OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Jagame teadmisi! MMORPG's
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> mängud
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Esm Okt 20, 2008 04:57    Teema: Vasta viitega

shether kirjutas:
Kas keegi oskab kommenteerida perfect world internationali?


Perfect world-il on minu arust ainult 1 probleem, v2ga v2hesed inimsed oskavad inglise keelt r22kida.Kuna sa ei saa nendest, aru ei ole see p2ris huvitav, aga ei tea kas see on siia maani niimoodi.. ???
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Misty-chan



Liitunud: 12 Okt 2008
Postitusi: 182
Asukoht: In that barrel behind the bush.

PostitusPostitatud: Kolm Okt 22, 2008 08:39    Teema: Vasta viitega

warcraft on parim ONline mäng

Viimati muutis seda Misty-chan (Esm Okt 27, 2008 09:24). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Misty-chan



Liitunud: 12 Okt 2008
Postitusi: 182
Asukoht: In that barrel behind the bush.

PostitusPostitatud: Esm Okt 27, 2008 09:23    Teema: Vasta viitega

hakkasin downoadima mängu nimega:''trickster online'' kas keegi teab sellest midagi?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Kaoru



Liitunud: 14 Dets 2007
Postitusi: 1264
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Okt 27, 2008 09:55    Teema: Vasta viitega

Ise mängin gladiaatori online mängu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ninjaking241



Liitunud: 3 Aug 2008
Postitusi: 282
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Okt 27, 2008 10:00    Teema: Vasta viitega

Misa kirjutas:
hakkasin downoadima mängu nimega:''trickster online'' kas keegi teab sellest midagi?


Vaata 5 lk siin teemas, mina ja shinnatsumae rääkisime tricsterist ju emm .
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Esm Okt 27, 2008 21:52    Teema: Vasta viitega

Kaoru kirjutas:
Ise mängin gladiaatori online mängu


Irw sama siin ja ma m2ngin bitefight-i ka.:P
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Ragnaripea



Liitunud: 14 Apr 2008
Postitusi: 350
Asukoht: London

PostitusPostitatud: Püh Nov 02, 2008 16:19    Teema: Vasta viitega

Kunagi proovisin ja nüüd proovin jälle EVE Online'i.
_________________
http://soundcloud.com/KULG
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Sonzai



Liitunud: 27 Jan 2011
Postitusi: 17
Asukoht: Harjumaa

PostitusPostitatud: Püh Jan 30, 2011 17:40    Teema: Vasta viitega

Ei noh, see teema on küll nähtavasti täiesti ära ununend, aga noh, siiski on siin minu lemmikuimad:

Fortress MU - Global Mu Online-i üks parimaid(kui mitte parim) private servereid(Global-it ma ei suuda välja kannatada, alguse skillid on liiga failid: nendega pole midagi paremat, kui Cn'K teha ja selleks, et mõne aksepteeritava skilli saaks, läheb kuid). Numbritega ma ei hakka tüütama, aga võin garanteerida kiiremaid leveleid. Niisiis mängus on peaaegu kõik Global-i võimalused, vaid paar skilli on puudu, kuid seda ma väga miinuseks ei loeks, hetkel ei suuda ma Fortress Must peale paari skilli puudumise välja mõelda.

GhostX - Suht huvitav mäng algselt, battle system on võimas, kuigi võib A tähe ära rikkuda, kui laptopil olla, samuti on sealne nanobot combination väga huvitav, ka story line on huvitav, kuid sealne pidev grind fest võib veidi ära väsitada

GunZ: The Duel - Põhiliselt TPS PVP, huvitavaim asi selle juures on selle suhteliselt laiad võitlus stiilid, sisse nö kirjutatud pole ühtegi, kuid mängiad ise on loonud erinevaid combosid ja stiile kasutades ära frame glitche, mängus on mitmeid erinevaid mängu tüüpe, nt Deathmatch, Team Deathmatch, Gladiator(sama, mis Deathmatch, aga vaid melee relv on lubatud), Team Gladiator, Assassination, Duel, kaks ainukest non-pvp mängu tüüpi Survival ja Quest. Samuti on võimalik liituda Claniga ja teha Clan War-e. Ainuke miinus mida mina leian on see, et algajate tubades on rohkem edasijõudnuid kui edasijõudnute omas ja vice versa...

S4 League - Väga palju ma sellest mängust ei tea, kuna ma avastasin selle suhteliselt halval ajal, kuid niipalju saan ma öelda, et mäng on täielikult PVP TPS, seega on sellel mängul, minu arvates, suurepärane battle system, kuigi lag võib osutuda mängus probleemiks. Üks mu lemmikuid osi selles mängus on selle raver clothing stiil(nt. phatsid, UFO püksid jne jne jne). Miinus on raudselt, et kõik mängu raha eest ostetavad esemed on aeguvad ja ma pole kindel, et muudki väga erinevad on

Air Rivals - Jällegi, väga palju ma sellest ei tea, aga siiski või öelda järgmist: TPS Mecha Flight Simulator mäng, kus sa pead valima endale ühe neljast lennu masinast, valima endale kahest fraction-ist ühe ja hakkama enda masinat arendama ostes/korjates endale erinevaid osi ja saades suuremaid leveleid.

WoW-id, Cabal Online jms mulle eriti ei meeldi, ma ei suuda absoluutselt kannatada välja nende Cn'K battle system-eid
_________________
Humans created by god? Yeah right... As if there was anything like "God"! Though never the less, if humans evolved from apes, apes evolved from dinosaurs, dinasours evolved from cnidarians, cnidarians evolved from stromatolites, stromatolites evolved from Earth itself, Earth formed from solar nebula, solar nebula is a cloud of helium and hydrogen orbiting a galaxy's center, galaxy forms from a "seed" in universe, universe is created from Big Bang, Big Bang itself was a dense and hot object which started expanding and scattered to several different universes. But where did Big Bang itself come from? Could it be that it recompresses after enought time has passed, and so to speak "reboots"? If so, we have a circle, and well, as it was said in Harry Potter and The Deathly Hallows "Circle has no beginning." But here's the big question: Who drew the circle?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
skullkiller



Liitunud: 17 Veeb 2010
Postitusi: 330
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 02, 2011 23:16    Teema: Vasta viitega

Sonzai kirjutas:

S4 League - Väga palju ma sellest mängust ei tea, kuna ma avastasin selle suhteliselt halval ajal, kuid niipalju saan ma öelda, et mäng on täielikult PVP TPS, seega on sellel mängul, minu arvates, suurepärane battle system, kuigi lag võib osutuda mängus probleemiks. Üks mu lemmikuid osi selles mängus on selle raver clothing stiil(nt. phatsid, UFO püksid jne jne jne). Miinus on raudselt, et kõik mängu raha eest ostetavad esemed on aeguvad ja ma pole kindel, et muudki väga erinevad on

S4 on huvitav mäng, tean vähemalt veel üht bakalast, kes seda mängib. Pole enam ammu ise mänginud kuna arvuti jamab praegu. Kui mängida saaks mängiks. Mäletan, et kunagi oli võimalus seal asju osta ilma, et need ajaga ära kaoks. Lag on seal tõesti üks faktor mis segab mängimist, kuid muud polegi erilist.

Sonzai kirjutas:

WoW-id, Cabal Online jms mulle eriti ei meeldi, ma ei suuda absoluutselt kannatada välja nende Cn'K battle system-eid


WoWi kohta oskan vaid nii palju lisada, et mängisin 3 aastat kuni eelmise aasta keskpaigani aktiivselt, siis vajusin ära. Nüüd kus Cataclysm on väljas ei ole enam tahtmist tagasi, minna kuna muidu peaks uue arvuti hankima.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
tõrvik



Liitunud: 26 Apr 2006
Postitusi: 477
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 03, 2011 15:49    Teema: Vasta viitega

skullkiller kirjutas:

WoWi kohta oskan vaid nii palju lisada, et mängisin 3 aastat kuni eelmise aasta keskpaigani aktiivselt, siis vajusin ära. Nüüd kus Cataclysm on väljas ei ole enam tahtmist tagasi, minna kuna muidu peaks uue arvuti hankima.
Ei pea uut arvutit muretsema (uus videokaart peaks juba piisama). Ma mängisin oma 5-7 aastat vana arvutiga ja ei olnud viga midagi. Samas noh mul oli kõik effektid low peale keeratud. Ise ka quitisin hiljuti ja ei kisu kuidagi enam tagasi. Peab mainima ka, et WoW on ennast ammendanud ja suht otsa korral.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
FullmetalBoy



Liitunud: 22 Jan 2011
Postitusi: 110
Asukoht: Luke.. enamus argipäeva Tartu

PostitusPostitatud: Reede Veeb 04, 2011 19:51    Teema: Vasta viitega

MMORPG hm....

Parim nendest mida ma mangind olen on Flyff (Fly For Fun), armas anime graafika Happybunny

Mu Online sai ka palju mangitud vanasti.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
magicalmuffin
tik-tak


Liitunud: 17 Veeb 2008
Postitusi: 156

PostitusPostitatud: Laup Veeb 05, 2011 14:13    Teema: Vasta viitega

Jagame siis teadmisi.

Olen vast enamust proovinud ja hetkeseisuga on neist kõigist suur kopp ees. Usun, et on mul on nii mõndagi huvitavat selle kohapealt öelda.

MMORPG - eesmärk peaks nagu justkui olema meelelahutus. Paraku piirdub asi enamasti tüütu grindimise ja suure ajakuluga, mis end lõppkokkuvõtteks kuidagi ära ei tasu.

Põhiprobleemideks on:
Kohutav 'User interface' ehk kasutajaliides. Täiesti tavaline on UI kus on tohutul viisil mõttetut klikkimist.

Game Guard - mis su arvuti täiesti pe**e keerab keelates uute protsesside käivitamist ja lagistades arvuti nii kinni, et aitab ainult restart, või lülitab arvuti suvalisel hetkel, ilma mingi hoiatuseta lihtsalt välja. Lisaks sellele saadetakse suurel hulgal infot mis teie arvutis toimub g.g. loojatele.

Lõpuks siis lõpmatu ja tüütu grind, igavus ja kohutav ajakulu.(nt. kui sul 1 linnast teise 10 minutit jooksu kulub sest teleporti pole, kisub see ikka kulmu kortsu küll.)

Siiski leidub mänge, milles on huvitavaid elemente. Neist nüüd räägime ka.

Priston tale
Oli esimesi mänge mida mängisin. Mis mind selle juures köitis olid Summoning kristallid mida igaüks kasutada sai, ning millest võimsad ja lahedad kollid välja tulid ja sul teisi kolle tappa aitasid.

Lisaks oli ka igal kollitüübil oma boss koll.

Selliseid lahedaid summoneid pole ma siiani üheski teises mängus näinud. Siiski märgiks ära, et palju sõltus serveri hostijast, sest mõnes serveris olid summonid müüa aga teises kukkusid randomilt ja häid summoneid oli raske saada. Mis teeb mängimist tunduvalt igavamaks.

Mängu suurimaks miinuseks oli aga asjade upgradimine. Sest see võttis tohutult aega. Ning chattimine oli jube ebamugav.

RF-Online
Ehk Rising Force Online. Keskendub PVP-le.
Silma jäi, sest tal on parim graafika mida ma eales näinud olen. Ei mingeid ruute, kõik detailid on kenasti ümarad.

Mängu huvitavaim aspekt on muidugi:
MAU - Suur metallist Robot, mida kasutaja juhtida saab.

CW - Chip Wars, ehk suur mängijatevaheline sõda, mille käigus otsustatakse, kes teatud ajaks privileegi. Krage-Mine miinis kaevandada tohib.

Class Redefine Pill - Ehk kui MAU klass ära tüütab, siis võib alati vibu kätte võtta ja Linna ümbrus ära mineerida või siis võimsad 'turretid' ehk tornid maha panna ja vaadata, kuidas igaüks, kes torni ulatusse tuleb, tina saama hakkab.

Hea asi on ka lvl cap 75 vist. Peale seda keskendutakse on relvade ja muu upgrademise peale. nt. 90% avoidance saapad teevad su praktiliselt surematuks. Aga kui ikka 10-20 venda sind lahmivad, siis saad ajapikku surma küll. kuid see vaatepilt on seda väärt.

Lisaks sellele hea muusika ja mõnus opening ja stoori alguse treileris ka.

Negatiivseks küljeks on vast see, et üksinda lvl up saamine on üsna raske, partys tuleb aga lvl üsna kiiresti. Lisaks kui sa tapad kolli ja mõne muu rassi vend mööda kipub minema, siis ootab ta seni, kuni koll sulle suuremat dmg tegema hakkab ning tuleb ja tapab su ära.

Teine probleem on 'camping' teleportide juures.ehk kus keegi suur lvl istub telepordi ees ja tapab kõiki kes välja tulevad. Aga enamus serverites ootab sind selle eest ban.

Viimaseks probleemiks võiks lugeda CW lag. Kui ikka 50 +50 mängijat ühte kokku tulevad, siis muutub asi üsna kirjuks ja lagg on ikka lausa jube.

Kui server siiski PVP jaoks ümber konfigureeritud on ja mängureid jätkub, siis on see üsna hea meelelelahutus.

Mu Online Privatserverid
Just, mängu unikaalsuseks on privataserverid. Serveri saab püsti panna igaüks ja vastavalt selle ka konfigureerida.

Näiteks võib lvl 30 Yetidele anda 10000000 HP-d ja 10000000atk ja nende taha panna NPC kes väga häid asju müüb. See teeb heade asjade ostmise väga raskeks, kuid see on seda väärt. Sest paneb kasutaja nuputama.

Lisaks võib kõik relvad kahe käeliseks teha. ja lasta näiteks magel elfi riided või tiivad selga panna. Samuti ka kõik relvad kõikidele kasutatavaks teha.

Siinjuures märgiks ära, et kõik serverid, mis on üle ver 99.d + on puhas saast.
Kujutage endale suppi ja nüüd hakkate te sinna igasugu muud stuffi lisama ja muudkui lisate ja lisate. Lõpuks muutub asi nii keeruliseks ei saa enam ise ka millestki aru.

Selle versiooni plussiks on lihtsus.

Viimane pluss on Skillid, skillianimatsioonide variatsioon on parim mida ma näinud olen. Kõik skillianimatsioonid on erinevad ja huvitavad. Lisaks saab igaüks neid photoshopis muuta ka.

Muuta saab sõna otseses mõttes kõike. Näiteks saab elfile suuremad rinnad juurde joonistada ja tagasi mängu importida ja vuala :)

Battleforge

See on üks uuemaid ja unikaalsemaid mänge, kust te saate seda, mille eest maksate. Loomulikult võib seda ka tasuta mängida ning kogu story ja kaardid võib algsete kaartidega läbi teha.

Mängu unikaalsus seisneb suurepärases graafikalises disainis ja selles, et sa mängid story modet, ehk iga läbitud kaardiga edeneb lugu natuke edasi.

Kui kõik kaardid on läbi ja ekspert raskus enam probleeme ei valmista, liigutakse PVP suunas edasi.

Kolmas huvitav element on see, et sul on oktsion, kust on võimalik ilgelt mänguraha teenida. See võtab muidugi aega, kuid on iseenesest üsna huvitav.

Nüüd saab mänguraha ka mängimise eest ja uusi kaarte saab osa väga odavalt.

Hiljuti lisati ka loterii element, sul on võimalus kallemaid kaarte 1 mängu raha eest saada.

Negatiivne element on muidugi see, et selle eest vähemalt 1 kord maksta tuleb, et algus sisse saada.

Ise olen seda algusest peale mänginud ja siis sai selle eest 5$ dollarit makstud. Praegu aga kiikan aeg ajalt sisse ja vaatan, mida huvitavat juurde tehtud on.

Siis kui mängu Võti ostetud sai sai ka 3000 BFP(mängu raha Battleforge Points) ja hunnik kaarte kaasa. Nüüd tuleb rohkem maksta 20$ 2250 BFP eest vist. Kui küsite, kas tasub rohkem kui 5$maksta või mitte, siis mina selle mängu eest rohkem kui 5$ küll ei annaks.

Natuke lisateadmisi ka:

Kui te uut mängu mängima hakkate, tasuks tähele panna kui palju see mäng mõttetult teie aega raiskab ja kui mugav kasitajaliides tal on, ning kas tegu on ikka meelelahutusega?

Kui te aga ilmtingimata grindida soovite, siis soovitan kas kasutada Exp kalkulaatorit või arvutage ise välja, millist kolli on kõige targem tappa. Kui koll tugev on ja tema tapmiseks palju aega ja närve kulub, siis on äkki mõttekam, sama aja jooksul 10 nõrgemat kolli tappa ja rohkem expi saada.?

Kas olete tähele pannud, et mida vahemaks kolli HP muutub, seda suuremat dmg ja rohkem criticale ta tegema hakkab? Kui teid ei huvita miks, ärge edasi lugege.

Sel ajal kui inimene mängib mängu tekib tema ajus teatud narkootikum, mis tekitab lühiajalist sõltuvust. Selleks, et inimest arvuti taga hoida tuleb aga aju pidevalt stimuleerida.

Kui mõelda nüüd loogiliselt, kes viitsiks 12 tundi järjest üht ja sama kolli tappa? Ja ometi teete te seda iga päev? Nüüd teate miks. Seega mida rohkem koll teie aju stimuleerib, seda rohkem seda ainet ajus tekib ning kauem sõltuvuse effekt kestab.

Kui mida rohkem aega möödub, seda suuremat doosi on ajule tarvis. Ning kui sa ei saa piisavat doosi, muutub asi üsna kiiresti tuimaks ja igavaks. Seepärast ongi kõik MMORPG suunatud just noortele ja lastele.

See on ka üks põhjusi, miks mängude kvaliteet aina saastamaks muutub.

Kui nüüd lõpuks kusite, millist mängu siis mängida? Siis vastus peaks olema iseenesestmõistetav.

Ärge üldse midagi mängige.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
AnimeHuviline



Liitunud: 24 Jan 2011
Postitusi: 42
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Veeb 07, 2011 16:42    Teema: Vasta viitega

On siin Bakas veel keegi peale minu kes kavatseb TERA-Online mängima hakata kui see välja tuleb?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
raidomees
Kasemees Enn elab kase sees


Liitunud: 15 Sept 2006
Postitusi: 1640
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Veeb 15, 2011 17:22    Teema: Vasta viitega

Väike arvamusavaldus Champions Online'ist.

Äärmiselt tore ja lõbus superkangelase MMO, vähemalt siis, kui on veidikene raha maksta, et oma kontole lisavõimalusi osta. Minu isiklikust arvamusest on tasuta konto omamine sobiv mängu proovimiseks, aga mingi pikem mängimine on mõttetu, sest superkangelase MMO esmane mõte minu jaoks oleks täielikult omapärase ja erilise tegelase loomine. Tasuta kontoga on võimalik küll piisavalt rikkalikult oma tegelase välimust muuta, aga supervõimetest saab valida etteantud arhetüüpide vahel (umbes 6 oli neid). Küllaltki palju teisi funktsioonegi on piiratud, aga tasuta eineid pole ju olemas. Vähemalt eriti maitsvaid mitte.

Kokkuvõtteks, Champions Online on väga kena ja tore jne, aga ausalt öeldes pole sel midagi uut MMO maailmale pakkuda. Kellel hinges kraabib kange soov ennast väljendada mingisuguse erakordselt silmapaistva virtuaalse õigluse eest võitleva superkangelasega, siis see mäng peaks küll need soovid rahuldama.

Minule näiteks meeldis selle mängu juures kõige rohkem minu tegelane.
See on nii originaalne, ma tean.


Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
OnePiece



Liitunud: 13 Aug 2010
Postitusi: 338
Asukoht: Tallinn, Nõmme

PostitusPostitatud: Teis Veeb 15, 2011 22:08    Teema: Vasta viitega

Ma vaatan, et kasutaja dresseerimise valik on tõesti rikkalik, kui on võimalik luua midagi nii sarnast originaalsele tegelasele. Ainult, et kas ta on ka -10m pikk?
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
raidomees
Kasemees Enn elab kase sees


Liitunud: 15 Sept 2006
Postitusi: 1640
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 16, 2011 13:00    Teema: Vasta viitega

OnePiece kirjutas:
Ma vaatan, et kasutaja dresseerimise valik on tõesti rikkalik, kui on võimalik luua midagi nii sarnast originaalsele tegelasele. Ainult, et kas ta on ka -10m pikk?

Kahjuks ainult üle 2 meetri, sest ei andnud rohkem venitada.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
poisonkiller



Liitunud: 17 Mai 2010
Postitusi: 3

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 16, 2011 21:50    Teema: Vasta viitega

Ise ootan, et Euroopas antaks lõpuks välja mäng nimega Vindictus. Nimelt ei ole see tavaline point-and-click mäng, vaid vajab ka oskusi rünnakute eest põiklemiseks ja löökide sihtimiseks.
Ise olen Põhja-Ameerika serverites mänginud ja tundus päris hea. Tüütuks ta küll aja pikku muutub, aga see-eest on väga lõbus suvalisi esemeid puruks loopida. :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
tõrvik



Liitunud: 26 Apr 2006
Postitusi: 477
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 17, 2011 15:02    Teema: Vasta viitega

poisonkiller kirjutas:
Ise ootan, et Euroopas antaks lõpuks välja mäng nimega Vindictus. Nimelt ei ole see tavaline point-and-click mäng, vaid vajab ka oskusi rünnakute eest põiklemiseks ja löökide sihtimiseks.
Ise olen Põhja-Ameerika serverites mänginud ja tundus päris hea. Tüütuks ta küll aja pikku muutub, aga see-eest on väga lõbus suvalisi esemeid puruks loopida. :)
Meenutab Age of Conan`it mis jutude põhjal tundus täiesti fail olevat.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
decomed
õigekirjas 1 punkt maksimumist puudu


Liitunud: 10 Sept 2010
Postitusi: 165
Asukoht: Tapa

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 17, 2011 15:10    Teema: Vasta viitega

Ma põhiliselt siiski mänginud WoW-i, Molten-wow private serveris, suht hea priva server, peaaegu polegi bugge ja inimesi on täiega(4 serkut, igas servaris tavaliselt 4000 inimest sees)
Peale selle alustasin just RIFT, sellel hea graafika, aga suht samasugune nagu WoW (:
Ise olen veel proovinud mitmeid teisid online mänge, aga ei ole midagi head leidnud nagu (MU online, silkroad) Peale selle mängin veel Minecrafti kah, seda lahe mängida, graafika pole siiski just kõige parem aga huvitav mängida vahetevahel, kui sõpradega oleme mingi 5kesi lannis, või kui kodus ei ole mingit animet vaadata või WoWis järjekord :P
Pole küll teemaga seotud aga tavaliselt mängin veel LoL(League of Legends, lõpetasin DotA) ning veel MW2, kas steamis voi siis Alter IW-s :)

Tulevikus plaanin hakata mängima veel Tera online ja siis veel Vindictus, mis ei ole veel kahjuks euroopas väljas :)
_________________
http://myanimelist.net/animelist/Decomed Warning: This list is not for people with weak nerves!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
reixo



Liitunud: 14 Sept 2009
Postitusi: 35
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Veeb 22, 2011 22:29    Teema: Vasta viitega

Sonzai kirjutas:


GunZ: The Duel - Põhiliselt TPS PVP, huvitavaim asi selle juures on selle suhteliselt laiad võitlus stiilid, sisse nö kirjutatud pole ühtegi, kuid mängiad ise on loonud erinevaid combosid ja stiile kasutades ära frame glitche, mängus on mitmeid erinevaid mängu tüüpe, nt Deathmatch, Team Deathmatch, Gladiator(sama, mis Deathmatch, aga vaid melee relv on lubatud), Team Gladiator, Assassination, Duel, kaks ainukest non-pvp mängu tüüpi Survival ja Quest. Samuti on võimalik liituda Claniga ja teha Clan War-e. Ainuke miinus mida mina leian on see, et algajate tubades on rohkem edasijõudnuid kui edasijõudnute omas ja vice versa...


Igaks juhuks kellelegi kes hakkab seda mängu mängima , kui niisama tahad tulistada ja mõõgaga peksta, go ahead, aga kui tahad jõuda kõrgemale tasemele siis ole valmis näppudele valu andma. Nimelt avastato et need vead mida selle mängu programmeerijad tegid võimaldasid neil näiteks teha mõõgaga 1 slash ja kohe peale seda blokkida või teha slash ja koheselt püss välja võtta. Sellest hakkasid välja kujunema erinevad "style"-id. Ja esimene nendest oleks K-style(korean style, olen näinud ka nimega j-style(japan)). K-style'i "algaja" liigutusteks oleks Butterfly (jump, dash, slash, block)(tühik, ww, mouse1, shift) mis võimaldab su tegelasel liikuda edasi, teha 1 slash ja kohe peale seda blokkida, ehk lüüa vastast ja kaitsta end vastase eest samal ajal. Long range relva algne liigutus oleks SS(slash shot)(jump, dash, slash-hoia all, switch to a weapon, shoot) (tühik, ww, mouse1, q või r või number, ja hiir lahti lasta). See võimaldab liigutada su tegelast edasi, teha 1 slash, ja välja võtta näiteks shotguni ja sellega kohe vastast lasta. Kõlab hull segaselt aga samas paar aastat harjutamist ja päris lõbus on. Soovitan kui aega on LaLaLaa
Note: see tuli pikk...
_________________
Sol is so badass, he has "Badguy" in his name.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> mängud Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Järgmine
Lehekülg 6, lehekülgi kokku 11

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: