OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Anime tegelased unes o.O
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
uplink



Liitunud: 14 Juul 2003
Postitusi: 188
Asukoht: RLV\Tartu

PostitusPostitatud: Püh Jan 28, 2007 23:09    Teema: Vasta viitega

Et siis, kuna unenägudes esinevad inimesed peaksid välja nägema suhteliselt reaalsed, siis kas anime tegelased on unes ka joonistatud välimusega või on toimunud mingisugune transmutatsioon ?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Püh Jan 28, 2007 23:12    Teema: Vasta viitega

uplink kirjutas:
Et siis, kuna unenägudes esinevad inimesed peaksid välja nägema suhteliselt reaalsed, siis kas anime tegelased on unes ka joonistatud välimusega või on toimunud mingisugune transmutatsioon ?


minu puhul oli küll suht anime. Aga see oli ka minu puhul, ma näen üldse mitu korda rohkem jaburusi unes kui terve baka kokku. No näiteks see, kui ma olin mingi super mario sarnase mängu tegelane, kes võitles draakoniga, sai mingi amuleti ja siis ma muutusin mingiks ennemuisteks eesltaseks, kes läks nõia juurde, endal kilone kullakamakas kaelas.

minu unenäod ja nende tegelased on reaalsusest ikka väga kaugel.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
raidomees
Kasemees Enn elab kase sees


Liitunud: 15 Sept 2006
Postitusi: 1640
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Jan 28, 2007 23:13    Teema: Vasta viitega

Hmm, kui mina oma unenägudele mõtlen, ei mäleta mina, kas tegelased oleksid reaalsed või joonistatud. Ma lihtsalt tunnen või ei tunne teda...
Imelik tegelikult, mingi visuaalsus nagu ikkagi oleks, aga meenutades ei saa nagu aru.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Monkey D. Ruffy
Hoirassaa, ja pudel rummi!


Liitunud: 29 Nov 2004
Postitusi: 441
Asukoht: Oma laeval, seilamas seitsmel maailmamerel.

PostitusPostitatud: Esm Jan 29, 2007 18:35    Teema: Vasta viitega

Kui ma mõnda animetegelast unes olen näinud, siis ma lihtsalt tean kellega tegu. Aga seda küll ei mäleta on nad joonistatud või reaalsed.
_________________

Never give up your dreams.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Jan 29, 2007 21:36    Teema: Vasta viitega

minu unenäod on kõik ühtemoodi nelja-viie dimensiooni (aeg ei kuulu nende hulka, see on üldse imelik) ja erinevatest maailmadest pärit asjandustega. Mulle meeldivad vahel jätku-veidi-õudus-unenäod, kus mul on juba suht oma maailm kujunenud, kahjuks ma rääkisin vist nendest ja enam ei näe.....animedest enamasti aint unistan.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
-hectic-



Liitunud: 5 Jan 2007
Postitusi: 378

PostitusPostitatud: Esm Jan 29, 2007 23:23    Teema: Vasta viitega

Ummi kirjutas:
minu unenäod on kõik ühtemoodi nelja-viie dimensiooni (aeg ei kuulu nende hulka, see on üldse imelik)

Ära taha reaalaja und - mul oli kord selline, see on haige ja hiljem hakkab segama (nagu pole kindel ste see uni oli ja tekivad seosed [mälestus nagu keegi on midagi ütelnud - tundub päris aga pole] real ja uni lähevad segamini) :P ???
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Jan 29, 2007 23:33    Teema: Vasta viitega

uplink kirjutas:
Et siis, kuna unenägudes esinevad inimesed peaksid välja nägema suhteliselt reaalsed, siis kas anime tegelased on unes ka joonistatud välimusega või on toimunud mingisugune transmutatsioon ?

Mul on kuidagi...mai tea ..segamini olnud? Et kõik on nagu elus ikka, aga tegelased oleks nagu joonistatud, samas ka mitte. Segadust tekitav LaLaLaa

-hectic- kirjutas:
Ära taha reaalaja und - mul oli kord selline, see on haige ja hiljem hakkab segama (nagu pole kindel ste see uni oli ja tekivad seosed [mälestus nagu keegi on midagi ütelnud - tundub päris aga pole] real ja uni lähevad segamini) :P ???

Mul pole küll päris sellist reaalelu ja une segamini ajavat und olnud, aga on olnud selline uni, mis tundub väga reaalne. Ükskord oli nii, et ärkasin õudusunenäo järel keset ööd üles...mingi aja pärast jäin uuesti magama ja nägin sama und edasi. Lõpuks ärkasin jälle ehamtusega ning kolmandana nägin toredat und. Pärast terve päeva mõtlesin, et kas ma selle õuduka ajal ärkasin päriselt ka üles või ei. Silme ees oli nagu see ärkamise moment ja kartus uuesti magama jääda. Samas aga tekkis kahtlus, kas ikka ärkasin, sest uni oli ise nii jubedalt reaalne. Et võibolla ärkasin unes unest üles. Et noh... nägin unes, kuidas ma und näen (ja mis und näen).
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
-hectic-



Liitunud: 5 Jan 2007
Postitusi: 378

PostitusPostitatud: Esm Jan 29, 2007 23:37    Teema: Vasta viitega

Mingi asi oli "lucydreaming" et näed und - tead et näed - ja oled võimeline seda kontrollima: Mul kunagi oli see, siis tahtsin ruumi väänama ja sain (unes) nagu cool - valin oma enda võimed unes ja une storyline = cool :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
raidomees
Kasemees Enn elab kase sees


Liitunud: 15 Sept 2006
Postitusi: 1640
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Jan 29, 2007 23:47    Teema: Vasta viitega

Tegelikult on jube hirmus asi (ma ei tea, kas nii seda kutsutakse) 'unehalvatus'. Mul pole küll olnud, aga olen sellest saateid näinud ja ei tahaks kogeda, nimelt sa ärkad üles, aga su keha magab edasi ja siis hakkad mingeid hallutsinatsioone nägema vms. Kui ma just ei eksi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Teis Jan 30, 2007 00:07    Teema: Vasta viitega

oh teid n00be küll.

Peale seda, kui olin terve päeva kaarte mänginud, keeras mu poolunes aju ära. Ma nägin, et mul oli pea all kaardipakk, tuba oli tapetseeritud kaaritdega ja kui ma külge keerates tekki peale tõmbasin, oli ka see mängukaart. Kõige jubedam oli see, et kõik see toimus päriselus ja ei lõppenud enne, kui ma sügavalt magama jäin. selline ülimalt väärastunud unenägu.

Ükskord nägin aga poolunes võimalikku tulevikku. Olin koolis, klassivennad-õed olid kõik vanad, pinginaaber oli kiilakas ja üks praegu modellifiguuriga tüdruk oli paks nagu tünn. Suutsin mingil määral ennast suunata ühe inimee juurest teise juurde, samas olles teadlik, et see on uni/nägemus ja et ma olen ikka veel oma voodis. Mingi hetk hakkasin ma aga seda nägemust väänama ja selle tagajärjel see katkes.

ükskord nägin aga unes mingit õudukat. Korraga tundsin, et ma suudan sellest unest välja astuda. Niisiis tegin sammu läbi neljanda dimensiooni ja ärkasin üles, täeisti teadlik sellest, et ma just unenäost välja astusin. See samm iseenesest oli huvitav - ma ei liikunud tavalise 3D mõõtmestiku järgi, ma nihkusin kõrvale kuidagi, iseenesest huvitav kogemus.

Võiks teema ära muuta üldiseks unenägude arutluseks ja anime sulgudesse panna.

Kes tahab, võib artises unenägude teema alt minu jubedusi lugeda.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
uplink



Liitunud: 14 Juul 2003
Postitusi: 188
Asukoht: RLV\Tartu

PostitusPostitatud: Teis Jan 30, 2007 12:18    Teema: Vasta viitega

-hectic- kirjutas:
Mingi asi oli "lucydreaming" et näed und - tead et näed - ja oled võimeline seda kontrollima: Mul kunagi oli see, siis tahtsin ruumi väänama ja sain (unes) nagu cool - valin oma enda võimed unes ja une storyline = cool :)


Põhimõtteliselt mul esineb seda üsna sageli (ma olen harjutanud ka), aga täielikku kontrolli unenäo üle ma küll ei saavuta. Näiteks lendamine ja isegi hõljumine pole mul kunagi välja tulnud, samas võin nagu muuseas teha hästi kõrgeid hüppeid ja muud akrobaatilist nalja.
Kõige kergemini võib LD tekitada nii, et hommikul tund-kaks pärast ärkamist kobid uuesti magama. Veidrad unenäod peaks nii garanteeritud olema, ja kui sa siis und nähes tunnistad endale, et näed und, ongi olemas. Sellisel momendil võib unenägu aga hakata käest ära lipsama (tavaliselt läheb pilt uduseks või midagi), ja sa võid üles ärgata. Siin on ka lihtne nipp - raputa korraks pead, keeruta või muud sellist.
Viimasel ajal, kui mul LD võimalus on olnud, olen millegi pärast otsustanud, et vaatan ikka und edasi (sest see on ootamatum?), mitte ei hakka saltosid viskama ega paljast pinda tekitama.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Jan 30, 2007 14:53    Teema: Vasta viitega

Mul on nii olnud: magan, ärkan üles, panen unised silmad kinni, näen und edasi, tuleb keegi äratama, teen silmad lahti, tahan veel und näha, panen silmad kinni, näen und, torkab pähe, et pean kooli minema, tõusen üles, teen igast asju, kooli. Nimelt on uni magus ja ülimalt huvitav. Isegi õudusunenäod on vahel huvitavad (tagant järgi vaadates).
Lapsena nägin eriti õudseid unesid. Ei taha neid enam kunagi näha. Üks mäng ajab mul nüüd ikka veel hirmu nahka. (myst vist)
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Teis Jan 30, 2007 16:32    Teema: Vasta viitega

mul esinevad tavaliselt paar korda kuus eriti sügavad uned, mis on tingitud äkki mitu ööd üleval olemisest ning kofeiinist või kes teab millest. need unenäod on nii reaalsed, et tihtipeale ei saa enam aru, kas ma magan või olen ärkvel. kõige ekstreemsem unenägu oli mul siis, kui ma nägin põhimõtteliselt unes iseennast kusagil võõras korteris väga haigeks jäämas. kohe väga tõsiselt. ei suutnud oma liigutusi kontrollida ja mingid spasmid ja krambid ning hallutsinatsioonid ning kõrge palavik jooksid üle keha. see oli hästi keeruline lugu mis hõlmas igasugu tuttavaid inimesi jne, kuid põhimõtteliselt jäin ma seal unenäos pidevalt magama ja ärkasin taas üles - nagu unenäos veel omakorda magasin. keeruline. kuid kui ma siis ükskord täiesti reaalselt üles ärkasin oma kodus keset ööd kottpimedas korteris ei jõudnud mulle kusagil tund aega kohale, et see kõik eelnev oli olnud uni. ma enamvähem kobasin mööda korterit ringi ja mõtlesin, et peaks haiglasse minema ning valmistusin järgmisteks hallutsinatsioonideks. lõpuks päästsid mu muuseas sigaretid, sest ma istusin maha ja hakkasin suitsetama ning põletasin suitsu otsaga kogemata oma näppu ning see valu tõi mind maa peale tagasi : ) ise ma mõtlen tagantjärele selle loo peale kogu aeg sellest nurgast, et huvitav kui nt mõni mu tuttav oleks ka tol hetkel minu juures olnud siis millisena ma oleks oma käitumisega paitsnud või millise mulje tema mulle oleks jätnud
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
W_W



Liitunud: 5 Jan 2007
Postitusi: 114
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Jan 30, 2007 19:18    Teema: Vasta viitega

Ma nägin täna päris haiget und. Lugu oli selline et Vegeta(Dragonball Z-st) Lendas ja üritas mind koguaeg oma final flash rünnakuga tabada, aga ma jooksin mingi tumedama rauast aluse peal edasi-tagasi ja tänu sellele ta lasi koguaeg mööda :S , kuid jama oli selles, et mul polnud mingeid erilisi võimeid. T_T Rohkem eriti ei mäleta.

Vegetat ennast ma lähedalt ei näinud, aga ta oli ikka joonistatud või rohkem mingi 3D model-i moodi.

Ma saan tavaliselt unenägu kontrollida kui keegi mu hommikul pooleldi üles ajab nii, et saan juba oma mõtteid mõelda aga silmi pole lahti teinud, siis ma näen unenägu edasi ja saan seda oma tahtmist mööda moonutada... LaLaLaa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
mimmu
hilja juba


Liitunud: 22 Apr 2005
Postitusi: 1270
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Jan 30, 2007 19:31    Teema: Vasta viitega

aga ma olin unenäos hoopis arvutimängus Happybunny Mingi vanamees ajas mind seal taga lihunikunoaga ja ma surin mingi kümme korda järjest ära. Iga kord kui ma ära surin ärkasin ma korraks üles :/
_________________
Onu Vanja kurvad püksid
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
electra



Liitunud: 26 Juul 2004
Postitusi: 326
Asukoht: tartumaa

PostitusPostitatud: Teis Jan 30, 2007 19:40    Teema: Vasta viitega

animet ei olegi vist unes näinud, samuti pigem midagi vahepealset

unenägusid kontrollida otseselt ei suuda, aga tagantjätgi mõeldes on see küll veidi imelik, et alati alateadvuses sa tead mida teed seal - isegi kui see on täiesti seosetu (c'mon! jooksen mingist vanaaegsest lossist välja kindlal põhimõttel et pean "järve äärde" saama - hetk hiljem leiangi ennast vanaema juurest järve äärest : D )
eriti lahe oli tolle unenäo juures veel see, et aju ärkas kehast ikka tükike aega varem üles. unes rääkisin just mingi elukaga millegist ja korraga tuli lause "ma pean nüüd vist üles ärkama ja kooli minema" ???

selle peale muidugi ärkasingi. ise veel kahetsesin, sest tegelikult oli just põnev koht


seda olen ka kogenud paaril korral, kus ärkan üles ja ei saa ennast liigutada sest keha veel magab. hästi imelik oli siis olla

viimasel ajal kahtlen ma üldse kõiges reaalses ja pärismaailm tundub unena. kord astusin põhimõtteliselt auto alla, ise veel arvasin et ah, küll elu edasi läheb. tõsiselt freaky
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Teis Jan 30, 2007 23:04    Teema: Vasta viitega

Mina olen kunagi näinud anime-und, aga ei tule meelde enam, kas tegu oli mingi konkreetse animega või lihtsalt suurte silmadega tüübid käisid ringi.
Und ma kontrollida pole suutnud, kuid paar korda olen unes teadvustanud endale küll, et magan ja näen und. Und näen ma üldse vähe, sest magan vähe ja tavaliselt ei jõua selle unestaadiumini mistanüüdoligi, kus unenäod tulevad.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Jan 31, 2007 14:13    Teema: Vasta viitega

Veel midagi suht off-topicut:
Kunagi, kui ma kuskil Tallinnas vanaema juures olin, nägin ma mingit kahtlast und. Olime mingis veneaegses kortermajas, seal olid mingid putukas ja mida kõike veel. Lõpus läksin lifti, kus olid ka vetsud ja siis läks kõik pimedaks. Ei saand aru alguses, mis toimub, mu kõrval olid mingid hääled. Siis lõpuks taipasin, et näen und ja karjusin, et tahan ärgata. Kui ma lõpuks pimedast painajast pääsesin, selgus, et ma olin juba ärkvel olnud ja mu silmad olid pahupidi olnud. Vastik. :/
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
-hectic-



Liitunud: 5 Jan 2007
Postitusi: 378

PostitusPostitatud: Kolm Jan 31, 2007 15:28    Teema: Vasta viitega

Ummi kirjutas:
Veel midagi suht off-topicut:
Kunagi, kui ma kuskil Tallinnas vanaema juures olin, nägin ma mingit kahtlast und. Olime mingis veneaegses kortermajas, seal olid mingid putukas ja mida kõike veel. Lõpus läksin lifti, kus olid ka vetsud ja siis läks kõik pimedaks. Ei saand aru alguses, mis toimub, mu kõrval olid mingid hääled. Siis lõpuks taipasin, et näen und ja karjusin, et tahan ärgata. Kui ma lõpuks pimedast painajast pääsesin, selgus, et ma olin juba ärkvel olnud ja mu silmad olid pahupidi olnud. Vastik. :/


Tagurpidi WTF? kuidas see võimalik on.. ???
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
raidomees
Kasemees Enn elab kase sees


Liitunud: 15 Sept 2006
Postitusi: 1640
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Jan 31, 2007 15:48    Teema: Vasta viitega

-hectic- kirjutas:
Ummi kirjutas:
Veel midagi suht off-topicut:
Kunagi, kui ma kuskil Tallinnas vanaema juures olin, nägin ma mingit kahtlast und. Olime mingis veneaegses kortermajas, seal olid mingid putukas ja mida kõike veel. Lõpus läksin lifti, kus olid ka vetsud ja siis läks kõik pimedaks. Ei saand aru alguses, mis toimub, mu kõrval olid mingid hääled. Siis lõpuks taipasin, et näen und ja karjusin, et tahan ärgata. Kui ma lõpuks pimedast painajast pääsesin, selgus, et ma olin juba ärkvel olnud ja mu silmad olid pahupidi olnud. Vastik. :/


Tagurpidi WTF? kuidas see võimalik on.. ???


Eiei, ta ütles pahupidi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Järgmine
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 8

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: