OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Anime tegelased unes o.O
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Reede Märts 23, 2007 19:40    Teema: Vasta viitega

0h00 kirjutas:
Random Hero kirjutas:
mmm, beibetekst.

Igatahes nägin jaapani tüdrukuid unes ja ütlesin neile ohayo gozaimas vms ja puterdasin veel miskit jaapani keeles, mida ma oskan nii 10 sõna ulatuses.


haha. märg unenägu?


homme magad sa mu kõrvalvoodis, nii et küll sa siis näed. he he he. Kuula siis, kuidas ma unes jaapani keeles räägin.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Cliodna
Villager mob target


Liitunud: 8 Juun 2006
Postitusi: 211
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitatud: Esm Märts 26, 2007 19:45    Teema: Vasta viitega

Olgu...olin nagu vaheajal Shotimaal õel ja isal külas ja seal nägin ma pidevalt mingeid kahtlaseid unenägusid. Hetkel meenub üks, kus oli...eem...yaoid. Jah. Anime stiilis minu ja minu ühe sõbra rollimängutegelasega >.<
Ja siis nägin ma Armandi unes Happybunny Teate küll. Viiesaja aasta vanune vampiir Anne Rice'i raamatutest? Ta oli vist ka anime stiilis. Kindel ei ole.
Unenägu ise oli umbes selline, et vändati mingit filmi ja mina olin näitleja. Armand oli ikka Armand, aga ta oli samuti näitleja. Igastahes oli romantiline hüvastijätustseen.
Mina: *musi-kalli* Oh, ma hakkan sinust puudust tundma.
Sisuliselt tükk aega olime teineteise embuses. Hästi hea oli. Ja sel hetkel, kui mu unenäo-mina ennast vastu vampiirist noormehe sooja mantlit surus ja tema külmad käed mind hoidsid mõistis mu unenäo-mina, et ta armastab Armandi. Armastab tõsiselt ja sügavalt ja ta ei tahdnud enam kunagi üles ärgata ning vajus pimedusse...
Aga unenäo lõpp oli vahva Happybunny
Re¾i¹öör (ausõna. Ma ei oska seda sõna õigesti kirjutada): Olgu-olgu. Stop. See oli OIVALINE!
Armand: *laseb minust lahti*
Mina: *teen hästi õnnetu hääle* Vabandage, härra. Ma ei andnud vist selles stseenis endast kõike. Kas me ei võiks seda uuesti lindile võtta?
Re¾i¹öör: Mida sina arvad, Armand?
Armand: Võib kah.
Re¾i¹öör: Hästi. Valgus. Kaamera. VÕTE!
Mina: *musi-kalli* Oh, ma hakkan sinust puudust tundma. *vajun tagasi Armandi sooja embusesse*
Oeh. Filmid on toredad Happybunny
Üles ärgates avastasin, et kaisutan oma patja >o<
_________________
SOMEONE SAYS I HAVE NO LIFE - GO AND BUY MORE HEALTH POTIONS!
Avatari-Alucard: tehtud Paintis minu poolt, animeeritud abivalmi dA kasutaja abil.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Esm Märts 26, 2007 19:53    Teema: Vasta viitega

millegipärast oli Cliodina teksti raske lugeda. liiga palju tärnikesi.

Täna nägin unes, et suitsetasin.

mitte küll anime, kuid baka kokkutulekul sauna peal magades nägin mitukümmend unenägu, mis olid enamasti 5 sekundi pikkused. Üks neist oli natuke pikem ja ma nägin, kuidas ma kaminasaali läksin, kõik baka rahvas magas ja mina koperdasin seal üksinda vaikuses ringi, mingi tuli põles veel kusagil. Kui keegi nägi mind unes kõndimas, andku teada.

Unes nägin vist veel genkyt miskit korraldamas, xini nukkidega vehkimas ja lõugamas, Opsi, Trashi ja Fushit tantsimas, 0h00d magamas (oli see ikka uni?), kaptengalakltani ja meie malemängu, chiisani ja mõnda inimest veel.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Märts 26, 2007 20:14    Teema: Vasta viitega

Cliodna, see *musi-kalli* juhtus vist siis päris mitu korda?
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Cliodna
Villager mob target


Liitunud: 8 Juun 2006
Postitusi: 211
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitatud: Teis Märts 27, 2007 13:02    Teema: Vasta viitega

Kaks korda. Teisel korral ärkasin üles.
_________________
SOMEONE SAYS I HAVE NO LIFE - GO AND BUY MORE HEALTH POTIONS!
Avatari-Alucard: tehtud Paintis minu poolt, animeeritud abivalmi dA kasutaja abil.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Märts 27, 2007 14:35    Teema: Vasta viitega

Ei vedanud siis...

Nägin ühel ööl unes, kuidas väljamõeldud (või lihtsalt tekkinud) animestiilis joonistatud tegelased tegid kõige kahtlasemaid asju. Üks vist jooksis, osad istusid mingis kohas ja ajasid juttu või nii. Naistegelased muidugi.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Akuma



Liitunud: 19 Veeb 2007
Postitusi: 25

PostitusPostitatud: Laup Märts 31, 2007 08:35    Teema: Vasta viitega

Nägin unes, et kõik toimus anime stiilis. Tegin mingi chickiga huvitavaid asju ja siis ärkas minu kõrval mingi tüüp ülesse. Vaatas mulle otsa, siis chickile ja uuesti mulle ninja ütles: "Kobe chick raisk!" ja jäi uuesti magama. Peale seda ärkasin ülesse ja hakkasin naerma mõne aja pärast.
_________________

That's what I call an anime babe! wink
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Laup Märts 31, 2007 09:26    Teema: Vasta viitega

Faye Valentine võttis päikest. Topless.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
dipsy
katto katto KATTO!!


Liitunud: 25 Juun 2006
Postitusi: 1239
Asukoht: tln

PostitusPostitatud: Laup Märts 31, 2007 10:12    Teema: Vasta viitega

mul on mõned sõbrad näinud unes et mina olen animetegelane ... yhel oli isegi eestikeelse dubleeringuga (mina rääkisin jaapani keeles ja mingi suvaline hääl tõlkis peale XD ) ??? LaLaLaa
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Robin, komadori
idioot


Liitunud: 16 Okt 2006
Postitusi: 401

PostitusPostitatud: Laup Märts 31, 2007 13:40    Teema: Vasta viitega

Random Hero kirjutas:
millegipärast oli Cliodina teksti raske lugeda. liiga palju tärnikesi.

Täna nägin unes, et suitsetasin.

mitte küll anime, kuid baka kokkutulekul sauna peal magades nägin mitukümmend unenägu, mis olid enamasti 5 sekundi pikkused. Üks neist oli natuke pikem ja ma nägin, kuidas ma kaminasaali läksin, kõik baka rahvas magas ja mina koperdasin seal üksinda vaikuses ringi, mingi tuli põles veel kusagil. Kui keegi nägi mind unes kõndimas, andku teada.

Unes nägin vist veel genkyt miskit korraldamas, xini nukkidega vehkimas ja lõugamas, Opsi, Trashi ja Fushit tantsimas, 0h00d magamas (oli see ikka uni?), kaptengalakltani ja meie malemängu, chiisani ja mõnda inimest veel.

Päriselt ka suitsetad?Sorry offtopicu pärast.
_________________

Kui sa siia vajutad siis sa oled lahe
See pole vampiiri mäng..See on DS-play..Vajuta
740011
924
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Keitarò Urashima



Liitunud: 12 Dets 2006
Postitusi: 517
Asukoht: St. Paul, Minnesota

PostitusPostitatud: Laup Märts 31, 2007 15:27    Teema: Vasta viitega

Random Hero kirjutas:

Täna nägin unes, et suitsetasin.


Ma ka ikka vahetevahel näen unes, et suitsetan. Ükskord nägin, kuidas tõmbasin 10 pakki päevas ja täiega nautisin. Tookord oli tegu unenäoga, mis tundus väga reaalne, seega unes mõtlesin/muretsesin, et minust on saanud suitsetaja!!! Ärgates alles jõudis kohale, et tegu oli unenäoga. Ei tea kas unenägu tahtis selgeks teha, et aeg on ära proovida? Üldse näen ma unenägusi tihtipeale millestki halvast, kõige tüüpilisem on see kus mul hinded langevad täiega ning muutun kaheliseks. Ehk on selle tekitajaks sisimas peituv hirm, et minust võib selline saada. See mõjuks tõesti rängalt, kuuenda klassi lõpus lipsas aukiri käest, sest ajalugu tuli juhtumisi 4 (hooletusest). Ma olin ülimalt masenduses...5 aastat järjest aukirjad ja nüüd...mitte midagi. Kui see kord lõpetan samamoodi, siis lähen kappi elama, ausõna.

Muidu vahel on ka sellised unenäod, kus ma tean et magan. Mäletan ühte unenägu, kus olin koolis ja püüdsin kõigile klassi ees selgeks teha, et tegu on unenäoga. LaLaLaa

Unenägusi on suht kerge lõpetada, tavaliselt hüppan unes kuskilt kõrgelt alla.

Õudusunenägusi on mul vähe olnud, kuid ühte mäletan siiamaani. Olin koolis, kedagi ei olnud ning kui hakkasin trepist üles minema, siis nägin endast mitu korrust kõrgemal Kayako'd (Ju-on). Vot see oli tõsiselt õudne, ei julend enam magama jäädagi.
_________________
Tuntud ka kui: raidoukuzunoha, Raziel, Hauatagune

Welcome to..... Velvet Room.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Laup Märts 31, 2007 15:52    Teema: Vasta viitega

Ei suitseta. AInult täis peaga, aga sedagi juhtub ainult kord-paar aastas. Unes teginsuitsu igatahes 3-4 tõmbega ära.

Ma igatsen oma maailmalõpu unenägusid, need olid lahedad. Mingit jubedat hirmu mull ei ole kunagi unes olnud, pigem on selline Rambo tunne, niikuinii minuga midagi ei juhtu.

Tõmban artisest ühe enda huvitavaima unenäo.

Olen katakombides, mille üldplaneering meenutab umbkaudu mu maja keldrite planeeringut, ainult et keldribokside asemel on puurid. Puurides on inimesed, mina ühena nende hulgast. Kuidagi pääsesin enda omast koos paari sõbraga. Et katakombidest välja saada, peame minema oma katakombi lõppu, seal oleva seina maha võtma ja siis kõrvalkatakombi minema, seal uuesti läbi seina uuristama jne. seega pikk ja aeganõudev töö. Tegeleme sellega päevi, nädalaid, igas uues katakombis on uued inimesed, kuid mida rohkem edasi liigume, seda elajalikumaks need inimesed lähevad, lõpupoole on nad mustad, karvased ja loomastunud pilguga ahvinimesed. Silitasin ühe pead, ta tegi ughh-ughh-ughh selle peale. Oma hämmastuseks leiame ühe tühja puuri, kus on ainult mingi suur kärg. Kärg oli umbes meeter kõrge, selles oli aga umbes 20 auku. Üks meist läks sinna kärje juurde ja torkas seda millegagi. Selle peale roomas sealt mingi elukas välja, tappis selle mehe ja kadus pimedusse.
Olen köögis, laual on võileivad ja mahlapakk. Korraga märkan, et mahlapakk väriseb. Vaatan sinna sisse, seal on selle eluka minivariant. Siis on neid korraga mitu ja nad hakkavad kiiresti kasvama. Teen ettepaneku mahlapakki bensiini valada ja kõige kupatusega põlema pista. sõber ütleb, et las olla. Kordan, et peaks midagi ette võtma, enne kui need elukad suureks kasvavad, sõber ütleb, et las olla. Siis mahlapakk plahvatab ja sealt jookseb neid elukaid paras parv välja. Tapan paar tükki saabastega peale astudes. Tapan neid põhjalikult, raiun lausa tükkideks, sest tean, kui ohtlikud ja vintsked nad on.
Mõni aeg hiljem. Olen oma maakohas koos mingi hambuni relvastatud kambaga. Elukad on vahepeal kasvanud sinakashallideks ahvisuurusteks ämblik-olenditeks, kes on meid igalt poolt sisse piiranud. Tapame neid tuhandetes, kuid neid tuleb aina juurde. Kõigepealt langeb meist üks, siis teine ja nii edasi, kuni lõpuks jääb ainsana seisma üks plaatinablondi poisipeaga noor naine, kes tapab neid elukaid armutult. Siis kekrib tema selja taha üks neist elukatest, suurem kui teised ja lausub:
"Sinust saab meie laste ema" Naine pöörab ringi ja näeb enda ees näljaseid koletisi, kes tahavad tema kehas paljuneda ja tema keha laste toiduna kasutada. Millegipärast ta veel küsib: "Viis koletist korraga minu kehas?" Koletis vastab selle peale: "Ei, viisteist"
Naine võttis oma püstoli, pani selle endale suhu ja vajutas päästikule.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
IceWolf



Liitunud: 6 Apr 2007
Postitusi: 437
Asukoht: Kivi all

PostitusPostitatud: Reede Apr 06, 2007 19:36    Teema: Vasta viitega

Nägin ükskord mingit Totoro-teemalist unenägu, kus pidin Satsukil aitama Meid otsida, sest ta oli jälle kadunud ??? :P
_________________

Reality, be rent! Synapse, break! Banishment, this world!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Püh Apr 08, 2007 12:11    Teema: Vasta viitega

tahtsin magada kuid ei saanud, miski möll käis. Siis kui Asuka NGE'st minu tuppa tuli, lõugava toanaabri välja viskas ja tekk üle pea magama jäi, sain ka mina rahu.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Cliodna
Villager mob target


Liitunud: 8 Juun 2006
Postitusi: 211
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitatud: Kolm Mai 02, 2007 20:53    Teema: Vasta viitega

Ma nägin täna suht imelikku und muidu.

Ma olin nagu MSNi DnD's, aga ma olin nagu mängu SEES st. mina olin tegelane, keda ma mängin, aga vahepeal teadvuse tagasoppides kõlasid nagu asjad, mida ma MSNs ütlesin teistele mängijatele. Mängisin ma ühte oma rollimängutegelast, kes kannab nime Cliodna (esimene tegelane mul üldse). Rassi poolest inimene, klass on druiid. Ja ta omab rääkivat ronka, nimega Coran. Ma mäletan, et teisi mängijaid oli veel ja unenägu oli suht pikk, aga meeles on ainult selle lõpuosa ja kellegi teise välimus mul eriti meeles ei ole, kui päris unenäo lõpp välja arvata.
Igastahes olime lõpuks mina ja kaasmängijate tegelased koopas. See oli selline suur koobas, aga mingi meetri paksuse lumekihi all. Stalaktiitide otsast rippusid jääpurikad ja puha. Märkasime lume all mingit muhku. Läksime selle juurde. Tuli välja, et seal lume all lebas üks meie kamraadidest, kelle identideeti ega välimust ma ei mäleta, aga me ei jõudnud tema pulssi kontrollida, sest siis tulid mingid tüübid (ma mäletan, et unenäos kutsusime neid pärismaalasteks) ja võtsid meid kinni. Kõik seoti kõvasti kinni. Mõned postide, teised toolide külge (täiesti harilikud seljatoega toolid, kusjuures seoti näoga seljatoe poole). Tehti lõkked ja kogu lumi kadus ära. Meie kamraad tõsteti kuskile nurka istuma, kusjuures ta oli tõenäoliselt surnud, aga võibolla ei olnud ka. Ja mingi teine poolsurnud tüüp pandi ka tema kõrvale istuma. Kahtlaselt orki või trolli nägu oli...
Igastahes minu tegelasel oli siis rääkiv ronk, eks? Temal seoti tiivad keha külge ja nööri üks ots seoti veel posti külge, et ta jooksu ei saaks pista. Ajasin temaga natukene juttu. Siis tuli üks küsimus pähe. Vaatasin kaasmängijate tegelaste poole ja küsisin, et nad on ju kõik inime- st. humanoidid, eks (mul on kahtlane tunne, et mingil hetkel oli seal unenäos üks halflingi moodi elukas). Kostus ühehäälne ''Jaa!''. Siis arutlesin, et mida pärismaalased küll rääkivast rongast võivad arvata ja mida nad temaga peale hakkavad. Keegi vastas, et midagi ei hakka ilmselt. Nad on pärismaalased ja kindlasti nii lollid, et nad ei märkagi, et midagi valesti on.
Siis ma nagu vahetasin tegelast ja olin järsku Yagami Light, kes oli L'i kõrvale tooli külge kinni seotud. L oli ka kinni seotud muidugi ja jälgis närvilise pilguga kahte pärismaalast. Üks oli kahtlaselt koka moodi, teine kahtlaselt kelneri moodi ja üks koopa nurk oli järsku restoraniks muutunud ja ei olnud kahtlust, et tüübid on kannibalid ja meie oleme ilmselt nende menüüs.
Light kummardus L'ile lähemale ja suudles teda ( Kallis Kallis ). L jäi teda hämmeldunud pilguga põrnitsema ja Light seletas sõbraliku naeratusega, et kui nad niikuinii surema peavad pole ju mõtet keerutada ja oleks L'i uuesti suudelnud, aga siis lõi tädi ukse lahti, ajas mu üles ja teatas, et kell on kaks päeval T_T

Aa. Ja mulle tuli veel meelde, et enne seda unenägu nägin ma unes, et vestlesin ühe isikuga MSNs. Rääkisin temaga kunagi päriselt ka. Ta ütles, et käib ühes anime foorumis (mitte baka.ee) ja mina soovitasin talle kohe Death Note'i animed. Siis tema teatas, et ta ei vaata animed. Et seal ainult mingid koledad kriipsujukud tõmblevad ringi (ja lisas ''no offence''). Mina siis küsisin, et miks ta siis seal foorumis käib, tema vastas, et rollimängude pärast ja lõpuks soostus siiski Death Note'i vaatama, vaatas paar minutit ja teatas, et talle ei meeldi, siis tuli välja, et ta oli vaadanud hoopis filmi, mitte animed, aga animed ta sellegipoolest ei soostunud vaatama.
Igastahes unenäos kohtusin temaga IRL ja siis ta karjus mu peale, et ma vait jääksin oma animega, et ta on seda vaadanud ja see on nõme kolme-aastaste värk ja ma peaksin suureks kasvama ja oiiii kui haavunud ma olin. Siiamaani olen selle unenäo pärast...mõtlema paneb kuidagi.
_________________
SOMEONE SAYS I HAVE NO LIFE - GO AND BUY MORE HEALTH POTIONS!
Avatari-Alucard: tehtud Paintis minu poolt, animeeritud abivalmi dA kasutaja abil.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Nelj Mai 24, 2007 12:26    Teema: Vasta viitega

Suhteliselt veider asi, mida täna nägin:

Olin oma kodu lähedal, sõpruse pst ääres. Korraga näen, et mööda Sõpruse pst-d tuleb alla kamp anime riietuses rahvast. Sailor-kostüümid, tavalised koolivormid (jah, väike vahe on olemas) ja kõike muud. Siis tunnen ära, et tegemist on baka liikmetega.

Mingi hetk läks seletamiseks tüübiga, kes nägi m0rrale natuke sarnane välja, kuid mitte eriti. Igatahes, minu vähene aeg judo-trennis paistis välja, mingil hetkel õnnestus mul ta nupuvõttesse saada ja maha väänata. Kahjuks suutis ta minu peal mingi veidra valuvõtte teha, mille peale ma ta lahti lasin.

veider...
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Mai 24, 2007 12:49    Teema: Vasta viitega


_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Karst
blabla -chan


Liitunud: 3 Veeb 2007
Postitusi: 442
Asukoht: Ajuotsimisreisi laeva pardal.

PostitusPostitatud: Nelj Mai 24, 2007 15:41    Teema: Vasta viitega

ma olen Nana Komatsut palju unes näinud.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
W_W



Liitunud: 5 Jan 2007
Postitusi: 114
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Juun 25, 2007 21:45    Teema: Vasta viitega

Nägin täna päris imelikku und:

Ma olin kuskil maal ja mingi üristus toimus. Rääkisin seal alguses mõndade inimestega ja siis pidin millelegi kütte puid vms juurde tooma. Läksin siis kohta kus lõhutud puud olid ja hakkasin juba korjama kui järsku tulid kuskilt ninjad ja tegid selle koha maatasa (tapsid inimesi jne...). Koht kus ma viibisin oli puude ja põõsaste taga, võtsin siis ühe parajalt paksu toika ja hüppasin põõsast välja. Lõin siis mingit toolil olevat vanameest 3 korda toikaga, aga see ei mõjunud üldse, siis järsku hüppas välja kuskilt Sakura(Narutost) ja viskas mind ühe ninja tähikuga, püüdsin selle oma toikasse kinni, samal ajal tema löökide eest põigeldes. Tähiku toikast kätte saades viskasin selle tema poole tagasi, aga ei mäleta kas see läks pihta :(. Järsku viskas ta 3 tähikut minu poole ja ma sain ühega pihta... Siis ärkasin üles... emm
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Monkey D. Ruffy
Hoirassaa, ja pudel rummi!


Liitunud: 29 Nov 2004
Postitusi: 441
Asukoht: Oma laeval, seilamas seitsmel maailmamerel.

PostitusPostitatud: Esm Juun 25, 2007 23:38    Teema: Vasta viitega

Nägin mingit segast unenägu, millest eriti palju kahjuks enam ei mäleta, kuid kogu aeg käis mingi märul ja tagaajamine. Üks koht, mis mulle hästi meelde jäi oli selline, et olin esimese korruse korteris ning akna taga passis Zetsu Akatsukist (Naruto). Ma mäletan, et lootsin et ta mind ei märkaks, kuid tema nägi ikkagi, kasvas siis kahe korruse kõrguseks ja virutas põlvega seina sisse, et mind kätte saada. Hästi on veel meeles, kuidas seina tükid igale poole laiali lendasid.
_________________

Never give up your dreams.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Järgmine
Lehekülg 6, lehekülgi kokku 8

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: