OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Botid ja MMORPG's
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> mängud
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Juul 25, 2007 16:38    Teema: Vasta viitega

Ei, ma olen hullem hax0r d00d ja nuhin paroole.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
raidomees
Kasemees Enn elab kase sees


Liitunud: 15 Sept 2006
Postitusi: 1640
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Juul 25, 2007 17:18    Teema: Vasta viitega

Sa ei oska, aga tegelikult ei ole üldse kena niimoodi teemast mööda kirjutada.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Juul 25, 2007 20:34    Teema: Vasta viitega

Ma tunnen jah, et mul on liiga palju võimu.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
-oxx-



Liitunud: 8 Juul 2007
Postitusi: 24

PostitusPostitatud: Nelj Juul 26, 2007 22:56    Teema: Vasta viitega

ei no fps mängu võib niisama kaa mängida aga mmorpgd kll ilma botita eriti ei mängi , täiesti jube kui peab mingi ylimalt lvleid ära tegema ...
bot peale ja tuttu... pole kordagi botiga kasutajast ilma jäänd xD , ega pleks eriti kahju kaa :P

BOT FTW xD
o btw chi kui sa mu botist räägid siis , sellel ple mitte 1 hit vaid 1000 hitti 1 sekundis..
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Nelj Juul 26, 2007 23:00    Teema: Vasta viitega

-oxx- kirjutas:
ei no fps mängu võib niisama kaa mängida aga mmorpgd kll ilma botita eriti ei mängi , täiesti jube kui peab mingi ylimalt lvleid ära tegema ...
bot peale ja tuttu... pole kordagi botiga kasutajast ilma jäänd xD , ega pleks eriti kahju kaa :P

BOT FTW xD


Ja sellepärast mina MMORPG-sid ei salligi. Liiga palju MMO-d, liiga vähe RPG-d. WOW jääb ostmata, varsti ostan Icewind Dale'i või Baldur's gate kogumiku. vot.
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
-oxx-



Liitunud: 8 Juul 2007
Postitusi: 24

PostitusPostitatud: Nelj Juul 26, 2007 23:04    Teema: Vasta viitega

tasulised mängud on ikka eriti kohutavad ... maksad mingi juustu eest O.o.
näiteks wow , elu sees ei mängi seda xD
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
dipsy
katto katto KATTO!!


Liitunud: 25 Juun 2006
Postitusi: 1239
Asukoht: tln

PostitusPostitatud: Reede Juul 27, 2007 07:22    Teema: Vasta viitega

-oxx- kirjutas:
tasulised mängud on ikka eriti kohutavad ... maksad mingi juustu eest O.o.
näiteks wow , elu sees ei mängi seda xD



ma ütleks et maitse asi -.--- ma olen wowd mingi aastakese mänginud ja ma küll ei ütleks et juust on ... sa pole normaalselt mänginudki seda nii et kuidas sa üldse saad adekvaatset arvamust avaldada... kui sa ütled et sa nüüd privatserveris oled mänginud siis ma kordan lauset et sa pole mänginud wowd --- privaatserverid on bullshit .. midagi ei tööta, väga palju buge ... pole pooltki seda mis õige wow on ..
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Morghat



Liitunud: 30 Aug 2006
Postitusi: 58
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Juul 27, 2007 08:33    Teema: Vasta viitega

-oxx- kirjutas:
ei no fps mängu võib niisama kaa mängida aga mmorpgd kll ilma botita eriti ei mängi , täiesti jube kui peab mingi ylimalt lvleid ära tegema ...
bot peale ja tuttu... pole kordagi botiga kasutajast ilma jäänd xD , ega pleks eriti kahju kaa :P

BOT FTW xD
o btw chi kui sa mu botist räägid siis , sellel ple mitte 1 hit vaid 1000 hitti 1 sekundis..


aga mis mõtet siis üldse mmorpg mängida on kui sa boti kasutad? sa ju ei mängi seda vaid lased arvuti programmil mängida? või sa saad mängust mingi elamuse kui sa jälgid kuidas bot tööd teeb?

Wowi sai mängitud esimesest päevast peale kuni selle kevadeni, ehk miski 2 aastat tuli vist ära. Enam ei viitsi kuna sinna maani kuhu soloda või 5man grupiga oli võimalik minna sai kõik saavutatud, raidimise jaoks ei olnud aega ega norm guildi :) Ma küll ei näe põhjust või kohta kus peaks wowis boti kasutama kõik on võimalik saada ise mängides
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
chi



Liitunud: 18 Dets 2005
Postitusi: 574

PostitusPostitatud: Reede Juul 27, 2007 11:15    Teema: Vasta viitega

Morghat kirjutas:
aga mis mõtet siis üldse mmorpg mängida on kui sa boti kasutad? sa ju ei mängi seda vaid lased arvuti programmil mängida? või sa saad mängust mingi elamuse kui sa jälgid kuidas bot tööd teeb?


MMORPGde peamine mõte ja olemus on siis teoreetiliselt mõnusalt oma vaba aja veetmine, mida MMORPG-d algul ka pakuvad, kuid mida kauem sa neid mängid, jõuad näiteks lvl 30-40-ni(mängisin näiteks samutil kunagi WOW-i, kuid jätsin lvl 30 vist paiku pooleli), hakkab see asi vaikselt ebameeldivaks muutuma. (Närve hakkavad sööma nii teised playerid, kui ka kasutajaliides (eriti just see lvldamine)...). Miks? MMORPGde peamine mõte ja olemus on tegeilkult kasutajate ja reklaami pealt raha teenimine.
Seega on serveri hostijatele väga oluline, et inimeded seda mängu võimalikult kaua mängiksid.
Tulemusena on EXP ülimadalaks muudetud, lisatud netipood, kust playerid igasugu lisavidinaid osta saavad(ja seda mitte eriti odavalt...), mis omakorda väljendub järgmises: lvlite tegemine muutub üliaeglaseks (uute skillide lahtitegemine samuti), selleks võib kuluda mitmeid päevi 6h päevas mängimist, et 1 lvl saada, mis omakorrda vägagi tüütuks muutub.(Me kõik teame, et MMORPGd on nagu sõltuvust tekitavad ained, nad nagu justkui "Sucking the life out of you"imevad elu välja..:) ) ja nüüd hakkavadki kasutajad botte kasutama...

Nagu näed, el lähe keegi mingit uut mängu mängima ja hakkab kohe botte kasutama. See juhtub alles siis, kui mängust seda elamust ei saa.

Halod ja CS pole MMORPGde ja seal headsoti tegemiseks boti kasutamine on loomulikult cheatimine.(siin märgiks veel ära, et bot suudab siiski ainult heal juhul piksleid otsida, seega headshoti boti tegemine on suhteliselt keeruline ja selle hilisem töötamise õnnestumise protsent suht madal, sest pikslid ja tekstuurid liiguvad, seega ei tasu igat, playerit botteriks kutsuda.)
_________________
AutoIt Script | Anime-Source | Watchanimeon
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Morghat



Liitunud: 30 Aug 2006
Postitusi: 58
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Juul 27, 2007 12:47    Teema: Vasta viitega

chi kirjutas:
Morghat kirjutas:
aga mis mõtet siis üldse mmorpg mängida on kui sa boti kasutad? sa ju ei mängi seda vaid lased arvuti programmil mängida? või sa saad mängust mingi elamuse kui sa jälgid kuidas bot tööd teeb?


MMORPGde peamine mõte ja olemus on siis teoreetiliselt mõnusalt oma vaba aja veetmine, mida MMORPG-d algul ka pakuvad, kuid mida kauem sa neid mängid, jõuad näiteks lvl 30-40-ni(mängisin näiteks samutil kunagi WOW-i, kuid jätsin lvl 30 vist paiku pooleli), hakkab see asi vaikselt ebameeldivaks muutuma. (Närve hakkavad sööma nii teised playerid, kui ka kasutajaliides (eriti just see lvldamine)...). Miks? MMORPGde peamine mõte ja olemus on tegeilkult kasutajate ja reklaami pealt raha teenimine.
Seega on serveri hostijatele väga oluline, et inimeded seda mängu võimalikult kaua mängiksid.
Tulemusena on EXP ülimadalaks muudetud, lisatud netipood, kust playerid igasugu lisavidinaid osta saavad(ja seda mitte eriti odavalt...), mis omakorda väljendub järgmises: lvlite tegemine muutub üliaeglaseks (uute skillide lahtitegemine samuti), selleks võib kuluda mitmeid päevi 6h päevas mängimist, et 1 lvl saada, mis omakorrda vägagi tüütuks muutub.(Me kõik teame, et MMORPGd on nagu sõltuvust tekitavad ained, nad nagu justkui "Sucking the life out of you"imevad elu välja..:) ) ja nüüd hakkavadki kasutajad botte kasutama...

Nagu näed, el lähe keegi mingit uut mängu mängima ja hakkab kohe botte kasutama. See juhtub alles siis, kui mängust seda elamust ei saa.

ok aga kui sa enam mängust elamust ei saa siis miks sa hakkad botte kasutama? lõpeta ära selle mängimine siis või saab siis jälle mingi elamuse kui botti abil oled jõudnud max tasemeni?
sellega olen täiesti nõus et mmorpg on aja ja raha röövel
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
R.E.M.I.



Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 399
Asukoht: Saksamaa, Berliin/Eesti, Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Juul 27, 2007 13:15    Teema: Vasta viitega

chi kirjutas:

Halod ja CS pole MMORPGde ja seal headsoti tegemiseks boti kasutamine on loomulikult cheatimine.(siin märgiks veel ära, et bot suudab siiski ainult heal juhul piksleid otsida, seega headshoti boti tegemine on suhteliselt keeruline ja selle hilisem töötamise õnnestumise protsent suht madal, sest pikslid ja tekstuurid liiguvad, seega ei tasu igat, playerit botteriks kutsuda.)


Halos igatahes ei tasu ühtegi playerit. Isegi auto-aimiga saavad pähe, nii et vahet pole. ???
_________________
Animeklubi Miyako
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Juul 27, 2007 13:34    Teema: Vasta viitega

Chi teooria kohaselt tuleks siis jätkata mängimist siis, kui see enam lõbu ei paku, ja seda bottidega.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
chi



Liitunud: 18 Dets 2005
Postitusi: 574

PostitusPostitatud: Reede Juul 27, 2007 16:18    Teema: Vasta viitega

Ummi kirjutas:
Chi teooria kohaselt tuleks siis jätkata mängimist siis, kui see enam lõbu ei paku, ja seda bottidega.

Siin on 2 võimalust, kas jätkata mängimist, või mitte. Ei, mitte tasuks jätkata mängimmist, vaid jätkatakse mängimist, kuna ollakse sellises pisikese sõltuvuses, aga kuna see edasisene mängimine enam lõbu ei paku ja kuna inimesed laisad on võetakse kasutusele botid.
_________________
AutoIt Script | Anime-Source | Watchanimeon
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Azuur
recycled_nerd


Liitunud: 15 Jan 2006
Postitusi: 256
Asukoht: pärnu

PostitusPostitatud: Reede Juul 27, 2007 19:21    Teema: Vasta viitega

Muidugi need asian grind-fest mängud on pikad ja tüütavad... Selle pärast polegi ma neid üle paari kuu viitsinud mängida. Kõige pikemalt mängisin vist Silkroad'i. Mitu korda tekkis tunne, et peaks botte kasutama, kuna edasi kuidagi ei jõudnud... Aga lõpuks otsustasin üldse lõpetada. Praegu mängin Guild Wars'i. Selles mängus küll grind'st rääkida ei saa... Njh inimsesed kasutavad botte kulla farmimiseks, kuid kui suudad omale vähegi normaalse characteri teha pole see üldse raske ja bottide kasutamine puhtalt täielik laiskus.
_________________
Ain't no one free.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
veso
kes vana asja mäletab


Liitunud: 13 Dets 2006
Postitusi: 44

PostitusPostitatud: Reede Aug 03, 2007 22:04    Teema: Vasta viitega

-oxx- kirjutas:

Ja sellepärast mina MMORPG-sid ei salligi. Liiga palju MMO-d, liiga vähe RPG-d. WOW jääb ostmata, varsti ostan Icewind Dale'i või Baldur's gate kogumiku. vot.



Noh kui sa oleksid kunagi mänginud wowi siis saad teada et wowis on suhteliselt palju mõeldud Rpg'le, seal saad teha ikka päris palju asju ja pole ainult MMO näiteks nagu, Guild Wars(mida ise mängin) või Lineage 2 või mis iganes.
_________________

~~~~~~In FLames <3~~~~~~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Kolm Märts 25, 2009 21:35    Teema: Vasta viitega

M6tlesin 2ratada selle teema ellu ja kysida..Mis MMORPGsi siinsed inimesed m2ngivad?
Mina t6mban endale hetkel uuesti Tales of piratesi.. :)
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Kolm Märts 25, 2009 22:20    Teema: Vasta viitega

Mul mingi pidevalt tekib tühi koht hinges kui ma liiga kaua MMOd ei mängi. Paljud on olnud: RuneScape, Lineage2, MapleStory(mis on pask imo), EVE online(hellz yeah trial), World of Warcraft, SAGA, DarkEden. jne.
Praegu on aga mul hinges jälle must auk T_T
Äkki kui aega tekib ostan WoWi aega jälle juurde ja arendan oma druiidi seitsme-kaheksakümneni.
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
dipsy
katto katto KATTO!!


Liitunud: 25 Juun 2006
Postitusi: 1239
Asukoht: tln

PostitusPostitatud: Kolm Märts 25, 2009 23:18    Teema: Vasta viitega

Suvel saab 3 aastat juba minu WoW'i mängimist.. Ma igaksjuhuks ei arvuta palju ma selle aja jooksul oma raha Blizzardi rahakotti olen pannud. :P

Aga huvi mängu vastu pole oluliselt kahanenud, aga mängu-tuhin käib ainult hooti peal. Vbolla kiire, tegevuste-rohke elu segab seda. XD
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Kolm Märts 25, 2009 23:22    Teema: Vasta viitega

Stopa kirjutas:
Mul mingi pidevalt tekib tühi koht hinges kui ma liiga kaua MMOd ei mängi. Paljud on olnud: RuneScape, Lineage2, MapleStory(mis on pask imo), EVE online(hellz yeah trial), World of Warcraft, SAGA, DarkEden. jne.
Praegu on aga mul hinges jälle must auk T_T
Äkki kui aega tekib ostan WoWi aega jälle juurde ja arendan oma druiidi seitsme-kaheksakümneni.


Selle asemel, et m2ngude eest maksta, sis v6iksid sa proovida paljusi tasuta MMORPGsi..
Ma anna sulle lehe, kust ma olen leidnud paljusi h2id MMORPGsi..
http://play-free-online-games.com/games/games_rpg.html
Ma muidu soovitaks sulle..
Anarchy online
Martal heroes
Tales of pirates
Gunz
Mabinogi
Perfect world (See on t6esti 22rmiselt hea m2ng ) :)
Ma olen paljusi muid m2nge ka m2nginud, aga need on p6hilised mis mulle silma j22nud..
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Kolm Märts 25, 2009 23:45    Teema: Vasta viitega

Ma olen maksnud ainult WoWi eest(Rune eest ka aga see oli kaua aega tagasi), kõik ülejäänud on kas trialid või tasuta ja imo WoW on seda natukest raha väärt(ma olen võibolla 2-3 mängukaarti ostnud).
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> mängud Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4  Järgmine
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 4

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: