OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Windows Vista
Mine lehele 1, 2, 3, 4  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Püh Veeb 11, 2007 15:49    Teema: Windows Vista Vasta viitega

niisiis-niisiis, M$ lasi peale pikka pausi XP'le asenduse välja.

Endale panin praegu piraatse Vista Ulitmate peale, jookseb mu odava arvuti peal päris hästi, ainult Aero liidesest ei maksa minu videokaartiga unistadagi.

Esmamulje? Tundub nagu kõvasti timmitud XP, heh, minu Panther skinnigia XP näeb veel paremgi välja. Kiiruse koha pealt jookseb umbes sama kiiresti kui XP, võib olla mõni sajandik aeglasemalt. Hästi palju on igasuguseid iluvidinaid, kuid midagi eriti uudset ei ole, kõik mida mina olen näinud oleks võimalik skinnina saada.

Tüütu on see, et Vista küsib igat asja mitu korda üle, enne kui laseb miskit teha.

Igaks juhuks panen oma arvuti andmed kah:
2.2 GHz AMD
480 MB RAM
32 MB integreeritud nVidia
40 GB + 160 GB HDD
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
jackwood
Saksa pervert ameles lumemehega


Liitunud: 22 Jan 2006
Postitusi: 689
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Veeb 11, 2007 16:01    Teema: Vasta viitega

Ma paneks kah siis oma arvuti andmed

Pentium 4 - 2.8 GHz
1 GB RAM
256 MB ATI X850XT
80 GB HDD

Kuna ma olen oma XP Home eest maksnud siis sellele arvutile pole mul küll plaanis mingit Vistat osta või pirama hakata sest niikuinii praegu kasutama ei hakka. Vistast olen isu täis saanud juba ülevaateid lugedes ja pilte vaadates.

Kui uue lauaarvuti muretsen siis on see tõenäoliselt juba Vista SP1-ga.
_________________
http://www.giantbomb.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Püh Veeb 11, 2007 16:03    Teema: Vasta viitega

jackwood, su arvuti jooksutaks Vistat päris hästi, kuid kui sul on juba legaalne Win olemas, ei ole tõesti mõtet piraati mängima hakata, sest Vista ei ole hetkel veel nii eriline.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
c0en
the MAN


Liitunud: 14 Apr 2004
Postitusi: 444
Asukoht: +35° 39' 37.47, +139° 43' 45.26

PostitusPostitatud: Püh Veeb 11, 2007 16:31    Teema: Vasta viitega

vista = p.s.
oma Consumer Control Technologyga
_________________
this knif drink a manners under a Creative Commons Attribution 2.5 License//CRBS needs you - if you're horny and gorgeous female
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
jackwood
Saksa pervert ameles lumemehega


Liitunud: 22 Jan 2006
Postitusi: 689
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Veeb 11, 2007 16:36    Teema: Vasta viitega

Jep, ma tean, et minu arvuti jooksutaks Vistat keskpäraselt.

Muide, siit saab uurida kui hästi peaks Vista sinu arvutil töötama. Kuna see on ATI poolt tehtud programm siis nVidia kasutajad ei saa vast nii häid tulemusi kui ATI kasutajad.

Good ja Betteris kukub minu arvuti läbi nii protsessori kui ruumiga kõvakettal. Bestis on lisapiduriks ka videokaart mis ei toeta Vertex Shader Ver 3 ja Pixel Shader Ver 3.

Kokkuvõtteks arvan, et kui mingit programmi üldse osta siis on see Windows sest hind on vaid 2-3 mängu oma aga audentimiseks ja uuenduste tirimiseks kulutad sa piraatkoopia puhul õige pea suuremas väärtuses oma närve.
_________________
http://www.giantbomb.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Püh Veeb 11, 2007 16:39    Teema: Vasta viitega

jackwood kirjutas:
Je
Kokkuvõtteks arvan, et kui mingit programmi üldse osta siis on see Windows sest hind on vaid 2-3 mängu oma aga audentimiseks ja uuenduste tirimiseks kulutad sa piraatkoopia puhul õige pea suuremas väärtuses oma närve.

0.o

Sain Keitaro Urashimalt ühe pisikese programmijupi, peale seda tuli SP2 ja kõik muud uuendused alla nagu oleks mul aus XP.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Jikidhah



Liitunud: 23 Nov 2006
Postitusi: 120

PostitusPostitatud: Püh Veeb 11, 2007 17:18    Teema: Vasta viitega

Kuda seda ActiveX/Java Plug-in eemaldada pärast kontrolli? emm
Sellest Bestist sai muidu läbi, kuid põmst pole kavas Vistat hankida, kuna nõuab liigselt kettaruumi ja ei leia, et see midagi nõnda erilist selle eest vastu annaks.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
shether



Liitunud: 25 Jan 2007
Postitusi: 765
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Veeb 11, 2007 18:18    Teema: Vasta viitega

Minu arvuti ei ole vist piisavalt hea...eriti kuna ma kogematta oma ATI värgi uninstallisin XD.
mul on/oli? ATI radeon 9200 SE ...rohkem ma ei mäleta
kas keegi oskab öelda kuidas seda tagasi saada?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
SSJ_Silver
ei piinle enam


Liitunud: 7 Dets 2006
Postitusi: 1013
Asukoht: Tallinn/San Diego

PostitusPostitatud: Püh Veeb 11, 2007 18:31    Teema: Vasta viitega

Mine ati.com ja pane drivers, sealt tyyp ja tõmba wink
_________________

"White clouds rush under us, cold winds brush against our cheeks, together up here in these blue skies we can fly as high, and as far as our hearts will take us."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
shether



Liitunud: 25 Jan 2007
Postitusi: 765
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Veeb 11, 2007 18:37    Teema: Vasta viitega

hmm...kohe proovin :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
shether



Liitunud: 25 Jan 2007
Postitusi: 765
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Veeb 11, 2007 19:26    Teema: Vasta viitega

Happybunnytöötab lõpuks:)
aitäh SSJ_silver Happybunny
aga goodis mul pole piisavalt hea CPU ja CPU speed(mis iganes see on :I) hmm ja ruumi jääb ka väheks ja kõvakettas on ka niru LaLaLaa...meh
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
SSJ_Silver
ei piinle enam


Liitunud: 7 Dets 2006
Postitusi: 1013
Asukoht: Tallinn/San Diego

PostitusPostitatud: Püh Veeb 11, 2007 19:31    Teema: Vasta viitega

Noproblem shether :) Minu arvuti andmed:
2,8Ghz
512RAM
128Mb ATI Radeon 9550SE
80Gb, millest 9Gb alles, kuna mul arvutis 50Gb anime....
Originaal WINXP SP2 ja ei tahagi Vista, kuna tundub, et aero võtab palju resursse ja muud erilist seal Vistas plegi.
_________________

"White clouds rush under us, cold winds brush against our cheeks, together up here in these blue skies we can fly as high, and as far as our hearts will take us."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Püh Veeb 11, 2007 19:39    Teema: Vasta viitega

Vaadake minu arvuti andmeid ja IMESTAGE! Näe, töötas Miks minevikus? Sest praegu olen tagasi om XP's, mis näeb ilusam välja, on kiirem ja kuhu mul on kõik vajalik installitud.

Kokkuvõte peale päev otsa Vista kasutamist - Kindlasti tasub endale hankida, kuid alles paari aasta pärast, kui kõik vead selles on parandatud, välja on lastud mõni Service Pack ja muidugi on endale paraja võimsusega arvuti soetatud, mis Vistat ei "vea" vaid sellega vabalt töötab.

Ahjaa, isegi Vistas on võlukombinatsiooniks ikkag vana "ctrl-alt-del" :P
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Tuletegija
Püromaan


Liitunud: 28 Dets 2003
Postitusi: 238
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Veeb 12, 2007 09:45    Teema: Vasta viitega

Kast

Intel core 2 duo 6300
2 GB DDR2 mälu
Gforce 7900 GS video
650 gb kõvaketast

ütleks et kannatab jooksutada küll LaLaLaa
_________________
Due to the current financial crisis facing the world at the moment, the light at the end of the tunnel will be switched off to save on electricity costs, until further notice.

Sincerely,
God
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
0h00



Liitunud: 12 Nov 2003
Postitusi: 364

PostitusPostitatud: Esm Veeb 12, 2007 10:09    Teema: Vasta viitega

Linux 2 win.
Ei hakka isegi Vistat proovima.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
xin Zeran
Täitsa lõpp .. exx äää?!?!?


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 556
Asukoht: Kirik

PostitusPostitatud: Esm Veeb 12, 2007 10:35    Teema: Vasta viitega

Random Hero kirjutas:
Vaadake minu arvuti andmeid ja IMESTAGE! Näe, töötas
EI IMESTA!!!
Random Hero kirjutas:
Miks minevikus? Sest praegu olen tagasi om XP's, mis näeb ilusam välja, on kiirem ja kuhu mul on kõik vajalik installitud.

Aga-aga-aga onu Ballmer ja Gates ütlevad, et Vista on veelgi ilusam ja turvalisem ja ägedam ja teeb noku viis korda pikemaks. Kuidas sa julged?
Random Hero kirjutas:
Kokkuvõte peale päev otsa Vista kasutamist - Kindlasti tasub endale hankida, kuid alles paari aasta pärast, kui kõik vead selles on parandatud, välja on lastud mõni Service Pack ja muidugi on endale paraja võimsusega arvuti soetatud, mis Vistat ei "vea" vaid sellega vabalt töötab.
Köhköh ja sa arvad, et praegune XP, koos enda serviceback'de ja turvalappidega on nüüd hästi turvaline? Sa tõesti loodad, et paari aasta pärast on Vistal kõik probleemid ja turvaaugud parandatud? Sinu tulevik paistab väga roosana. Security is a journey, not a destiny. Ükski kaitse pole 100%'ne.
Random Hero kirjutas:
Ahjaa, isegi Vistas on võlukombinatsiooniks ikkag vana "ctrl-alt-del" :P
Huvitav-huvitav, kust M$ selle võttis.

Lõpetuseks lisan oma poolsed kommentaari. Ma ei sa aru inimestest, kes panevad endale Vista selle jaoks peale, et seal on ilgelt bling-bling graafika, mis omakorda imeb meeletult masina ressursse. XP'l on hunnik ilusaid aknahaldus süsteeme, mis söövad isegi vähem võimsust kui M$'i enda tooted. Ja kui tahetakse neid lahedaid läbipaistvaid aknakesi ja muud sodi, siis on Linux/BSD võimalus. Confa ennast hulluks, kui tahad. Saad hunnik seksikaid effekte nii et pisar silmas.
Minule isiklikult pole bling-bling välimust vaja. Lihtne, kiire ja arusaadav interface on silmale ja ajule kõige mugavam.
Miks räägid ainult Vista välimusest. Vaata ka tema siseelu. Kuidas on kasutaja profiilide seadistamine(policy & management), lisa teenused(services), register. Millised on need vead, millest sa rääkisid?
_________________
$> cd /pub
$> more beer

$> man woman
No manual entry for woman
$> exit

Church of Scientology
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Esm Veeb 12, 2007 13:44    Teema: Vasta viitega

xin Zeran kirjutas:

Lõpetuseks lisan oma poolsed kommentaari. Ma ei sa aru inimestest, kes panevad endale Vista selle jaoks peale, et seal on ilgelt bling-bling graafika, mis omakorda imeb meeletult masina ressursse. XP'l on hunnik ilusaid aknahaldus süsteeme, mis söövad isegi vähem võimsust kui M$'i enda tooted. Ja kui tahetakse neid lahedaid läbipaistvaid aknakesi ja muud sodi, siis on Linux/BSD võimalus. Confa ennast hulluks, kui tahad. Saad hunnik seksikaid effekte nii et pisar silmas.
Minule isiklikult pole bling-bling välimust vaja. Lihtne, kiire ja arusaadav interface on silmale ja ajule kõige mugavam.
Miks räägid ainult Vista välimusest. Vaata ka tema siseelu. Kuidas on kasutaja profiilide seadistamine(policy & management), lisa teenused(services), register. Millised on need vead, millest sa rääkisid?


Mina samuti. Ma saan aru, et liivakella asemel klaasjat rõngast vaadata on küll nunnu, kuid kui see kogu aeg ees on, prose 100% peal lippab ning mälu kogu aeg umbes on...kas see on siis elu?

Enda XP'le tõmbasin just selle pärast Panther skinni peale, et see on ülimalt lihtne ja ilus - kõik on meeldivalt ühtlastes toonides ja loetava fondiga.

Siseelust niipalju, et ma ei hakanud eriti seal sobrama. Aga seda pean ütlema, et kui XP on mõne asja poolest p**ssekukkunud idiootsus, siis Vista on veel hullem. Näiteks küsis see järjekindlalt minu käest alati midagi, enne kui mu käsku täitis. Pea iga programmi käivitamiseks oli eriluba vaja, millegipärast ei tahtnud mu draiverid installida, Control Panel on oma uue vaatega väga segane ja kasutu, see tuleb kohe klassikalise vaate peale ümber lülitada. See oli kah tüütu, et desktopile mahtus vasakusse ritta ainult 5-6 ikooni, sest need olid lihtsalt kohutavalt suured.
Start menüüs oli kah väike kiiks sees - ma olen alates Win 95'st harjunud, et "All Programs" valides tuleb paremale menüü erinevate programmide, kaustade ja shortcuttidega. Vista manas aga aknasirvija sarnase menüü otse sinnasamasse esimese tasandi Start menüüsse. Alamenüüd ei avanenud hiirega peale liikudes, vaid avanesid klõpsates nagu Win Exploreris.

Kui järgmine kord Vista isu peale tuleb, eks ma kiikan siis rohkem kapoti alla.

Ahjaa, fontid olid koledad, IE oli ka kole.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
zindrel



Liitunud: 27 Aug 2006
Postitusi: 356

PostitusPostitatud: Esm Veeb 12, 2007 23:31    Teema: Vasta viitega

Selle pideva küsimise vastu aitab see, kui User Account Control välja lülitada.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
uplink



Liitunud: 14 Juul 2003
Postitusi: 188
Asukoht: RLV\Tartu

PostitusPostitatud: Esm Veeb 12, 2007 23:35    Teema: Vasta viitega

"PC Worldi andmetel peaks aeg järjekordseteks Wow! hüüeteks saabuma aastal 2009, mil tarkvaragigant Microsoft planeerib üllitada Windows Vista järglase koodnimega Vienna."

Hmhh... tundub, et ma jätan Vista vahele. Selleks ajaks peaks ikka uus arvuti olema, ja seda plaanin jooksutada ikka parimaga.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Veeb 19, 2007 15:02    Teema: Vasta viitega

Installeerisin Vista trotsist, kuna praegu Vista suunas väljastatav üleüldine antagonism meenutab mulle naljakal kombel XP suunas väljastatud üleüldist antagonismi back in the day. Stiilinäide elust enesest: "milleks see sodi, kui 98SE ajab väga hästi asja ära".

Häbita võin öelda, et lisaks paranenud failihaldusele meeldib mulle ka Aero - kuna ma ei kuulu OS-puristide hulka, pole mulle kohustuslik "kellade ja vilede" vihkamine. Olen Vistaga rahul ja kui kusagil OEM-versiooni ca kolme tuhande eest kätte saab, siis on ette näha, et käin selle raha välja jaanipäeva ja uue kooliaasta alguse vahepealsel ajal. Praegu läbin nö trial-perioodi (paluks mitte soovitada viise selle pikendamiseks).
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3, 4  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 4

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: