SSJ_Silver
ei piinle enam


Liitunud: 7 Dets 2006
Postitusi: 1013
Asukoht: Tallinn/San Diego

PostitusPostitatud: Kolm Märts 14, 2007 19:45    Teema: Vasta viitega

xin Zeran kirjutas:
Ummi kirjutas:
Vat see on juba selline moodsam seisukoht. Käid ajaga kaasas, eks?

Ma olen juba vana mees. Selg on juba haige, põlved enam ei kanna ja pikk habe moka küljes. Mind ei saa just moodsaks/trendikaks pidada.
Ummi kirjutas:
Ah, muidu, ma ju ütlesin, et see kahtlemata pole tingitud sellest, et ma ei viitsi koodikaarti üles otsida?

Ma ei ole kindel, mida sa selle lausega öelda tahad. Kogu, sinu mitte tulemise teema, EI OLE tingitud koodikaardist, ehk siis rahast.
Mina loen sellest välja, et sa ei viitsi koodikaarti ülesse otsida, mis kattub minu eelmise postitusega. Laiskus üle kõige.

Aitäh tähelepanu eest ... ma lähen otsin endale juba ühe ilusa muruplatsi, mõne tamme alla. Ehk leidub mõni, vanematest inimestest lugu pidav nooruk, kes minu jäänused sinna ära matab.
Oled sa äkki mõelnud, et tal mõni isiklik probleem miks ta ei tule, seega ära mõista inimest kohe mitteinformastiivse lause pärast hukka :)
_________________

"White clouds rush under us, cold winds brush against our cheeks, together up here in these blue skies we can fly as high, and as far as our hearts will take us."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
xin Zeran
Täitsa lõpp .. exx äää?!?!?


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 556
Asukoht: Kirik

PostitusPostitatud: Kolm Märts 14, 2007 20:10    Teema: Vasta viitega

SSJ_Silver kirjutas:
Oled sa äkki mõelnud, et tal mõni isiklik probleem miks ta ei tule, seega ära mõista inimest kohe mitteinformastiivse lause pärast hukka :)

Äkki tuleb püksi ka? Ma ei ole teda hukka mõistnud. Kuna minul puuduvad faktid, siis ma ei hakka spekuleerima. See oleks eriti nõme, kui rahvas hakkaks info puuduse tõttu midagi oletama ja seda fektidena tõlgendama. Aitäh, seda ei ole meil vaja. Delfid ja kollased meditsiiniajakirjad on neid pungini täis. Kui ta ei taha enda põhjusi sügavamalt põhjendada, las ta siis olla. Ma ei hakka taga torkima ka. See ei ole minu probleem.
Mis mind häirima hakkas, oli tema postitus. Rääkis, et tal ei ole otsest vabandust/põhjust. Postitust võis mitmeti mõista, kuid kui seda laiali võtta siis peitub selles liiga väha infot, et tõsiseimaid järeldusi teha. Edastatav info on nulli väärne. Oleks piisanud lihtsalt, et: "ma ei saa tulla kuna raha pole/isiklik värk/vanemad ei luba/noku on liiga pisike, et sauna tulla".
Kas te tõesti tahate, et ma hakkan teie eest seda analüüsima? Raiskan asjatult aega, ruumi ja närve? Tekkidades ainult rahva seas pahameelt, milles jääb kõige suuremaks kaotajaks Ummi?
_________________
$> cd /pub
$> more beer

$> man woman
No manual entry for woman
$> exit

Church of Scientology
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
SSJ_Silver
ei piinle enam


Liitunud: 7 Dets 2006
Postitusi: 1013
Asukoht: Tallinn/San Diego

PostitusPostitatud: Kolm Märts 14, 2007 20:18    Teema: Vasta viitega

OK :) Sain aru, väga hea, et sa ei hakka spekuleerima jne.
Sul olid päris head põhjused LaLaLaa
To UMMi: Mis siis on põhjuseks? Ma ei mõista sind hukka, kui sa ei viitsi wink
_________________

"White clouds rush under us, cold winds brush against our cheeks, together up here in these blue skies we can fly as high, and as far as our hearts will take us."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
HotPapa1



Liitunud: 2 Veeb 2007
Postitusi: 86

PostitusPostitatud: Kolm Märts 14, 2007 20:29    Teema: Vasta viitega

xin Zeran kirjutas:
SSJ_Silver kirjutas:
Oled sa äkki mõelnud, et tal mõni isiklik probleem miks ta ei tule, seega ära mõista inimest kohe mitteinformastiivse lause pärast hukka :)

Äkki tuleb püksi ka? Ma ei ole teda hukka mõistnud. Kuna minul puuduvad faktid, siis ma ei hakka spekuleerima. See oleks eriti nõme, kui rahvas hakkaks info puuduse tõttu midagi oletama ja seda fektidena tõlgendama. Aitäh, seda ei ole meil vaja. Delfid ja kollased meditsiiniajakirjad on neid pungini täis. Kui ta ei taha enda põhjusi sügavamalt põhjendada, las ta siis olla. Ma ei hakka taga torkima ka. See ei ole minu probleem.
Mis mind häirima hakkas, oli tema postitus. Rääkis, et tal ei ole otsest vabandust/põhjust. Postitust võis mitmeti mõista, kuid kui seda laiali võtta siis peitub selles liiga väha infot, et tõsiseimaid järeldusi teha. Edastatav info on nulli väärne. Oleks piisanud lihtsalt, et: "ma ei saa tulla kuna raha pole/isiklik värk/vanemad ei luba/noku on liiga pisike, et sauna tulla".
Kas te tõesti tahate, et ma hakkan teie eest seda analüüsima? Raiskan asjatult aega, ruumi ja närve? Tekkidades ainult rahva seas pahameelt, milles jääb kõige suuremaks kaotajaks Ummi?



lmao, nice1:p
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Märts 14, 2007 22:19    Teema: Vasta viitega

Ummi nimekirjast maas. Seoses ühe inimese lisandumisega toimus ka väikene muudatus voodipaigutustes. Kaptengalaktlan on tõstetud tuppa 7, David tuppa 3 ning Seichi ja Kristi tuppa 4. Savage on toas 9.

---

Sooviks raha saada reedeks (16.03). See tähendab, et raha peab reedel kontol olema!!

Hetkekontrolli järel on maksmata:
MTI
RandomHero
chiisan
yoshy
0h00
hjarg
Triin
kammerer
Seichi
Kristi
LordNikon
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Kolm Märts 14, 2007 22:38    Teema: Vasta viitega

mina küll xiniga sauna ei lähe. :P

raha oleks mul ka vaja... alles läks 500 kõlaritele, siis 4700 kaamerale, homme 235 fotoalbumi eest ja nüüd tuleb genky ka veel küsima. jube.

genky kirjutas:
David tuppa 3 ning Seichi ja Kristi tuppa 4. Savage on toas 9.

kes need veel on? ei tahaks vinguda, kuid natuke imelik on, kui kokkutulekule tulevad sellised inimesed, kellest pole enne kuulnud ega näinud. Seichi nimi nagu kajaks kusagilt, kuid Kristi ja Savage on küll võõrad.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üritused Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 15, 16, 17  Järgmine
Lehekülg 6, lehekülgi kokku 17

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: