OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Millal on Viva's anime'd?

 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Antonius



Liitunud: 23 Märts 2004
Postitusi: 31

PostitusPostitatud: Nelj Aug 26, 2004 00:33    Teema: Millal on Viva's anime'd? Vasta viitega

Mõtlesin see panna "Kust saada anime'd" lõppu või midagi, aga seal oli teemaks pigem kojusaamine, mitte selle nägemine telekast.

Mis aegadel on Viva pealt anime?
Lugu selline, et sain nüüd hiljuti Viva ja äkki oli sealt anime'd näha. Enam pole näinud, kui ühel korral, siis ei taibanud ka kella vaadata (midagi väga erilist ei paistnud olevat, aga midagi ikka - arendab keelt LaLaLaa).

Lihtsast lausest: "õhtuti vahetevahel on," nagu vennas ütleb, ei piisa minu jaoks - ma tahaks täpsemalt teada. Kellaaegasid ja nii.

Koju tulev kava ei öelnud midagi Viva kohta, netist otsides kah ei leidnud, võib-olla on see kõik vaid minu saamatus, aga siia abi otsima tulingi sellepärast, et ma olen kerge loovutaja LaLaLaa.

Kui tegijamatel tahtmist, võib selle kirja hoopis "Kust saada anime'd" alla panna, kuna teema läheb suhteliselt kokku.

Igasugune abi on teretulnud.
_________________
Inimesi saab ligikaudu kaheks jagada - kiiremad, kes sageli teevad enne mõtlemist, ja aeglasemad, kes mõtlevad iga oma teo läbi.
Samas, kõik teevad vigu.
Ainult teisena mainitud inimtüüp teeb neid aeglasemini.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
yamyy



Liitunud: 19 Nov 2003
Postitusi: 108
Asukoht: Planeto Eartho

PostitusPostitatud: Nelj Aug 26, 2004 05:16    Teema: Vasta viitega

viimati kui piilusin siin kuskil kolme kuni viie vahel LaLaLaa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Aug 26, 2004 06:22    Teema: Re: Millal on Viva's anime'd? Vasta viitega

Antonius kirjutas:
Koju tulev kava ei öelnud midagi Viva kohta, netist otsides kah ei leidnud, võib-olla on see kõik vaid minu saamatus, aga siia abi otsima tulingi sellepärast, et ma olen kerge loovutaja LaLaLaa.

Jah, see kõik on sinu saamatus. <toriseb> Ehkki peab ikka päris tugevalt saamatu olema, kui nt Google'isse sõnade "viva" ja "anime" toksimine ning siis esimesele tulemusele klõpsamine üle jõu käib... </toriseb>

Teema "Kust ja kuidas saada animet" alla ma seda ja toda siiski toppima ei hakka. Otsingumootorite kasutamine ei ole ju nii raske kunst, et selle kohta siin eraldi õpetussõnu jagama peaks.
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Antonius



Liitunud: 23 Märts 2004
Postitusi: 31

PostitusPostitatud: Reede Aug 27, 2004 06:05    Teema: Vasta viitega

ok, aitüma.
vaatasin valede võtmesõnade alt - panin alguses viva, siis vivanime (reklaamide vahel oli umbes nii kirjas), siis otsustasin telekava uurima hakata (see tähendab, võtmesõna "telekava" alt).
_________________
Inimesi saab ligikaudu kaheks jagada - kiiremad, kes sageli teevad enne mõtlemist, ja aeglasemad, kes mõtlevad iga oma teo läbi.
Samas, kõik teevad vigu.
Ainult teisena mainitud inimtüüp teeb neid aeglasemini.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: