OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Kokkutuleku kuupäevad?
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Järgmine
 
Uus teema   See teema on suletud: sa ei saa postitusi lisada ega muuta.    baka.ee foorum / -> üritused
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  

Mis kuupäevadel kokkutulekut pidada?
17.-18. märts
36%
 36%  [ 9 ]
24.-25. märts
64%
 64%  [ 16 ]
Kokku Hääli : 25

Autor Teade
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Teis Jan 30, 2007 00:45    Teema: Vasta viitega

ruri kirjutas:
Random Hero kirjutas:
teise asja võiks ju teha, ainult et mingi morsiga ja vaadata, kes esimesena WC poole jookseb :P

kohvi mõjub paremini. samas 80% alko on hea ja kiire mõjuvusega, tuba võib juba peale üht episoodi vaikseks jääda :)


Kõmakas Strohi iga veidra asja peale, mida Sexy Commandos näidatakse. 1-2 osa peaks ehk vastu, kuid siis peaks kuivalt edasi vaatama ja ennast ribadeks naerma. Kui isegi kaines olekus on see naljakas, ei tea mis juhtuks, kui kari alkoholist ja testosteroonist pungil mehi seda kambas vaataks. Ma arvan, et nii mõnigi lämbuks naeru kätte.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
SSJ_Silver
ei piinle enam


Liitunud: 7 Dets 2006
Postitusi: 1013
Asukoht: Tallinn/San Diego

PostitusPostitatud: Teis Jan 30, 2007 07:40    Teema: Vasta viitega

Ma arvan, et ka tulen. Aga märtsivaheajal on ka koolide sissepääsuexsamid üheksandatel... Ühel koolil kuhu lähen on 20vist ja rohkem ma ei tea praegu :P Tahaks küll tullla, aga kus toimub?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Jan 30, 2007 10:13    Teema: Vasta viitega

SSJ_Silver kirjutas:
Tahaks küll tullla, aga kus toimub?

Kunstimäe puhketalus. Otepää ja Pühajärve lähistel.
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hull



Liitunud: 31 Juul 2003
Postitusi: 345
Asukoht: Kuskil

PostitusPostitatud: Teis Jan 30, 2007 14:43    Teema: Vasta viitega

No kui seda anime drinking game teha siis oleks muidugi soositav 17-18 märts :P sest 17 on Püha Patricku päev ja tolle puhul väike klõmakas Iiri viskit lasta poleks patt! LaLaLaa Noh niisama istuks mulle kah 17-18 märts. Mina tuleks seekord kindlasti! wink
_________________
Don´t call me Mister! I work for living.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Seichi
bakaer than thou


Liitunud: 19 Okt 2003
Postitusi: 203
Asukoht: Seal, kus kott on...

PostitusPostitatud: Teis Jan 30, 2007 16:28    Teema: Vasta viitega

Aah! So it's on again, I see! Mõtlesingi, et miks pagana pihta ma neid koledaid vuntse ei ole ära tahtnud ajada, sulaselge ettekuulutus ma ütlen!
Suht kama kaks millal see on, võiks lihtsalt kuskil veebruari alguses teada, mis see Poll or other arvab.

Igatahes, arvestage minuga ja ma tahaks ka kellegi auto peale, soovitavalt koos hjargiga *poke-poke* *wink-wink* *nudge-nudge*
_________________
Muhahahahaha...Aarghhh...*slash* die, dIE, DIE!!!!!

[10:04] <schiz> mingi graafiline disain on minu jaoks liiga wannabe värk

Eile Narvas kogunenud Juri Mi¹ini ja Vene kaasmaalaste ühingu korraldatud miitingul nõuti peaminister Andrus Ansipi tagasiastumist, pronksmehe taastamist Tõnismäele ning vene keelt riigikeeleks.

Pigs will even climb trees if you flatter them enough.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Monkey D. Ruffy
Hoirassaa, ja pudel rummi!


Liitunud: 29 Nov 2004
Postitusi: 441
Asukoht: Oma laeval, seilamas seitsmel maailmamerel.

PostitusPostitatud: Teis Jan 30, 2007 18:11    Teema: Vasta viitega

Arvan, et tulen.
_________________

Never give up your dreams.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
R.E.M.I.



Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 399
Asukoht: Saksamaa, Berliin/Eesti, Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Jan 30, 2007 19:47    Teema: Vasta viitega

Kui midagi ette ei tule olen kohal =) Jah genky, ajasin tõesti segamini ???

Hiljem oleks parem, siis kohe vaheaeg käes ja poleks rabelemist :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
0h00



Liitunud: 12 Nov 2003
Postitusi: 364

PostitusPostitatud: Teis Jan 30, 2007 20:34    Teema: Vasta viitega

oleks tulija. iga kokkutulek või muu baka ühisüritus on mul miskit ees olnud. seekord loodetavasti mitte Kallis Kallis
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Jan 31, 2007 14:18    Teema: Vasta viitega

No nii... ma arvan, et kuni reedeni hääletage ja siis lasen selel aja ära kinni panna. Hetkeseisuga on eelistatuim aeg siis 24.-25. märts. Eks näis :) Kui ma broneeringu ära saadan, siis avan uue teema, kus juba lähemalt kõikidest asjadest juttu.
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
hjarg
Post count matters!


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1207
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Jan 31, 2007 14:22    Teema: Vasta viitega

genky kirjutas:
Ma arvan, et kõik, kes minu korraldamist teavad, võivad kinnitada, et see ei saa kohe kindlasti läbu olema : D *on kuri karsklane* Alkoholil piirangud peal nimelt.


Mhmh, suurepärane. Mul on eelmisest piirangutega peost veel nii liitrit kaks viskit järgi, nii et võtan selle siis kaasa.
_________________
Roses are red
Violets are blue
All of your base are belong to me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
xin Zeran
Täitsa lõpp .. exx äää?!?!?


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 556
Asukoht: Kirik

PostitusPostitatud: Kolm Jan 31, 2007 15:21    Teema: Vasta viitega

hjarg kirjutas:
Mhmh, suurepärane. Mul on eelmisest piirangutega peost veel nii liitrit kaks viskit järgi, nii et võtan selle siis kaasa.

irw
hjarg, kas sinu jaoks on need viski pudelid mingi erilise nostalgilise väärtusega, et neid nii kaua alles hoitsid?
Võiksid noorte ees ikka eeskujuliku käitumist ülesse näidata ja mitte meelemürke ohjeldamatult tarbima.
Ma kujutan ette, kuidas hjarg, rahva suure meelehärmi peale, enda viski pudeliga nurka seisma saadetakse. DUNCE müts peas :P LaLaLaa

Rahva seast kuuleb: "häbi häbi häbi".

Kui sa viski asemel midagi paremat ja peenemat pakkuksid, lööks sinuga isegi kampa
_________________
$> cd /pub
$> more beer

$> man woman
No manual entry for woman
$> exit

Church of Scientology
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Kolm Jan 31, 2007 15:25    Teema: Vasta viitega

hjarg kirjutas:
genky kirjutas:
Ma arvan, et kõik, kes minu korraldamist teavad, võivad kinnitada, et see ei saa kohe kindlasti läbu olema : D *on kuri karsklane* Alkoholil piirangud peal nimelt.


Mhmh, suurepärane. Mul on eelmisest piirangutega peost veel nii liitrit kaks viskit järgi, nii et võtan selle siis kaasa.


see probleem (viski) tuleb ära lahendada. Ku vaja, tõstame genky ukse taha või paneme miskit huvitavat mängima, nii et ta vaatab lummatult seda ja ei tee välja, mida pahad alkohoolikud teevad.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Jan 31, 2007 15:29    Teema: Vasta viitega

Kas ei saaks kuidagi nii, et ei alustataks igakordset kaklust teemal "alkohol ja sellele kehtestatavad piirangud"? (Tean, hilja juba, aga ma vähemalt üritan!)

Siiani on alati olnud välja hõigatud piirangud kaasatoodavale alkoholile ja alati on olnud inimesed, kes on neid rikkunud, kas maitseeelistuste tõttu (mina) või lihtsalt selleks, et rikkuda (hjarg). Samas on need inimesed tarbinud keelatud liiki alkoholi üksnes isiklikult ning pole seda pakkunud alaealistele. Samuti pole, hoolimata piirangute säärasest räigest rikkumisest, toimunud meeletut laaberdamist ja märatsemist, kunagi pole ma märganud okseloike nurkades ega avalikku abielueelset seksi. Ainuke häiriv ja agressiivnegi nähtus on olnud kokkusaamistele eelnev, nende kestel toimuv ja võib-olla ka nende järgne kemplemine alkoholipiirangute teemal.

Nii et! Ma väga palun! Kas ei võiks seekord mitte pühendada rohkem oma ajast ja närvidest sellele küsimusele? Retooriline küsimus: Kui ei oleks piirangut, kas siis kohalik 13-18-aastane kontingent hakkaks kaasa tassima liitrite viisi viskit ja rummi? Vastus: Ei hakkaks, sest see on nendest enamiku jaoks 1) vastiku maitsega ja 2) liiga kallis. Noorte jaoks atraktiivsemaid nö "hüppelauajooke" (õlu, siider, long drink'id) aga piirang ei puuduta, kui ma nüüd õigesti aru sain...
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Kolm Jan 31, 2007 15:56    Teema: Vasta viitega

pean Vabarna-senpai'ga nõustuma. Kes tahab kärakat võtta, võtab selle ka kaasa ja libistab vaikselt nurgas, et genkyle mitte vahele jääda. samas pole keegi öelnud et näiteks mõni siinsetest 13 aastastest ei tohiks ennast kangest õlust või veinist lolliks juua.

Pean ka rääkima natuke vestlusest oma emaga. ema oli mul mures, kui ma läksin animeööle, et kes teab millised inimesed koos on. kuid mina olin kindel ja tegelikult oli ka nii, et kõik olid normaalsed inimesed. ei olnud sellised, kelle ainus elu mõte ei ole ennast umbe juua ja siis kaklema minna või muidu ennast lolliks teha.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
glaurung



Liitunud: 12 Apr 2003
Postitusi: 147

PostitusPostitatud: Kolm Jan 31, 2007 16:09    Teema: Vasta viitega

Random Hero kirjutas:
Pean Vabarna-senpai'ga nõustuma.


Mina olin ka Vabarnamehe pärast mures, kui ta animeööle läks. Kes teab, millised inimesed sellistes getourgudes kogunevad ja süstivad.

Eriti kartis ta mingit rändom hiirõud.

Token post.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Jan 31, 2007 16:18    Teema: Vasta viitega

Tõsi, tõsi... T_T
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Kolm Jan 31, 2007 16:22    Teema: Vasta viitega

oot, aga kas keegi tõesti kartis, et ma võin mingil viisil ohtlik või muidu halb olla?
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
hjarg
Post count matters!


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1207
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Jan 31, 2007 16:31    Teema: Vasta viitega

Sa ei pannud tähele, et algest käis Vabarnaga isegi mingi kogukam sell kaasas. Peale seda, kui oli selge, et otsest ohtu Vabarna elule seal oli ole, sell kadus ja ilmus kohale alles siis, kui oli vaja Vabarna ohutult koju transportida? LaLaLaa
_________________
Roses are red
Violets are blue
All of your base are belong to me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
SSJ_Silver
ei piinle enam


Liitunud: 7 Dets 2006
Postitusi: 1013
Asukoht: Tallinn/San Diego

PostitusPostitatud: Kolm Jan 31, 2007 16:33    Teema: Vasta viitega

OOt miks Genky karsklane on?(vms.) Ma olen 16 ja kui ma tulen kas siis juua võin(lahjemat, viin SAKIB)?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
xin Zeran
Täitsa lõpp .. exx äää?!?!?


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 556
Asukoht: Kirik

PostitusPostitatud: Kolm Jan 31, 2007 16:44    Teema: Vasta viitega

SSJ_Silver kirjutas:
OOt miks Genky karsklane on?(vms.)
Ehk talle ei meeldi?
SSJ_Silver kirjutas:
Ma olen 16 ja kui ma tulen kas siis juua võin(lahjemat, viin SAKIB)?
EI me peame ikka AS Eesti Juustu Wabariigi seadusi järgima!

Teie viimaseid postitusi lugedes, kardan, et sedasi jätkates, ei korralda genky enam ühtegi üritust. :( T_T

Ja Random Hero, animeööl kartsin mina kõige rohkem sinu tervise pärast, mitte teiste.
_________________
$> cd /pub
$> more beer

$> man woman
No manual entry for woman
$> exit

Church of Scientology
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   See teema on suletud: sa ei saa postitusi lisada ega muuta.    baka.ee foorum / -> üritused Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Järgmine
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 7

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: