OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

hardcore otaku muusika JAFFil
Mine lehele Eelmine  1, 2
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Kolm Mai 08, 2013 20:32    Teema: Vasta viitega

cenorig kirjutas:
Mulle tundub see maitse üle vaidlemisena. Eks terve teema on seda olnud, aga viimane postitus just eriti. Nendest lugudest kõik isegi ei sobi coplayle taustaks ja enamus on Solarises hängivale kuul(a)jale sama imelikud kui Miku. Pluss see, mida genky ütles: vaevalt cosplayerid ja co rõõmustavad, kui nende etendusele surutakse kusagilt kõrgemalt peale muusika, mis neid ennast üldse ei köida. Siis võiks juba tegemata jätta.


Eks see, nagu ma olen korduvalt öelnud, on minu arvamus sellest, mida võiks lasta teistel kuulata ja mis võiks inimestele meeldida. Ning minu sõbrad näiteks kortsutaks kulmu, kui ma laseks neil kuulata seda sorti muusikat, mille pärast ma hädaldasin.

Cosplay muusika on muidugi teine asi. Genky küsis, mis on minu arust sobilikumad kui Miku.. Kujutan ette, et näiteks seeon päris sobilik cosplayks.
Aga need on sellegi poolest ainult soovitused, mida mina arvan oleks sobilikud. Ei saa inimestele seda pähe määrida, sest inimesed teevad seda oma vabast ajast.

Ma üldiselt sean esikohale just need inimesed, kes animest ei tea. Sest ma arvan, et see on tore asi mille survet anda seda sorti üritusega.
Järgmine kord kui seda sorti üritust korraldada, siis võiks nagu kusagil sügaval mõttesopis mõelda ''Kas eestlastele see meeldiks?''. Isegi kui minu näited on täiesti valed, siis arvan, et minu mõte on vähemalt õiges suunas.
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Kolm Mai 08, 2013 20:45    Teema: Vasta viitega

erik_schults kirjutas:
cenorig kirjutas:
Mulle tundub see maitse üle vaidlemisena. Eks terve teema on seda olnud, aga viimane postitus just eriti. Nendest lugudest kõik isegi ei sobi coplayle taustaks ja enamus on Solarises hängivale kuul(a)jale sama imelikud kui Miku. Pluss see, mida genky ütles: vaevalt cosplayerid ja co rõõmustavad, kui nende etendusele surutakse kusagilt kõrgemalt peale muusika, mis neid ennast üldse ei köida. Siis võiks juba tegemata jätta.


Eks see, nagu ma olen korduvalt öelnud, on minu arvamus sellest, mida võiks lasta teistel kuulata ja mis võiks inimestele meeldida. Ning minu sõbrad näiteks kortsutaks kulmu, kui ma laseks neil kuulata seda sorti muusikat, mille pärast ma hädaldasin.

Cosplay muusika on muidugi teine asi. Genky küsis, mis on minu arust sobilikumad kui Miku.. Kujutan ette, et näiteks seeon päris sobilik cosplayks.
Aga need on sellegi poolest ainult soovitused, mida mina arvan oleks sobilikud. Ei saa inimestele seda pähe määrida, sest inimesed teevad seda oma vabast ajast.

Ma üldiselt sean esikohale just need inimesed, kes animest ei tea. Sest ma arvan, et see on tore asi mille survet anda seda sorti üritusega.
Järgmine kord kui seda sorti üritust korraldada, siis võiks nagu kusagil sügaval mõttesopis mõelda ''Kas eestlastele see meeldiks?''. Isegi kui minu näited on täiesti valed, siis arvan, et minu mõte on vähemalt õiges suunas.

Sa sellest ikka saad aru, et see muss, mida sa lingid on animevõõrale inimesele TÄPSELT sama, mis JAFFi cosplay show'l oli?

Ja nagu juba mitu korda öeldi - cosplayerid valisid muusika ise. Kas sa ootad, et järgmine JAFFi cosplay show küsiksid kõik sinult üle, et kas nende muusika on ikka sobilik?

Nii, et ei su mõte ei liigu isegi natukenegi õiges suunas.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Aarne



Liitunud: 28 Juun 2012
Postitusi: 107

PostitusPostitatud: Kolm Mai 08, 2013 20:50    Teema: Vasta viitega

Olalaa, communisme.
_________________
I dropped Clannad harder than Skrillex will ever drop the bass.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Kolm Mai 08, 2013 21:09    Teema: Vasta viitega

ShinNatsume kirjutas:

Ja nagu juba mitu korda öeldi - cosplayerid valisid muusika ise. Kas sa ootad, et järgmine JAFFi cosplay show küsiksid kõik sinult üle, et kas nende muusika on ikka sobilik?

Nii, et ei su mõte ei liigu isegi natukenegi õiges suunas.


.. Kas sa ei saanud siis minu mõttest aru? Olgu ma siis seletan..
Minu mõte oli see, et cosplayerid või kes iganes valib muusikat, mida lastakse jaffil võiks mõelda selle peale, kas keegi kes ei tea animest mitte midagi vähemalt suudaks tunda huvi selle muusika vastu.
Ma kindlasti ei arva, et inimesed peaks minu käest üle küsima, vaid lihtsalt mõtlema nende peale kes seda vaatavad peale anime fännide.
Kokkuvõttes- inimesed võiks mõelda vaatajaskonna peale.


Tore teada, et need muusikad mida ma soovitasin olid samuti üritusel olemas. Aga ma mainisin varasemas postituses, et ma vaatasin videosi sellest üritusest, ning see mida ma nägin oli tükiline. Ma kommenteerisin, mis ma arvan oli probleemiks mõndade muusika valikutega ja see jääb selleks.
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
shether



Liitunud: 25 Jan 2007
Postitusi: 765
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Mai 08, 2013 21:21    Teema: Vasta viitega

Nii mõeldes ei jõuaks keegi kuhugi - "mis teised küll arvaks ja mis küll oleks ikka sobilik".

Ei ole siin midagi nurkade maha silumist ja end raamidesse surumist. Ma ise pole käinud kohal neid ¹õusid vaatamas ja ilmselt see ei pakuks ka mulle erilist huvi, sest neid väheseid linke, millega meid õnnistatud on, avades ei tundu see ka minu maitsele vastavat. Aga nagu juba öeldud on, et inimesed tehku asja nii, et ise naudiks, sesmõttes, et publikut tundus videotelt nähtuna olevat - milles probleem?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Kolm Mai 08, 2013 22:20    Teema: Vasta viitega

Ma ei saa ausalt öeldes aru miks te ikka tema arvamuse üle diskuteerite justkui see omaks mingit tähtsust
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
shether



Liitunud: 25 Jan 2007
Postitusi: 765
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Mai 08, 2013 22:30    Teema: Vasta viitega

Dunnoh, mõnna on kui post-count kasvab.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
mimmu
hilja juba


Liitunud: 22 Apr 2005
Postitusi: 1270
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Mai 09, 2013 09:15    Teema: Vasta viitega

shether kirjutas:
Dunnoh, mõnna on kui post-count kasvab.

Oo, ja lisaks sellele on nii tore vahepeal klikkida oma nime peal ja vaadata, kui suur protsent foorumimürast on su enda tekitatud ja kui aktiivselt sa seda teed. Et äkki tuleb jälle mõne spamtalkteemaga päevast postitusekeskmist kergitada.
_________________
Onu Vanja kurvad püksid
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: