OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Aasia kino
Mine lehele 1, 2  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Subu



Liitunud: 15 Veeb 2003
Postitusi: 18

PostitusPostitatud: Püh Okt 12, 2003 14:39    Teema: Aasia kino Vasta viitega

Kas keegi ka anime kõrvalt on aega leidnud aasia filmide vaatamiseks? Minu arvates vägagi omalaadne/huvitav kunstiliik mis suudab pakkuda alternatiivi ka holy woodi kassahittidele. Aga jah, tuleme tagasi selle põhjuse juurde miks ma selle threadi üldse tegin - viimasel ajal olen võrdlemisi aktiivselt aasia filmikunsti saavutusi vaadanud ja nüüd olen jõudnud seisu kus ei tea mida järgmiseks hankida...nii et ootaks soovitusi headele filmidele .

Filmid mida juba näinud olen : Island, Ichi, Bichunmoo, Infernal affairs, My Sassy Girl , Nightmare , The Duel , Shaolin Soccer , Bangok Dangerous, BR , Hero, Friend, Tsui Harks Vampire hunters, Bullet Ballet, Versus, Chinese Ghost story, Phone , Uzumaki , Gozu, Wing Chun, Naked Blood , hunnik Takashi Miike'i filme ja mõned teised mille nimesid ei suuda hetkel meelde tuletada.

P.S. Kas keegi oskab öelda millal Zatoichi välja tuleb?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
xin Zeran
Täitsa lõpp .. exx äää?!?!?


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 556
Asukoht: Kirik

PostitusPostitatud: Püh Okt 12, 2003 18:53    Teema: Vasta viitega

Zatoichit ootan ise ka pingsalt kuid väljalaske kuupäevast ei tea veel midagi.
Mida veel soovitada: Warriors of Heaven and Earth, So Close, Ringu kõik osad, Guns and Talks, Fallen Angel, Swiri (Shiri), The Seven Samurai, 2002, Visitor Q, Attack the Gas Station. Kindalasti leidub veel. Takashi Miike filma na hetkel pakkuma ei hakka, tema filmidest on mu lemmikuks kujunenud Brother. Olen ise ka suht n00b nende vallas, kuid pakuvad siiski väga head meelelahutust.
_________________
$> cd /pub
$> more beer

$> man woman
No manual entry for woman
$> exit

Church of Scientology
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
ichi



Liitunud: 10 Aug 2003
Postitusi: 249
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Okt 12, 2003 19:29    Teema: Vasta viitega

soovitan:

Dark Water
Electric Dragon 80000 volts
Lihtsalt USA-variandiga võrdluseks soovitan ära vaadata Ringu kõik osad (Ringu, Ringu 2, Ringu 0, Rasen, The Ring Virus)
Suicide Circle/Club (Jisatsu Circle/Club)
Battle Royale
Kairo (ülihea juhtmekokkuajamise film)
Uzumaki
Wild Zero
Ichi the Killer

enamik kvalifitseerub horrori alla. hm. rohkem ei tule hetkel pähe.
_________________
-bob, do you know what happens to schoolgirls in japanese cartoons?
-no....what? (enter tentacles) ooogh...!! wankaaaaarrrgh!!!!!

http://www.weebl.jolt.co.uk/hentai.htm
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
xin Zeran
Täitsa lõpp .. exx äää?!?!?


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 556
Asukoht: Kirik

PostitusPostitatud: Püh Okt 12, 2003 19:45    Teema: Vasta viitega

ichi kirjutas:
soovitan:
Electric Dragon 80000 volts

Räägi sellest midagi lähemalt. Mulle on seda soovitatud, kuid ei ole mahti leidnud endale hankida ja neti reviewsi ei viitsi lapata :P
_________________
$> cd /pub
$> more beer

$> man woman
No manual entry for woman
$> exit

Church of Scientology
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Okt 12, 2003 19:47    Teema: Vasta viitega

xin Zeran kirjutas:
Takashi Miike filma na hetkel pakkuma ei hakka, tema filmidest on mu lemmikuks kujunenud Brother.


Mkm. Brother'i rezhissöör ja peaosatäitja on Takeshi Kitano.
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Okt 12, 2003 20:21    Teema: Vasta viitega

xin Zeran kirjutas:
Räägi sellest midagi lähemalt. Mulle on seda soovitatud, kuid ei ole mahti leidnud endale hankida ja neti reviewsi ei viitsi lapata :P

lappamiseks võiks vist seda kohta nimetada - http://us.imdb.com/Title?0276935 , aga allpool olevates kohtades pole küll vaja midagi ringi lapata.

http://www.midnighteye.com/reviews/electrdr.shtml
http://www.exclaim.ca/common/display.php3?articleid=828
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
pansomon



Liitunud: 26 Veeb 2003
Postitusi: 468
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Okt 13, 2003 13:46    Teema: Re: Aasia kino Vasta viitega

Subu kirjutas:


Filmid mida juba näinud olen : Island, Ichi, Bichunmoo, Infernal affairs, My Sassy Girl , Nightmare , The Duel , Shaolin Soccer , Bangok Dangerous, BR , Hero, Friend, Tsui Harks Vampire hunters, Bullet Ballet, Versus, Chinese Ghost story, Phone , Uzumaki , Gozu, Wing Chun, Naked Blood , hunnik Takashi Miike'i filme ja mõned teised mille nimesid ei suuda hetkel meelde tuletada.

P.S. Kas keegi oskab öelda millal Zatoichi välja tuleb?


kurat näe ette jõudsid, just tahtsin sama teema panna üles. igatahes. zatoichi peaks juba väljas olema. piralevis ma küll seda veel kuskil märganud ei ole, aga mingites foorumites juba sellest räägiti ja soovitati. muudest filmidest - noh kui kung-fu huvitab, siis tasub kõiksugu jet li filme natuke uurida. see mees on teinud küllalt palju paska, aga ka väga häid filme. noh näiteks Once upon a time in china (esimene on hea, ülejäänud nõrgad), twin warriors (tai chi warriors), fist of legend, swordsman2, evil cult (viimased kaks on eriti mõnusad absurdikütmised). kui samurai-teemad peaksid huvi pakkuma, siis tasub kindlasti vaatamist nt gohatto (tabu), aga päris huvitav oli ka eelmise aasta jaapani kassahitt Tasogare Seibei (twilight samurai). mitte kuigi vägivaldne, aga äärmiselt hea ja südamlik film. samas on ka paar päris head duellikohta sees. siis on veel terve rida vana kooli samuraikaid. kõige coolim (ja kahtlemata üks vägivaldsemaid) on kahtlemata Lone wolf & Cub seeria (omamoodi samurai-jamesbond). selle esimesest kahest osast on olemas ka ingliskeelne kokku lõigatud variant, Shogun Assasin. siis on loomulikult olemas vanem Zatoichi sari, mis on ka päris hea. ning muidugi Akira Kurosawa meistriteosed, nagu Yojimbo (üks mu lemmikfilme, superhea action, stoori ja stiil - aluseks sellisele Sergio Leone klassikule nagu For a fistful of dollars), Rashomon, Ran, Seven Samurai, Hidden Fortress (Georg Lucase sõnul üks põhilisi inspiratsioone tähesõdade loomisel). noh kui aega ja viitsimist on, siis võib vaadata veel ka Samurai Miyamoto Musashi-triloogiat (peaosas loomulikult Toshiro Mifune). see viimane on küll kohati liiga eepiline (kutsutud ka jaapani Tuulest Viiduks, aga ära lase end eksitada, musashi teeb seal igas osas oma mõõgaga ikka puhast tööd). Ning siis veel loomulikult kõikide samurai-sõjafilmide kroonimata kuningas heaven&earth.

noh ja siis veel hongkongi klassikud (millede taga on sellised mehed nagu Tsui Hark ja John Woo, aga seda ilmselt teavad juba kõik) nagu The Killer ja A better tomorrow 1 ja 2. Ning veel Tsui Harki The Blade on ka superhea film (seda on ka Kanal2 pealt mitu korda näitatud).

jaapani õudukad on muidugi ka klass omaette, aga neid sulle juba mainiti siin.

ahjaa, ja kõik filmid, kus on mängus Takeshi Kitano (ehk siis Beat Takeshi, kui ta näitlejana esineb), tasuvad kindlasti vaatamist. see mees on super.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Xelene
hentai-baka


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 359
Asukoht: parareru-wordu

PostitusPostitatud: Esm Okt 13, 2003 16:50    Teema: Vasta viitega

mulle meeldivad v2ga v2ga v2ga v2ga igasugused erinevad korea filmid. muidugi jaapani ringu'd on yldse geniaalsed asjad..
_________________
tsukurimashooo tsukurimashooo..
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
pansomon



Liitunud: 26 Veeb 2003
Postitusi: 468
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Okt 13, 2003 22:31    Teema: Vasta viitega

Xelene kirjutas:
mulle meeldivad v2ga v2ga v2ga v2ga igasugused erinevad korea filmid. muidugi jaapani ringu'd on yldse geniaalsed asjad..


hehee, korea filme on üsna vähe näha olnud, võrreldes hongkongi ja jaapani filmidega, aga ükspäev sattusin ort pealt nägema sellist filmi nagu Volcano High (vist oli nii, vene keeles oli vulkanitšeskii udar vms :)) mis oli päris lahe. ülbed õpetajad löömas korda üliinimlike võimetega õpilaste seas. ja loomulikult see kendomeeskond, kuhu kuulusid eranditult ainult eriti ilusad tšikid. mmmm... :)
ringudest ma ei hakka üldse rääkima, need on ülihead. psühho värk.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Xelene
hentai-baka


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 359
Asukoht: parareru-wordu

PostitusPostitatud: Teis Okt 14, 2003 06:35    Teema: Vasta viitega

vene kanalil ren tv'l n2idatakse palju palju aasia filme ja mul on korea kanal arirang ja ka sealt tulevad nii t2ispikad filmid kui ka v2ga naljakas ja armas siuke noorteseriaal mis meenutab ehituse poolest v2ga armsat animet, niiet, hangi omale arirang ja siis pole vaja ytelda et v2ha n2idatakse! :)
_________________
tsukurimashooo tsukurimashooo..
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
pansomon



Liitunud: 26 Veeb 2003
Postitusi: 468
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Okt 14, 2003 08:50    Teema: Vasta viitega

Xelene kirjutas:
vene kanalil ren tv'l n2idatakse palju palju aasia filme ja mul on korea kanal arirang ja ka sealt tulevad nii t2ispikad filmid kui ka v2ga naljakas ja armas siuke noorteseriaal mis meenutab ehituse poolest v2ga armsat animet, niiet, hangi omale arirang ja siis pole vaja ytelda et v2ha n2idatakse! :)


ei mis, arirang on mul täitsa olemas. jumala tore kanal. ainult, et ma ei tea millal sealt miskit tuleb. suurem osa ajast tuleb mingisugust korea poppi ja viktoriine. vahest olen peale sattunud ka sellele päästja-koolikella-stiilis noortekale. päris lõbus...

hmm ja ren-tv puhul pole ka eriti millegi peale sattunud aga teema jällegi selles, et ma pole eriti kavast ka vaatanud, et mis sealt pealt tuleb. eks peaks kontrollima.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Subu



Liitunud: 15 Veeb 2003
Postitusi: 18

PostitusPostitatud: Teis Okt 14, 2003 12:30    Teema: Vasta viitega

Tänud heade soovituste eest.

Hmm, kas see Ariring on koreakeelne voi pakuvad ka arusaadavas ( st vene inglise soome?) keeles/subtsioonis 0.o


Ning kui korea muuvisid juba mainiti siis ' My Sassy Girl' võiks kohustuslik olla, see film on ikka ylihea :P

Mõned teised head korea muuvid mida näinu olen
Bichunmoo - korea ajalooline kostyymidraama mõõgavõitlusega
Lost Memories - action sci-fi muuvie
Island + see muuvie mis viimasel pöffil sõpruses tuli, mõlemad samalt tegijalt ja ylihead
Friend ( Chingu)- selline mõnud melodraama
Phone - õudukas mis jaapani ringu seeriaga ei oma midagi yhist ( filmikompanii on 'Toilet pictures', LaLaLaa )
Nigtmare - õudukas

Ahaa ja siis veel selline kysimus ringu seeria kohta - mitu osa seal täpselt on, ise olen kahte näinud aga otsustades on olemas veel kolm + vaatamata osa?

Ichile - Sulle paistab Horror tõsiselt peale minevat, kas sa sellist üllitist nagu Gozu ka oled näinud. Ja kui oled kas sa sealt midagigi aru said ( no evangelionist sain enda jaoks aru samuti suicide circlist, aga no tee mis tahad, see film kohe ei jõua kohale )
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
pansomon



Liitunud: 26 Veeb 2003
Postitusi: 468
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Okt 14, 2003 17:14    Teema: Vasta viitega

Subu kirjutas:
Tänud heade soovituste eest.

Hmm, kas see Ariring on koreakeelne voi pakuvad ka arusaadavas ( st vene inglise soome?) keeles/subtsioonis 0.o


arirang on ingliskeelsete tiitritega.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
erm
liiga baka


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 136
Asukoht: Seal, kus kott on.

PostitusPostitatud: Teis Okt 14, 2003 17:45    Teema: Vasta viitega

...höhöhöhööhö - holy wood :)
_________________
Muhahahahaha...Aarghhh...*slash* die, dIE, DIE!!!!!


Pigs will even climb trees if you flatter them enough.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail AIM Aadress MSN Messenger
ichi



Liitunud: 10 Aug 2003
Postitusi: 249
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Okt 14, 2003 22:23    Teema: Vasta viitega

Subu kirjutas:

Ahaa ja siis veel selline kysimus ringu seeria kohta - mitu osa seal täpselt on, ise olen kahte näinud aga otsustades on olemas veel kolm + vaatamata osa?

Ichile - Sulle paistab Horror tõsiselt peale minevat, kas sa sellist üllitist nagu Gozu ka oled näinud. Ja kui oled kas sa sealt midagigi aru said ( no evangelionist sain enda jaoks aru samuti suicide circlist, aga no tee mis tahad, see film kohe ei jõua kohale )


nende viie filmi kronoloogia on küllaltki segane...

alguses sai ringu

rasen anti samal aastal välja, kui ringu, on algupärane järg ringu'le, nimetatakse vahel väga segadusttekitavalt ring 2'ks.
tegevus algab samal õhtul, kus ringu pooleli jääb.
imelikul kombel on rasen Suzuki Koji raamatu stoorile palju lähem, kui ring(u) 2. ringu-loogile on see film vaatamist väärt, teeb asjad palju selgemaks, eriti mitte-jaapanlastele, kes pole nt. saanud raamatut lugeda. kurb on see, et inglisekeelsete subtiitritega on seda küllaltki raske leida. pole just pärl.

seejärel tehti ring 2, mis ei ole küll raamatuga nii hästi seotud, aga sai palju suuremaks hitiks. tegevus algab nädal pärast ringu lõppu.

2000 aastal tehti uus järg, ring 0 , mille tegevus toimub ENNE ringut. bah. on samuti küllaltki raamatu järgi tehtud. pole eriti horror, mõjub pigem dramaatiliselt. mõeldud seeriat lõpetama, viib ilusasti otsad kokku, seletab saladused ära etc.

the ring virus on remake korea rahvale (tehti ruttu pärast ringut), VÄGA ringu-sarnane, kohati kopeerib kaadreid (aga jah, kas the ring seda mitte ei teinud?). mõned visuaalsed kompud.

üks sait pakub tsükli lühimat ülevaadet emm

World's Shortest Review of Ring Series
Ring : Dread
Rasen: Sex
Ring 2 : Bafflement
Ring 0 : Tragedy
Ring Virus : Highlights
The Ring : Reader's Digest version

Ja....
Gozut ei ole näinud. ei oska kommenteerida. kahjuks/õnneks.
_________________
-bob, do you know what happens to schoolgirls in japanese cartoons?
-no....what? (enter tentacles) ooogh...!! wankaaaaarrrgh!!!!!

http://www.weebl.jolt.co.uk/hentai.htm
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
rumcaic



Liitunud: 14 Märts 2004
Postitusi: 3
Asukoht: harjumaa/tallinn

PostitusPostitatud: Püh Märts 14, 2004 20:57    Teema: Vasta viitega

d¹ee.. Horrori ja gore'ilemmingutele ju kohustuslik Guinea Pigi rõlgused.. Ise hakkasin ka üsna hiljuti tirima kaugida kraami ja eelmainitust kahte osa olen vaid näind'.. thou artiklite järgi viimane just parim.
The Eye oli viimane elamus sellest vallast. Ei üllatanud aga oli enda ¾anri alatises headuses..
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
onichi



Liitunud: 8 Veeb 2004
Postitusi: 9
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Märts 14, 2004 21:26    Teema: Vasta viitega

"Uuematest" on isiklik lemmik "Twilight Samurai" ["Tasogare Seibei"] kus mängib Last Samurai-st tuttav Hiroyuki Sanada. [Lisaks on ka Rie kes on eriti kena see kord :)]

Kui Last Samurai-ga võrrelda, siis teema on sarnane... muutused samurai ajastul... aga antud film on pigem drama ja verd on vähe... väga südamlik film ühest vaesest samurai-st...

Soovitan! :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
manic
hentai-baka


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 157
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Märts 14, 2004 22:11    Teema: Vasta viitega

onichi kirjutas:
"Uuematest" on isiklik lemmik "Twilight Samurai" ["Tasogare Seibei"]
Soovitan! :)
sa pole ainus.. ka mina soovitan soojalt seda filmi!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Inquisitor1



Liitunud: 21 Veeb 2004
Postitusi: 10
Asukoht: Tallinn, Eesti

PostitusPostitatud: Esm Märts 22, 2004 14:59    Teema: Vasta viitega

Mulle isiklikult meeldisid Godzilla filmid, kuigi kõiki neist pole näinud. Veel näidatakse mõnikord etv-l mõnda head aasia filmi. Arirang täitsa olemas, aga ei tea mida millal näidatakse.
_________________
Coming soon...
Or not :P
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
muda



Liitunud: 28 Juun 2003
Postitusi: 109
Asukoht: Hiiumaa - Viljandi

PostitusPostitatud: Esm Märts 22, 2004 18:54    Teema: Vasta viitega

"Twilight Samurai" millest see on? nägin kusgil üleval olevat
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele 1, 2  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: