OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

tore multikas

 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
alarkivi
ametlikult mitte dissitud


Liitunud: 30 Märts 2006
Postitusi: 616

PostitusPostitatud: Laup Apr 08, 2006 11:56    Teema: tore multikas Vasta viitega

tore multikas, kus on kipa koletis ja toredat äkshõnit. tundub huvitav? noh, ta on parasjagu lühike ka ja ilusti tehtud jne. tegu siis Riddick - the dark fury ' ga. soovitan soojalt. (vajab filmidega kursis olemist)
spoiler ka siis : seal on mingi haige vanaeit. Muhe
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Laup Apr 08, 2006 16:14    Teema: Vasta viitega

see ei ole anime
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
uplink



Liitunud: 14 Juul 2003
Postitusi: 188
Asukoht: RLV\Tartu

PostitusPostitatud: Laup Apr 08, 2006 17:21    Teema: Re: tore multikas Vasta viitega

alarkivi kirjutas:

spoiler ka siis : seal on mingi haige vanaeit. Muhe


No raip, nüüd rääkisid filmist küll liiga palju välja.
On ta anime või mitte, enam pole mõtet vaadata, kui haige vanaeide olemasolu on reedetud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Laup Apr 08, 2006 18:05    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
No raip, nüüd rääkisid filmist küll liiga palju välja.
On ta anime või mitte, enam pole mõtet vaadata, kui haige vanaeide olemasolu on reedetud.


spoiler:
l6pus riddick ikkagi EI SAA SURMA
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
alarkivi
ametlikult mitte dissitud


Liitunud: 30 Märts 2006
Postitusi: 616

PostitusPostitatud: Laup Apr 08, 2006 19:14    Teema: Vasta viitega

noh, ma mainisingi ära, et tore multikas, mitte , et mingi anime :P
ma lootsin, et ka muud multikad on lubatud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Felix-domo



Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 7
Asukoht: Muinasmaa

PostitusPostitatud: Laup Apr 08, 2006 22:39    Teema: Vasta viitega

animatsioon - jah, japanese animatsion - nope.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
alarkivi
ametlikult mitte dissitud


Liitunud: 30 Märts 2006
Postitusi: 616

PostitusPostitatud: Püh Apr 09, 2006 10:44    Teema: Vasta viitega

ölöööö
well....duh!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
douji



Liitunud: 24 Veeb 2005
Postitusi: 1079

PostitusPostitatud: Püh Apr 09, 2006 17:14    Teema: Vasta viitega

vahemärkus puhtalt bitchimise eesmärgil: "multikas" ja "multifilm" on aegunud russitsistlikud keelendid, lähtekohaks vene "multiplikatsionnõi film", "multfilm" jms. korrektne termin on siiski "animatsioon", mitte õnnis stagna-aegne "multiplikatsioon". sellest tulenevalt "animafilm" (või ka joonisfilm, nukufilm, arvuti- või digianimatsioon jne).
_________________
"Keegi peab seltskonnas ka peent vaimu esindama," ütles Vassikati.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
alarkivi
ametlikult mitte dissitud


Liitunud: 30 Märts 2006
Postitusi: 616

PostitusPostitatud: Püh Apr 09, 2006 20:51    Teema: Vasta viitega

well...ma võin kasutada just seda terminit mis tahan, sest sa just ka ise andsid teada, et se on olemas, see, kust ja millal mingi sõna tekkinud on mind ei palli eriti, peaasi, et oleks suupärane :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
erick
küps PSP-d plõgistav noormees


Liitunud: 29 Märts 2004
Postitusi: 934
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Apr 11, 2006 06:18    Teema: Vasta viitega

Dark Fury on täiesti soovitatav kraam igale anime/animatsioonisõbrale.

Stiilselt tehtud asja on alati hea vaadata, ükskõik, kelle pliiatsi alt see tulnud on :wink:



Muide, alarkivi, kui su promomiskatsed päädivad nii nagu esimeses postituses, siis jäta parem promo tegemata - sinu kirja- ja väljendusviisi arvestades kukub asi nii-ehk-naa välja pigem antireklaamina emm
_________________
--taevas linna kohal oli läbikõrvetatud vooluringi värvi--
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
alarkivi
ametlikult mitte dissitud


Liitunud: 30 Märts 2006
Postitusi: 616

PostitusPostitatud: Teis Apr 11, 2006 19:04    Teema: Vasta viitega

nonoh. ma ei proimo kunagi midagi, ma soovitan.
aga eks ma olen siis vait
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
erick
küps PSP-d plõgistav noormees


Liitunud: 29 Märts 2004
Postitusi: 934
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Apr 11, 2006 20:42    Teema: Vasta viitega

Ära ole vait, vaid postita mõttekamaid lauseid lihtsalt kui allolev :)

Tsiteerin::
tore multikas, kus on kipa koletis ja toredat äkshõnit.


Näiteks:

Tsiteerin::
Riddick: The Dark Fury on stiilipuhta graafika, keskmisest paeluvama looga ning hästi läbimõeldud action-stseenidega nauditav lühivorm, mida tasub vaadata.


:wink:
_________________
--taevas linna kohal oli läbikõrvetatud vooluringi värvi--
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
mimmu
hilja juba


Liitunud: 22 Apr 2005
Postitusi: 1270
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Apr 11, 2006 22:13    Teema: Vasta viitega

ma lihtsalt ei suuda! s6na <kipa> ajab mind alati narma. :P LaLaLaa minuarust pole ta tekstil eriti midagi viga! naerda saab ju. Happybunny
_________________
Onu Vanja kurvad püksid
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
alarkivi
ametlikult mitte dissitud


Liitunud: 30 Märts 2006
Postitusi: 616

PostitusPostitatud: Teis Apr 11, 2006 22:52    Teema: Vasta viitega

mulle ei meeldi, kui kerge meelelahutus, mis antud animatsioon kindlasti ka on, langeb teaduslikkuse piirimaile langeva kirjelduse ohvriks. asju tuleb, ja see on jällekord minu arvamus, kirjeldada vastavalt nende omadustele. elik ma ei leia, et säärane teos vääriks käsitlemist kunstilise (olgu siis sisult või vormilt) suurteosena...leidsin, et sõnad kipa ja äkshõn annavad edasi selle olemuse. kuigi eks , nagu ma juba ennistgi mainisin kuskil, ma ei ole sugugi veendunud, et minu arvamused oleksid ülimad. usun et paljud, mina kindlasti nendehulgas, suudaksid "dark furit"
kirjeldada veel löövamate ma-näitan-et-olen-arukas-stiilis sõnadega, samas jääb mulle siiani selgusetuks see, et miks peaks seda tegema.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Apr 11, 2006 23:13    Teema: Vasta viitega

alarkivi kirjutas:
mulle ei meeldi, kui kerge meelelahutus, mis antud animatsioon kindlasti ka on, langeb teaduslikkuse piirimaile langeva kirjelduse ohvriks. asju tuleb, ja see on jällekord minu arvamus, kirjeldada vastavalt nende omadustele. elik ma ei leia, et säärane teos vääriks käsitlemist kunstilise (olgu siis sisult või vormilt) suurteosena...leidsin, et sõnad kipa ja äkshõn annavad edasi selle olemuse. kuigi eks , nagu ma juba ennistgi mainisin kuskil, ma ei ole sugugi veendunud, et minu arvamused oleksid ülimad. usun et paljud, mina kindlasti nendehulgas, suudaksid "dark furit"
kirjeldada veel löövamate ma-näitan-et-olen-arukas-stiilis sõnadega, samas jääb mulle siiani selgusetuks see, et miks peaks seda tegema.

Ma arvan, et ei peetud silmas mingit ülisügavat ja teaduslikku teksti. Pigem veidikene rohkem informatsiooni kui 'kipa' või 'action'. Need sõnad väljendavad konkreetselt sinu arvamust, kuid ei anna midagi teistele. Oleksid võinud rääkida veidikene sisust ja animatsioonist ja tegelastest. Oleks täiesti piisanud. Selleks pole ka raskeid ja stiilseid sõnu kasutada :) Lihtsalt rohkem informatsiooni.
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Apr 11, 2006 23:21    Teema: Vasta viitega

Mina arvan, et üks asi on see, mis endale hea tundub, ja teine see, millest teistele kasu on. Kui midagi soovitatakse eesmärgiga endale headmeelt valmistada, siis võibki seda teha täitsa vabalt ja nii, nagu endale suupärane tundub. Kui aga sihiks on see, et soovitusest võiks ka keegi teine inimene saada kerge nükke soovitatuga tutvumiseks, tuleb reeglina teha veidi järeleandmisi oma tujude arvelt, võtta tsipa aega ja näha pisut vaeva, et kirja panna, miks "kipa" ja miks "änksa". Muidu ei oska eriti keegi selle soovitusega midagi peale hakata, sest ei teata, kas soovitajal on enda omast erinev või sarnane maitse, kas soovitaja hindab soovitatu juures olulisemaks üht või teist omadust.

Lõppkokkuvõttes järgib igaüks ikka oma sisemist sundi, jumal temaga. Ja hoidku seesinane jumal ka selle eest, et peaksin kunagi kirjutama mingi kirjatüki mõttega "ma-näitan-et-olen-arukas". :)
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
alarkivi
ametlikult mitte dissitud


Liitunud: 30 Märts 2006
Postitusi: 616

PostitusPostitatud: Teis Apr 11, 2006 23:33    Teema: Vasta viitega

see, et tegu on animatsiooniga ja lisaks see, et leidub inimesi, kes on tõsiselt huvitatud animest (ja kelle lemmikute nimekirigi siinsamas olemas on) soovitab asja peaks just olema hea lüke. tihti jäädakse heast asjast ilma, sest suhtutakse eelarvamusega. lihtne ja südamlik soovitus aga ei tohiks küll tekitada eelarvamusi. vahest eksin tõesti. vale koht vaidluseks ka .
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Apr 12, 2006 00:36    Teema: Vasta viitega

alarkivi kirjutas:
see, et tegu on animatsiooniga ja lisaks see, et leidub inimesi, kes on tõsiselt huvitatud animest (ja kelle lemmikute nimekirigi siinsamas olemas on) soovitab asja peaks just olema hea lüke. tihti jäädakse heast asjast ilma, sest suhtutakse eelarvamusega. lihtne ja südamlik soovitus aga ei tohiks küll tekitada eelarvamusi. vahest eksin tõesti. vale koht vaidluseks ka .

Ma saan küll sinu mõttest aru, kuid see sinu tekst, mis sa esimese postitusega panid on suht mittemidagi ütlev inimestele, kes ei tea Riddickist mitte kui midagi. Rääkimata siis ka sellest animatsioonist. Sa küll väidad, et kui kirjutad midagi pikemalt, siis tekib kohe eelarvamus. Kui sa aga kirjutad väikese sissejuhatuse ja paned näiteks mõned pildid, siis teitb selline asi pigem soovi vaadata. Sõna 'kipa' kohe kuidagi ei tõmba vaatama : /


Mulle ise muidu Riddick meeldib.

Kui poleks ise olnud soovi kirjutada, siis piisab ka lingist, kus väikes ülevaade olemas:
http://www.ugo.com/channels/dvd/features/riddick_darkfury/default.asp

IMDB reiting on üle veidi üle 6, mis näitab, et tegu on vaadatava asjaga -> http://www.imdb.com/title/tt0407658/

Mõnikord on kasuks siiski see, kui sulle antakse eelnevalt mingi informatsioon asja kohta. Kui sulle see huvi pakub, siis vaatad. Kui ei paku, siis ei vaata. Teiste arvamused on siiski olulised : )
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
mimmu
hilja juba


Liitunud: 22 Apr 2005
Postitusi: 1270
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Apr 12, 2006 17:16    Teema: Vasta viitega

:P
Siis kui alarkivi seda alguses <kirjeldas>, ma arvan et see on 6ige s6na aga pole kindel, siis kyll mingit huvi ei tundnud, vaatasin lihtsalt et mis Riddick ja ei lugenudki edasi. T6esti niisama puhtsydamlikust soovitusest pole tihti yldse kasu.
Tegelikult v6iks ju teha tuhandeid postitusi pealkirjadega Tore Multikas, Hea Multikas, jne. ja niimoodi absoluutselt k6ik maailma multikad v2lja tuua. Seet6ttu olekski vajalik pisut kirjeldada, tutvustada, jne.
ONJU.
_________________
Onu Vanja kurvad püksid
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
alarkivi
ametlikult mitte dissitud


Liitunud: 30 Märts 2006
Postitusi: 616

PostitusPostitatud: Esm Okt 29, 2007 09:05    Teema: Vasta viitega

jah. ma eksisin rängalt. nüüd näen oma viga kuna olen vahepeal mitu lihtsat soovitsut jälgimata jätnud ja mõistan, et huvi tekitamiseks on vaja kaalukamat kirjatükki.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: