OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

EESTIS TOODETUD ANIME!!!!!

 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
StraussProdctions



Liitunud: 12 Märts 2014
Postitusi: 1

PostitusPostitatud: Kolm Märts 12, 2014 20:52    Teema: EESTIS TOODETUD ANIME!!!!! Vasta viitega

Heiii rahvas. Checkike stuffi!! :) Eestis toodetud anime :)

http://www.youtube.com/watch?v=6dv_2XlUmdk
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Nelj Märts 13, 2014 21:51    Teema: Vasta viitega

Laskumata vaidlusesse selle üle, mis anime on ja kas "Eesti anime" on oksüümoron või mitte, pean tunnistama, et olen nähtus positiivselt üllatunud. Eestlaslikult kibedat ja kriitilist keelt säilitades ütlen sama hooga ära, et ega see nüüd midagi suurepärast ka polnud, aga pealkirjale pilku heites kartsin midagi hoopis piinlikumat. Tegelikult oli sel oma veider võlu ja õhkkond, mis eristab toda multikat suvalisest wannabe-animest.

Tegelasdisain ei olnud just esteetiliselt meeliköitev, aga siiski kordi parem, kui need How to draw manga jõledused, mis iga hinna eest animestiili emuleerida proovivad, kuid loomingu tuuma tabamata põruvad. Siinsed tegelased ei üritanudki eriti animelikud olla ja see oli hea. Üldse - terve see anime ei üritanud animelik olla. Peale jaapani keele ja mõne ägedama animatsiooni muidugi. Need mõõgalöögid kaamera suunas näiteks olid päris head ja ka siin on (kogemata kombel) tabatud ühte animelikku hetke, nimelt episoodi läbivat keskpärast animatsiooni kohatiste kõrghetkedega kvaliteedis.

Saund oli ka tore, pean silmas peale kõne ka helitausta. Paaris kohas tundus jaapani keel vigane, st grammatikareeglitele mittevastav, aga minusugusele võhikule jättis ikkagi tunde, et teksti on kirjutanud mingil määral asja tundev isik ja mitte guuglitõlge. Hääl paeluski mind enim. See kõlas nagu päris jaapanlased üritaksid kõneleda pingutatud võõraktsendiga - ja see oli lahe.

Sü¾eest ma selle osa põhjal sotti ei saanud, aga vist jätan selle nii ja ei hakka teisi episoode vaatama. Siis asenduks sürreaalne ja seosetu õhkkond ilmselt mingi kehvema looliiniga.

Tegelikult tööd on tehtud ja tulemus pole laita. Tubli!

Kustutasin teise teema anime alafoorumist. Ühest piisab, meil väike foorum.
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Sato-chan



Liitunud: 7 Jan 2004
Postitusi: 836
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Märts 13, 2014 22:59    Teema: Vasta viitega

Pean nentima, et mulle, kes ma räägin jaapani keeles suht hästi, kõlas see küll täpselt nagu guuglitõlge. Väga formaalne guuglitõlge. Kuigi enamus ajast ei saanud hääldusest arugi.

Samas, kui see on paroodia animest, siis selline vigane wannabe jaapani keel sobib sinna. Niisiis ei pea ma seda halvaks.
_________________


Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
shether



Liitunud: 25 Jan 2007
Postitusi: 765
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Märts 15, 2014 14:33    Teema: Vasta viitega

Cenorig võttis minu jaoks päris palju kokku: küsimus mis on anime; tabati teatud määral animelik õhkkond; tegelasdisain, mis ei pinguta meeleheitlikult üle, kuigi omaette pole see ka teab mis silmakomm; dublaa¾ kõlas pisut veidralt aga see käis asja juurde.

Ise veel lisaks, et kuigi see pole pealevaadates parim produktsioon tekkis mul siiski huvi teada saada, millega täpsemalt tegu. Kohe praegu ma seda läbi vaatama ei hakka, aga mingi hetk pöördun selle juurde tagasi.
Midagi maagilist on inimeste omaloomingus, eriti kui see justkui püriks millegi poole, kuigi täpselt aru saa, mille poole.

Niiet, jätka samas vaimus ja ära seda vaimu kaota!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: