OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

AniMatsuri 2007
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üritused
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  

Kas tulete
Jah
53%
 53%  [ 35 ]
Ei
9%
 9%  [ 6 ]
AniMatsuri?
27%
 27%  [ 18 ]
Ööööö? Aga õlut ikka saab?
9%
 9%  [ 6 ]
Kokku Hääli : 65

Autor Teade
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Nelj Okt 12, 2006 13:29    Teema: Vasta viitega

genky kirjutas:

40-aastane õllekõhuga pedofiil ta küll pole. Küll aga meeldib talle kiusata ja norida .__. Nimetas mind feministiks, kui ma ütlesin, et rasedus ei ole puue ja raseduse ajal saab tööd ka teha.

ma teen seda niimoodi semulikult mitte hirmsast tigedusest.

Parem võtta 9 kuud rahulikumalt kui elu lõpuni hälviku eest hoolitseda!
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Okt 12, 2006 14:08    Teema: Vasta viitega

Random Hero kirjutas:
Parem võtta 9 kuud rahulikumalt kui elu lõpuni hälviku eest hoolitseda!

Ma nüüd teen korra offtopicut, aga ma loodan, et sellega see ka siin teemas lõpeb:

Kas sa üldse tead ka rasedusest midagi? Lapse keha ja siseorganid arenevad välja esimese kolme kuu jooksul, kui kõhtu veel näha polegi. Siis ei tohi suitsetada ja alkoholi tarvitada ning peab üldse vaatama, mida sööd ja teed. Antud inimene oli juba viimane kuu rase (ta ise ka ütles, et kui laps peaks hansapäevade ajal tulema, siis tema mees asendab teda), niiet väärarengule see küll ei vii, et ta tööd teeb. Ja väärareng ei sõltu alati sellest, mida ema teeb.

Meil inimeseõpetuse õpetaja ütles hästi: miksipärast hakatakse raseda naise eest hoolitsema alles siis, kui kõht ees on, kuigi tegelikult tuleks seda just enne seda teha.

Rasedus EI ole puue!
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Nelj Okt 12, 2006 16:19    Teema: Vasta viitega

genky kirjutas:

Kas sa üldse tead ka rasedusest midagi? Lapse keha ja siseorganid arenevad välja esimese kolme kuu jooksul, kui kõhtu veel näha polegi. Siis ei tohi suitsetada ja alkoholi tarvitada ning peab üldse vaatama, mida sööd ja teed. Antud inimene oli juba viimane kuu rase (ta ise ka ütles, et kui laps peaks hansapäevade ajal tulema, siis tema mees asendab teda), niiet väärarengule see küll ei vii, et ta tööd teeb. Ja väärareng ei sõltu alati sellest, mida ema teeb.

Meil inimeseõpetuse õpetaja ütles hästi: miksipärast hakatakse raseda naise eest hoolitsema alles siis, kui kõht ees on, kuigi tegelikult tuleks seda just enne seda teha.

Rasedus EI ole puue!


SA EI HAKKA SIIN RASEDUSE KOHA PEALT TARGUTAMA!!! Ma ei mõtle seda paha pärast, asi on selles, et bioloogia on mul alati 5 olnud, inimese areng on nii selge, et loe või une pealt ette.

Esiteks: kõige haavatavam on loode esimestel nädalatel, siis kui ta koosneb ainult vähestest rakkudest. Need rakud on jagunenud 3 kihti, kui miski need kihid sassi ajab, siis on lood väga kurvad. Õpetaja rääkis Antsust, keda ta oli kunagi ammu lasteaias näinud - vaesel poisil oli üle terve alakeha miskid nokujupid, neerupuudulikkus, südame väärareng jne jne. Suri 7 aastaselt. Põhjuseks oli see, et ema üritas sukavardaga aborti teha. Ju ta seal lootes miskit segi keeras.
Teiseks: "Kui laps oleks hansapäevade ajal sündinud" Ma loodan, et see laps ei saanud ajukahjustust sellest pidevalt röökivast Tartu Sambast (võisin isegi saada) ja muust mürglist. Rahvamürglis võis keegi kogemata naisele kõhtu lüüa, tekitades sisemise verejooksu nii naisel kui lapsel. Kui ühendus platsentaga katkeb, sureb laps mõne minuti jooksul :(
Kolmandaks: stress võib põhjustada enneaegset sünnitust, mis võib omakorda tuua kaasa komplikatsioonie - keiserlõige, lapse alakaal jne.


Muidugi pole rasedus puue, kuid natuke ettevatlikum peaks küll olema. Kas vanasõna tead:
Tsiteerin::
Parem karta kui kahetseda.


Ja kui tahad vastu vaileda, tee palun uus teema, aitab offtopicust tänaseks :P
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Yokai



Liitunud: 30 Aug 2006
Postitusi: 71
Asukoht: nnillaT

PostitusPostitatud: Nelj Okt 12, 2006 17:33    Teema: Vasta viitega

see ei lähe teemasse aga võiksite vaadata:http://www.youtube.com/watch?v=wD_wEycVQJE
_________________

変態
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Okt 12, 2006 20:57    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
see ei lähe teemasse aga võiksite vaadata:http://www.youtube.com/watch?v=wD_wEycVQJE


haha LaLaLaa ma vist armastan sind, yokai. bang bang im dead - what an elephant.

edit::

Tsiteerin::
SA EI HAKKA SIIN RASEDUSE KOHA PEALT TARGUTAMA!!!


LaLaLaa enamasti selliste hetkede nimel ma seda foorumit üldse lappangi ! pane sama hästi edasi random blabla !
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Okt 13, 2006 01:55    Teema: Vasta viitega

Random Hero kirjutas:
SA EI HAKKA SIIN RASEDUSE KOHA PEALT TARGUTAMA!!! Ma ei mõtle seda paha pärast, asi on selles, et bioloogia on mul alati 5 olnud, inimese areng on nii selge, et loe või une pealt ette.

Mul tekib tahtmine sind millegagi visata. Mitte kõva asjaga, aga millegagi küll. Minul kui naissoost isikul, kes soovib kunagi last saada ja on seetõttu asja uurinud, on täielik õigus antud juhul sõna võtta. Siinkohal tahaks tuua näiteks kaks tuttavat, kes peale ühe lapse saamist said veel teise. Raseduse ajal 1.-2. aastase pätaka eest hoolitsemine on sama koormav kui töötamine. Ometigi on mõlemal inimesel ka teised lapsed täiesti terved.

Random Hero kirjutas:
Esiteks: kõige haavatavam on loode esimestel nädalatel, siis kui ta koosneb ainult vähestest rakkudest. Need rakud on jagunenud 3 kihti, kui miski need kihid sassi ajab, siis on lood väga kurvad. Õpetaja rääkis Antsust, keda ta oli kunagi ammu lasteaias näinud - vaesel poisil oli üle terve alakeha miskid nokujupid, neerupuudulikkus, südame väärareng jne jne. Suri 7 aastaselt. Põhjuseks oli see, et ema üritas sukavardaga aborti teha. Ju ta seal lootes miskit segi keeras.

Ja kui sa nii hästi bioloogiat tead, siis peaksid ka teadma, et viimase raseduskuu (9.-10. kuu) ajaks on loote elundid võimeliselt iseseisvalt tegutsema. Lisaks ka seda, et esimestel nädalaltel ei pruugi last ootav naine olla üldse teadlik oma rasedusest (söögiisu on tavaline, ei oksendata jne) ja teha täiel määral sporti või töötada...ometigi sünnib terve laps. See, et keegi oma rasedust sukavardaga katkestada üritas on hoopis teine teema.

Random Hero kirjutas:
Teiseks: "Kui laps oleks hansapäevade ajal sündinud" Ma loodan, et see laps ei saanud ajukahjustust sellest pidevalt röökivast Tartu Sambast (võisin isegi saada) ja muust mürglist. Rahvamürglis võis keegi kogemata naisele kõhtu lüüa, tekitades sisemise verejooksu nii naisel kui lapsel. Kui ühendus platsentaga katkeb, sureb laps mõne minuti jooksul :(

See, kas inimene külastab Hansapäevi tavainimesena rasedana või koos oma mehega tegutseb seal korraldajana, pole suurt vahet. Kõhtu võidakse sind virutada kus iganes. Paides peksid mõni aasta tagasi joodikud rüseluse käigus kõrvalolijast raseda naise läbi, niiet võta näpust, kuna keegi rasedat naist võib lüüa/müksata. Pealegi tegi antud naise mees palju tööd tema eest ära ja kui sa tähele panid, siis mees tegutses alati rohkem kui naine. Naine hoidis asjade üldisel käigul silma peal...kiiremad ja raskemad tööd tegi mees. Sinu jutt tekitab mulje, et rase naine peaks istuma kodus ja ei tohiks teha seda, mis talle meeldib (ja mis teda ei kahjusta). Jah... naine peab olema ettevaatlik, et mida ta teeb, aga elu ei jää sellepärast seisma. Mu endine töökaaslane töötas ka raseduse ajal, kuigi osalise koormusega ning sündis terve laps. Olgu öeldud, et tööks oli hotelli administraator ja see pole kerge töö. See, et sina said Tartu Sambast ajukahjustuse on sinu probleem.

Random Hero kirjutas:
Kolmandaks: stress võib põhjustada enneaegset sünnitust, mis võib omakorda tuua kaasa komplikatsioonie - keiserlõige, lapse alakaal jne.

Komplikatsioonid võivad väga vabalt tekkida ka täiesti normaalselt ja täiesti ettevaatlikult kestnud raseduse järel. Näiteks kui laps ei keera ennast pea alaspidi või nabanöör keerdub ümber kaela. Garantiid ei ole kunagi! Elu ja sellega kaasas käivaid asju ei saa raseduse ajal lihtsalt kinni keerata. Rasedad naised on ikka stressis, rõõmsad, teevad sporti, töötavad või õpivad. Ja paljudel naistel põhjustavad stressi pigem rasedusega seotud asjaolud: töökohast loobumine, eesolev suur vastutuskoorem, pingelised suhted elukaaslase/perega, kehalised muutused jne. Kui naine tunneb, et ta suudab teha midagi ilma ennast ja last koormamata, siis tehku.

Random Hero kirjutas:
Muidugi pole rasedus puue, kuid natuke ettevatlikum peaks küll olema. Kas vanasõna tead:
Tsiteerin::
Parem karta kui kahetseda.

Ettevaatlikusel ja elu mitteelamisel on vahe sees. See, et sa muret tunned rasedate pärast on muidugi kena ja tore, aga ära nüüd üle ka pinguta.

Random Hero kirjutas:
Ja kui tahad vastu vaileda, tee palun uus teema, aitab offtopicust tänaseks :P

Vot ei tee. Las nimetavad moded teema ümber animefest ja rasedus. Saabki jälle mingil teemal vestelda.

--

Ma ei ole feminist, aga selline suhtumine ajab küll närvi.
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Reede Okt 13, 2006 08:37    Teema: Vasta viitega

okai Genky *põikab Gneky visatud objektist kõrvale*

Teeme nii, et kui sina rasedaks jääd, siis joo-suitseta-pidutse ja tee kõike mis hing ihaldab, rasedus pole ju puue.

Igatahes on minu õpetaja öelnud valemi, kuidas terveid lapsi saada: Enne eostamist pane mees 2 kuuks kappi kinni, sest selle ajaga tekivad mehel uued ja terved spermatosoidid mis pole kahjustunud suitsetamisest ja alkoholist. Seejärel võtku naine 9 kuud natuke rahulikumalt ja tehku mees mõlema töö. Väga tore oleks see, kui keegi leiutaks kunstemaka - paned loote sinna sisse ja kapi peale kasvama, ise võid pidutsema minna.

Võib-olla oleme natuke teineteisest mööda rääkinud. Ma pole kunagi mõelnud, et naine peaks need 9 kuud liikumatult kodus istuma, kuid sellised suured kära- ja rahvarikkad üritused nagu hansapäevad on küll päris suure ohu allikaks.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Okt 13, 2006 10:25    Teema: Vasta viitega

Random Hero kirjutas:
Teeme nii, et kui sina rasedaks jääd, siis joo-suitseta-pidutse ja tee kõike mis hing ihaldab, rasedus pole ju puue.

Ma ei joo, ei suitseta ja mulle ei meeldi ka pidutseda, et see selge oleks. Pealegi ei teeks ma seda eluilmaski, sest need on rasedusele ohtlikud. Pealegi ei salli ma kõva muusikat, niiet vabaõhuüritustel ja siseüritustel hoian kaugemale :)

Random Hero kirjutas:
Igatahes on minu õpetaja öelnud valemi, kuidas terveid lapsi saada: Enne eostamist pane mees 2 kuuks kappi kinni, sest selle ajaga tekivad mehel uued ja terved spermatosoidid mis pole kahjustunud suitsetamisest ja alkoholist. Seejärel võtku naine 9 kuud natuke rahulikumalt ja tehku mees mõlema töö. Väga tore oleks see, kui keegi leiutaks kunstemaka - paned loote sinna sisse ja kapi peale kasvama, ise võid pidutsema minna.

See on valem, aga mitte nii, kuidas asjad tegelikult käivad. Ja kunstemakas ei oleks tore leiutis.

Random Hero kirjutas:
Võib-olla oleme natuke teineteisest mööda rääkinud. Ma pole kunagi mõelnud, et naine peaks need 9 kuud liikumatult kodus istuma, kuid sellised suured kära- ja rahvarikkad üritused nagu hansapäevad on küll päris suure ohu allikaks.

Võibolla rääkisime, aga minu jaoks on ikkagi absurdne väide, et Hansapäevad võivad kuidagi last ohustada. Jah, kui sa istud kohe kõlarite kõrval või tungid rahvamassi sisse. Täiesti tavaliseks nautimiseks nad seda kohe kindlalt pole. Selle ja eelmise aasta Rabarockil sündisid näiteks lapsed ja nemad on täiesti terved ja lisaks on neil eluaegne vabapääse antud üritusele : ) Rase, kes ronib kõlarite juurde või tormab paksu rahvamassi on loll, aga enamus on siiski mõistlikud ja teavad oma piire.
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ittekimasu



Liitunud: 23 Aug 2006
Postitusi: 108
Asukoht: Unenägude maailma WC...?

PostitusPostitatud: Reede Okt 13, 2006 10:54    Teema: Vasta viitega

loodan, et isa saab ka tulla.:)
Hoidke pöialt! :P
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
ittekimasu



Liitunud: 23 Aug 2006
Postitusi: 108
Asukoht: Unenägude maailma WC...?

PostitusPostitatud: Reede Okt 13, 2006 12:55    Teema: Vasta viitega

Yokai kirjutas:
see ei lähe teemasse aga võiksite vaadata:http://www.youtube.com/watch?v=wD_wEycVQJE


help! kuidas saab niiiiii palju püsse püksidesse mahtuda? arhhh.....!
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
gozaimashita



Liitunud: 22 Okt 2006
Postitusi: 29

PostitusPostitatud: Teis Okt 24, 2006 15:11    Teema: Vasta viitega

ma tulen nagu 100% kindlalt:)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
BukonoNugashi



Liitunud: 14 Veeb 2004
Postitusi: 581
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Okt 27, 2006 09:20    Teema: Vasta viitega

Kui ei saa (või ei tohi) pidutseda ja "lakkuda" siis on inimene puudega?!
Mul on siis ka puue või olen äkki rase?! Mida mu naine küll ütleks .D

Aga ma tulen ka, kuhuiganes, kui vaba aeg juhtub olema siis ,)

"laavändäpiiss"
_________________
Mu iseloom on isemoodi loom, mis ise ennast üles poob...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Dets 12, 2006 08:50    Teema: Vasta viitega

Nii. Mul oleks nüüd üks küsimus.

Kuna märtsis toimub I Jaapani Animatsiooni Festival, siis kas inimestel on soovi veel AniMatsuri järele?

Mina isiklikult hea meelega korraldaksin, sest näiteks Tartu linnalt on juba raha taotletud ja Ateena kino juhiga on ka räägitud. Meie kava ei kontsentreeru ainult anime näitamisele, vaid on ka rahvategevused: cosplay, joonistusvõistlused, loengud, nuudlisöömise võistlused, kirbuturg jt. Nagu ma nende üritusest aru saan, siis nemad ainult näitavad animet. Võibolla Narvas animeklubi TenRyuu korraldab midagi muud ka kõrval, aga ei tea täpselt.

Ma nüüd ise üritan selle nädala jooksul PÖFFi tegelastega kohtuda ja rääkida, ning ka selle Jaapani Animatsiooni Festivali korraldajaga ka, et rääkida tuleviku võimalikust koostööst. Et nemad muretseksid anime, meie ülejäänud tegevuse. Iseasi on muidugi see, kus kohas korraldada, sest meie fest toimuks igaljuhul Tartus. Nemad ilmselt eelistavad Tallinnat. Eks näis.

Mis teie arvate?
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
erick
küps PSP-d plõgistav noormees


Liitunud: 29 Märts 2004
Postitusi: 934
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Dets 12, 2006 11:09    Teema: Vasta viitega

Kui nad saavad asja korraldatud ka Narvas ja (wtf?!) Rakveres, siis miks mitte Tartus?

Kindlasti tasuks neile survet avaldada, et ka Tartusse midagi tuleks, eriti kui koht on juba olemas põhimõtteliselt?
_________________
--taevas linna kohal oli läbikõrvetatud vooluringi värvi--
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Teis Dets 12, 2006 14:44    Teema: Vasta viitega

üks või kaks animeüritust Tartus? minu poolest võiks kasvõi kümme olla, niikaua kuni piletiraha jõuan väia käia, vean oma kondid kohale.

Ja korraldajatele: Tallinn, Rakvere ja Narva? Miks mitte Talsingi, Kapa-Kohila ja Pihkva?
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Dets 12, 2006 14:48    Teema: Vasta viitega

erick kirjutas:
Kui nad saavad asja korraldatud ka Narvas ja (wtf?!) Rakveres, siis miks mitte Tartus?

Kindlasti tasuks neile survet avaldada, et ka Tartusse midagi tuleks, eriti kui koht on juba olemas põhimõtteliselt?

Vot seda ma ei tea, miks nad Tartus ei korralda.

Küll aga on nii, et ma pole võimeline juba märtsiks korraldama mingit animefesti. Puhtalt seepärast, et me ei saaks raha ega midagi kokku ja ma ei jaksa nii kiiresti nin ülikoolis läheb raskeks (teisipäeviti: eesti, kreeka, heebrea ja jaapani keel ning pmst sama ka neljapäviti).

Ma arvan, et neil on juba vastavate kinodega nagu räägitud ja asjad kõik korras. Ja kui nad juba asja väljareklaaminud on, siis vaevalt on nad hakkavad sügisesse lükkama või toimumiskohta vahetama.

Mind pigem huvitab see, kas inimesed oleksid nõud tuleval aastal kaks korda animefestil käima ja selle jaoks raha kulutama. See kaks korda iseenesest annaks hea ülevaate, mida inimesed ürituselt ootavad ja kui palju üldse asjast huvitujaid on. Aga kui kaks korda on liiga palju, siis ei ole mõtet, sest Lätis kaks korda aastas ei tahtnud välja tulla.
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Dejiko-nyo!
紅魔館


Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 378
Asukoht: Gensokyo

PostitusPostitatud: Teis Dets 12, 2006 14:52    Teema: Vasta viitega

Random Hero kirjutas:
Ja korraldajatele: Tallinn, Rakvere ja Narva? Miks mitte Talsingi, Kapa-Kohila ja Pihkva?


No Tallinnast saan veel aru, aga asi tundub kuidagi väga sinna Põhja-Eesti poole koondunud olevat, mis ei ole kuigi loogiline mu meelest. Peaks nagu natukene hajutatumalt olema.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Dets 12, 2006 15:00    Teema: Vasta viitega

On ikka soovi (mul). Sinna I Jaapani Animatsiooni Festivalile ma muidugi lähen, kui saan.
Animatsurile tahan aga veel enam. See tõotab kuidagi rohkem ja veel parem - see on Tartus. Loodan.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SSJ_Silver
ei piinle enam


Liitunud: 7 Dets 2006
Postitusi: 1013
Asukoht: Tallinn/San Diego

PostitusPostitatud: Teis Dets 12, 2006 16:16    Teema: Vasta viitega

Ma arvan, et üks võiks olla, aga kui üks siis Tallinnale, Narvale, Rakverele Tartu lisada. Nagu ma näen on Tartus palju animefänne LaLaLaa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Karst
blabla -chan


Liitunud: 3 Veeb 2007
Postitusi: 442
Asukoht: Ajuotsimisreisi laeva pardal.

PostitusPostitatud: Esm Veeb 12, 2007 12:38    Teema: Vasta viitega

Mina olen t2iesti, mega selle poolt. Aga miks just Tartus? See v6iks Tallinnas olla! Aga igastahes. Mina tulen kindlalt kohale ja ma suren 2ra, kui see 2ra j22takse.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üritused Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Järgmine
Lehekülg 5, lehekülgi kokku 7

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: