OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

EMO - minu lugu
Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Trash



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 733

PostitusPostitatud: Teis Nov 28, 2006 23:34    Teema: EMO - minu lugu Vasta viitega



Siin pildistan ma iseennast. Teen seda tihti, vähemalt 2-3 korda päevas. Proovin igalt läikivalt pinnalt enda peegeldust fotolindile saada. Vaateakendest, lifti peegleist, autode toonitatud klaasidelt ja muidugi mu kodu vannitoa peeglist. Vaatan endast tehtud pilte ja mõtlen miks ma selline olen. Liiga õrn ja haavatav selle külma ja kõleda maailma jaoks. Liiga ilus, lliiga heasüdamlik ja kindlasti liiga omapärane, et teiste hoolimatut juhmakat julmust taluda. Ma võin olla naiivne, kuid minu arust on maailm lihtsalt üks karm koht kus tõeliste emotsioonide jaoks enam ruumi ei jätku. Kus armunud inimest vaadatakse kui pidalitõbist ja tunnete avaldamise ees tõmmatakse jäine kardin ette. Ma nutan, kuid keegi ei hooli, ma karjun abipalvet kurtidele kõrvadele. Ma kannatan teie tundetuse painet, kas te tõesti ei märka. Või märkate ja lihtsalt ei hooli ? Jah, ma tean. Mu süda tilgub verd nagu mu randmed kuhu taskunoaga sisselõikeid teen. Ainult veri ja valu suudavad taltsutada mu hinge. Sisemine ja välimine valu koos loovad harmoonia mis mulle kergendust toob. Kuulan My Chemical Romance´i uut plaati ja mul on tunne, et ainult nemad taipavad mis mu hinges valitseb. See ääretu tühjus ja igatsus millegi...ilusa järele. Kellegi ilusa järele. Pole tähtsust kas ta on poiss või tüdruk, tänapäeva maailmas on need piirid juba ammu hajunud. Tahan vaid, et ta hoiaks mind ööl ja hülgaks hommikul. Keegi kes taas murraks mu südame, sest ainult nukrusesse uppununa suudan end...
Kirjutan hiljem edasi, juuksevärv on vaja hetkel välja pesta. On juba üle poole tunni peal olnud.



Ka teised pildistavad mind.
_________________


http://trash-can-dance.blogspot.com/


Viimati muutis seda Trash (Laup Dets 02, 2006 23:48). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Teis Nov 28, 2006 23:44    Teema: Vasta viitega

See tundus nüüd küll natuke ülepingutatud.

Ma pean ikka mingi videotöötlemisproge võtma ja selle klassinäidendi üles panema.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Kolm Nov 29, 2006 00:03    Teema: Vasta viitega

LaLaLaa
Äkki on mul veel midagi öelda...?
nojah - Muhe
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
chi



Liitunud: 18 Dets 2005
Postitusi: 574

PostitusPostitatud: Kolm Nov 29, 2006 00:44    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Kas teile ei tundu kohati, et elu on hulluks läinud? Et see, mis Eestis ja maailmas toimub on absurdne, nõme, tülgastav? Tundub, et terve mõistus ja normaalsus on surutud ühiskondlikus infoväljas äärealadele ning sallivuse ja mitmekesisuse sildi all on meid - ühiskonna enamust - võetud ebanormaalsuse pantvangi?
Terve mõistus ei eelda ju midagi muud, kui ühiskonna ja isiku elupõhimõtetes ratsionaalse ning pragmaatilise suhtumise domineerimist sotsiaalsete eksperimentide ja inimloomuse ümberkasvatamise taotluste asemel.
http://www.syndikaat.ee/
Tsiteerin::
See ääretu tühjus ja igatsus millegi...ilusa järele

Loodan, et sa leiad kunagi lelle ilusa (me kõik otsime seda tegelikult) ja kui ei leia ära heida kunagi lootust! isegi siis, kui arvad, et terve maailm sinu vastu on....(vahel ikka tekib selline tunne)
Põhimõtteliselt, mida ma öelda tahan on see(talking from experience hire), et suhtu ellu positiivselt ja sallivalt isegi siis, kui teised sinusse halvasti suhtuvad...

Tegelt, kui netis mõne sellise kohta leiad, kus sinu arvamuste peale selliseid mittesallivaid vastuseid nagu (PANE Ennast põlema jne.) ei tule , kus ikka teistega normaalselt suhelda saad, siis anna teada.
kunagi oli 1 selline nagu http://forum.badjojo.com/ kahjuks läks kinni, kuid muidu oli üsna mõnus koht. wink
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
hjarg
Post count matters!


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1207
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Nov 29, 2006 01:25    Teema: Vasta viitega

Pane ennast põlema!

ei, tegelt ka
_________________
Roses are red
Violets are blue
All of your base are belong to me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Kolm Nov 29, 2006 01:32    Teema: Vasta viitega

kallis päevik! täna tuldi mulle jälle kallale. Emale pidin ütlema, et kukkusin.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
chi



Liitunud: 18 Dets 2005
Postitusi: 574

PostitusPostitatud: Kolm Nov 29, 2006 02:17    Teema: Vasta viitega

Random Hero kirjutas:
kallis päevik! täna tuldi mulle jälle kallale. Emale pidin ütlema, et kukkusin.
hjarg kirjutas:
Pane ennast põlema!
ei, tegelt ka
Just ,just, sellisest üksteisse suhtumisest on juba ammu villand. Tegelikult ei teagi, et eestis mõni normaalne kodulehekülg oleks, kus keegi kedagi põlema ei saada... On tõesti kahju, et inimesed oma stressi või juba juurdunud harjumusi internetis teistepeale välja valavad! Aga noh kahjuks on see muistne tõde, et juba ammustest aegadest on 1 eestlase lemmiksöögiks olnud teine eestlane, pole ka ime, et normaalsed inimesed eestist jalga lasevad....oli see nii vene okupatsiooni ja ka nõidade põletamise ajal...kahjuks pole midagi muutunud....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Trash



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 733

PostitusPostitatud: Kolm Nov 29, 2006 03:00    Teema: Vasta viitega

Random Hero kirjutas:
kallis päevik! täna tuldi mulle jälle kallale. Emale pidin ütlema, et kukkusin.


Kasutasin seda lauset täna oma blogis. Loodan, et autor ei pahanda ?
_________________


http://trash-can-dance.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
0h00



Liitunud: 12 Nov 2003
Postitusi: 364

PostitusPostitatud: Kolm Nov 29, 2006 07:32    Teema: Vasta viitega

irvv
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
hjarg
Post count matters!


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1207
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Nov 29, 2006 09:07    Teema: Vasta viitega

chi kirjutas:
Just ,just, sellisest üksteisse suhtumisest on juba ammu villand. Tegelikult ei teagi, et eestis mõni normaalne kodulehekülg oleks, kus keegi kedagi põlema ei saada... On tõesti kahju, et inimesed oma stressi või juba juurdunud harjumusi internetis teistepeale välja valavad! Aga noh kahjuks on see muistne tõde, et juba ammustest aegadest on 1 eestlase lemmiksöögiks olnud teine eestlane, pole ka ime, et normaalsed inimesed eestist jalga lasevad....oli see nii vene okupatsiooni ja ka nõidade põletamise ajal...kahjuks pole midagi muutunud....



Sulle on aga sellist asja vaja!
Kulub ära, et aru saada, kas poiss ajab tõsist juttu või ei.

Hmm, ja mismõttes nõidade põletamise ajal normaalsed inimesed Eestist jalga lasid? Sul on tõestusmaterjali või virutad niisama umbes?
Aga mõte on hea! Emude põletamise protsessid!
_________________
Roses are red
Violets are blue
All of your base are belong to me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
jackwood
Saksa pervert ameles lumemehega


Liitunud: 22 Jan 2006
Postitusi: 689
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Nov 29, 2006 10:07    Teema: Vasta viitega

Ka mina olen tänu siinse foorumi emo teemadele neid rohkem märkama hakanud.

Näiteks eile kella nelja paiku seisin Kaubamaja Toidumaailmas järjekorras ja igavuse peletamiseks vaatasin kuidas umbes kümneliikmeline emopundar moodustas koridoris spontaanselt ringi. Ilmselt soovisid nad mingit oma paganlikku riitust läbi viima hakata aga õnneks sai kuskil pooltest jagu tarbimise soov ja nende jõuring kahanes kiirelt kokku. Sellest hoolimata oleksid inkvisiitorid järelejäänutest päris korraliku vankritäie tulealustuseks saanud. Ülejäänud oleks võinud sillalt alla hüpata.

Ja mind hakkas huvitama, et kas Eestis üldse nõidu põletatigi?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Nov 29, 2006 10:33    Teema: Vasta viitega

jackwood kirjutas:
Ja mind hakkas huvitama, et kas Eestis üldse nõidu põletatigi?

Kursakaaslane kirjutas sellest. On küll põletatud. Nõiajaht ise oli ajavahemikus 14.-19. sajand, aga surmama hakati miski 17. sajandil. 145 inimest vist. Mõned pandi ka eluks ajaks vangi.
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ritsikas



Liitunud: 4 Veeb 2006
Postitusi: 229
Asukoht: Tallinn /Mustamäe

PostitusPostitatud: Kolm Nov 29, 2006 13:56    Teema: Vasta viitega

Ummm lihtsalt küsin aga kas see mitte pole anime ja manga foorum?

Mul pole eriti ikka kohale jõudnud mida see emo tähendab aga kuulsin sõbrannalt, et nad on sterris inimesed ja kõik see.Muidu mulle mõned EMO-d ei meeldi. Need jobud mingi lõiguvad end. Ma ise olen klassi klonu ja mind on mingi 7 aastat koolis kiusatud. Nutan küll aga lõikuma ma pole ennast hakkanud....juba sellele mõeldes tulevad judinad peale. Minu silmis on nad suured jobud. Aga ega kõik ei lõigu... või mis.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
chi



Liitunud: 18 Dets 2005
Postitusi: 574

PostitusPostitatud: Kolm Nov 29, 2006 14:03    Teema: Vasta viitega

hjarg kirjutas:
Hmm, ja mismõttes nõidade põletamise ajal normaalsed inimesed Eestist jalga lasid? Sul on tõestusmaterjali või virutad niisama umbes?
Chi luges su postituse läbi, Muigas-,naeratas ja loobus pikemalt selle üle mõtlemast*, my bad siiski....

kahjuks on see muistne tõde, et juba ammustest aegadest on 1 eestlase lemmiksöögiks olnud teine eestlane, pole ka ime, et normaalsed inimesed eestist TÄNAPÄEVAL* jalga lasevad....oli see nii vene okupatsiooni ja ka nõidade põletamise ajal...kahjuks pole midagi muutunud....[See, fakt, et 1 eestlase lemmiksöögiks olnud teine eestlane!*]

*Emod, need on vist mingi muusikasuuna fännid nagu punks* vms.
http://en.wikipedia.org/wiki/Emo_(slang)

Kood:
Emo is a slang term used to describe a range of fashion styles and attitudes somewhat affiliated with emo music and its related scene. As an adjective, emo can describe a style of fashion or music; or a general state of unhappiness or melancholy (as in "to feel emo"). Emo is also used as a noun, often pejoratively, to identify a member of the "emo scene" or someone viewed as fitting the "emo" stereotype.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Nov 29, 2006 14:12    Teema: Vasta viitega

Ritsikas kirjutas:
Ummm lihtsalt küsin aga kas see mitte pole anime ja manga foorum?

See on foorum, kus on erinevad alamfoorumid, näiteks "anime", "manga" ja see, kus me praegu viibime - "üldine". Siin võivad baka.ee kasutajad rääkida kõigest muust, mis neile peale anime ja manga veel huvi pakub. Antud juhul niisiis elada välja oma ülevoolavat ja sapiküllast huumorimeelt.
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Azuur
recycled_nerd


Liitunud: 15 Jan 2006
Postitusi: 256
Asukoht: pärnu

PostitusPostitatud: Kolm Nov 29, 2006 14:29    Teema: Vasta viitega

Hea jutt... sain päris kaua selle üle naerda :P . Peaks sellise raamatu kirjutama. Naljakaid jutte alati tore lugeda (mitte, et ma arvaks, et enda kätte lõikamine naljakas oleks, pigem haiglane). LaLaLaa

Ja mis emo muusikasse puutub siis mulle see ei meeldi, liiga ... hmm.... igav ja hale.

Tglt ainuke asi mida emodel vaja teha on, on see, et nad noa oma randmest välja võtaks ja näeks, et teised inimesed selle pärast, et nemad end sitasti tunnevad küll ennast muutma ei hakka.
_________________
Ain't no one free.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Nov 29, 2006 15:47    Teema: Vasta viitega

Keegi ei saa meist aru!! T_T T_T
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
erick
küps PSP-d plõgistav noormees


Liitunud: 29 Märts 2004
Postitusi: 934
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Nov 29, 2006 17:00    Teema: Vasta viitega

Jumal tänatud, et tänapäeva maailams elutempo nii kuradi toredalt kiire on ikka.

Kunagi 17. sajandil tabas emondus ka Inglismaad, hullult popp ja noortepärane oli olla melanhoolne, vedeleda korrastamata aedades ja kirjutada masendavaid luuletusi vastuseta jäänud armastusest. Neil kestis see mõttetus tervelt 100 aastat, niiet me oleme kergelt pääsenud.

Õnneks ei mäleta meil 5 aasta pärast enam keegi, mis see emo oli.
_________________
--taevas linna kohal oli läbikõrvetatud vooluringi värvi--
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kaptengalaktlan
räägib nagu muusika


Liitunud: 16 Jan 2004
Postitusi: 312
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Nov 29, 2006 17:13    Teema: Vasta viitega

Eheh!
Las nad olla, multikultuursus on tänapäeval normaalne nähtus.
Et see emovärk enamikele ei meeldi, on jumalast poogen, sest sama palju võiks leida mingeid teisi inimesi, kellele mingi muu asi ei meeldi. Seega võiks sama hästi väita, et "Mulle ei meeldi see maailm, kus ma elan" ja kas see ei meenuta juba mingit emo repliiki?
_________________
/>_<\
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
electra



Liitunud: 26 Juul 2004
Postitusi: 326
Asukoht: tartumaa

PostitusPostitatud: Kolm Nov 29, 2006 22:19    Teema: Vasta viitega

jackwood kirjutas:
Näiteks eile kella nelja paiku seisin Kaubamaja Toidumaailmas järjekorras ja igavuse peletamiseks vaatasin kuidas umbes kümneliikmeline emopundar moodustas koridoris spontaanselt ringi. Ilmselt soovisid nad mingit oma paganlikku riitust läbi viima hakata aga õnneks sai kuskil pooltest jagu tarbimise soov ja nende jõuring kahanes kiirelt kokku.


energia ringid LaLaLaa
"mm ahha.. mm ohho"

üldiselt ma emosid ei mõista. alati jään kahtlema, et kas ta nüüd tahab kõvasti näidelda et "ohh, maailm on niii õel" jne või on neil mingi kahtlane kompleks, et tõesti inimene võib millegist niii masendusse langeda.
parandage kui eksin
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 5

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: