OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Gundami ülisuur universum

 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Keitarò Urashima



Liitunud: 12 Dets 2006
Postitusi: 517
Asukoht: St. Paul, Minnesota

PostitusPostitatud: Reede Jan 05, 2007 17:17    Teema: Gundami ülisuur universum Vasta viitega

Tekkis seoses Gundamiga küsimus, kuna kavatsen ka kui mitte lähiajal, siis kunagi ka seda megapikka asja vaatama hakata.

Seega tekkis küsimus, kas vaadata seriaale/filme/OVA'si kronoloogilises järjestuses või ilmumise järgi?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Yoshy
U.C.0079


Liitunud: 4 Apr 2003
Postitusi: 765
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Jan 05, 2007 18:15    Teema: Vasta viitega

Gundami kohta kronoloogilises järjestuses oleks võimatu öeda. Gundami animed on jaotunud mitmesse ajatelge. On kaks suuremat telge - Universal Century ja Cosmic Era. Lisaks sellele on mitmeid teisi telgi.
Erinevatest ajatelgedest on suhteliselt hea ülevaade Wikipedias: http://en.wikipedia.org/wiki/Gundam

Seega jääks sul üle vaadata ilmumise järgi, sellega aga tekib see probleem, et originaali on küllaltki raske saada, kui sa just ei taha ingliskeelse dubleeringuga seda vaadata. Praegu muidu tegeletakse ka subtiitritega versiooni väljalaskmisega, üle poolte osade on väljas, ent tervet seeriat pole tõlgitud.
Lisaks sellele ma ei oska hinnata, kuidas sa suhtud nii vanasse animesse nagu seda Mobile Suit Gundam on, tegemist on nimelt 1979. aasta animega.

Mina pole ise muidu vaadanud ilmumise järgi, olen vaadanud nii kuidas ette juhtunud on - samas need teosed pole ka omavahel väga tihedalt seotud olnud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tuletegija
Püromaan


Liitunud: 28 Dets 2003
Postitusi: 238
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Jan 06, 2007 17:25    Teema: Vasta viitega

niipalju kui ma gundamiga kokkupuutunud olen ja just selle vankooli omaga siis saadavl on kõik olnud ilust subitud kujul

ala siis 79 ja zeta ntx

kui mul meeles püsib sii genreerin ma mingi aja jooksul omale korraliku gundami kollektsiooni (välja arvat sis SD gundam)
_________________
Due to the current financial crisis facing the world at the moment, the light at the end of the tunnel will be switched off to save on electricity costs, until further notice.

Sincerely,
God
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: