OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

BAKA 11. KOKKUTULEK 1.-2. veebruar 2014
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üritused
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Soobel



Liitunud: 24 Dets 2007
Postitusi: 344

PostitusPostitatud: Kolm Jan 15, 2014 12:36    Teema: Vasta viitega

kui suur see kriitiline osalejatearv on?
_________________

Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Jan 15, 2014 12:40    Teema: Vasta viitega

Soobel kirjutas:
kui suur see kriitiline osalejatearv on?

Kuna iga aasta on vähemalt 50+ inimest täis tulnud, siis see on see kriitiline piir, millega ma arvestanud olen. Pakkumine ise on nüüdseks kolmel aastal olnud 60le inimesele, mille puhul on nad olnud nõus ka 50 inimest sinna sisse arvestama (2011 oli 53 osalejat). Ehk siis nad on vastu tulnud selles osas.

Edit: Hind sõltub pakkumisest, ehk osalejate arvust. Eelmisel aastal oli hind kõrgem tordi ja prae tõttu. Et pmst saame paluda neil teha ümberarvestus ka väiksemale hulgale inimestele, aga ma hetkel ei oska öelda, kui palju hind sellest tõuseb.

Edit2: Saatsin neile muidu soovi saada pakkumine ka 40le inimesele.
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Kolm Jan 15, 2014 12:56    Teema: Vasta viitega

Maksan kindlasti homse päeva jooksul. Kuigi häbiga tunnistan, et mingit põhjust maksmisega venitamiseks ei olnud. :(

Loodan ka siiralt, et suppe ja autokohta valides ei tehtud seda niisama ajaviiteks - ilma reservatsioone märkimata on tegu tahte selge väljendusega ja märgiga korraldajale, et on otsus üritusest osa võtta. Hetkel on Tartust Andrei autoga tulemas neli inimest, kes veel maksjate nimekirjas pole! Tõsi see on, et selline käitumine peopaiga omanikes usaldust ei ärata ning ühel hetkel võib umbusaldus väljenduda karmimates (ehk siis tavapärastes) tingimustes broneerimisel. Ometi on Kopra talu äärmiselt tore koht ning aastatega juba hubaselt traditsiooniliseks saanud.

Kuid ärme unusta, et ka eelmisel aastal oli väike paanika osalejate arvu tõttu, siiski tuli rahvast rekordiliselt. Eks nüüdki peab igaüks mitte niisama fb-eventi levitama, vaid vanade (ja uute!) bakalastega ise ühendust võtma. Vahetu suhtlus on alati mõjukam (keegi fushist ei tea midagi? ma proovin siis helistada talle). Kas ulmefännidele enam üritus lõbu ei paku? Mida Trash teeb? Jne.

Kui aga rahvast tõesti väga vähe tulemas, siis kas poleks näiteks kahe külalistemaja asemel ühe kasutamine tulusam? Eks saamata jäänud tulu suurema peo arvelt jääb Kopra Talule ikka, oleks vaid vastutulelikkus meile.

Ning pärast tänavust üritust tuleks kindlasti (pakkusin seda vist juba eelmine kordki) üles võtta teema ürituse muutmisest, st selle vastavusse viimisest grupi tegelike, senisest väiksemate vajadustega. Kuid seni kuni veel osalejaid, olgu ka kokkutulek.
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Jan 15, 2014 13:11    Teema: Vasta viitega

cenorig kirjutas:
Kui aga rahvast tõesti väga vähe tulemas, siis kas poleks näiteks kahe külalistemaja asemel ühe kasutamine tulusam? Eks saamata jäänud tulu suurema peo arvelt jääb Kopra Talule ikka, oleks vaid vastutulelikkus meile.

Me pole tegelt kunagi konkreetset arvu maju broneerinud. Kuna tegu on olnud suure üritusega, mis hõlmab peamaja, siis neil lihtsalt ei ole võimalik kedagi teist juurde võtta. Seetõttu ka nii suur valik maju, kus ööbida.

cenorig kirjutas:
Ning pärast tänavust üritust tuleks kindlasti (pakkusin seda vist juba eelmine kordki) üles võtta teema ürituse muutmisest, st selle vastavusse viimisest grupi tegelike, senisest väiksemate vajadustega. Kuid seni kuni veel osalejaid, olgu ka kokkutulek.

Loodetavasti see, kes iganes järgmine aasta korraldab, seda ka arvestab.
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Random Hero
muumikontroll


Liitunud: 16 Sept 2007
Postitusi: 712
Asukoht: Kosmos

PostitusPostitatud: Kolm Jan 15, 2014 13:28    Teema: Vasta viitega

Teen ettepaneku teha lisaks registreerunutele ka tabeli "luban kindlalt tulla, aga olen äpu ja pole veel maksnud" nimekirja. Siis teab esiteks, kelle peale näpuga näidata ja teiseks kaob ära hirm, et kohale tuleb 15 inimest. Ise olen ka äpu ja pole veel maksnud, luban õhtul ära teha.

Ja kui äpu nimekirjast ei liigu kõik nimed maksnute nimekirja, on kohe näha, kes on tühi lubaja ning muidu nõme.
_________________
Mulle meeldisid foorumid. Igaühel oli äge avatar ja signatuur.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Soobel



Liitunud: 24 Dets 2007
Postitusi: 344

PostitusPostitatud: Kolm Jan 15, 2014 13:37    Teema: Vasta viitega

Ulmehullud on kahevahel, kes rohkem ühele poole, kes rohkem teisele poole. Umbes et "eelmine aasta oli igav, ühelegi viktoriiniküssile ei saand huupi ka pihta, keegi juua ei tahtnud ja juua võiks Tartust välja tulemata ka" jne. Sain artu et Trashi ei tule. KristjanJaak on kahevahel. MV pigem ei tule.
_________________

Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
erick
küps PSP-d plõgistav noormees


Liitunud: 29 Märts 2004
Postitusi: 934
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Jan 15, 2014 13:54    Teema: Vasta viitega

Varasematel aastatel oli nagu nimekiri stiilis "nimi / makstud / autokoht"?

Hetkel tõesti jätab suht katastroofilise mulje see 15 nimega list. Kuigi võin kinnitada, et eravestlustes veteranidega on näidatud üles rõõmu ~30 osalejaga ürituse perspektiivi osas :)
_________________
--taevas linna kohal oli läbikõrvetatud vooluringi värvi--
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Jan 15, 2014 14:29    Teema: Vasta viitega

erick kirjutas:
... Kuigi võin kinnitada, et eravestlustes veteranidega on näidatud üles rõõmu ~30 osalejaga ürituse perspektiivi osas :)

Need eravestlused peamiseks probleemiks. Kõik räägivad omakeskis, et tuleme, aga mitte keegi ei informeeri korraldajaid (kui just korraldaja ise ühendust ei võta) ega anna sellest ka 'avalikult' teada. Seega jääb lisaks korraldajatele ja teistele tulijatele mulje, et tulijaid ei ole ja üritus on mingis mõttes läbikukkunud.

Facebooki eventid on selles suhtes ideaalsed asjad korraldajatele, sest et sealt saadakse näha, kes on tulemas, kes veel mõtlevad ja kes ära ütlevad. Aga enamus inimesi ei vaevu isegi seda paart klikki tegema.


Cenorig, viimase info järgi yoshylt oli fushi 50/50 seisukohal. Samas vb on see nüüdseks muutunud
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ArchonD



Liitunud: 23 Aug 2011
Postitusi: 58
Asukoht: Keila

PostitusPostitatud: Kolm Jan 15, 2014 15:39    Teema: Vasta viitega

>tfw tahaks tulla, aga 1 ja 2 veebruar täpselt töö-ööd...
_________________
Mis loed, ei midagi erilist siin. XD
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Yoshy
U.C.0079


Liitunud: 4 Apr 2003
Postitusi: 765
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Jan 15, 2014 15:41    Teema: Vasta viitega

cenorig kirjutas:
Ometi on Kopra talu äärmiselt tore koht ning aastatega juba hubaselt traditsiooniliseks saanud.


Ma pole kunagi selle koha võlust liialt aru saanud kui aus olla ja ma oleks vist isegi pigem õnnelik, kui see toimuks kuskil mujal. Näiteks kuskil, mis oleks sobilikum väiksema hulga inimeste jaoks. Samas olen ma alati ka olnud arvamusel, et polegi vaja kuskile metsa ööseks jääda ja oleks täiesti kõlbulik ka kuskil linnas ruumid rentida üheks õhtuks. Oleks transpordiga lihtsam, oleks ajaga lihtsam, oleks odavam, ei peaks valima kahe halva supi vahel jne.

fushi mainis jah eelmisel nädalal et 50/50, väga ei täpsustanud miks jne.

edit: vaatan eelmise aasta nimekirja
mõtlen kuhu jäävad nt xire, bohun, specter, delos, mti, clawson, 0h00, jackwood jms inimesed, kes ikka korduvalt neil üritustel käinud on :(
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Jan 15, 2014 16:21    Teema: Vasta viitega

Welp... õnnelik õnnetus.

Nimelt selgus, et üks asi ei oleks pidanud olema sisse arvestatud praeguse hinnapakkumise juures (üldruumirent 200€), millekohase märke unustas Kopra Talu pakkumisele panna (telefonitsi just sai räägitud nendega), niiet hind jääb 40 inimese puhul samaks.
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Jan 16, 2014 00:27    Teema: Vasta viitega

SilverWolf112 kirjutas:
Tallinnast on pakkuda veel 2 kohta kui kellegil on huvi :)

Broneeriks need kohad ära, kui veel võimalik - üks mulle ja üks kasutaja glaurung'ile, kui ta seda broneeringut just ise ei tühista.

Ühtlasi: osalustasu makstud, voodikohta palun külalistemaja toas nr 6 ning supihääletuses jään endiselt (tõenäoliselt lootusetult ebapopulaarsete) seene-köögiviljasupi ja bor¹i juurde.
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Flasher T



Liitunud: 2 Veeb 2009
Postitusi: 224
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Jan 16, 2014 09:57    Teema: Vasta viitega

Ljeksuses on kaks kohta vabanenud hetkel.
_________________
Chojin Gattai - God Ginrai!
AnTyx
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Bushidon
sucker mc


Liitunud: 9 Juul 2006
Postitusi: 970
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Jan 16, 2014 11:33    Teema: Vasta viitega

Vabandusi välja pakkuda kahjuks ei ole, aga ülekande tegin just hetk tagasi ära.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
glaurung



Liitunud: 12 Apr 2003
Postitusi: 147

PostitusPostitatud: Nelj Jan 16, 2014 12:16    Teema: Vasta viitega

Vabarnamees kirjutas:
SilverWolf112 kirjutas:
Tallinnast on pakkuda veel 2 kohta kui kellegil on huvi :)

Broneeriks need kohad ära, kui veel võimalik - üks mulle ja üks kasutaja glaurung'ile, kui ta seda broneeringut just ise ei tühista.

Ühtlasi: osalustasu makstud, voodikohta palun külalistemaja toas nr 6 ning supihääletuses jään endiselt (tõenäoliselt lootusetult ebapopulaarsete) seene-köögiviljasupi ja bor¹i juurde.
Nii kaua, kuni ruumidest puudust ei tule, olen ma hea meelega üksinda kuuendas toas.

Sa lukustad endid muidu jälle kuidagi kusagile kappi või peldikusse ja mina pean hakkama lukkseppa mängima.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Jan 16, 2014 12:31    Teema: Vasta viitega

Jah, muidugi. Palun siis külalistemajas tuba number 5.
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
SilverWolf112



Liitunud: 11 Märts 2012
Postitusi: 174
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Jan 16, 2014 13:25    Teema: Vasta viitega

Vabarnamees kirjutas:
SilverWolf112 kirjutas:
Tallinnast on pakkuda veel 2 kohta kui kellegil on huvi :)

Broneeriks need kohad ära, kui veel võimalik - üks mulle ja üks kasutaja glaurung'ile, kui ta seda broneeringut just ise ei tühista.

Ühtlasi: osalustasu makstud, voodikohta palun külalistemaja toas nr 6 ning supihääletuses jään endiselt (tõenäoliselt lootusetult ebapopulaarsete) seene-köögiviljasupi ja bor¹i juurde.


Ok siis , kõik autokohad on endal siis broneeritud :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Nelj Jan 16, 2014 18:11    Teema: Vasta viitega

Sain viimaks makstud. Kes veel pelgasid, enam põhjust pole. Liituge julgelt.

Ja kutsuge siis, noh. Teil on ju mingid Asashiod ja Miyakod, kus on rahvast, keda ma vabsjee elus pole näinud. Ma isegi usun, et täiesti lahedaid inimesi on nende seas ka. Ega kokkupuude foorumiga pole üldse tähtis, tähtsad on ühiste huvidega inimesed.

Tuba ma veel ei valinud. Ma pean järele pärima: kas lärm segab peamajas palju? Kusjuures ma isegi ei pea silmas niivõrd ööd kui hommikut. Mõned imelikud on üleval ammu enne koitu. Ja kas muu sisustus on peamajas samal tasemel kui kõrvalhoonetes? Sest seal kaugemates hoonetes päris mugav senini olnud. Aga tahaks ükskord ka kolmanda hoone ära proovida.
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Yoshy
U.C.0079


Liitunud: 4 Apr 2003
Postitusi: 765
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Jan 16, 2014 20:36    Teema: Vasta viitega

Kui nii vähe inimesi on siis imo võiks ka vabalt seal peahoones ööbida. Mina panin end kõrvalhoonesse selle pärast, et ma kartsin peamajas toimuva lärmi pärast. Kui inimesi nii vähe tuleb siis vast mingit rõvedat lällamist niiväga ei tulegi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Jan 16, 2014 22:17    Teema: Vasta viitega

Täitsa edeneb juba nimekiri, 21 hingelist. Osad teadjad veel maksmata :)

Täna sai ka rõõmustavaid uudiseid, et võibolla kolm läti animefänni ka tulemas. Eks lähipäevil selgub.

Cenorig, ma arvan, et praeguse seisuga võib tarekese vast mängust üldse välja jätta, sest et inimesi piisavalt ei tule ja teeme sellega majaevahelise koristamise keerulisemaks. Et ma praegu võtan selle arvestuse üldse maha. Ja nõustun yoshyga, mingit lärmi peamajas seekord ei paista tulevat.
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üritused Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Järgmine
Lehekülg 5, lehekülgi kokku 10

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: