OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Õudsed mängud (F.E.A.R., Silent Hill ja teised)
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> mängud
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
raidomees
Kasemees Enn elab kase sees


Liitunud: 15 Sept 2006
Postitusi: 1640
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Jan 15, 2007 21:01    Teema: Vasta viitega

Vaatan järgi, riistvara on mul suht kõva. FFX pidi olema täiesti mängitav selle emu peal.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
-hectic-



Liitunud: 5 Jan 2007
Postitusi: 378

PostitusPostitatud: Esm Jan 15, 2007 22:21    Teema: Vasta viitega

raidomees kirjutas:

Või psühholoogiliselt õudne...
Doom 3 ma jah ehmusin ainult füüsiliselt, psühholoogilisel tasandil polnud mingit hirmu. :)


Kle ainult füüsiliselt pole võimalik ehmuda, ehmumine toimud ka psühholoogilisel tasandil. Füüsiline ehmumine, milline see peaks see välja nägema sest kui pead selle all äkkilist liigutust siis see ilma psühholoogilise ehmatuseta ei toimu, tegemist võis olla mingi krambiga siis XDXDXD
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
raidomees
Kasemees Enn elab kase sees


Liitunud: 15 Sept 2006
Postitusi: 1640
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Jan 15, 2007 22:39    Teema: Vasta viitega

-hectic- kirjutas:
raidomees kirjutas:

Või psühholoogiliselt õudne...
Doom 3 ma jah ehmusin ainult füüsiliselt, psühholoogilisel tasandil polnud mingit hirmu. :)


Kle ainult füüsiliselt pole võimalik ehmuda, ehmumine toimud ka psühholoogilisel tasandil. Füüsiline ehmumine, milline see peaks see välja nägema sest kui pead selle all äkkilist liigutust siis see ilma psühholoogilise ehmatuseta ei toimu, tegemist võis olla mingi krambiga siis XDXDXD

Ahem, ma hmm, mõtlesin seda sarkastiliselt, et tema kallal norida oma lollustega. :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
-hectic-



Liitunud: 5 Jan 2007
Postitusi: 378

PostitusPostitatud: Esm Jan 15, 2007 23:32    Teema: Vasta viitega

anyway lol, aga ikkagi naljakas oli LaLaLaa :P
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
SSJ_Silver
ei piinle enam


Liitunud: 7 Dets 2006
Postitusi: 1013
Asukoht: Tallinn/San Diego

PostitusPostitatud: Teis Jan 16, 2007 06:58    Teema: Vasta viitega

raidomees kirjutas:
-hectic- kirjutas:
raidomees kirjutas:

Või psühholoogiliselt õudne...
Doom 3 ma jah ehmusin ainult füüsiliselt, psühholoogilisel tasandil polnud mingit hirmu. :)


Kle ainult füüsiliselt pole võimalik ehmuda, ehmumine toimud ka psühholoogilisel tasandil. Füüsiline ehmumine, milline see peaks see välja nägema sest kui pead selle all äkkilist liigutust siis see ilma psühholoogilise ehmatuseta ei toimu, tegemist võis olla mingi krambiga siis XDXDXD

Ahem, ma hmm, mõtlesin seda sarkastiliselt, et tema kallal norida oma lollustega. :)
Ma sain aru sellest muidu selleks ma ütlesingi, kas sa tahad poste koguda või lihtsalt püinda käia. wink
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Jan 16, 2007 14:10    Teema: Vasta viitega

SSJ_Silver kirjutas:
Ma sain aru sellest muidu selleks ma ütlesingi, kas sa tahad poste koguda või lihtsalt püinda käia. wink

Ta tahab pinda käia, et rahuldada oma huumori-vajadus ja sellega käib postide kogumine paratamatult kaasas. See, mis ta signatuuris ütleb, on täielik jama. *jõudsin enne kui tema arvutisse heeh*
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
raidomees
Kasemees Enn elab kase sees


Liitunud: 15 Sept 2006
Postitusi: 1640
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Jan 16, 2007 15:24    Teema: Vasta viitega

Minu signatuuris on kuldsed sõnad! :)

Jep, puhas kuld, huumorist on asi kaugel.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Keitarò Urashima



Liitunud: 12 Dets 2006
Postitusi: 517
Asukoht: St. Paul, Minnesota

PostitusPostitatud: Teis Jan 16, 2007 15:51    Teema: Vasta viitega

raidomees kirjutas:
Minu signatuuris on kuldsed sõnad! :)

Jep, puhas kuld, huumorist on asi kaugel.


Pigem vabandus kui kuldsed sõnad. :P
_________________
Tuntud ka kui: raidoukuzunoha, Raziel, Hauatagune

Welcome to..... Velvet Room.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
raidomees
Kasemees Enn elab kase sees


Liitunud: 15 Sept 2006
Postitusi: 1640
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Jan 16, 2007 16:03    Teema: Vasta viitega

Keitarò Urashima kirjutas:
raidomees kirjutas:
Minu signatuuris on kuldsed sõnad! :)

Jep, puhas kuld, huumorist on asi kaugel.


Pigem vabandus kui kuldsed sõnad. :P


Kuldsed sõnad, uskuge mind! :)
Palun... Armas kuri
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Arno



Liitunud: 12 Märts 2006
Postitusi: 147
Asukoht: Männiku karjäär

PostitusPostitatud: Kolm Jan 17, 2007 16:45    Teema: Vasta viitega

Ma soovitaks mängida:
Resident Evil Zero - mis on saadaval GabeCube peal, superb remake enda arvates(esimesed 2 olidki seeriast nagu kõige paremad vast, järgmised osad hakkasid nõrgalt alla käima)

räägitakse et Fatal Frame mängud pidid väga hirmsad olema ja soovitan ka Clock Tower 3 ning Siren mängida
_________________
__________________
ATSSSURRRRRRRR
____________________
  /\)
 / /
( Y)
 ""
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Star



Liitunud: 9 Sept 2004
Postitusi: 176

PostitusPostitatud: Laup Jan 20, 2007 13:53    Teema: Vasta viitega

Silent Hill 1 ja 3 on parimad!! wink
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Keitarò Urashima



Liitunud: 12 Dets 2006
Postitusi: 517
Asukoht: St. Paul, Minnesota

PostitusPostitatud: Laup Jan 20, 2007 22:07    Teema: Vasta viitega

Star kirjutas:
Silent Hill 1 ja 3 on parimad!! wink


Oleneb maitsest. Isiklikult arvan, et tegu on tõesti vägade heade mängudega, kuid SH2'le jääb alla. SH2 on dramaatiline lovestory, aga SH1 ja SH3 solgib ära see cult teema. Ning üldse väga usuhõnguline alatoon.
_________________
Tuntud ka kui: raidoukuzunoha, Raziel, Hauatagune

Welcome to..... Velvet Room.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Seichi
bakaer than thou


Liitunud: 19 Okt 2003
Postitusi: 203
Asukoht: Seal, kus kott on...

PostitusPostitatud: Nelj Märts 08, 2007 17:39    Teema: Vasta viitega

You dick! .)

Silent hill ongi ainult esimene ja kolmas. Teine osa on suht, "Huh, whaa?! I must've took a wrong turn somewhere and it seems I took most of mah developer team with me...Oh, brother. Well, hope there'll at least be a climax at the end.....what!? Oh, great, just great, f**k you all. You did this on purpose, didn't you. I mean you had to, theres no way you thought that a slightly female-like corpse in a metallic frame flying around doing absolutely nothing, would be even remotely scary, let alone challenging." "Haa-haa!"

Fatal frame on üsna ogens, suurepärane võltsinspiratsiooni allikas kõigile fotohuvilistele, sest seal pole midagi, mida suurepärase kaadri ja korralikult täiendatud aparaadiga tappa ei suudaks + combod, ohh need võrratud combod .)

Siis on veel Clocktower 3, esimene sellest seeriast, mida olen mänginud. Vot see oli hirmus, selline sujuvalt leegitsev hirm, eriti veel kui mäng annab selgelt mõista, et mul pole tõesti kuskile peita ennast, lõppeks leitakse mind ikkagi ülesse ning alati tundub see liiga neetult vara. Kuid mängu feeling oli suurepärane, see oli lihtsalt võrratu, kuidas suutmata nina ekraanilt pöörata, on võimalik olla nii mõnusalt ehmatuse ja põnevuse ääre peal korraga. "Huvitav, kas ma jään ellu läbides seda vahemaad?"-stiilis. Sitaks vahva, ja ilus, fer that matter.

Resident evil on muidu tore ja mõnus, puhtalt, emm, pigem action-horror kui survival-horror .) Sest siiski on umm, kõigi osade peale 4nda, hirmukohaks(või pigem võpatuse) moment, mil kuulid saavad otsa keset aktiivset tinavalamist puht "alalhoiu eesmärgil". Aga vähemalt oli seal zombisid. RE 4 teisalt on täis raevunud külamehi ja -naisi, kes on hästi varustatud tõrvikute, sõnnikuharkide ja kirvestega ning muidugi käib ka komplekti ka pime raev, milles on nad üsna vilunud. Unustasin muidugi mainida, et tegemist on talunikest peaaegu lihtsurelikega, kellel on zombide vastupidavus, ehk võib nautida vaatepilti kirvega vanahärrast veidi tahapoole vaarumas pärast ilusat 10 punkti lasku püstolist silmade vahele. Mõtlesin kohe:"NORMAL MODE", ning vägisi kiskus see naeratuse näole. Neljas osa oli minu jaoks täiesti action-action-action, sest kõvasti sai täristada ning veristada, ning miski ei kujutanud erilist ohtu. Nn viies tabel läheb vahvaks, kui kollulollud meenutavad kahtlaselt midagi kaugest-kaugest Doomi seeriast .) ja palju intensiivselt punast tekstiili, riideid, rünnakuid ning üks pisuke nolgiplika, keda peab otseloomulikult kaasas tarima. "'cause I'm Leon, The Blondehaired American policeofficer, and I'm here to save the presidents daughter, not my own butt...and it seems I need pesos."

Uuh-uuh, just see Siren, just tuli meelde, millega tegu on. See mäng ületab üsna hea mitu piiri, mis puudutab vaimset vastupidavust ja järjepidevust. Kõik tegelased on väga haavatavad. VÄGA haavatavad. seal pole ei valgust, ega teed, seal ei pakuta isegi enesekaitse võimaluse illusiooni. Ülim hiilimise simulaator. Tavajuhtudel kui jääd mökutama, siis jääd vahele ja oled sellest lähtuvalt juba ka surnud. Erinevalt kõikidest eelmistest mängudest, pole ma ennast suutnud kunagi sundida selle mängu lõpetamiseni, isegi mitte päris lõpetamise suunda. Minu enda meelest on see üsna kobe märk sellest, et: a) minu närvid on nõrgad mänguri kohta või b) It's f-in scary.

Le rant!
_________________
Muhahahahaha...Aarghhh...*slash* die, dIE, DIE!!!!!

[10:04] <schiz> mingi graafiline disain on minu jaoks liiga wannabe värk

Eile Narvas kogunenud Juri Mi¹ini ja Vene kaasmaalaste ühingu korraldatud miitingul nõuti peaminister Andrus Ansipi tagasiastumist, pronksmehe taastamist Tõnismäele ning vene keelt riigikeeleks.

Pigs will even climb trees if you flatter them enough.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Märts 08, 2007 17:56    Teema: Vasta viitega

Arno kirjutas:
Ma soovitaks mängida:
Resident Evil Zero - mis on saadaval GabeCube peal, superb remake enda arvates

Resident Evil Zero ei ole remake, vaid täiesti eraldiseisev mäng, mis järgnes remake'ile (tolle pealkirjaks oli tabavalt lihtsalt Resident Evil) ning ilmus (sarnaselt remake'ile) tõepoolest ainult Gamecube'ile.
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Seichi
bakaer than thou


Liitunud: 19 Okt 2003
Postitusi: 203
Asukoht: Seal, kus kott on...

PostitusPostitatud: Nelj Märts 08, 2007 18:00    Teema: Vasta viitega

Ma ka pole täpselt teadlik sellest, kuhu muidu see Zero ajajoonel ülejäänud saaga suhtes jääb. Kas see oli eellugu või on tegemist millegagi, mis on esimese ja teise vahel ning/või kõrval. ???
_________________
Muhahahahaha...Aarghhh...*slash* die, dIE, DIE!!!!!

[10:04] <schiz> mingi graafiline disain on minu jaoks liiga wannabe värk

Eile Narvas kogunenud Juri Mi¹ini ja Vene kaasmaalaste ühingu korraldatud miitingul nõuti peaminister Andrus Ansipi tagasiastumist, pronksmehe taastamist Tõnismäele ning vene keelt riigikeeleks.

Pigs will even climb trees if you flatter them enough.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Märts 08, 2007 18:28    Teema: Vasta viitega

Eellugu, toimub üks päev enne esimese RE sündmusi.
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Seichi
bakaer than thou


Liitunud: 19 Okt 2003
Postitusi: 203
Asukoht: Seal, kus kott on...

PostitusPostitatud: Nelj Märts 08, 2007 18:48    Teema: Vasta viitega

On see hea?
_________________
Muhahahahaha...Aarghhh...*slash* die, dIE, DIE!!!!!

[10:04] <schiz> mingi graafiline disain on minu jaoks liiga wannabe värk

Eile Narvas kogunenud Juri Mi¹ini ja Vene kaasmaalaste ühingu korraldatud miitingul nõuti peaminister Andrus Ansipi tagasiastumist, pronksmehe taastamist Tõnismäele ning vene keelt riigikeeleks.

Pigs will even climb trees if you flatter them enough.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Keitarò Urashima



Liitunud: 12 Dets 2006
Postitusi: 517
Asukoht: St. Paul, Minnesota

PostitusPostitatud: Nelj Märts 08, 2007 20:30    Teema: Vasta viitega

Seichi kirjutas:

Silent hill ongi ainult esimene ja kolmas. Teine osa on suht, "Huh, whaa?! I must've took a wrong turn somewhere and it seems I took most of mah developer team with me...Oh, brother. Well, hope there'll at least be a climax at the end.....what!? Oh, great, just great, f**k you all. You did this on purpose, didn't you. I mean you had to, theres no way you thought that a slightly female-like corpse in a metallic frame flying around doing absolutely nothing, would be even remotely scary, let alone challenging." "Haa-haa!"


Kopipeist: You dick!

Kolmandas osas on need kõndivad hotdog'id hirmsamad? Ega SH2 ei olegi horrori poolest kõvem, vaid story poolest. On erinevaid metafoore, võimalusi jne. Aga SH1 ja SH3 lausa kahvatuvad selle poolest. Story on peaaegu et straightforward, ainult vaja vähe nuppu et asjale pihta saada. Ja peategelased on suht big laugh võrreldes SH2 omaga.

Ega ma ses suhtes ei vaidlegi vastu, et SH1 on hirmsaim.

Mina igastahes olen õnnelik, et viies osa pidavat tulema SH2'le sarnane.
_________________
Tuntud ka kui: raidoukuzunoha, Raziel, Hauatagune

Welcome to..... Velvet Room.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Arno



Liitunud: 12 Märts 2006
Postitusi: 147
Asukoht: Männiku karjäär

PostitusPostitatud: Nelj Märts 08, 2007 22:16    Teema: Vasta viitega

Vabarnamees kirjutas:
Arno kirjutas:
Ma soovitaks mängida:
Resident Evil Zero - mis on saadaval GabeCube peal, superb remake enda arvates

Resident Evil Zero ei ole remake, vaid täiesti eraldiseisev mäng, mis järgnes remake'ile (tolle pealkirjaks oli tabavalt lihtsalt Resident Evil) ning ilmus (sarnaselt remake'ile) tõepoolest ainult Gamecube'ile.

Sorry my mystake, RE0 oli hoopiski jah see rongi ja kaanide teema
RE remake oli nagu sa ütlesid lihtsalt RE nime all GC'le

RE 3,2,1 soovitaks ka mängida ja vaid kõige raskema raskus tasemega kuna muidu muutub mäng liiga kergeks, heaks näiteks oleks RE3 üleliigsete relvade, laskemoonaga ja liiga kergelt surevate zombidega

Dino Crisis 1 osa soovitaks ka lihtsalt sellepärast, et seal mängus üks lahedamaid asju nagu ClockTower3'ski kus vaenlased jälitavad sind ühest ruumist teise olgugi et vahepeal on loading screene
_________________
__________________
ATSSSURRRRRRRR
____________________
  /\)
 / /
( Y)
 ""
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Märts 08, 2007 22:19    Teema: Vasta viitega

Õudsete mängude osas nii palju, et lõpetasin Call of Cthulhu mängimise, sest: 1) mäng ei töödanud vist päris korralikult, 2) mingis peeglis vist oli mingisugune tüüp, aga tegelt teda polnud ja see oli häiriv (loe: õudne), 3) mulle ei meeldi õudsed mängud. Happybunny
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> mängud Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4  Järgmine
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 4

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: