OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Mahòka Kòkò no Rettòsei

 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
c0en
the MAN


Liitunud: 14 Apr 2004
Postitusi: 444
Asukoht: +35° 39' 37.47, +139° 43' 45.26

PostitusPostitatud: Kolm Sept 03, 2014 21:27    Teema: Mahòka Kòkò no Rettòsei Vasta viitega

Genres: action, comedy, magic, romance, science fiction

Osasid: 24

Yhe lausega võiks öelda et ainuke normaalne anime mida suvel tasuks vaadata (kuigi suvi vist on juba peaaegu läbi..).

Sisust siis niipalju et peategelane on kõikvõimas kaugele ettenägeva pilgu ning suure inteligentsiga noorsand.
Peategelasel loomulikult ka ei puudu õde kellel on tugev vanema venna kompleks.

Tegevus toimub koolis ning sellega seotud ümbrustes, kus peategelane korduvalt osast osasse tõestab oma ülekaalu ülejäänud inimonna ees (ja loomulikult viisil kus ta üritab varjata oma osakusi ja võimeid).

Mulle se anime meeldib kuna alati on teada kes võidab.

Ma võiks vaadata seda rahulikult teise hooaja ka veel (lootuses muidugi et nad seda siis tuksi ei keera nagu SAO II).




_________________
this knif drink a manners under a Creative Commons Attribution 2.5 License//CRBS needs you - if you're horny and gorgeous female


Viimati muutis seda c0en (Teis Sept 09, 2014 19:29). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Kolm Sept 03, 2014 22:36    Teema: Vasta viitega

Ennem selle anime välja tulekut lugesin LN-i seega olen veidi biased tolle vastu. Aga mulle põrmugi ei meeldi see anime. See järgib seda LN-i väga rohmakalt (Lisab palju mõttetut staffi, mis minu arust rikub kogu selle anime ära, lisab tegelastele mõttetuid omadusi rikkudes tegelikult huvitavamad tegelased ära ja palju muid patte, mida ma ei kannata.) ja veel lisaks on selle pacing täiesti aknast välja (Halb).
Ma vist kirjutasin kas kevadisse või suvisesse threadi, et ma kavatsesin seda vaadata ja ma olin lausa hyped.. So much for that I guess.

Näiteks lisaks paljudele uskumatult LN-i solvavate asjadega, nad muutsid tolle "ninja masteri" perverdiks, samas kui LN-is oli ta selline humoorikas vana, kes tundus küllaltki müstiline selles mõttes, et sa ei teadnud tegelikult kui ohtlik ta oli, samas kui igal pool oli tilgake siit ja sealt võimalik näha (Hiiglaslik information network ja special skillid mis võiks isega Tatsuyat segadusse ajada.). LN all day erry day for me.
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Minimui



Liitunud: 22 Aug 2014
Postitusi: 10
Asukoht: Eesti

PostitusPostitatud: Nelj Sept 04, 2014 15:38    Teema: Vasta viitega

Kuulsin kuskilt, et pidi huvitav olema, aga kas keegi oskaks soovitada, kust saaks selle anime episoode vaadata? Youtube'i neid pole pandud T_T
_________________
^-^
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
AndreS



Liitunud: 3 Märts 2007
Postitusi: 548

PostitusPostitatud: Nelj Sept 04, 2014 16:36    Teema: Vasta viitega

Minimui kirjutas:
Kuulsin kuskilt, et pidi huvitav olema, aga kas keegi oskaks soovitada, kust saaks selle anime episoode vaadata? Youtube'i neid pole pandud T_T


Animefreak.tv kui stream sobib.

Ise vaatasin minskit 3-4 osa ära. Väga veider aga sarjal on ka häid külgi.

See vend-õde intsest suhe on suht over the top ja ei meeldi mulle. Võitlused on aga päris lahedad. Visuaalselt ei ole ka väga viga.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: