OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Uus Otaku siinpool!

 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Ren Kagome



Liitunud: 27 Jan 2016
Postitusi: 2
Asukoht: Minu tuba

PostitusPostitatud: Kolm Jan 27, 2016 22:03    Teema: Uus Otaku siinpool! Vasta viitega

Konbanwa my dear Otakus! teate, olen juba väsinud Fb-s filipiino anime fännidega rääkimast ning mõtlesin ,et vaataks kas minu oma kodumaal ka minusuguseid on ning paistab, et mu otsimine tasus end ära! ma usun, et leidsin koha, kuhu kuulun. :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail AIM Aadress Yahoo Messenger MSN Messenger
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Kolm Jan 27, 2016 23:25    Teema: Vasta viitega

Sa leidsid kõrbe.
Sinu valikud on :
1. Bookmarkid selle lehekülje, vaatad siia iga 7 päeva tagant. Võibolla leiad mõne huvitava teema.
2. Lahkud sellelt leheküljelt ja lased oma mälu sellest kustutada. Midagi tähtsat pole kaotatud (Ei vastuta mälukustutamise tagajärgedest.).
3. Oled pettunud.

Suurt aktiivsust siin pole. Foorumi hiilgeaeg sai mingi 5~ vms aastat tagasi läbi. Vahepeal käivad siin inimesed uurimas ja mingisugused üritused ka toimuvad. Aga suurt diskusiooni siin enam ei ole. :(
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
August



Liitunud: 13 Aug 2011
Postitusi: 113
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Jan 28, 2016 12:50    Teema: Vasta viitega

Suurt diskussiooni siin enam ei ole jah, aga kui sulle need FB filipiinod meeldisid, siis ehk sobib sulle ka eestlaste FB grupp "Fluffy Otakus".

Ise tahan pikemat juttu, mitte naljakaid pilte ja videosid, seega mulle FB ei sobinud. :/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Ren Kagome



Liitunud: 27 Jan 2016
Postitusi: 2
Asukoht: Minu tuba

PostitusPostitatud: Nelj Jan 28, 2016 22:09    Teema: Vasta viitega

Okee kui see koht tõesti nii tühi on siis paistab et ma eksisin vist.
August, ehk täpsustaksid millisest pikemast jutust sa huvitatud oled, I mean, mulle meeldib rääkida kellegagi kellel on samad huvid kui minul! LaLaLaa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail AIM Aadress Yahoo Messenger MSN Messenger
SSJ_Silver
ei piinle enam


Liitunud: 7 Dets 2006
Postitusi: 1013
Asukoht: Tallinn/San Diego

PostitusPostitatud: Nelj Jan 28, 2016 23:08    Teema: Vasta viitega

Ohoh! Fresh blood. Soovitan sul siiski siin ringi vaadata, kuna siin leidub teemasid väga paljudest huvitavadest animedest/mangadest.
_________________

"White clouds rush under us, cold winds brush against our cheeks, together up here in these blue skies we can fly as high, and as far as our hearts will take us."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Reede Jan 29, 2016 12:00    Teema: Vasta viitega

Kamoon, mis te hirmutate inimest.

Tere, Ren! Anime on tore. Tule ja räägi.
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: