OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Elfen Lied.
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> manga
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
SSJ_Silver
ei piinle enam


Liitunud: 7 Dets 2006
Postitusi: 1013
Asukoht: Tallinn/San Diego

PostitusPostitatud: Nelj Jan 25, 2007 18:30    Teema: Vasta viitega

zindrel kirjutas:
Kokku on tegelikult 107 chapterit, millest nüüdseks on ära tõlgitud juba 75 tükki.
Oh ma leidsin ka lingi kust saab chapter 75 ja sealt sain teada, et on 107chapterit ka LaLaLaa Jess, there is still hope. Aga tõlkijatel läheb väääääga kaua aega kuni nad kuni volume 12lõpuni tõlgivad :( Ma hakkan varsti manga lugema siis :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Karst
blabla -chan


Liitunud: 3 Veeb 2007
Postitusi: 442
Asukoht: Ajuotsimisreisi laeva pardal.

PostitusPostitatud: Nelj Märts 29, 2007 09:48    Teema: Vasta viitega

Mulle see anime EI meeldinud. Ainuke tore asi oli see, et seal oli verd.

Jama anime. Täielik pask. Sellega võib perset pühkida. Minu lõplik arvamus.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Nelj Märts 29, 2007 13:45    Teema: Vasta viitega

Karst kirjutas:
Mulle see anime EI meeldinud. Ainuke tore asi oli see, et seal oli verd.

Jama anime. Täielik pask. Sellega võib perset pühkida. Minu lõplik arvamus.


Kasva veel natuke, siis saad ehk aru kah, et anime mõte ei ole ainult purskavas veres jms. NGE'd sulla ka ei soovita. Sinu jaoks jääks see mõttetuks mecha-kakluseks emotegelastega, kes närvitsevad mõttetult.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
SSJ_Silver
ei piinle enam


Liitunud: 7 Dets 2006
Postitusi: 1013
Asukoht: Tallinn/San Diego

PostitusPostitatud: Nelj Märts 29, 2007 14:52    Teema: Vasta viitega

Karst kirjutas:
Mulle see anime EI meeldinud. Ainuke tore asi oli see, et seal oli verd.

Jama anime. Täielik pask. Sellega võib perset pühkida. Minu lõplik arvamus.
See oli natuke solvav nüüd.... Sa vihkad seda ja see on minu lemmik 0.o Miks sulle ei meeldi siis?
_________________

"White clouds rush under us, cold winds brush against our cheeks, together up here in these blue skies we can fly as high, and as far as our hearts will take us."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Märts 29, 2007 14:53    Teema: Vasta viitega

Ka mina tunnen ennast solvatuna, ehkki ma pole seda animet kunagi näinud! T_T
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Märts 29, 2007 14:56    Teema: Vasta viitega

Mulle ka see anime üldse ei meeldinud. Aga see teema on Elfen Liedi mangast - et Karst süvene natuke rohkem.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Sato-chan



Liitunud: 7 Jan 2004
Postitusi: 836
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Märts 29, 2007 16:50    Teema: Vasta viitega

Karst kirjutas:
Mulle see anime EI meeldinud. Ainuke tore asi oli see, et seal oli verd.

Jama anime. Täielik pask. Sellega võib perset pühkida. Minu lõplik arvamus.


Kui sulle veri nii väga meeldib, lõika endale noaga sõrme vms. on tore?
see, et sind huvitab vaid veri ja mitte sisu ei tähenda, et anime halb on (ja siin käib jutt üldse mangast).
Aga noh vb sa veits noor ka, et poindile pihta saada.
Tegemist on ikkagi väga traagilise sisuga mangaga.

Minule see meeldis nii, et ka mina tunnen ennast veits puudutatuna :(
_________________


Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Keitarò Urashima



Liitunud: 12 Dets 2006
Postitusi: 517
Asukoht: St. Paul, Minnesota

PostitusPostitatud: Nelj Märts 29, 2007 17:46    Teema: Vasta viitega

Elfen Lied on TÄIEGA MÕTTETU!!!!!!















Lasete kõik endale kuuli pähe nüüd? Kui inimesele ei meeldi, siis ei pea alustama sellist juttu nagu "kasva suureks, küll aru saad" jne.
_________________
Tuntud ka kui: raidoukuzunoha, Raziel, Hauatagune

Welcome to..... Velvet Room.


Viimati muutis seda Keitarò Urashima (Nelj Märts 29, 2007 22:04). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Nelj Märts 29, 2007 18:00    Teema: Vasta viitega

Keitarò Urashima kirjutas:
Elfen Lied on TÄIEGA MÕTETU!!!!!!

Lasete kõik endale kuuli pähe nüüd? Kui inimesele ei meeldi, siis ei pea alustama sellist juttu nagu "kasva suureks, küll aru saad" jne.


Ma saan aru, kui mõnele inimesele miski lihtsalt ei meeldi. Karsti postitus, eriti aga sinu oma viitavad selgelt sellele, et inimene on veel noor ja ei saa veel kõigest aru. Mulle näiteks NGE animena üldse ei meeldinud. Miski nõme mechade kaklus emode tegelastega, KUID peale seda, kui ma pihta sain, mis taustal toimub ning mis on asja sügavam mõte, pean tunnistama, et tegemist on ühe sügavamõtteilisema animega. Täpselt nagu Elfen Lied. EL'is oli veri ja tapmine minu jaoks täiesti teisejärgulised, minu jaoks oli palju huvitavam uue inimrassi areng, kas uus inimkond on parem jms sci-fi fännide küsimused.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Märts 29, 2007 18:11    Teema: Vasta viitega

Random Hero kirjutas:
Mulle näiteks NGE animena üldse ei meeldinud. Miski nõme mechade kaklus emode tegelastega, KUID peale seda, kui ma pihta sain, mis taustal toimub ning mis on asja sügavam mõte, pean tunnistama, et tegemist on ühe sügavamõtteilisema animega. Täpselt nagu Elfen Lied. EL'is oli veri ja tapmine minu jaoks täiesti teisejärgulised, minu jaoks oli palju huvitavam uue inimrassi areng, kas uus inimkond on parem jms sci-fi fännide küsimused.


Minu arvates oli NGE stilistiliselt, animatsiooni ja kõikide nende kakluste poolest täiesti esmaklassiline. Ka NGE stoori oli väga hea, kuid ta ei olnud miski, mis selle anime enamvähem häbist päästis. Natukenegi teemasse kirjutades, siis minu arvates Elfen Lied imes loo kohapealt hoopis kõvemini kui animatsiooni poole pealt. Vaatasin seda päris mitu aastat tagasi ning hiljuti nägin kõrvalt paari episoodi uuesti. Mu arvamus ei ole muutunud. Mina ei leidnud sealt enda jaoks midagi uut ega super taustastoorit. See on kõik maitse asi. Ma usun, et kümne aasta pärast meeldib EL mulle veel vähem nii et suureks kasvamisega pole sellel eriti pistmist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SSJ_Silver
ei piinle enam


Liitunud: 7 Dets 2006
Postitusi: 1013
Asukoht: Tallinn/San Diego

PostitusPostitatud: Nelj Märts 29, 2007 19:47    Teema: Vasta viitega

kammerer kirjutas:
Random Hero kirjutas:
Mulle näiteks NGE animena üldse ei meeldinud. Miski nõme mechade kaklus emode tegelastega, KUID peale seda, kui ma pihta sain, mis taustal toimub ning mis on asja sügavam mõte, pean tunnistama, et tegemist on ühe sügavamõtteilisema animega. Täpselt nagu Elfen Lied. EL'is oli veri ja tapmine minu jaoks täiesti teisejärgulised, minu jaoks oli palju huvitavam uue inimrassi areng, kas uus inimkond on parem jms sci-fi fännide küsimused.


Minu arvates oli NGE stilistiliselt, animatsiooni ja kõikide nende kakluste poolest täiesti esmaklassiline. Ka NGE stoori oli väga hea, kuid ta ei olnud miski, mis selle anime enamvähem häbist päästis. Natukenegi teemasse kirjutades, siis minu arvates Elfen Lied imes loo kohapealt hoopis kõvemini kui animatsiooni poole pealt. Vaatasin seda päris mitu aastat tagasi ning hiljuti nägin kõrvalt paari episoodi uuesti. Mu arvamus ei ole muutunud. Mina ei leidnud sealt enda jaoks midagi uut ega super taustastoorit. See on kõik maitse asi. Ma usun, et kümne aasta pärast meeldib EL mulle veel vähem nii et suureks kasvamisega pole sellel eriti pistmist.
See on MANGA foorum!!! -
Ma ei tea mis teil EL vastu on.... Kas ecchi pärast mis seal kohati on?
Minuarust on väga hea ja sügavamõtteline!!!
_________________

"White clouds rush under us, cold winds brush against our cheeks, together up here in these blue skies we can fly as high, and as far as our hearts will take us."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Keitarò Urashima



Liitunud: 12 Dets 2006
Postitusi: 517
Asukoht: St. Paul, Minnesota

PostitusPostitatud: Nelj Märts 29, 2007 21:47    Teema: Vasta viitega

Random Hero kirjutas:
Karsti postitus, eriti aga sinu oma viitavad selgelt sellele, et inimene on veel noor ja ei saa veel kõigest aru. .


Sa ikka tead jah, et ma pole Elfen Liedi üldse näinud ja ma ei mõelnud seda esimest lauset tõsiselt, vaid tahtsin näidata kuidas mulle kallale kohe tullakse, st alustatakse "sa oled noor jne" juttu.

Aga noorusel ei ole mingit pistmist asjaga, ise olen 14 (eile sain) ja endale meeldivadki sügavamõttelised animed/filmid ja siiamaani pole olnud probleeme millestki aru saamisega. Aga ehk on see ainult minu puhul, ei tea. :P
_________________
Tuntud ka kui: raidoukuzunoha, Raziel, Hauatagune

Welcome to..... Velvet Room.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Nelj Märts 29, 2007 22:01    Teema: Vasta viitega

Keitarou Urashimal on tegelikult mõte sees selles üleelmises postis.
Tegu on inimese maitsega, mis mõtet on selle üle vaielda. Ühele meeldib mahou shoujot vaadata isegi neljakümne aastase mehena, õllekõht ees, lapsed gümnaasiumis; teine 12-aastane tüdrukutirts suudab vaadata vaid sügava sisuga animesid ning otsib neist filosoofilisi ideid. Igaühele oma. Karst võibolla 18-aastasena hakkab armastama Elfen Liedi, aga tõenäoline, et see ei hakka kunagi talle meeldimagi. Vanus ei ole siin tähtis, ainult sisu aitab vanus mõista. Õigemini - aitab sisu teisiti mõista.

Ning lõppude lõpuks on see tõesti manga teema ja
muide, Keitarou, mõttetu on kahe t-ga. Happybunny

Nüüd sai küll kõik vajalik öeldud.
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Sato-chan



Liitunud: 7 Jan 2004
Postitusi: 836
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Märts 29, 2007 22:16    Teema: Vasta viitega

nu minu meelest on see ikkagi väga lapsemeelne kutsuda seda animed/mangat pasaks, mis nö. muuks kui oma taguotsa pühkimieks ei kõlba, ilma mingitki normaalset põhjendust esitamata, miks tal nii ekstreemselt vastumeelsed tunded seda vaadates tekkisid >_>
nii hull ta kindlasti polnud...
muidugi ega ta ka nii supperhea ei olnud, et seda jälle ja jälle läbi loeks
ühest korrast täitsa piisab mulle.
_________________


Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
R.E.M.I.



Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 399
Asukoht: Saksamaa, Berliin/Eesti, Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Märts 29, 2007 22:21    Teema: Vasta viitega

Kas ma olen ainuke kelle arust on see lihtsalt üks "kesk-klassi" anime, mille vaatamise vastu midagi ei ole ega ka seda üle ei hinda?

Mangat pole lugenud aga tihti osutuvad need jällegist paremaks kui animed, nii et ei kommi rohkem. Hop-Hop
_________________
Animeklubi Miyako
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
SSJ_Silver
ei piinle enam


Liitunud: 7 Dets 2006
Postitusi: 1013
Asukoht: Tallinn/San Diego

PostitusPostitatud: Reede Märts 30, 2007 05:59    Teema: Vasta viitega

Keitarò Urashima kirjutas:
Random Hero kirjutas:
Karsti postitus, eriti aga sinu oma viitavad selgelt sellele, et inimene on veel noor ja ei saa veel kõigest aru. .


Sa ikka tead jah, et ma pole Elfen Liedi üldse näinud ja ma ei mõelnud seda esimest lauset tõsiselt, vaid tahtsin näidata kuidas mulle kallale kohe tullakse, st alustatakse "sa oled noor jne" juttu.

Aga noorusel ei ole mingit pistmist asjaga, ise olen 14 (eile sain) ja endale meeldivadki sügavamõttelised animed/filmid ja siiamaani pole olnud probleeme millestki aru saamisega. Aga ehk on see ainult minu puhul, ei tea. :P
Palju õnne muide wink Vb sa ei loe piisavalt pühendunult EL'i või sa loed jaapani keeles(millest sa aru ei saa,,,,vist) :)
_________________

"White clouds rush under us, cold winds brush against our cheeks, together up here in these blue skies we can fly as high, and as far as our hearts will take us."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Jikidhah



Liitunud: 23 Nov 2006
Postitusi: 120

PostitusPostitatud: Reede Märts 30, 2007 09:22    Teema: Vasta viitega

Imo on see SSJ_Silveri pime ELi kaitsmine kah lapsik. Olen ELi animet vaadanud ja mangat lugenud ning pean seda üheks parimaks, kuid miks peaks teiste arvamus selles suhtes minuga kattuma? Sama siis SSJ_Silveri kohta.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Keitarò Urashima



Liitunud: 12 Dets 2006
Postitusi: 517
Asukoht: St. Paul, Minnesota

PostitusPostitatud: Reede Märts 30, 2007 13:30    Teema: Vasta viitega

SSJ_Silver kirjutas:
Vb sa ei loe piisavalt pühendunult EL'i või sa loed jaapani keeles(millest sa aru ei saa,,,,vist) :)


Oeh, ma pole Elfen Lied LUGENUD ega NÄINUD, isegi sisu ei tea.
_________________
Tuntud ka kui: raidoukuzunoha, Raziel, Hauatagune

Welcome to..... Velvet Room.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
SSJ_Silver
ei piinle enam


Liitunud: 7 Dets 2006
Postitusi: 1013
Asukoht: Tallinn/San Diego

PostitusPostitatud: Reede Märts 30, 2007 13:46    Teema: Vasta viitega

Jikidhah kirjutas:
Imo on see SSJ_Silveri pime ELi kaitsmine kah lapsik. Olen ELi animet vaadanud ja mangat lugenud ning pean seda üheks parimaks, kuid miks peaks teiste arvamus selles suhtes minuga kattuma? Sama siis SSJ_Silveri kohta.
OMG...srry... Ma ei pannud tähjele et Keitaro ütles, et ta niisama lõõpis....Olen jh pime siis T_T Lihtsalt häiris kui keegi El laitis.... :P
_________________

"White clouds rush under us, cold winds brush against our cheeks, together up here in these blue skies we can fly as high, and as far as our hearts will take us."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Reede Märts 30, 2007 14:16    Teema: Vasta viitega

Laitmisel pole midagi viga, kui oma arvamus on korralikult põhjendatud. Sama käib tegelikult ka kiitmise kohta.
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> manga Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4  Järgmine
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 4

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: