OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

2014 suvel välja tulevad animed
Mine lehele 1, 2  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Shirotoki



Liitunud: 11 Veeb 2010
Postitusi: 333
Asukoht: Põltsamaa/Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Mai 30, 2014 12:43    Teema: 2014 suvel välja tulevad animed Vasta viitega

Rannahooaega just väljas näha ei ole, kuid loodetavasti on suviste animete ajaks ka ilmad tagasi suviselt soojad.

Siin on ülevaade suvehooajast:

http://static.neregate.com/2014/05/neregate.com-Summer-2014-Anime-Chart-v2.jpg

Suvehooja suurimas rahamagnetis ja megahitis pole kahtlustki. Fännimasside rõõmuks saab Sword Art Online teise hooaja ning kõigi eelduste kohaselt saab see ka aasta kõige vaadatumaks animeks (just nagu esimene hooaeg).
Kas Sword Art Online ka reaalselt hea anime on jääb jätkuvalt tuliseks vaidlusteemaks üle kogu interneti.

Võib-olla Sword Art Online suurim konkurent populaarsuse poolest saab olema uus Sailor Moon, mis võib nüüd isegi reaalselt välja tulla (seda on lubatud meile juba aastaid,) sest projekt tundub tõesti valmis olevat. Väidetavalt takistas siiani anime valmimist manga autor ise, kellega pidi olema väga raske koos töötada tema võimatu iseloomu tõttu. Paljud fännid saavad siit kindlasti tugeva nostalgia laksu, kuid üleüldiselt kaldun ma siiski arvama, et müüginumbritelt jääb ta SAO'le alla, sest vahepeal on uus põlvkond animefänne peale kasvanud.

Kõik naissoost animefännid saavad rõõmustada Kuroshitsuji uue hooaja üle. Praeguse info järgi jätkab uus hooaeg sealt kohast kust anime muutus non-canoniks ja läheb hoopis mööda mangat edasi, võttes kokku Noah's Ark Circus arci.
Klassikalised "Sebastian x Grell" ja "Sebastian x Ciel" toovad kindlasti palju fujoshide kiljeid ekraanide tagant.

Kindlasti väärib ära märkimist meie armastatud Jaapani versioon George R.R Martinist - Gen Urobuchi (või Butcher Gen) uus anime Aldnoah.Zero. Teosest ei ole hetkel midagi suurt teada peale selle, et tegu on sci-fi ja mecha ¾anri esindajaga ning hea õnne korral saab seal näha Urobuchile omaselt palju tegelaste julma surma ning angsti.
Ahjaa, muusika eest hoolitseb Kajiura Yuki ning Kalafina.

Animelegend Watanabe Shinichiro on samuti uue teosega taas lagedal, tehes seekord muusika osas koostööd kuulsa Yoko Kannoga animes Zankyou no Terror, mis paistab vähemat esmapilgul olevat müsteerium. Ma olen veidi skeptiline (kõhutunne?), kuid kindlasti tasub pilk peale heita.

Kyoto Animation on taaskord otsustanud keskenduda oma naisfännide huvidele ning suve ja rannahooajaga laotakse lagedale ka uus Free!, mis külvab KyoAni taaskord rahaga üle ning moe tegemine võib jätkuda.
Nautige kitsastes pükstes tuharaid ning hästi treenitud kõhulihaseid. Muide neil pole rinnanibusid mingil põhjusel.

Üleüldiselt ei vääri minu meelest otakutele mõeldud service animed mainimist, kuid seekord pean ma väikse erandi tegema. Puhtalt selle pärast, et tegu on millegi üüratult populaarsega. Mõned teist on kindlasti kuulnud megahitt mängust nimega Kantai Collection või KanColle. Põhimõttelisel järgib see nüüdseks populaarset antromorfset motiivi, kus tüdrukud saavad ennast relvadeks muuta. Antud juhul siis laevadeks. Eelmine aasta välja lastud mängul on nüüdseks Jaapanis üle 2 miljoni mängija, mis teeb silmad ette isegi paljudele suurematele ülemaailmsetele MMOdele (ja seda ainuüksi Jaapani sees).
Kokkuvõttes näitab see lihtsalt seda, kui populaarne on sõjatehnika ja armsate tüdrukute kombinatsioon jätkuvalt Jaapanis (ju siis on palju relvaotakusid) ning anime adaptsioon oli ainult aja küsimus.
Kas Kantai Collection suudab konkureerida SAO'ga vaatajate poolest? Täiesti võimalik.

Soovitan kindlasti "grimdark" fännidel vaadata ka hetkel mõnevõrra tundmatut uustulnukat Akame ga Kill. Tegu on eriti verise ja sadistliku over the top dark fantasy'ga, kus armu ei leia autor mitte kellelegi. Mis veel veidram, ta suudab sinna ka kuhugi moe ära toppida, luues eriti kummastava kontrasti. Ei soovita nõrganärvilistele (eeldusel, et animet ära ei tsenseerita.)
Natukene triviat: Ma olin kunagi üks esimesi inimesi kes hakkas seda mangat inglise keelde tõlkima. Pärast seda sai see manga ka üpris populaarseks ning on seda siiani.

Suveks lubatakse ka uut Monogatari hooaega (Hanamonogatari), kuid ma pole hetkel päris kindel kas me näeme seda, sest SHAFTil ja härra Shinbol on üpris kiire mitmete teiste projektidega ning seda on juba mitu korda edasi lükatud (nt Kizumonogatarit on juba mitu aastat edasi lükatud). Monogatarite kohta polegi midagi rohkem lisada, millest juba varem rääkinud poleks.
Te kas vihkate või armastate seda.


Tutvust tuleks teha ka animetega Tokyo ESP ja Tokyo Ghoul. Väga palju infot nende kohta esialgu pole, kuid mõlema mangad on väga populaarsed.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Reede Mai 30, 2014 12:55    Teema: Vasta viitega

Lähen juulis kaitseväkke ja hakkan seal Sailormooni vaatama allday erryday
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
VedelSaast



Liitunud: 7 Mai 2013
Postitusi: 17
Asukoht: Mustamägi

PostitusPostitatud: Reede Mai 30, 2014 13:57    Teema: Vasta viitega

Stopa kirjutas:
Lähen juulis kaitseväkke ja hakkan seal Sailormooni vaatama allday erryday


SBK ajal võib sihukesest privileegist ainult unistada - läpakat kaasa lohistada ei või ja vaba aega on terve päeva peale vaid tunnikese jagu (muidugi eeldusel, et härrased drillseersandid selle sisutamiseks kiirustreeningut või muid "motivatsiooni tõstvaid" tegevusi ei korralda).

Millisesse üksusesse muidu minek?
_________________
Kasuaalne animuvaataja ja lollide kildude viskaja

"Kui kahtled, pane topelt." - Pioneeride vanasõna
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Reede Mai 30, 2014 14:20    Teema: Vasta viitega

VedelSaast kirjutas:
läpakat kaasa lohistada ei või

No problemo

_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Mai 30, 2014 15:54    Teema: Re: 2014 suvel välja tulevad animed Vasta viitega

Shirotoki kirjutas:
Kantai Collection

Spoiler:


_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kaoru



Liitunud: 14 Dets 2007
Postitusi: 1264
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Mai 30, 2014 16:38    Teema: Vasta viitega

Ise ootan Shirogane no Ishi: Argevollen
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Reede Mai 30, 2014 17:38    Teema: Vasta viitega

Noh mina küll ei leidnud midagi head siit. Ainuke asi millele ma vist silma peale paneks on "Shirogane No Ishi: Argevollen". Vähemalt on mängude ja mangade poolelt on alati tegevust leida.
Ja muidugi "No Game No Life" on ikka käimas. Loodan, et see käib kuni sügiseni välja!
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
AndreS



Liitunud: 3 Märts 2007
Postitusi: 548

PostitusPostitatud: Reede Mai 30, 2014 21:38    Teema: Vasta viitega

OK kraami paistis üht jagu. GitS Arise 3. osa on ilmselt enim oodatud. Filmidest on veel K: Missing kings ilmselt vaadatav. Sari igaljuhul oli. Cencorolli esimest osa pole veel näinud. See vist oli üldiselt päris heaks hinnatud. Seda ehk chekin ka kui välja tuleb.

Space Dandy on meeltlahutav. Psyho-Passi recut, Aldnoha.Zero ja Zankyou no Terror jäid ka veel tuvustuse poolest silma.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Juul 04, 2014 12:44    Teema: Vasta viitega

Tutvustan teile paar animet mis ei pruugi väga head olla aga võivad olla head.

Bakumatsu Rock
märksõnad: ilusad poisid, jaapani muusikaajalugu, clusterfuck
On Tokugawa periood, jaapani lameroki kõrgperiood. Kõik tüdrukud on siin kiljuvad fännid, aga see selleks - anime on ikkagi meestest, see on meesteanime!

Ryo on energeetiline stereotüüp, kellele meeldis mere ääres laulda. Mingi jorss andis talle siis maagilise elektrikitarri, nii et ta pläristas seda ka kõrvale. Üks päev kukkus talle taevast täht pähe nii et ta otsustas Edosse suureks staariks minna. Seal on aga raske läbi lüüa, sest publiku silmad on jaapani lamepopi iidolite peal ja suvakad tänaval ei armasta elektrikitarri plärinat. Ryo aga ei anna alla ja leiab juhuse tahtel endale bä-

igatahes suht igav on, aga seal on ilusad poisid ja j-rock, et äkki kellelegi meeldib.

Argevollen
märksõnad: kli¹ee, suured piloodiga robotid, tõsine sõda
elusitt mecha
Spoiler:


sest värvilised animetegelased on justkui-päris mundrites ja suht ägeda vanamoodsa tehnika ja kohmakate mechade maailmas leiutatakse mõttejõul juhitav bullshit device



Tokyo Ghoul
märksõnad: kõhu ajab tühjaks, potisoeng, süüa tahaks
Vot siin on midagi huvitavat, mis kindlasti selliste peavoolu shounenite (titaanid jne) fännidele peale läheb. Peategelane on veits puss aga talle meeldivad raamatud ja ta läheb ühe tüdrukuga raamatu-deitole. Tüdruk aga tahab teda ära süüa ja siis nad jäävad hoopis tellingute alla. Ja siis tüdruku neerud siirdatakse poisile ja ta tahab ka inimesi süüa.

kõige tähtsam stseen anime ajaloos:
Spoiler:



Glasslip
märksõnad: kanad, suhted, ilusad asjad
Räägib sellest kuidas klaasipuhuja tütar ja ta sõbrad mereäärses väikelinnas kanu peavad ja üksteist vihkavad ja/või armastavad. Väga ilus.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kaoru



Liitunud: 14 Dets 2007
Postitusi: 1264
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Juul 05, 2014 07:27    Teema: Vasta viitega

Juulis välja tulevate animede kokkuvõte vene saidilt
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kaoru



Liitunud: 14 Dets 2007
Postitusi: 1264
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Juul 09, 2014 07:52    Teema: Vasta viitega

Ise vaatan edasi:
Sabagebu, Glasslip, Barakamon, Basara,
Hana Yamata- meeldib jaapani folkloor.

Himegoto - jätan vahele, ei meeldi grossdressing animed eriti, kus poisid on tüdrukute riietes. Oleks üks poiss, aga seal on neid mitu. Ei tea kas jaapanlaste kiiks on see et poisid peavad olema tüdrukute riietes.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
solarTribute



Liitunud: 4 Okt 2012
Postitusi: 6

PostitusPostitatud: Esm Juul 14, 2014 14:27    Teema: Vasta viitega

Akame ga Kill 2 esimest episoodi on siiamaani päris normid olnud. Dark story aga säilitab pisuke ka tavalist shouneni stiili. Esimene osa andis animest kiire ülevaate ning teises osas juba tutvustati mõne tegelase backstoryt ja peategelase mõttemaailma.

Kiirelt tutvustades on lugu poisist, kes tahab liituda sõjaväega, et tugevamaks saada ja oma küla kaitsta. Ta kohtab aga palgamõrvareid, kes esmapilgul tunduvad südametute raha eest väljas olevate tapjatena - nad märkavad poisi annet (ta on suht pro :p) ja paluvad tal nendega liituda.
Mis on peategelase otsus ja milline on palgamõrvarite mõttemaailm ning tegelik eesmärk?

Kindlasti soovitan vaadata ära ka teise episoodi, kui esimene veidi pinnapealne tundus. Esimene on peamiselt action, aga teine juba sügavama storyga.

Kui järgnevate osade kvaliteet ei lange, siis ma usun, et võib kerkida üheks parimaks animeks 2014.



Tokyo Ghoul-il on samuti 2 esimest episoodi väljas.

Tokyos elavad inimeste hulgas Ghoulid, kes söövad inimesi (kõik peale inimese liha ning ühe kindla toidu - ei spoili - maitseb neile nagu lehma kook). Pm. on nad nagu vampiirid.
Meie peategelane muutub ootamatul ja ennekuulmatul viisil pool-ghouliks - pool-inimeseks.
Põhiliseks katsumuseks peategelase jaoks ja huvitavaimaks osaks vaataja jaoks on alguses kindlasti see kuidas oma verejänuga hakkama saada.

Kellele meeldib horror/dark anime soovitan kindlasti sellega ise tutvuda, kuna mõlemad episoodid on väga hea tempoga ja raske on ilma suure spoilmata head ülevaadet anda. Endale on see üks esimesi tõsiselt dark anime (peale Kara no Kyoukai) ja mulle väga meeldib.
Pole teisi vampiiri animesi vaadand ja ei oska seega võrrelda, aga mind tõesti väga üllatas.

Lisaks on ka artwork ja animation tõeliselt heal tasemel.



PS: Veidi verd ka mõlemas animes.. vno veits rohkem kui veidi LaLaLaa

Akame ga Kill ep1: 9/10; ep2:8/10 (mõni koht tundus veits aeglane)

Tokyo Ghoul ep1: 9/10; ep2: 9/10

Ei oska tõesti arvata, kuhu need animed suunduvad (Eriti TG) aga ma arvan, et mulle isiklikult hakkab Akame ga Kill rohkem meeldima, sest sinna proovitakse veits ka huumorit lisada - TG tundub väga sünge ja isegi kurb veidi.


Sword Art Online s2: Gun Gale Online on samuti 2 episoodi juures.
Animatsioon ja artwork on endiselt parimal tasemel nagu esimene hooaegki.
Jälle on võimalik mängus surra (Mänguks nüüd siis Gun Gale Online), aga mitte teiste mängijate vaid praeguseni tundmatu mõrtsuka käe läbi, mida hakatakse uurima, kuna teadlaste sõnul on see uus mäng täiesti ohutu (oodata võib, et Kirito peab hakkama selleks, kes selle mõrtsuka vahele võtab).
Esimene episood tundus poolenisti flashback esimesest seasonist, kuid sealhulgas tutvustas ka uut ploti päris hästi.
Teine episood oli mulle (ja tn. paljudele teistele "season 1 ending was hella bad" vaatajatele) heaks üllatuseks, kuna 90% tegevusest toimus uues mängus GGO, mis koos sünge atmosfääri ja badass+diip nais rolliga väga lootusrikka mulje jättis - esmapilgul tundus nagu täiesti teine anime ja ma loodan, et nad seda jätkavad.

Ep1: 7/10; Ep2: 8.5/10
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Nelj Juul 17, 2014 01:41    Teema: Vasta viitega

Esimeste osade seas ühtegi tohutult silmapaistvat polnud, aga ikka leidus mõni, mille vaatamine aja surnuks löömise variandina väga halb polegi. Näiteks.

Tokyo Ghoul
Kanekile siirdatakse guuli organid ja Kanekist saab guul. Tokyo guul on vist üks mütoloogiast ja fantaasiakirjandusest tuntud guuli alamliik, viimastega ühendab toda elukat küll vaid mokkamööda olev inimliha maik. Nagu Jaapanile omane, on kohalikku päritolu guulil ülivõimed, siin alaseljast väljapaiskuvate punaste kombitsate näol, mingi imelik mass, mis meenutab natuke Elfen Liedi dicloniuste vektoreid. Ainult mitte päris nii lahe. Üldse võiks sari lahedam olla. Mulle meeldis, et kahe esimese osa jooksul, mil Kaneki oma uue olemuse ja Tokyo verise videvikumaailmaga kohanema peab, jäetakse piisavalt tähelepanu tema psühholoogilisele arengule. Ei midagi üleliia diipi, aga enam kui anime tavaliselt viitsib - võrdluseks näiteks järgneva paragrahvi anime, kus elu- või vähemalt maailmapilti muutvad sündmused minutitega kõrvale pühitakse. Aga üldiselt vaatan edasi ja loodan, et ei ole jälle selline anime, mida ma kümnes vormis juba näinud olen. Ilmselt siiski on.

Akame ga Kill
See on vist tänavusuvine "Kui sulle meeldis Shingeki no Kyojin, siis..." anime. SnK laseb end esmalt meenutada maailmas, mis paistab keskaegne, kuid omab mingit aurupungilikku (pilguheit mangale laseb arvata, et lausa küberpungilikku) vürtsi. Teiseks tundub, et nagu SnK-ski, on ka AgK universum väga külmavereline ja inimvaenulik. Rahvast eemaldunud despootlik võim, hedonistlikud kõrgklassid ja hammasrataste vahele jääv lihtinimene. Ei peljata visuaalset vägivalda ega armutut suhtumist tegelaste elulõngadesse. Kui millegi üle kurdaks, siis anime toon on häirivalt seinast seina. Kuigi SnK sisaldas ka lõbusamaid ja elujaatavaid hetki, oli seda varjutamas alati mingi kauge süngus, mis moodustas koherentse ja läbiva üldtooni. AgK seevastu suudab esimesse episoodi mahutada tissinaljad, sadismi, viimsed hüvastijätud vanade sõpradega ja shonen-actionlikult "ägeda" madistamise. Halvaks see Akame ga Killi siiski ei muuda, ausalt öeldes on see nähtu hulgast siiani haaravaim. Ja ühel tegelasel on relvaks hiiglaslikud käärid, jälle. Oli see vist eelmine suvi, kus kääride kasutamine relvana mulle silma torkas ja enam ma selle märkamisest lahti ei saa. See anime läheb siis ka vastavasse nimistusse.

Zankyou no Terror
Watanabe uus anime, seekord... eee... terroristidest. Ma usun, et peategelastel on hoonete õhkamiseks kindlasti mõjuvad motiivid, aga veits veider tundub neile kaasa elada, kui anime sellise tegevuse ümber keerlema hakkab. Ja ärge öelgegi, et pilvelõhkuja maatasa tegemine ad hoc hoiatusega täielikult inimohvreid vältida suudab. Ma ei lase end sellest veel nii pea häirida, anime on positiivselt omapärane. Digitaalseid efekte julgelt kasutav animatsioonistiil, filmilik kadreering, 3DCGI kohati mõistetav, kohati silma riivav kasutus, Kazuto Nakazawa (Samurai Champloo, House of Five Leaves) tegelasdisain - väikesed kiiksud, mis ei kujuta endast mõnda novaatorlikku stiili, kuid erinevad massist piisavalt, et omalaadse mulje luua, just nende detailide kompoti tõttu. Soundtracki tegi jällegi Watanabe vana partner, geniaalne Yoko Kanno, seekord koostöös Islandi muusikutega. OST on väga äge, parim juba enne anime eetrisse laskmist. Esimese osa heliribal muusika väga kõrvariivav polnud, seda nii heas kui halvas. OSTi reklaamina halvas, õhkkonna loomiseks heas mõttes. ZnT on esimese osa põhjal mu teine lemmik sel suvel, aga kes tahab terrorismi ja Watanabet koos näha võib hetkel veel Cowboy Bebopi Teddy Bomberi episoodi uuesti vaadata.

Tokyo ESP
Prauhti! Vot nii viskas esimene osa vaataja tegevuse keskmesse. Ega muidu ei mõistakski, et pikk eellugu olnukski üleliigne, mingu parem kohe löömaks ja küll osa ja anime käigus siis täpsustame, mis vaja. Lugu on selline, et esperitel on diskrimineerimisest villand, Tokyo võetakse rünnaku sihtmärgiks ja untermenschidest mugud hakkavad naha peale saama. Esperid, nagu mõiste viitab, ei ole siin vaid mõttelugemise või lusikapainutamise eksperdid. Telekinees, illusioonide manamine, teleportatsioon, tule, tuule ja iga muu loodusjõu valdaja võib nende hulgast leida. Jep, tegemist on X-Meestega animavormis. Täpsemalt siis jõudsime Magneto plaani realiseerumiseni - The Last Stand, ma arvan, sest selle keskpärase filmi vaatamisest on palju aega möödunud - kui põlatud esperid otsustavad rõhujatele vastu astuda ja ise rõhujateks saada. Ning kes neid takistab? Inimesed - oo, ei. Head mutandid, ptui, esperid on oma grupiga selleks kohal.
Murekohaks jäi see, et esimese osa jooksul tutvustatud tegelaste kataloog oli nii mahukas, et keegi sümpaatseks ei jõudnudki saada. Kui järgmistes osades natuke karakteritele ka ruumi teha, siis võib see päris heaks madinaanimeks osutuda.

Aldnoah Zero
Uus mechaanime Urobuchi stsenaariumiga. "Maa rünnaku all" tundub põhiteema olevat. Esimese osa põhjal on raske kaugeid järeldusi teha, aga alustuseks käis küll. Ma sisu ümber jutustama ei hakka, see tundus ka mahukas ja nüanssirohke, näeme ilmselt nii sõdu kui poliitdraamat (ja muidugi - varem või hiljem peab etteaste tegema tulevasest kangelasest mecha koos oma ratsanikuga). Siin ma kurdaks selle üle, et kuigi Urobuchi võib pikema loo jooksul end hea autorina tõestada, siis stsenaariumid on tal igavalt otsekohesed ning vihjavad, et tegelikult on tema kodukarjamaa ikkagi visual novelite juures. Tegelaste ja loo avamine ei oma mingit subtiilsust, kõik toimunu lihtsalt loetakse ette. Anime on visuaalromaaniga võrreldes siiski visuaalsem ning "näita, ära räägi" põhimõte on asja eest omal kohal.

Heade animedega ongi kõik. Rail Wars oli paras jamps, kui just ronge ei fetisheeri (seega Soobelile ehk soovitaksin). SAO 2 oli sama jama nagu SAO 1. Uus Sailor Moon oli äge, aga mulle meeldis see oma veidruste tõttu, kuivõrd mul nii stiilipuhta mahou shoujo ¾anri esindajaga varem kokkupuudet pole olnud. Vastuvõtust paistab aga, et kõigile nostalgialaksus unelejatele uus käsitlus ei sobinud. Nozaki-kun on ehk hooaja parim hea tuju anime, aga mind jättis ikkagi külmaks, huumor lekkis kusagilt. Space Dandy teine hooaeg algas, aga sellest, kas ja miks peaks keegi selle teist hooaega vaatama, kirjutan vastavasse teemasse kunagi hiljem.
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Nelj Juul 17, 2014 10:32    Teema: Vasta viitega

Tokyo Ghouli manga lugesin läbi (Nii läbi kui chaptereid on.) ja võin öelda, et kui see kasvõi natuke järgib seda mangat, siis on midagi mida oodata, kuigi ma olen suhteliselt kindel, et mingeid tseene nad tõmbavad tagasi, sest mõned kohad lähevad ikka suhteliselt rõvedaks ära.

Igatahes, kuigi ma pole seda animed veel jõudnud vaatama hakata, siis manga ise on paganama hea ja arvan, et anime võib ka hea olla..
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Juul 28, 2014 17:06    Teema: Vasta viitega

Valin veel paar animet millest kirjutada.

Akame ga Kill
märksõnad: head võitlussteenid, kole ilukirjandus
Alguses ei saanud aru, miks asi nii tuttav on, aga olen kunagi selle mangat lugenud. Praeguseks olen aru saanud, et need lõputud seiklusmangad, mida ma otsisin, on Berserk ja One Piece.

Igatahes Tacchi või mingi teine suvaline nimi suvalise näoga läheb miyakosse (kus on mäesuurune loss!) ja üks lahke tädi tõmbab tal naha üle kõrvade - kotitäis münte lahkub viivitamatult tema seltskonnast. Siin on ilmselt loo ainus kõrgpunkt, kuna siis tuleb üks teine pealtnäha lahke tädi pakub talle abi, selline fool me once stsenaarium. Muidugi on ta sarimõrvarite perekonna tütar ning muidugi tuleb esimene lahke tädi oma kambaga punase kuu paistel poosetama.

Ja siis juhtub asju ning poiss tõmmatakse Lahedate Inimeste Klubisse. Asi kisub liiga kiirelt liiga igavaks, kuigi vahel on mõni hea muusika- või animatsioonijupp. Sellel animel tundub olevat identiteedikriis, et kas ta on halb komöödia või halb kaklus. Ja mina, kes ma otsisin seiklust, seda siit ei leidnud.

Watanabe uus anime (mulle meeldib see tiitel rohkem kui pealkiri)
märksõnad: konfliktsed tunded, sigahea muss
Varem mainiti siin, kuidas terroristidele on imelik kaasa elada, aga see pole siin (anime)maastikul midagi uut. Ega ka mujal, mul tuli esimese osaga meelde näiteks Fight Club.

See muidugi pole mingi Fight Club. Kaks noormeest röövivad plutooniumi, selleks on vaja 1 granaati, mootorsaani ja seda plutooniumi pantvangis hoida (???). Ja siis 6 kuud hiljem lähevad keskkooli lapsi terroriseerima. Tegelt nad lasevad majasid õhku ja..ma ei tea, justkui juhtuks palju, aga see tundub olevat rohkem märul ja põnevik, kui mingi lugu mille peale järele mõelda. Tore märul on küll. Ja muss on jumala kõva.

blabla Nozaki-kun
märksõnad: chill, naljakas
Üks tüdruk ütleb ühele poisile, et ta austab teda. Poiss annab tale autogrammi, sest ta on tegelt suht kuulus shoujo manga autor. Ja siis tüdruk hakkab ta assistendiks ja kohtub paljude lahedate tegelastega.

See anime on hea ja naljakas. Ütleme nii, et kui oled just söönud, siis saad veel kõhutäie naerda ka.

ÖÄÖ 2: GunZ
märksõnad: aeglane
Ma mäletan ÖÄÖ esimest hooaega. See koosnes kahest osast. Ühes oli juttu sellest, kuidas Kirito on lahe ja kõik naised tahavad teda. Lugu polnud just kõige hullem, aga mõne pöörde peal pani puusse ja siis üritas kuidagi edasi koperdada. Teises osas räägiti sellest, kuidas Kirito õde pole tema veresugulane ja siis oli seal mingi kerge kombitsaporno. Vähemalt need liikusid edasi.

Esimesed ÖÄÖ2 osad on olnud kohutavalt aeglased ja igavad. Vaatasin 4 osa, mis oleks võinud olla 1 osa. Ma ei teagi mida öelda. Uues mängus on mingi probleem, nii et Kirito transferib oma imba tegelase sinna üle ja läheb (väga aeglaselt) mõrvamüsteeriumit lahendama.

vaatasin paar veel aga vast aitab praegu
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Aug 02, 2014 22:54    Teema: Vasta viitega

Aldnoah Zero
märksõnad: mecha, hea muss

On maalased ja on marslased. 15 aasta eest mõtlesid marslased, et laseks kuu õhku ja teeks veits sõda. Nüüd üritavad nad pärast pikka vaherahu aega saata oma printsessi rahusaadikuks maa peale. Aga ta lastakse õhku! Kohe kukuvad orbiidilt marsi sõdalased maalastele kaela ja hakkavad ka kõike õhku laskma.

Ausõna, 5 osa põhjal üks lemmik mechasid, mida ma viimasel ajal näinud olen.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
burritokert



Liitunud: 3 Aug 2014
Postitusi: 3
Asukoht: Taru

PostitusPostitatud: Püh Aug 03, 2014 22:44    Teema: Vasta viitega

ppphhhhphpt

olen siin uus, lihtsalt tungin vahele oma haisva arvamustega.

Tokyo Ghoul eriti peale ei läinud, tundus nii tavaline ja üksluine. Mul oli juba sellistest sarjadest igav kui Deadman Wonderland algas.

Aldnoah.Zero ja Zankyou no Terror läksid väga hästi peale. Aldnoah tundub olevat ümberpööre Code Geassist ja veidike klassikalistest Gundamidest. Ja see kes sarja välja mõtles on piisavalt huvitavat saateid toonud nii et usaldan selle peale aega raisata.

Ja, eriti ei usu et peaksin kiitma Zankyou no Terrorit, ta on lihtsalt mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmbae
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kazim



Liitunud: 26 Veeb 2010
Postitusi: 55
Asukoht: Enemy Territory

PostitusPostitatud: Nelj Aug 07, 2014 00:42    Teema: Vasta viitega

Ummi kirjutas:
Aldnoah Zero
märksõnad: mecha, hea muss

On maalased ja on marslased. 15 aasta eest mõtlesid marslased, et laseks kuu õhku ja teeks veits sõda. Nüüd üritavad nad pärast pikka vaherahu aega saata oma printsessi rahusaadikuks maa peale. Aga ta lastakse õhku! Kohe kukuvad orbiidilt marsi sõdalased maalastele kaela ja hakkavad ka kõike õhku laskma.

Ausõna, 5 osa põhjal üks lemmik mechasid, mida ma viimasel ajal näinud olen.

Ainuüksi mecha müüs juba aga 5* ka siis peab kindlalt pilgu peale heitma.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Aug 24, 2014 00:17    Teema: Vasta viitega

Praeguse seisuga Aldnoah Zero on kõige ägedam suveanime ja Nozaki-kun kõige naljakam.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Reede Aug 29, 2014 13:46    Teema: Vasta viitega

Hooaja keskpaiga update:
Tokyo ESP ja Akame ga Kill said dropitud.
Zankyou no Terrorit küll vaatan, kuid Watanabe ponnistused realistlikku ja intelligentset põnevikku luua on piinlikult läbi kukkunud; tobedad tegelased ja absurdsed sü¾eeeliinid.
Aldnoah Zero on ka minu lemmik tänavusest suvest, teisele kohale platseerub Tokyo Ghoul, mis hoolimata mõnest möödalaskmisest ei olegi väga halb.
Space Dandyt ootan iga nädal ilmselt suurima põnevusega, aga seda on keeruline teiste jooksvate animedega võrrelda. SD parimatest osadest kirjutan hooaja lõppedes kindlasti kokkuvõtte.
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele 1, 2  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: