OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Anime tegelased unes o.O
Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
panda-chan



Liitunud: 6 Dets 2006
Postitusi: 20

PostitusPostitatud: Nelj Jan 11, 2007 17:01    Teema: Anime tegelased unes o.O Vasta viitega

On teiega seda juhtunud? Et näete oma lemmiktegelasi unes? Minuga see just juhtus. Ma nägin Gaarat ja Sasuket mõlemat unes XD Ja muidugi minu veidra fantaasia tulemus oli selline:

Gaara ja Sasuke elavad siin Pärnus, ning ma ajasin juttu Gaaraga Kaevu peatuses(millest ei mäleta). Siis mingi tema läheb bussi peale ning kõik hakkavad ajama kui hirmus ta on. -.- Mina ütlen et pole ta nii hull midagi. (Siin on siis tühi koht, ehk ma ei mäleta mis siin juhtus) Järsku ilmub välja mingi koletis ning Gaara ja Sasuke on mõlemad Kaevu peatuses. Edasi ma nägin nagu filmi. Mõlemad avastasid, et neil on erilised võimed. Gaara- kontrollib liiva, Sasuke-tuld (vähemalt midagigi sarnast anime-ga -.-) ning nimoodi nad siis võidavad selle kurja tegelase. Jippii! (Siin siis jälle tühi koht)
Gaara ja Sasuke on Gaara kodus, ning mingi arutavad, et hakkavadki kangelasteks o.o Ning Gaara ema (jah GAARA EMA) protestib, aga Gaara käsib tal vait jääda.(Muide seda stseeni nägin ma põrandalt nagu näiteks koera või kassi silme läbi...) Siis tuleb Sasuke külmkappi juurde võtab sealt õlu (o.O) ning ütleb Gaara emale, et jäägu rahulikuks, nad ei tee suurt segadust.

Viimane asi mida mäletan on see et ma mingi lendasin ühest puu oksast teise nöörte abil ja iga oksa peal ootas mind Gaara kes naeris minu üle. Ma küsisin et mis siin nii naljakat on, ja just siis kui ta hakkas vastama...tirises mu äratuskell >.<

Nii et okei. Kas teiega on seda juhtunud? Kui on, kas te mäletate mis seal unenäos toimus? Või olen ma ainuke? ???
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Nelj Jan 11, 2007 17:26    Teema: Vasta viitega

Kas sa vaatasid mitu-mitu tundi enne magamaminekut Narutot? Kui päev otsa üht ja sama asja süvenenult teha, siis võib seda unes näha.

Pole kindel, kuid ei saa ka välistada, et ma olen Love Hinat unes näinud.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
poizzz123
sumimasen


Liitunud: 6 Märts 2005
Postitusi: 285
Asukoht: Tarto

PostitusPostitatud: Nelj Jan 11, 2007 17:30    Teema: Vasta viitega

Haahaa.. päris naljakas :)
Aga ma kahjuks ise unenägusi ei näe, niiet eriti lootust animet näha ei ole!
xD
_________________
I will achieve greatness!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte Yahoo Messenger MSN Messenger
Keitarò Urashima



Liitunud: 12 Dets 2006
Postitusi: 517
Asukoht: St. Paul, Minnesota

PostitusPostitatud: Nelj Jan 11, 2007 17:40    Teema: Vasta viitega

Ise olen mitu korda. Ükskord nägin näiteks Love Hina'st, vaataja perspektiivist, nagu oleks ise seal.

Ja teised unenäod on...ehm...ee...öö...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
panda-chan



Liitunud: 6 Dets 2006
Postitusi: 20

PostitusPostitatud: Nelj Jan 11, 2007 17:46    Teema: Vasta viitega

Random Hero kirjutas:
Kas sa vaatasid mitu-mitu tundi enne magamaminekut Narutot? Kui päev otsa üht ja sama asja süvenenult teha, siis võib seda unes näha.

Pole kindel, kuid ei saa ka välistada, et ma olen Love Hinat unes näinud.


Kusjuures kunagi vaatasin! Aga viimasel ajal ei ole Narutot üldse vaadanud! Sellepärast selline üllatus oligi XD
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
raidomees
Kasemees Enn elab kase sees


Liitunud: 15 Sept 2006
Postitusi: 1640
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Jan 11, 2007 17:49    Teema: Vasta viitega

Ei ole tead. Kahjuks või õnneks? Ma ei tea, ei hooli ka.

Aga kui mina und näen, siis see on alati nagu mõni absurdne komöödiafilm, kus mina olen ülilahe peategelane ja päästan maailma.

Ok viimane osa oli vale, tegelikult on see nagu päris elu, üritan midagi hästi teha, aga hoopis teen endale häbi ja ma mõtlen tõsiselt häbi.

Mitte ka alati. Vahest on lihtsalt naljakas, hull lust on hommikul meenutada, kahju, et unes ise nautida ei saa eriti. Muhe

Meeldib kohe und näha.
Oleks ainult päris maailm selline. Ma oleksin jumal!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Yoshy
U.C.0079


Liitunud: 4 Apr 2003
Postitusi: 765
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Jan 11, 2007 20:35    Teema: Vasta viitega

Pidevalt. Subtiitrid on ka all vahest :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
raidomees
Kasemees Enn elab kase sees


Liitunud: 15 Sept 2006
Postitusi: 1640
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Jan 11, 2007 20:41    Teema: Vasta viitega

Imelik...
Heas mõttes muidugi. :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Jan 12, 2007 00:41    Teema: Vasta viitega

Väiksemana nägin Sailor Mooni unes :P Muid tegelasi pole näinud.
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
gravitation
bishounen labu


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 143
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitatud: Reede Jan 12, 2007 01:04    Teema: Vasta viitega

genky kirjutas:
Väiksemana nägin Sailor Mooni unes :P Muid tegelasi pole näinud.

Sama siin, sest see oli tollel ajal nii lahe. Nägin unes, et mina olen Sailor Moon ja päästan maailma... LaLaLaa
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
veso
kes vana asja mäletab


Liitunud: 13 Dets 2006
Postitusi: 44

PostitusPostitatud: Reede Jan 12, 2007 08:15    Teema: Vasta viitega

kui mina mingit unenägu näen siis on see painaja või midagi taolist LaLaLaa
ma olen umbes 2 korda sellist näinud et "mingi olen maal ja enamvähem kõik on mesilasi täis ja kõik on enamvähem ära kärbunud ja mesilaste poolt tapetud, suht rõve unenägu oli, ja tihti on selline et jooksen millegi õudsa eest ära ja ma ei jõua joosta millegi pärast, nagu maa oleks mingi kleepuv või midagi, lihtsalt jalad ei kanna... njh ma olen õudukate fänn ka LaLaLaa

viimasel ajal ple midagi näinud :(
_________________

~~~~~~In FLames <3~~~~~~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ritsikas



Liitunud: 4 Veeb 2006
Postitusi: 229
Asukoht: Tallinn /Mustamäe

PostitusPostitatud: Reede Jan 12, 2007 12:25    Teema: Vasta viitega

LaLaLaa Ma irvitasin terve selle aja kui ma esimest juttu lugesin LaLaLaa
Mul on küll mingi anime magades tulnud aga ei suuda leida kust pärit.
Muidu tunub ju päris mõnus niimodi und näha. Ägates on niiguinii masekas peal, et miks läbi sai URRRRRR
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
-hectic-



Liitunud: 5 Jan 2007
Postitusi: 378

PostitusPostitatud: Reede Jan 12, 2007 13:59    Teema: Vasta viitega

Jaaa, näen tihti anime tegelasi unes XD aga nad ple nagu joonistatud vaid päris.. ??? LaLaLaa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
raidomees
Kasemees Enn elab kase sees


Liitunud: 15 Sept 2006
Postitusi: 1640
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Jan 12, 2007 14:17    Teema: Vasta viitega

Mulle tuli meelde, üks imelik asi, mida ma unes nägin. See tahtis vist õudukas olla, aga see ei hirmutanud mind vähimalgi määral. Hommikul mõtlesin, et äkki oli mingi ajuvaba komöödia jälle, aga see paistis surmtõsine. Tegelikult miskipärast üldse ei hirmuta mind enam eriti miski, eriti mitte ebareaalsed olendid.

Aga ma kaldusin jutus kõrvale, sest tahtsin öelda, et ma tegelikult nägin ükskord animetegelastest und. See oli värdjas asi. See oli ammu, siis kui ma suure huviga DBZ-d vaatasin. Ma nägin, et ma suutsin lennata, aga teisi võimeid mul eriti ei olnud ja ma olin kedagi päästmas, ma ei mäleta keda. Aga igatahes ma päästsin kellegi ja siis tulid hiigellepatriinud vms, ja siis ilmus Vegeta, kes oli jube kuri ja tahtis mind tappa. Aga mulle tuli Piccolo appi ja ta hakkas Vegetat nüpeldama. Tegelikult sai ta siis peksa, aga ma sain Vegeta võimed omale ja ta kadus ei tea kuhu ja siis ma hakkasin maailma vallutama. Või midagi sellist. Ei mäleta täpselt. Päris nõme unenägu oli.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
kaptengalaktlan
räägib nagu muusika


Liitunud: 16 Jan 2004
Postitusi: 312
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Jan 12, 2007 14:46    Teema: Vasta viitega

Kes und ei näe, saab vajadusel oma unenäod niiöelda "lindistada".
_________________
/>_<\
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Cliodna
Villager mob target


Liitunud: 8 Juun 2006
Postitusi: 211
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitatud: Reede Jan 12, 2007 17:07    Teema: Vasta viitega

Kunagi ammu nägin ilmselt Digimoni unenägusid. Siis oli ka paar Vampire Hunter D unenägu. Hetkel meenub nendest üks, kus D ja Meier Hansa Gümnaasiumi ees kokku said. Midagi erilist seal ei olnud. Lihtsalt vennalik kallistus, kätte surumine ja sellised fraasid nagu ''Tsau Meier, vana semu!'', ''Tere D, kuidas sul läheb?'' ning mindi lahku...muidugi animes olid nad kõige suuremad vaenlased. Ja peale seda hakkas D sisuliselt ühte mööduvat last terroriseerima. Ma ei mäleta täpselt, mida ta rääkis...igastahes teema poolest sundis ta poissi enda käest autogrammi ostma, kuid hirmutas poisi selle asemel poolsurnuks (sina ehmataksid ka, kui mingi imelik valge naha, moest läinud riiete, pikkade juuste ja sarvilise hobusega tüüp sulle tänaval vastu tuleks ja nõuaks sada krooni autogrammi eest ja sind enne ära ei laseks, kui sa oled raha maksnud ning mis kõige tähdsam - SA ISEGI EI TEAKS, KES KURAT SEE TÜÜP ON!!!).

Natuke peale seda oli ka unenägu Alucardist. Taaskord mõttetu. Jalutasin Alucardiga kusagil Lepa Kaubamaja ja Hansa Gümnaasiumi vahepealsel tänaval. Tema hoidis hästi varjudesse ja ajas minuga rahulikult juttu. Kuidas ma ka ei meenuta, ei meenu mulle jutu mõte...küsisin ilmselt, et kuidas ta saab päeval väljas olla, aga vastust ei mäleta. Igatahes vahepeal jalutasime kuidagimoodi Mai ranna eel asuvas metsatukas, kusjuures tema hoidis ikka veel puude varju. Siis oli mingi ilgem verevalamine ja siis jalutasime edasi LaLaLaa Meelde tuli veel üks pisiasi - Alucard rääkis jaapani keeles ja kollased subtiitrid jooksid all.

Ahjaa. Ja paari päeva eest nägin ma unes Caini, Godchildi manga peategelast. Must-valge oli kõik, jutumullid, joonistusstiil, mõttes oli vaja mõelda NEXT, et järgmist stseeni näha. Mäletan ainult seda, et keegi tõmbas Cainil noaga kõri läbi...kogu leht oli verepritsmeid täis.

Umm ja kord nägin unes, kuidas üks vampiir mind suudles...umbes nagu filmis ''Intervjuu vampiiriga'' või Blood+ anime algusosas voolas mul varsti verenire mööda lõuga alla...igastahes meeldiv unenägu oli XD Tüüp oli mingi mitme filmi ja animevampiiri ristsugutis, sealhulgas kandis ta Meieri rõivaid, seega võib selle vist animeunenäo alla lugeda...kahjuks lõid siis vampiirikütid ukse maha ja tulid mind päästma ja samal ajal, kui mina seletasin, et neid pole siia vaja ja keegi pole mind ära röövinud ärkasin ma juba üles.
_________________
SOMEONE SAYS I HAVE NO LIFE - GO AND BUY MORE HEALTH POTIONS!
Avatari-Alucard: tehtud Paintis minu poolt, animeeritud abivalmi dA kasutaja abil.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Trash



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 733

PostitusPostitatud: Reede Jan 12, 2007 17:15    Teema: Vasta viitega

Keitarò Urashima kirjutas:
Ükskord nägin näiteks Love Hina'st, vaataja perspektiivist, nagu oleks ise seal.


Tahan !
_________________


http://trash-can-dance.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Reede Jan 12, 2007 18:45    Teema: Vasta viitega

Trash kirjutas:
Keitarò Urashima kirjutas:
Ükskord nägin näiteks Love Hina'st, vaataja perspektiivist, nagu oleks ise seal.


Tahan !


Ma vist nägin Keitaro perspektiivist - naised ümberringi, juhhei.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Keitarò Urashima



Liitunud: 12 Dets 2006
Postitusi: 517
Asukoht: St. Paul, Minnesota

PostitusPostitatud: Reede Jan 12, 2007 20:24    Teema: Vasta viitega

Random Hero kirjutas:
Trash kirjutas:
Keitarò Urashima kirjutas:
Ükskord nägin näiteks Love Hina'st, vaataja perspektiivist, nagu oleks ise seal.


Tahan !


Ma vist nägin Keitaro perspektiivist - naised ümberringi, juhhei.


Naru punch oli valus?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Monkey D. Ruffy
Hoirassaa, ja pudel rummi!


Liitunud: 29 Nov 2004
Postitusi: 441
Asukoht: Oma laeval, seilamas seitsmel maailmamerel.

PostitusPostitatud: Laup Jan 13, 2007 18:12    Teema: Vasta viitega

Nägin ükskord unes, et olin Ruffy. Kahjuks rohkem ei mäleta. Hiljuti oli jälle üks One Piece'i teemaline unenägu. Oli midagi säärast, et valitsus või mingi organisatsioon oli suure hulga maad kokku ostnud ja tahtis veel seda osa ka mis mulle kuulus, sest neil oli vaja maad, kus mingit iidset sõjalaeva ehitada. Mingi tobeda maskiga sõdur oli seal ka, tema vist pidi kõik järelejäänud inimesed kõrvaldama. Mäletan, et keegi teine andis talle peksa ja siis oli see sõdur täiesti hirmul.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 8

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: