OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Anime tegelased unes o.O
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Robin, komadori
idioot


Liitunud: 16 Okt 2006
Postitusi: 401

PostitusPostitatud: Püh Jan 14, 2007 16:53    Teema: Vasta viitega

what happened to my post?
_________________

Kui sa siia vajutad siis sa oled lahe
See pole vampiiri mäng..See on DS-play..Vajuta
740011
924
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
JohnyB



Liitunud: 28 Veeb 2006
Postitusi: 92
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Jan 15, 2007 18:02    Teema: Vasta viitega

Ägedad unenäod....

Mul endal pole küll lisada kui niisama päevasest unistamisest.
Olin ehitus töödes ja äkki hakkasin unistama chobitsist. Hmm asi läks nii huvitavalt ,et ma lõppetasin siis kui ülemus hõikas kas lähme öhtale kah. Vaatasin enda tööd ja huvitaval moel oli see valmis. Njh see on see kui 2 vabapäeva vaatad animesi. Happybunny
_________________
If U Wana Feel the Darkness Then U Have To Get One With The Darkness
LIFE=A Big And Confusing Place Were You Just Get Draped In.
Remember never to look back " Its Gone Just Let It Be!"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Yahoo Messenger MSN Messenger
himiko



Liitunud: 26 Dets 2006
Postitusi: 290
Asukoht: hea küsimus ;)

PostitusPostitatud: Teis Jan 16, 2007 15:05    Teema: Vasta viitega

esimest korda nägin anime tegelast unes eile öösel LaLaLaa Varem pole seda juhtunud.See oli ka imelik unenägu.Tegemist oli Black Cati animega,millest ma olen näinud vaid kaks osa.Nii,et pole aimugi,miks ma selle anime peategelast unes nägin ???
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
-hectic-



Liitunud: 5 Jan 2007
Postitusi: 378

PostitusPostitatud: Kolm Jan 17, 2007 22:54    Teema: Vasta viitega

Mingi jama on olen 1.5 nädalat järjest unenägusi animest, iga päev XD
Kõik uned on pärit viimasest animest LMAO. No antke abi :P lihtsalt veider tundub juba...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Kolm Jan 17, 2007 23:33    Teema: Vasta viitega

ma võiksin praegu ükskõik mis anime pilti vaadata või anime videot arvutist ja siia teemasse postitada, sest ma pole oma ärkvelolekus enam eriti kindel :P
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
electra



Liitunud: 26 Juul 2004
Postitusi: 326
Asukoht: tartumaa

PostitusPostitatud: Kolm Jan 17, 2007 23:36    Teema: Vasta viitega

-hectic- kirjutas:
Mingi jama on olen 1.5 nädalat järjest unenägusi animest, iga päev XD
Kõik uned on pärit viimasest animest LMAO. No antke abi :P lihtsalt veider tundub juba...


vaata ei hullemal juhul päris spoilimiseks ei lähe :P
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
-hectic-



Liitunud: 5 Jan 2007
Postitusi: 378

PostitusPostitatud: Kolm Jan 17, 2007 23:45    Teema: Vasta viitega

Spoilida ei saa, anime sai läbi - vaatasin 3 korda 4 päeva jooksul! LaLaLaa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Dejiko-nyo!
紅魔館


Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 378
Asukoht: Gensokyo

PostitusPostitatud: Nelj Jan 18, 2007 08:39    Teema: Vasta viitega

Ma näen öö jooksul päris palju unenägusid ja enamasti suudan neid ka hiljem meenutada, kuid niipalju kui mina mäletan, ei ole ma otseselt animet ega selle tegelasi kunagi unes näinud. Kõige lähedasem kogemus oleks ehk umbes paar aastat tagasi, kui ma nägin unes, et lugesin telekava või midagi sarnast ja sain sealt teada, et TV3 hakkab hommikuti Witch Hunter Robin`it näitama. Täiesti absurdne TV3`e üldist animevalikut arvestades, kas pole? :P Witch Hunter Robin`ist ma siis eriti midagi ei teadnudki, olin lihtsalt nime paar korda kuulnud.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
panda-chan



Liitunud: 6 Dets 2006
Postitusi: 20

PostitusPostitatud: Nelj Jan 18, 2007 09:56    Teema: Vasta viitega

Wow... paistab et päris paljud on näinud anime tegelasi magades XD. Mina ise olen nii masenduses, kuna enam ei ole Gaarat ega Sasuket unes näinud -.- Muudkui aga et olen koolis ja õpin. Jesus, kui igav. Nagu ma piisavalt koolis ei oleks.

Aga mõnedel on päris huvitavad unenäod olnud. Miks mulle ei või mõni vampiir külla tulla? Nagu näiteks ... Alucard, või D jne. >.<
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Cliodna
Villager mob target


Liitunud: 8 Juun 2006
Postitusi: 211
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitatud: Nelj Jan 18, 2007 10:14    Teema: Vasta viitega

Ohjah...lubasin endale, et järgmine kord, kui seda vampiiri unes näen küsin ta MSNi aadressi. Seni pole ta ennast mulle kahjuks rohkem ilmutanud. emm
Djääm. Ai vant moor dörti driims 2 maiself .-.
_________________
SOMEONE SAYS I HAVE NO LIFE - GO AND BUY MORE HEALTH POTIONS!
Avatari-Alucard: tehtud Paintis minu poolt, animeeritud abivalmi dA kasutaja abil.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
JohnyB



Liitunud: 28 Veeb 2006
Postitusi: 92
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Jan 18, 2007 14:18    Teema: Vasta viitega

Cliodna kirjutas:
Ohjah...lubasin endale, et järgmine kord, kui seda vampiiri unes näen küsin ta MSNi aadressi. Seni pole ta ennast mulle kahjuks rohkem ilmutanud. emm
Djääm. Ai vant moor dörti driims 2 maiself .-.


LaLaLaa LaLaLaa LaLaLaa Kes teab:)
Räägitakse viimane asi millest inimene ennem magaminekut mõtleb või on süveneud millegisse siis seda ta näeb ka unes. Võimalused on kahjuks 50/50 et näha ei tea ma viimasel ajala ei näegi neid peaks uuesti animet vaatama hakkama. Armas kuri
_________________
If U Wana Feel the Darkness Then U Have To Get One With The Darkness
LIFE=A Big And Confusing Place Were You Just Get Draped In.
Remember never to look back " Its Gone Just Let It Be!"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Yahoo Messenger MSN Messenger
-hectic-



Liitunud: 5 Jan 2007
Postitusi: 378

PostitusPostitatud: Nelj Jan 18, 2007 15:49    Teema: Vasta viitega

Et näha unes mida tahad pead seda oma ajule ütlema.
Toimib minu puhul juba 12 päeva järjest näen seda, mida ajule ütlen :P :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
raidomees
Kasemees Enn elab kase sees


Liitunud: 15 Sept 2006
Postitusi: 1640
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Jan 18, 2007 15:59    Teema: Vasta viitega

Aga ma mingil ajal tegelikult nägin lahedat und. Ma nägin jälle mingit imelikku asju, agatahes ma kuulsin häält või midagi, mis ennustas tulevikku ja õigemine elu lõppu planeedil Maa või isegi midagi enamat, igatahes lõppu. See pidavat tulema vist aastal 2022 võibolla oli 2012 ja 20 veebruaril.
Ja siis peale teate saamist ärkasin. Suht huviga ootan...
Ma olen tegelikult palju asju ette näinud. LaLaLaa Onju ju loogiline, et see on tõsi. Ma söön mütsi ära kui maailm varsti õhku ei lenda.

Aga äkki oli see minu surmaaeg? ???
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Keitarò Urashima



Liitunud: 12 Dets 2006
Postitusi: 517
Asukoht: St. Paul, Minnesota

PostitusPostitatud: Nelj Jan 18, 2007 16:11    Teema: Vasta viitega

JohnyB kirjutas:

Räägitakse viimane asi millest inimene ennem magaminekut mõtleb või on süveneud millegisse siis seda ta näeb ka unes. Võimalused on kahjuks 50/50 et näha ei tea ma viimasel ajala ei näegi neid peaks uuesti animet vaatama hakkama. Armas kuri


Pole siis ime, miks ma enamus ajast näen ainult kooli. Olgu siis zombie invasion, direktori ***** saatmine või siis terroristide rünnak. Alati kool.
_________________
Tuntud ka kui: raidoukuzunoha, Raziel, Hauatagune

Welcome to..... Velvet Room.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Monkey D. Ruffy
Hoirassaa, ja pudel rummi!


Liitunud: 29 Nov 2004
Postitusi: 441
Asukoht: Oma laeval, seilamas seitsmel maailmamerel.

PostitusPostitatud: Nelj Jan 18, 2007 17:18    Teema: Vasta viitega

Keitarò Urashima kirjutas:
JohnyB kirjutas:

Räägitakse viimane asi millest inimene ennem magaminekut mõtleb või on süveneud millegisse siis seda ta näeb ka unes. Võimalused on kahjuks 50/50 et näha ei tea ma viimasel ajala ei näegi neid peaks uuesti animet vaatama hakkama. Armas kuri


Pole siis ime, miks ma enamus ajast näen ainult kooli. Olgu siis zombie invasion, direktori ***** saatmine või siis terroristide rünnak. Alati kool.


Mul on ka tihti kooliteemalised unenäod. Mõnikord üsnagi veidrad.
_________________

Never give up your dreams.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
JohnyB



Liitunud: 28 Veeb 2006
Postitusi: 92
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Jan 18, 2007 20:22    Teema: Vasta viitega

Monkey D. Ruffy kirjutas:
Keitarò Urashima kirjutas:
JohnyB kirjutas:

Räägitakse viimane asi millest inimene ennem magaminekut mõtleb või on süveneud millegisse siis seda ta näeb ka unes. Võimalused on kahjuks 50/50 et näha ei tea ma viimasel ajala ei näegi neid peaks uuesti animet vaatama hakkama. Armas kuri


Pole siis ime, miks ma enamus ajast näen ainult kooli. Olgu siis zombie invasion, direktori ***** saatmine või siis terroristide rünnak. Alati kool.


Mul on ka tihti kooliteemalised unenäod. Mõnikord üsnagi veidrad.

Kohe näha et teil kooli üle toos. Anime+Kool+Uni=Veidrus Äge valem tegelt Happybunny
_________________
If U Wana Feel the Darkness Then U Have To Get One With The Darkness
LIFE=A Big And Confusing Place Were You Just Get Draped In.
Remember never to look back " Its Gone Just Let It Be!"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Yahoo Messenger MSN Messenger
-hectic-



Liitunud: 5 Jan 2007
Postitusi: 378

PostitusPostitatud: Nelj Jan 18, 2007 23:18    Teema: Vasta viitega

raidomees kirjutas:
Aga ma mingil ajal tegelikult nägin lahedat und. Ma nägin jälle mingit imelikku asju, agatahes ma kuulsin häält või midagi, mis ennustas tulevikku ja õigemine elu lõppu planeedil Maa või isegi midagi enamat, igatahes lõppu. See pidavat tulema vist aastal 2022 võibolla oli 2012 ja 20 veebruaril.
Ja siis peale teate saamist ärkasin. Suht huviga ootan...
Ma olen tegelikult palju asju ette näinud. LaLaLaa Onju ju loogiline, et see on tõsi. Ma söön mütsi ära kui maailm varsti õhku ei lenda.

Aga äkki oli see minu surmaaeg? ???


Jah sa oled normaalne :P . Tegelt päris hea, Maailmalõpp võib päris ilus olla. LaLaLaa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Cliodna
Villager mob target


Liitunud: 8 Juun 2006
Postitusi: 211
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitatud: Reede Jan 19, 2007 00:07    Teema: Vasta viitega

Kas umbes sellel ajal mitte mingi meteoor ei pidanud Maad tabama?

Aaa. Ja ma nägin paari päeva eest und...ega's seal midagi erilist animed ei olnud, kui välja arvata, et seal oli Yugi, kes üritas nende Yu-Gi-Oh anime kaartidega minu foorumirollimängutegelast alistada...ei tasuks vist öelda, et minu foorumirollimängutegelane ägetses natukene seal unenäos, tegi niimoodi, et kaartidest ilmuvad koletised ilmuksid tema varjupaika, kus ta nad peale lühikest võitlust hävitas. Yugit teate te ilmselt kõik .-. See imelike juustega tüüp Yu-Gi-Oh'st, kes Aastatuhande kaelaehte väge talitses või midagi...minu rollimängutegelane oli vampiiride emand Mirrhaus-Lamia (umb. 700 aastat vana, välimuselt 20, mustad juuksed, valge nahk ja musta värvi kleit...). Unenägu ise tekkis ilmselt mitte just minu Yu Gi Oh fännlusest (ma EI OLE mainitud anime fänn), vaid pigem tibatillukesest alaväärsuskompleksist, mis mul foorumi rollimängus tekkis (nimelt keegi mängis minust paremini oma rolli ja minu vampiiriemand oli liiga loll ja sõbralik (unenäos mul koguaeg peas vasardas peas, et ma pean olema hästi kuri vampiiriemand ja tundub et Yugi kaardipeletiste viilutamine on eriti kuri tegevus, et mu unenägu sel' viisil mu palvetele vastas))
_________________
SOMEONE SAYS I HAVE NO LIFE - GO AND BUY MORE HEALTH POTIONS!
Avatari-Alucard: tehtud Paintis minu poolt, animeeritud abivalmi dA kasutaja abil.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Püh Jan 28, 2007 21:52    Teema: Vasta viitega

mina jällegi nägin, et oli mingi täpsusviskamine, et mingi plekist asi oli õhus, sellel oli auk sees ja siis pidi sellele noolega pihta saama ja vineeritüki külge naelutama. Mingi hetk hüppas kusagilt välja see Naruto tegelane, kellel need imelikud silmad on ja kes kõike näeb jne. igatahes see läks uber-iks ära, ehk siis muutus oma supervormi, kus silmade ümber veresooned pungi lähevad ning siis hakkas neid plekitükke mingite ogade otsa viskama, nii et seal vahel seisnud tüüpi näost lendasid need paari millmieetri kauguselt mööda. terve publik ahhetas.

Huvitav on unes näha tegelast, kelle nimegi ei tea.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
raidomees
Kasemees Enn elab kase sees


Liitunud: 15 Sept 2006
Postitusi: 1640
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Jan 28, 2007 22:41    Teema: Vasta viitega

Tegelikult on huvitav kui näed mingit tüüpi unes, keda enne näinud pole ja siis pärast näed teda näiteks animes või ükskõik kus. Mul on mingil määral selliseid asju juhtunud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Järgmine
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 8

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: