OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Animeöö - 27.-28. jaanuar Tartus
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üritused
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
xin Zeran
Täitsa lõpp .. exx äää?!?!?


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 556
Asukoht: Kirik

PostitusPostitatud: Esm Jan 29, 2007 15:07    Teema: Vasta viitega

zork kirjutas:
..Ja loomulikult aeti meid siis välja, kui me Xin'iga leidsime, et võiks Nadesico't vaadata ning selle teise osa juurde olime jõudnud. Et lühikeseks jäi see asi :)

Mulle jäi kuri mulje, et me oleksimegi Nadesicot vaatama jäänud, kui genky ei oleks meile käe ette pannud. :P :)

Ainuke miinus, kogu selle ürituse jooksul, oli külmetavad varbad. Järgmine kord võtan sussid kaasa.
_________________
$> cd /pub
$> more beer

$> man woman
No manual entry for woman
$> exit

Church of Scientology
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Esm Jan 29, 2007 15:20    Teema: Vasta viitega

oh teid küll. mul oli ka külm, kuid ma leidsin lahenduse. Pealegi oli teil seal tagaruumis lausa palav.

Animeöö iseenesest vist ei olnud ülimalt hea mõte. Pool rahvast läks koju (mina kaasa arvatud) Ülejäänud vist tukkusid ka vahepeal või vaatasid lihtsalt ekraanile, samal ajal aju vaikselt magas. Peaks kunagi õhtupoolikul alustama ja siis nii 3-4-ni vaatama, hommikuni väljapunnitamine maksab hiljem kätte. Mina näiteks täna koolis muud ei teinud, kui ainult haigutasin ja tukkusin oma koti otsas. Põhjuseks seesama animeöö+keegi armas bemarivend, kes eile õhtul oma imekauni summutiserenaadiga minult viimase une ajas.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Jan 29, 2007 15:50    Teema: Vasta viitega

Mulle meeldis üritus enam-vähem hästi. Viibisin ca 3 tundi, jõin Jägermeisterit (sry genky), osalesin kirglikes diskussioonides ("miks ei tohiks RPGd olla 3D graafikaga", "õige RPG peaks võimaldama kanafarmi pidada", "Gundam on hea/imeb"), animet vaatasin poole silmaga (aga see ei olnudki ju põhjus mu osavõtuks), demosin zork'ile Castlevania: PoR'i ja Phoenix Wright: Justice for All'i, sain õigel ajal tulema. Järgmisel hommikul kell 7.30 olin Tallinnasse suunduva bussi peal, mis seekord oli tasuta. Tänan korraldajaid!
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
poizzz123
sumimasen


Liitunud: 6 Märts 2005
Postitusi: 285
Asukoht: Tarto

PostitusPostitatud: Esm Jan 29, 2007 16:54    Teema: Vasta viitega

Ma ostisin kah ükskord mingi 10 kroonised kiirnuudlid.. natuke rohkem neid oli aga maitset polnud ollagi! Peale selle kallima paki söömist sõin roltoni omasid - järeldus et mida odavam seda parem LaLaLaa Kuigi ei tahaks roltoni omi süüa... need vene tehtud minuarust (anti-ru olen ma)
_________________
I will achieve greatness!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte Yahoo Messenger MSN Messenger
R.E.M.I.



Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 399
Asukoht: Saksamaa, Berliin/Eesti, Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Jan 29, 2007 18:02    Teema: Vasta viitega

Kui seal tõesti nii vähe suhtlemist oli kui siit teemast välja loen, siis ju suht igav -.- Pean ikka järgmine kord kohale tulema ja peo üles lööma Armas kuri Ma oletan et seal ei tohiks olla nii et kõik passivad öö läbi telekat ilma midagi sõnamata emm
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Esm Jan 29, 2007 18:08    Teema: Vasta viitega

R.E.M.I. kirjutas:
Kui seal tõesti nii vähe suhtlemist oli kui siit teemast välja loen, siis ju suht igav -.- Pean ikka järgmine kord kohale tulema ja peo üles lööma Armas kuri Ma oletan et seal ei tohiks olla nii et kõik passivad öö läbi telekat ilma midagi sõnamata emm


kukkus kahjuks jah nii välja. Genky ju siin ütles, et järgmine kord tuleb kindlalt mingi tutvustamine teha.

iseenesest oli aga see huvitav, et ma sain pärast teada, et see suur tegelane, kelle kõrval ma mingi aeg istusin oli zork, keda ma siin nii palju olen lolliks tembeldanud. jah, ma olen veel elus, ma isegi imestan. milegipärast kartsin, et seal võib päris palju igasugust arveteklaarimist tulla.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Yoshy
U.C.0079


Liitunud: 4 Apr 2003
Postitusi: 765
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Jan 29, 2007 18:33    Teema: Vasta viitega

Tegelt suhtlemist polnud küll vähe. Vähemalt seni kuni vabarna ära läks sai päris palju juttu aetud. Pärast seda vist läks väheke vaikseks jah.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Chiisan



Liitunud: 17 Sept 2004
Postitusi: 421
Asukoht: selline vahva karudega ja häste segamini tuba :P

PostitusPostitatud: Esm Jan 29, 2007 18:37    Teema: Vasta viitega

Random Hero kirjutas:
milegipärast kartsin, et seal võib päris palju igasugust arveteklaarimist tulla.


Ja ja, Random Hero, nüüd kõik bakalased tulevad ja teevad sulle kambaka, sest sa oled kusagil foorumis natukene ülbelt käitunud. Kuidas küll keegi julgeb midagi foorumis öelda teisele inimese? See on skandaal, katastroof, intsident, mida ei saa mitte kuidagi korvata! Siin aitab vaid üks korralik peks! :P


*pahh..ma kõrvetasin jälle midagi ära :(
_________________
/\_/\ (\_/)
( o_o) ('_')
(")_(") (")(")
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Esm Jan 29, 2007 18:42    Teema: Vasta viitega

no zorki on ikka vist natuke liiga palju togitud. hjarg olevat ka selline, et talle natukenegi pinda käid, võib midagi halba juhtuda. sai siin administraatorite kallal lõuatud ja muidu inimesi solvatud, kes teab...

Chiisan, kus sa olid ja milline sa välja nägid?

Kommi võin ju järgmine kord kaasa võtta, kuid keegi kõike endale ei saa, sest keegi ei arvanud ära, kes ma olin. Mina olin see, kes istus genky kõrval madratsil, jope peale tiritud, kuid ikka külmetasin hirmsat moodi.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Chiisan



Liitunud: 17 Sept 2004
Postitusi: 421
Asukoht: selline vahva karudega ja häste segamini tuba :P

PostitusPostitatud: Esm Jan 29, 2007 19:32    Teema: Vasta viitega

Mina oli kodus ja nägin välja:



*Kui keegi kunagi väitis, et inimene jääb järksu haigeks..siis ta eksis..sest minu külmetus võimendub igapäev ja ära ei lähe :(

Off: Kas kellegil on õrna aimugi, kuidas on võimalik saada terveks 1 päevaga, et võiks minna ujuma, et kehalises tunde järgi teha?
_________________
/\_/\ (\_/)
( o_o) ('_')
(")_(") (")(")
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Yoshy
U.C.0079


Liitunud: 4 Apr 2003
Postitusi: 765
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Jan 29, 2007 20:09    Teema: Vasta viitega

Random Hero kirjutas:
Kommi võin ju järgmine kord kaasa võtta, kuid keegi kõike endale ei saa, sest keegi ei arvanud ära, kes ma olin.


Tegelt ma teadsin seda. Genky ütles seda. Isegi kui ma poleks teadnud siis ma oleks vast teada saanud, kui oleksin karjunud "LOVE HINA" :P

Chiisan: lihtsam oleks ju arsti käest tõend nõuda ja veerandi hindeks arvestatud saada(kui selliseid asju teil enam jagatakse, meil vähemalt jagati veel).
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Esm Jan 29, 2007 20:33    Teema: Vasta viitega

Yoshy kirjutas:
Random Hero kirjutas:
Kommi võin ju järgmine kord kaasa võtta, kuid keegi kõike endale ei saa, sest keegi ei arvanud ära, kes ma olin.


Tegelt ma teadsin seda. Genky ütles seda. Isegi kui ma poleks teadnud siis ma oleks vast teada saanud, kui oleksin karjunud "LOVE HINA" :P


Ma oleks sulle lihtsalt otsa vaadanud ja mõelnud "misasja ta seal nüüd röögib?

kas ma tõesti tundun nii Love Hina fänn? lol. Asi on selles, et see oli mu esimene anime ning kui ma nüüd mõnda haaremianimet vaatan, siis see meenub kohe. Lisaks oli see ainus anime, kuhu ma sisse sulandusin, Keitaro on mu koopia ning ma emotsesin nädal aega peale selle läbivaatamist.
PS, teist korda vaadates tundus keskmine haarem suure hulga kulunud naljadega.

Oleks sa Hellsing hõiganud, siis ma oleks võib-olla püsti hüpanud.

Aga kes sa ise selline olid?
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Yoshy
U.C.0079


Liitunud: 4 Apr 2003
Postitusi: 765
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Jan 29, 2007 21:17    Teema: Vasta viitega

Tundud tõesti selline tõeline Love Hina fänn, sest sa oled ~10 korda siin foorumis maininud, kuidas sul pisar silma tuli Love Hina lõpu peale, muud midagi :P
Mina olin üks neist pikajuustelistest meessoost animevaatajatest.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
mimmu
hilja juba


Liitunud: 22 Apr 2005
Postitusi: 1270
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Jan 29, 2007 21:18    Teema: Vasta viitega

Osad inimesed peaks ju tänu "kasutajatest pilte" teemale ära tundma.
_________________
Onu Vanja kurvad püksid
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Esm Jan 29, 2007 21:22    Teema: Vasta viitega

Yoshy kirjutas:
Tundud tõesti selline tõeline Love Hina fänn, sest sa oled ~10 korda siin foorumis maininud, kuidas sul pisar silma tuli Love Hina lõpu peale, muud midagi :P
Mina olin üks neist pikajuustelistest meessoost animevaatajatest.


Võib-olla rohkem isegi, kuid ma pole paadunud fänn.

Sinu kirjeldus on antud juhul umbes sama täpne, kui ma ütleks: "mul olid püksid jalas"
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Jan 29, 2007 21:24    Teema: Vasta viitega

Random Hero kirjutas:
Sinu kirjeldus on antud juhul umbes sama täpne, kui ma ütleks: "mul olid püksid jalas"

Ütleks siis täpsemalt, et Yoshy oli kõige pikem patsiga tüüp :P Enamuse ajast veetis teises ruumis.
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
mimmu
hilja juba


Liitunud: 22 Apr 2005
Postitusi: 1270
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Jan 29, 2007 21:25    Teema: Vasta viitega

genky kirjutas:
Random Hero kirjutas:
Sinu kirjeldus on antud juhul umbes sama täpne, kui ma ütleks: "mul olid püksid jalas"

Ütleks siis täpsemalt, et Yoshy oli kõige pikem patsiga tüüp :P Enamuse ajast veetis teises ruumis.

ja tema kõnnakus on märgata L-i.
_________________
Onu Vanja kurvad püksid
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Jan 29, 2007 21:30    Teema: Vasta viitega

Mul olid ka püksid jalas... ja siis olid mul prillid ja punane kampsun ja pikemat sorti juuksed ja mida veel..
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
poizzz123
sumimasen


Liitunud: 6 Märts 2005
Postitusi: 285
Asukoht: Tarto

PostitusPostitatud: Esm Jan 29, 2007 22:59    Teema: Vasta viitega

Ma vist tean ainult Genkyt, Yoshit ja Xini (vähemalt näo järgi)
emm *embarassed for some reason
_________________
I will achieve greatness!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte Yahoo Messenger MSN Messenger
zork



Liitunud: 19 Veeb 2003
Postitusi: 578
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Jan 30, 2007 00:37    Teema: Vasta viitega

Yoshy kirjutas:
Tegelt suhtlemist polnud küll vähe. Vähemalt seni kuni vabarna ära läks sai päris palju juttu aetud. Pärast seda vist läks väheke vaikseks jah.

Mina ütleks, et seni kui vabarna, erick ja yoshu suhtlesid, oli suhtlemist liiga palju. Et kui teha üritus suhtlemise eesmärgil, siis ei tule ütlemist, aga kui teha anime vaatamise eesmärgil, siis ei peaks seda nii palju olema. Kuigi mingid regulaarsed vahepausid võiksid küll olla ja siis oleks see suhtlemise aeg. Vähemalt minul on raske teha kahte asja korraga - vaadata animet ning suhelda.
Random Hero kirjutas:
kelle kõrval ma mingi aeg istusin oli zork, keda ma siin nii palju olen lolliks tembeldanud. jah, ma olen veel elus, ma isegi imestan. milegipärast kartsin, et seal võib päris palju igasugust arveteklaarimist tulla.

Foorum on foorum, IRL on IRL. Kui mind just ei sunnita, siis mina foorumi asju reaalsesse ellu edasi ei tassi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üritused Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
Lehekülg 4, lehekülgi kokku 5

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: