OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

teema kõigest ja mitte millegist III
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 109, 110, 111 ... 115, 116, 117  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Kolm Jan 01, 2014 00:00    Teema: Vasta viitega

Head uut aastat!

_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
mimmu
hilja juba


Liitunud: 22 Apr 2005
Postitusi: 1270
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Jan 01, 2014 04:06    Teema: Vasta viitega

Nagu juba mitmendat päeva, istun ma üksi kodus ligi 38 kraadise palavikuga. Minu uue aasta vastuvõtmine koosnes sellest, et ma keerasin külge ja panin padja pea peale, mõeldes, et küll need raiped on ikka valjud. mökk!
_________________
Onu Vanja kurvad püksid
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Envy



Liitunud: 7 Aug 2007
Postitusi: 356

PostitusPostitatud: Nelj Jan 02, 2014 03:21    Teema: Vasta viitega

2013 oli minu elu parim aasta - kindlalt! Hakkasin uuesti animet ka piiluma, sellepärast kiikan ka bakasse aegajalt. Toredad olete ~ Hentai
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SilverWolf112



Liitunud: 11 Märts 2012
Postitusi: 174
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Jan 12, 2014 12:53    Teema: Vasta viitega

Anime | THE SIMPSONS |
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Nelj Jan 16, 2014 17:46    Teema: Vasta viitega

öö... keegi Tartus homme poole nelja paiku Kääbikut ei taha vaatama minna?
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
mimmu
hilja juba


Liitunud: 22 Apr 2005
Postitusi: 1270
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Jan 16, 2014 23:31    Teema: Vasta viitega

cenorig kirjutas:
öö... keegi Tartus homme poole nelja paiku Kääbikut ei taha vaatama minna?


Esimest osa käisin vaatamas, oli halb. See pidi vähemalt sama halb olema, niiet olen vaatamist teadlikult aina edasi lükanud. Miks üldse Kääbikut?
_________________
Onu Vanja kurvad püksid
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SilverWolf112



Liitunud: 11 Märts 2012
Postitusi: 174
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Jan 17, 2014 10:37    Teema: Vasta viitega

mimmu kirjutas:
cenorig kirjutas:
öö... keegi Tartus homme poole nelja paiku Kääbikut ei taha vaatama minna?


Esimest osa käisin vaatamas, oli halb. See pidi vähemalt sama halb olema, niiet olen vaatamist teadlikult aina edasi lükanud. Miks üldse Kääbikut?
Mis siis ikka , eks ta ole maitse asi . Ise ole väga rahul antud filmidega LaLaLaa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Reede Jan 17, 2014 10:47    Teema: Vasta viitega

Mina pole raamatut lugenud ja mulle tundusid need filmid küll suht tobedad, aga siiski suht toredad.
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
AndreS



Liitunud: 3 Märts 2007
Postitusi: 548

PostitusPostitatud: Reede Jan 17, 2014 11:52    Teema: Vasta viitega

Sisu poolest on jah 300lk raamat rebitud kolmeks 2-3 tunniseks filmiks. Eye-candy on aga piisav, et ikkagi vaadata. Smaug oli täiega vinge.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Reede Jan 17, 2014 11:58    Teema: Vasta viitega

Sest see on Kääbik @ mimmu. Mulle meeldis esimene väga, aga ehk tõesti ainult sellepärast, et see oli Kääbik. Ja ma tihti kinos ei käigi, aga... Kääbik. Kuigi ma nõustuks Stopaga, et küllap on ta lõbusa seiklusfilmina suht vaadatav ikkagi. Kuigi teine film pidi olema halvem kui esimene.
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Reede Jan 17, 2014 12:46    Teema: Vasta viitega

cenorig kirjutas:
Sest see on Kääbik @ mimmu. Mulle meeldis esimene väga, aga ehk tõesti ainult sellepärast, et see oli Kääbik. Ja ma tihti kinos ei käigi, aga... Kääbik. Kuigi ma nõustuks Stopaga, et küllap on ta lõbusa seiklusfilmina suht vaadatav ikkagi. Kuigi teine film pidi olema halvem kui esimene.

ei tea midagi, see elf t¹ikk oli täiega hot
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Yoshy
U.C.0079


Liitunud: 4 Apr 2003
Postitusi: 765
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Jan 17, 2014 13:14    Teema: Vasta viitega

mind pani imestama eelkõige kui nähtavalt vanaks oli legolas jäänud.

enivei, film oli imo täitsa okei, raamatust oli küllaltki palju küll kõrvale mindud, aga see on lihtsalt selline "deal with it" asi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
lostinthemist



Liitunud: 16 Sept 2009
Postitusi: 432
Asukoht: Lõuna-Korea

PostitusPostitatud: Reede Jan 17, 2014 20:44    Teema: Vasta viitega

Einoh..
Pärast esimest "The Hobbiti" filmi olin täielikult veendunud Peter Jacksonis, et ta ei tee seda mitte lihtsalt rahalüpsmise motiivil (ehk osaliselt, kes teab), kuid võtab kogu Tolkieni maailma kinoekraanile toomist kirglikult. Mina ise kiidan heaks, et ta on endale vaevaks võtnud "The Hobbiti" loo jutustamise kõrvale muud loori ja rääkimata lugusid Tolkieni maailmast. Kui piltlikult öeldes "The Hobbiti" raamat on nagu luukere, siis Jacksoni adaptsioon on selle kõrval kui elus inimkeha - skeletti katavad lihased, elundid, nahk jm. Olen üpris kindel, et teine lavastaja olekski teinud lihtsakoelise üks-ühele adaptsiooni raamatust, kuid ma eelistan iga kell Peter Jacksoni lähenemist, sest Tolkieni maailm on... hiigelsuur, mahlakas ja rikkalik, mis nõuabki põhjalikumat avastamist. Ehk siis Jackson võttis lineaarse sisuliini lasteraamatust, täiendas seda hulgaliselt rikkaliku lisamaterjaliga, mis toimuvad Bilbo seiklustega paralleelselt, ühendades "The Hobbiti" lugu "The Lord of the Ringsi" triloogiaga suuremal viisil, kui kõigest sõrmuse avastamisega. Nt pimedus hakkab Keskmaa üle võimu võtma, toimuvad suured ettevalmistused Keskmaa vallutamiseks. Jackson läks ühesõnaga "Silmarillioni" ja "Lõpetamata lugude" kallale ning ma olen üllatunud, et ta viitsib seda teha.

Ühest küljest saan aru, kui keskmine vaataja, kes pole iseäranis Tolkieni maailmast võlutud või üleüldiselt fantaasia ¾anr jätab külmaks, eelistab lihtsakoelist üks-ühele raamatuadaptsiooni, mis jutustab vaid lineaarse loo "The Hobbitist." Ehk tõesti selle lasteraamatu sisu oleks saanud enam kui adekvaatselt ära jutustada ühe filmiga ja seda ilma kadudeta. Aga... minu silmis Peter Jackson deliveerib sellega, mida ta praegu teeb. Igav ei hakanud kordagi. No ilmselgelt "The Desolation of Smaug" eraldiseisva filmina see ei toimi, sest sisuga praktiliselt ei jõuta kuhugi. Aga seda "The Hobbiti" triloogiat tulekski võtta kui üheksatunnise filmina, sest kolmanda osaga tuleb kõik see, milleni siiamaani need filmid kerinud on ja lõpuks saab vähe korralikumat actionit näha. Ausalt öeldes ei jõua ära oodata, millal saab korralikku "The Hobbiti" maratonit teha ja üheksa tundi Tolkieni maailmas trippida.
"The Desolation of Smaug"i puhul miinuseks tõesti see, et muusika polnud nii meeldejääv ja teatud armuliin tundus üleliigne. Aga kõik muu oli minu silmis omas paigas.

Ning olgem nüüd ausad, see oli Peter Jacksoni poolt väga hulljulge nüke lõpetada film sellise kaljuriidepuudega. Millal me nägime viimati sellist kaljuriidepuud filmis? Selliseid kaljuriidepuid näeb praktiliselt iga seriaali iga episoodi lõpus. Seepärast mõjus "The Desolation of Smaug" lõpp väga võimsalt nagu noaga lõigatult. Niigi üle kontrolli läinud konflikt, mis muutus lumepalli veeremise efekti tõttu veelgi hullemaks. Suurepärane lõpp.
_________________
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Laup Jan 18, 2014 00:20    Teema: Vasta viitega

jah, võtab silmarillioni ja mõtleb täiesti suvalisi asju ise ka juurde ~
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
SilverWolf112



Liitunud: 11 Märts 2012
Postitusi: 174
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Jan 19, 2014 01:06    Teema: Vasta viitega

Kuna ise raamatut pole lugenud olen filmi graafilisest poolest igati rahul ning ootan juba järgmist filmi . Raamatut enne kätte ei võta kui kõik filmid on läbi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
AndreS



Liitunud: 3 Märts 2007
Postitusi: 548

PostitusPostitatud: Püh Jan 19, 2014 10:34    Teema: Vasta viitega

Keegi Space Dandy teemat teeb? Ma pmst viitsiks mingi mediocre asja kokku vorpida. Tahaks episoodidest parimaid pilte postitada. Mulle tundub, et seal on mida arutada.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Püh Jan 19, 2014 15:14    Teema: Vasta viitega

Jaa, tee kindlasti.
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Flasher T



Liitunud: 2 Veeb 2009
Postitusi: 224
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Jan 20, 2014 10:38    Teema: Vasta viitega

I'll just leave this here.


_________________
Chojin Gattai - God Ginrai!
AnTyx
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Kaoru



Liitunud: 14 Dets 2007
Postitusi: 1264
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Jan 21, 2014 19:08    Teema: Vasta viitega

Täna käisin "Frozenit" vaatama, väga hea muusikali multikas. Need muusikapalad meenutasid mulle "Helisevat Muusikat". Kindlast soovitan minna vaatama. Filmi ametlik muusikavideo Demi Lovato - Let It Go.

Veel avastasin youtubis ringi kolades huvitava lehe, kus on palju Korea sarjade OSTe. Mudugi kui kedagi see huvitab
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Yoshy
U.C.0079


Liitunud: 4 Apr 2003
Postitusi: 765
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Jan 22, 2014 11:33    Teema: Vasta viitega

On kätte jõudnud minu kunagistele unistustele vastav baka... anime alafoorumis on vist kõige enam postitusi viimase aja jooksul vms LaLaLaa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 109, 110, 111 ... 115, 116, 117  Järgmine
Lehekülg 110, lehekülgi kokku 117

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: