OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

halvim anime..
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
-hectic-



Liitunud: 5 Jan 2007
Postitusi: 378

PostitusPostitatud: Laup Veeb 03, 2007 23:25    Teema: Vasta viitega

Nojaa halvim, las ma mõtlen nüüd - ei tea nagu eriti neid, sest olen alati vaadanud häid.. aga siiski arvan et YGO ja need ülejäänud sama joonistus stiili animed, nagu lihtsalt ebareaalsed "kirvenäod" ette joonistatud XD :P
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Takama



Liitunud: 11 Dets 2005
Postitusi: 47
Asukoht: Dream World

PostitusPostitatud: Reede Veeb 09, 2007 20:52    Teema: Vasta viitega

Kõik mängijad kes yugiohd mängivad on idioodid ma tahan näha kui sa sellega midagi teenid ja minu teada pidi sul REMI mapp olema elu hinnaline ,järelikult oled sa ikka tuhandeid kroone pannud sellele mõtetusele magama!väga mõtetuks on asi kujunenud!Ygo loojad trükivad järjest uusi ja paremaid kaarte ning te Baka d ostate!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Jikidhah



Liitunud: 23 Nov 2006
Postitusi: 120

PostitusPostitatud: Reede Veeb 09, 2007 22:50    Teema: Vasta viitega

Mahou Sensei Negima - lühidalt öeldes .... õudne. Love Hinat ei viitsinud küll sellest eriti kauem vaadata, kuid siiski tundus huvitavam. Liiga halvas-mõttes roosa mu maitsele.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
R.E.M.I.



Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 399
Asukoht: Saksamaa, Berliin/Eesti, Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Veeb 09, 2007 23:12    Teema: Vasta viitega

Takama kirjutas:
Kõik mängijad kes yugiohd mängivad on idioodid ma tahan näha kui sa sellega midagi teenid ja minu teada pidi sul REMI mapp olema elu hinnaline ,järelikult oled sa ikka tuhandeid kroone pannud sellele mõtetusele magama!väga mõtetuks on asi kujunenud!Ygo loojad trükivad järjest uusi ja paremaid kaarte ning te Baka d ostate!


Ainuke enda raha mis selle peale panin oli paari starteri ja muu kaardi ostmine 3 aastat tagasi, peale seda on kõik põhimõteliselt kokku vahetatud ja kuna alati saan hea hinnaga müüdud, siis olen ikka tuhandeid kroone saanud + lisaks need kaardid mis mul hetkel olemas. Peaks veel mainima, et see pole just tihti kui ostan ja isegi kui see juhtub, siis ainult raha eest, mis olen saanud kaarte müües :)

Nii et olen YGO! Baka, no hakka nutma :P
_________________
Animeklubi Miyako
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Reede Veeb 09, 2007 23:55    Teema: Vasta viitega

Jikidhah kirjutas:
Mahou Sensei Negima - lühidalt öeldes .... õudne. Love Hinat ei viitsinud küll sellest eriti kauem vaadata, kuid siiski tundus huvitavam. Liiga halvas-mõttes roosa mu maitsele.


LH pole niivõrd roosa haaremivärk, palju on komöödiat.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Jikidhah



Liitunud: 23 Nov 2006
Postitusi: 120

PostitusPostitatud: Laup Veeb 10, 2007 00:09    Teema: Vasta viitega

Random Hero kirjutas:
LH pole niivõrd roosa haaremivärk, palju on komöödiat.

See roosa kommentaar oli mõeldud Negimale. LH on jah miskit erinevat. Võrdlesin neid üldse, kuna ju samalt tegijalt pärinevad.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SSJ_Silver
ei piinle enam


Liitunud: 7 Dets 2006
Postitusi: 1013
Asukoht: Tallinn/San Diego

PostitusPostitatud: Laup Veeb 10, 2007 11:12    Teema: Vasta viitega

Takama kirjutas:
Kõik mängijad kes yugiohd mängivad on idioodid ma tahan näha kui sa sellega midagi teenid ja minu teada pidi sul REMI mapp olema elu hinnaline ,järelikult oled sa ikka tuhandeid kroone pannud sellele mõtetusele magama!väga mõtetuks on asi kujunenud!Ygo loojad trükivad järjest uusi ja paremaid kaarte ning te Baka d ostate!
Enamus profid kes YGO mängivad saavad lõpuks ikka kasumit kõvasti. Näit. REMI on noobidelt väga palju häid kaarte saanud ja sa räägid, et ta palju raha kulutanud...tglt vb aint mingi 1000-2000 ja praegu on kaartide hind väga suur. AA ja vanad kaardid maksavad veel rohkem, kui uued. Eriti kui 1th edition.
_________________

"White clouds rush under us, cold winds brush against our cheeks, together up here in these blue skies we can fly as high, and as far as our hearts will take us."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Takama



Liitunud: 11 Dets 2005
Postitusi: 47
Asukoht: Dream World

PostitusPostitatud: Laup Veeb 10, 2007 17:54    Teema: Vasta viitega

R.E.M.I. kirjutas:
Takama kirjutas:
Kõik mängijad kes yugiohd mängivad on idioodid ma tahan näha kui sa sellega midagi teenid ja minu teada pidi sul REMI mapp olema elu hinnaline ,järelikult oled sa ikka tuhandeid kroone pannud sellele mõtetusele magama!väga mõtetuks on asi kujunenud!Ygo loojad trükivad järjest uusi ja paremaid kaarte ning te Baka d ostate!


Ainuke enda raha mis selle peale panin oli paari starteri ja muu kaardi ostmine 3 aastat tagasi, peale seda on kõik põhimõteliselt kokku vahetatud ja kuna alati saan hea hinnaga müüdud, siis olen ikka tuhandeid kroone saanud + lisaks need kaardid mis mul hetkel olemas. Peaks veel mainima, et see pole just tihti kui ostan ja isegi kui see juhtub, siis ainult raha eest, mis olen saanud kaarte müües :)

Nii et olen YGO! Baka, no hakka nutma :P

Ei ega ma olin ka tglt YGO s idioot et algul aint ostsin kaarte arvasin et saan õnnega häid nüüd viimati hakkasin vahetama ise olen mingi 3 starterit ostnud ja hunniku boostreid! nii et olen 1790kr magama pannud,kui sain teada et tulevad jälle uued starterid ja tugevamad kaardid viskas mul see mäng ausald öeldes koppa ette!
Oot aga palju sa ise raha oled kulutanud ja saanud ma ise ostsin ka mingi 3starterit ja huniku boostreid?Mulle on räägitud et sul pidi Eesti hinnaliseim mapp olema?Kuskil YGO foorumis su mappi ka saaks näha w?
_________________
When I shall not Become a God I shall become a Devil
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Takama



Liitunud: 11 Dets 2005
Postitusi: 47
Asukoht: Dream World

PostitusPostitatud: Laup Veeb 10, 2007 17:56    Teema: Vasta viitega

SSJ_Silver kirjutas:
Takama kirjutas:
Kõik mängijad kes yugiohd mängivad on idioodid ma tahan näha kui sa sellega midagi teenid ja minu teada pidi sul REMI mapp olema elu hinnaline ,järelikult oled sa ikka tuhandeid kroone pannud sellele mõtetusele magama!väga mõtetuks on asi kujunenud!Ygo loojad trükivad järjest uusi ja paremaid kaarte ning te Baka d ostate!
Enamus profid kes YGO mängivad saavad lõpuks ikka kasumit kõvasti. Näit. REMI on noobidelt väga palju häid kaarte saanud ja sa räägid, et ta palju raha kulutanud...tglt vb aint mingi 1000-2000 ja praegu on kaartide hind väga suur. AA ja vanad kaardid maksavad veel rohkem, kui uued. Eriti kui 1th edition.



kuidas sa saad kasumit common kaartidest noid ei osta sul ju keegi?
_________________
When I shall not Become a God I shall become a Devil
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
R.E.M.I.



Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 399
Asukoht: Saksamaa, Berliin/Eesti, Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Veeb 10, 2007 18:21    Teema: Vasta viitega

Polegi nii palju, alguses oli vist 2 starterit ja mingi commonite hunnik üheskoos. Ülejäänud juba nagu kokku põhimõteliselt vahetatud :)

See ei ole ainult üks mapp aga igatahes ei, mul listi pole kuskil üleval. Ütleme nii, et mul pole lihtsalt aega kõiki neid üles kirjutada Armas kuri

Ikka ostetakse ja commoneid saab ilusti rareide vastu vahetada + kõik need turnade võidud, no järelda ise wink
_________________
Animeklubi Miyako
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Takama



Liitunud: 11 Dets 2005
Postitusi: 47
Asukoht: Dream World

PostitusPostitatud: Laup Veeb 10, 2007 19:00    Teema: Vasta viitega

Siis neid newby isi ikka jätkub Damn peaks ka siis hakkama neid kannist tõmbama äkki saaks tõesti commonitest lahti wink
_________________
When I shall not Become a God I shall become a Devil
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
R.E.M.I.



Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 399
Asukoht: Saksamaa, Berliin/Eesti, Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Veeb 10, 2007 19:59    Teema: Vasta viitega

Ei noh nii ma seda ka ei mõelnud :/ Ega ma mingi eriline newbide-noobide-ripper pole ??? Asi lihtsalt selles, et kui inimesel on mingit kaarti vaja siis ta pakub selle eest rohkem, eriti kui kellelgi teisel seda pole ja siis kui ygo alles tuli oli selles asi, et suurem osa ei osanud täpselt kaartide väärtusi ja kasulikust hinnata, nii et sai väga tihti võimalust kasutada :)
_________________
Animeklubi Miyako
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Takama



Liitunud: 11 Dets 2005
Postitusi: 47
Asukoht: Dream World

PostitusPostitatud: Laup Veeb 10, 2007 20:49    Teema: Vasta viitega

Uranus kirjutas:
Kõige hullem on Duel Masters... ajab lausa südame pahaks URRRRRR . Pokemoni, digimoni etc. kohta niipalju, et nad on lihtsalt niivõrd ära leierdatud, et seepärast keegi neid enam näha ei taha. Yu-gi-oh on oma joonistusstiili poolest väga pealiskaudne ning sisu on tihti üledramatiseeritud (tehakse sääsest elevant). Sattusin just viimati ühe rtl2 pealt jooksva osa peale, kus üks paha tegelane (nime ärge küsige) sattus üksikule saarele ja hakkas seal oma yugiohi kaarte jumaldama, tehes neile altari või midagi sellelaadset. Tahan öelda, et ükski inimene ei hakka üksikule saarele sattudes yugiohi kaarte(või ükskõik mis mänguasju) jumalateks pidama. Sellises olukorras, mõeldakse esmalt ellujäämisvõimaluste peale. Lühidalt: Yugioh on täielik ajuvabadus emm , ainuke asi, mis selle juures positiivne on - see on kaardimäng.



Jah ka mina arvan et see Duel Masters on CRAP.Sammuti on pokemon mõttetu!Yugiohl oli esimene hooaeg hästi joonistatud aga sisu oli suht ajuvaba,kuidas Yugi mingi Kuu Marko Tsunamile peale lasi,ning ka selle lossi Panicule.Battle city hooajad olid parimad seal oli ikka paar osa liialt hästi joonistatud.Aga vaadata nüüd Yugiohd on lihtsald mõttetu,joonistamis stiil on nii kuubiline ja story on lahja.Nüüd tulid veel mingid Duel Capsule monsters,ma oskasin ainuld öelda wtf is this shit?Ma praegu vaataks seda yugioh abridged series youtubest saab vähemald naerdagi.
_________________
When I shall not Become a God I shall become a Devil
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Laup Veeb 10, 2007 22:10    Teema: Vasta viitega

*herz der karten, führe meine hand...*

Sa võid ju seitse imet ära teha, kuid kaartide järjekord on mängu algusest saati paigas.

Teine asi YGO's on need supervõimsad plahvatused, mis järgnevad sellele, kui arvuti poolt tehtud valguskujutis pooleks lõigatakse. Arvuti taga shooterite mängimine on vist YGO's võimatu, kogu aeg tekiks mingi maagiline tõmbetuul...

Ja see kullakamakas Yugi kaelas peaks kaaluma ropult palju.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Püh Veeb 11, 2007 15:06    Teema: Vasta viitega

YGO joonistusstiil pole eriti hull, näiteks mind häiris tõsiselt Vision of Escaflowne'i oma... nagu Buratinot vaataks. Muidu oli see anime suurepärane ja vabandan, et seda nime siin teemas mainisin.
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Monkey D. Ruffy
Hoirassaa, ja pudel rummi!


Liitunud: 29 Nov 2004
Postitusi: 441
Asukoht: Oma laeval, seilamas seitsmel maailmamerel.

PostitusPostitatud: Püh Veeb 11, 2007 16:29    Teema: Vasta viitega

Yu-Gi-Oh joonistusstiil polnud tõesti eriti hull. Ainult Yugi nägi veider välja, teised tegelased olid enam-vähem normaalsed.
_________________

Never give up your dreams.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kambino



Liitunud: 19 Nov 2007
Postitusi: 48
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Veeb 16, 2008 00:36    Teema: Vasta viitega

Ütleks, et Moegaku*5 on minu arust tõesti 1 mõtetumatest animeedest ültse ei te kes seda ültse edasi vaadata thakskui esimest osa lõpuni vaatab.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Dejiko-nyo!
紅魔館


Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 378
Asukoht: Gensokyo

PostitusPostitatud: Laup Veeb 16, 2008 01:05    Teema: Vasta viitega

kambino kirjutas:
Ütleks, et Moegaku*5 on minu arust tõesti 1 mõtetumatest animeedest ültse ei te kes seda ültse edasi vaadata thakskui esimest osa lõpuni vaatab.

Moegaku*5 on lihtsalt selline kräpp, et ma vaatan seda kohe suure huviga edasi. Teises osas peaks vist korea keele tund olema.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Laup Veeb 16, 2008 02:29    Teema: Vasta viitega

Ma olen vaadanud Onmyo Daisenkit, ja see oli t6siselt sitt, nii sitt, et see oli kuidagi huvitav aga see ei muuda seda, et see oli sitt....
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Laup Veeb 16, 2008 10:29    Teema: Vasta viitega

Ise ütlen Yugioh kohta seda, et dub rikkus kõik ära..
Vaadake youtubes videoid mis nad dubis ära vahetasid. (Seal on mingi 10 minutilised videod hooaja kohta, aga nad isegi ütlevad, et neid vahesi dubil ja oringinalil on rohkem kui kõikides videotes kokku)

Näiteks Battle Citys ei tahtnud Marik maailma vallutada, ta tahtis Yugit tappa kuna ta arvas, et tema tappis ta isa + Tegelaste iseloom on täiesti muudetud ja paljud muud. (+ Oringinaali harpie ladied riietusid "natuke" napimalt kui dubi omad)


Ma ei tea miks ma selle posti kirjutasin aga jahh..
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Järgmine
Lehekülg 10, lehekülgi kokku 14

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: