OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Mida arvatakse teist kui anime huvilisest?
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Aug 03, 2011 12:22    Teema: Vasta viitega

Kedagi ei huvita, mida ma vaatan. Ja see on hea.
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
FullmetalBoy



Liitunud: 22 Jan 2011
Postitusi: 110
Asukoht: Luke.. enamus argipäeva Tartu

PostitusPostitatud: Reede Aug 05, 2011 13:00    Teema: Vasta viitega

mul pere ei tee uldse eriti valja.. 6de tuleb ka vahepeal minu tuppa ja vaatab koos minuga.
s6pruskonnas mul keegi nii negatiivselt kah ei arva sellest et eemal hoiaks must seeparast. Klassist vaatavad veel vahemalt 3 tykki peale minu animet + veel m6ned tuttavad. Ja paljud loevad või on lugenud mangat, niiet mind seeparast kuskilt valja ei jaata :P
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
electrastar



Liitunud: 13 Juul 2011
Postitusi: 117
Asukoht: Sometimes under, sometimes on Ayame´s bed.

PostitusPostitatud: Laup Aug 06, 2011 00:32    Teema: Vasta viitega

Mul enamik tuttavaid on ka animehuvilised. Kuigi nad ei vaata just nüüd et regulaarselt, siis vahel ikka küsivad et ma soovitaks midagi vms. Sõbrad on seevastu kõik sama hullud kui mina. : D
Mangat loevad vähesed, sest see on nende arust igav. Ma ise küll naudin manga lugemist kohati isegi märksa rohkem.
Ega tänapäeval ma ei usu, et keegi sellelaadsesse hobise pahasti suhtub. :3
_________________
I´m becoming ✖
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Tuuletallaja



Liitunud: 12 Jan 2011
Postitusi: 11
Asukoht: Tallinn, just kolisin

PostitusPostitatud: Laup Sept 03, 2011 20:01    Teema: Vasta viitega

Ew, vanemad ei ole selle vastu, kuid kellele meeldiks, et su tütar/poeg terve päev voodis lesib ja arvutist animed vaatab? Nuu, nüüd on mul vähemalt animefännidest sõbrad, mis mind tõesti rõõmustab. "Tavalised" inimesed on pigem ikka selle v a s t u kui poolt ning üritavad ikka nöökida selle kallal.
_________________
Elu võib võtta järsu pöörde, nagu tuul.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Teis Sept 27, 2011 18:31    Teema: Vasta viitega

Sõbrad kas
A) vaatavad ise
B) neid ei koti, et ma vaatan. Mõned isegi on tundnud huvi anime vastu ja 1-2 sarja ära vaadand.

Klassikaaslased ikka veel vaatavad mu poole kui keegi midagi Jaapaniga seoses mainib aga vähemalt on nad sellest east välja kasvanud, kus küsiti mult igal võimalikul hetkel "mis naruto porri osa juures sa oled".

Üldiselt olen arvamusel, et anime pole küll selline asi, mida peaks varjama ja lukustatud toas teki all vaatama aga samas ei näe ma ka mõtet sellest kõva häälega teavitada inimestele, kelle reaktsioon suhteliselt kindlalt negatiivne. Ise tegin selle vea ja veits kahetsen aga whatever.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tallatatt



Liitunud: 19 Aug 2010
Postitusi: 105
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Sept 27, 2011 18:38    Teema: Vasta viitega

Huvitaval kombel pahameelt ja segadust tekitab mõnede seas minu ulmearmastus; anime jms ei mana aga mingit reaktsioonigi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
FullmetalBoy



Liitunud: 22 Jan 2011
Postitusi: 110
Asukoht: Luke.. enamus argipäeva Tartu

PostitusPostitatud: Teis Sept 27, 2011 18:45    Teema: Vasta viitega

ShinNatsume kirjutas:


Klassikaaslased ikka veel vaatavad mu poole kui keegi midagi Jaapaniga seoses mainib aga vähemalt on nad sellest east välja kasvanud, kus küsiti mult igal võimalikul hetkel "mis naruto porri osa juures sa oled".

Üldiselt olen arvamusel, et anime pole küll selline asi, mida peaks varjama ja lukustatud toas teki all vaatama aga samas ei näe ma ka mõtet sellest kõva häälega teavitada inimestele, kelle reaktsioon suhteliselt kindlalt negatiivne. Ise tegin selle vea ja veits kahetsen aga whatever.


ega jamh.. kui AniMatsuri sargiga esmaspäeval kooli laksin siis enamus poistest oli nagu wtf nuud mingi animeuritus ka lisaks ja kui jooksus just parim aeg ei tuld siis oeldi ka et enamus aeg kulub mul hentai vaatamiseks :P .. aga no.. enam eriti pilke minu poole ei heita kui jaapaniga seoses teema on.
Ajaloos oli eelmine nadal just mingi ilge jaapani vark siis ma olin nagu et et ''dont look at me''
Aga sellele vaatamata on ka palju tuttavaid kellele anime meeldib niiet ''YAY im not alone'' LaLaLaa
_________________
私は決してあきらめないだろう。

siimkarel@hotmail.com - msn
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
August



Liitunud: 13 Aug 2011
Postitusi: 113
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Sept 27, 2011 21:20    Teema: Vasta viitega

Kedagi ei huvita ja kui huvitabki siis niisama jutujätkuks. LaLaLaa
Üllatav oli kui kunagi üks klassikaaslane hakkas animest rääkima, mainis Hatsune Mikut ja ütles siis "Miku Miku ni shite ageru". Ei tea kust ta seda kuulnud oli :P
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Soobel



Liitunud: 24 Dets 2007
Postitusi: 344

PostitusPostitatud: Teis Sept 27, 2011 22:10    Teema: Vasta viitega

Ohh... Mis animehuviline minagi olen. On üks omapärane, väga spetsiifiline ja ilus subkultuur, mida võiks siinkandis rohkem olla, vastukaaluks ameerika/juudi primitiivsele filmikunstile ja barbidele ja mcdonaldsile ja jou-joule. (Jumal tänatud, vähemalt Lotte on siinmail kõvasti pead hakanud tõstma)

Vot - aga proovi sa olla ulme- ja muumihuviline raudteelaste seltskonnas, kus teadupärast pannakse rõhku lihtsapoolsete liigutustekogumi verreõppimise, mitte laiema harituse peale. Ühest küljest on ebameeldiv küll, kui kõõrdi vaadatakse, teisest küljest teeb see elu lihtsaks - need hoiavad eemale, kellega niikuinii pole rääkida muust, kui viinast ja naistest.

Isadele-emadele meeldib miskipärast tõesti see, kui lapsed tegelevad tavaliste asjadega. Sitem on lugu siis, kui sealtpoolt hakatakse selgeks tegema, et sa ei suuda, ei jõua, ei saa, ei oska kirjutada, joonistada või mis iganes hobi su vanemates võõrastust tekitab. Ärge neid uskuge. Vastasel korral usudki, et sa ei saa, ei suuda, ei viitsi, ei oska... Üldse mitte midagi.
_________________

Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
HetaliaFangirl



Liitunud: 2 Juun 2012
Postitusi: 5
Asukoht: Rakvere

PostitusPostitatud: Laup Juun 02, 2012 18:18    Teema: Vasta viitega

Emal ja isal pole selle vastu midagi et ma neid vaatan.Nad ütlesid et nad vaataksid hea meelega ise :)

Venda vist eriti ei huvita.Aga ette jääb talle see et ma jaapani muusikat kuulan emm

Kui ma ükskord oma parima sõbra käest küsisin et miks ta ei vaata animeid siis ta vastas et 'ta pole titt ja ta on multikate east juba ammu välja kasvanud'.Ja kui ma talle animest räägin siis teda ka nagu ei huvitaks GRRRR!

Ma arvan et mu klassikaaslased ja teised koolist arvavad ka et ma olen titt või mingi imelik et vaatan
'multikaid'.Nad tahavad lihtsalt olla nii täiskasvanud... emm

Meie koolist peaaegu keegi ei vaata neid
(Ainult paar tükki ja need on ka venelased XD).
_________________
Hetalia~!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SilverDragon619



Liitunud: 1 Mai 2012
Postitusi: 6

PostitusPostitatud: Kolm Juun 13, 2012 15:12    Teema: Vasta viitega

Õde on sellega ära harjund, Ema eriti ei koti, Isa on täitsa õnnelik,et vaatan.
Sugulased vist ei teagi,et animet vaatan aga teavad küll,et Jaapani keelt õpin.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ChocoUsagi



Liitunud: 11 Aug 2012
Postitusi: 13
Asukoht: Märjamaa

PostitusPostitatud: Püh Aug 12, 2012 15:06    Teema: ^^ Vasta viitega

Minu perekond teab minu Jaapani hullusest LaLaLaa Nendel ei ole selle vastu midagi. Mu emale täitsa meeldib Jaapani muusika(selline rahulikum), arvestades seda, et ma tavaliselt kuulan Rokki LaLaLaa Mõnikord venna satub peale, kui ma anime´d vaatan ja vaatab hea meelega koos minuga :) Siiamaani räägib ta sellest Karen the chibi vampire´ist xD Tema meelest oli see väga naljakas.

Sõbrannad suhtuvad sellese väga hästi Happybunny . Ajasin ühele sõbrannale anime hulluse peale ja peale seda sattus ta päris hoogu LaLaLaa Minu sõbrannad on kõige suhtes väga tolereerivad ja koolis ka mingit jama selle kohta ei ole, võibolla sellepärast, et neid ei huvita või nad ei tea ;o Armas kuri
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Aarne



Liitunud: 28 Juun 2012
Postitusi: 107

PostitusPostitatud: Püh Aug 12, 2012 16:15    Teema: Vasta viitega

Üks sõber ütles, et minust saab räme weaboo kui ma hakkasin esimest animet vaatama see talv, noh, ega ta mööda ei pannudki.

Sõpru ei koti väga mida vaatan ja ega ma suheldes mingit jaapani sõnu sisse ei suru nii, et inimesed vaatavad siiski normaalselt mind veel.

Kes teab mida tulevik toob.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Püh Aug 12, 2012 17:10    Teema: Vasta viitega

Mu vanemad läksid lahku ja isa ei tunnista enam, et ma olen ta poeg.
Ema nutab iga kord kui mind näeb ja õde vihkab mind.
Mul pole sõpru ja need vähesed inimesed kes minuga viitsivad rääkida jätavad pidevalt mulje, et neil on valus ja piinlik olla minuga samas riigis.
Kõik anime tõttu.
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
decomed
õigekirjas 1 punkt maksimumist puudu


Liitunud: 10 Sept 2010
Postitusi: 165
Asukoht: Tapa

PostitusPostitatud: Püh Aug 12, 2012 18:15    Teema: Vasta viitega

Mõnel võibolla tekkib mingi erinev mõtlemine minust, aga see ausalt mind ei huvita. Enamik inimesi, kes algselt hakkab mõtlema animehuvilisest, kui lapsest. Siis peale selgitamist mis asi anime on üldse, muudavad paljud oma suhtlemisviisi. Peale selle, mu isa ja ema eriti see ei huvita ja mu vend vaatab kah animet ja enamus mu sõpradest vaatab neid LaLaLaa
_________________
http://myanimelist.net/animelist/Decomed Warning: This list is not for people with weak nerves!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Clawson
Manlius Maximus


Liitunud: 25 Jan 2008
Postitusi: 393
Asukoht: Enamasti Märjamaa

PostitusPostitatud: Kolm Märts 13, 2013 20:55    Teema: Vasta viitega

Teema, foorumi surnumanaja nõuab sind esilehele!

Leian, et siia oleks vaja kirja panna üks õpetlik tõestisündinud lugu. See on teemaga seotud, küll lõpus näete.

2008. aasta talvel olin ajateenija kaitseväe orkestris. Tol ajal oli orkestrantidel küllaltki prii põli, pillimängust vabal ajal võisid minna kuhu iganes tahtsid. Samas oli reamehe palk 1500 krooni ja selle eest pidi leidma elukoha ning tavaliselt ka toidu. Sebisin endale elamiseks koha Tallinna Majanduskõrgkooli ühiselamus. Tuba jagasin ühe eesti ja ühe vene poisiga.

Üks kord tuli vene poiss tuppa, läks oma voodi juurde ning tuli sealt kurja näoga minu voodi ette. "©to eta?" küsis ta ning lükkas mulle nina alla hambaharja. "Ubit jevo, nahhuj bljät urod" (excuse my french) ning sarnased väljendid lendasid kuulirahena minu suunas. Ajas ähmi täis küll. Üritasin siis aru saada, et mis lahti on. Keeruline oli, kuna tema eesti keelt eriti ei mõiganud ja mina vene keelt ka mitte.

Pika kahepoolse ja üheaegse monoloogi tulemusel selgus kaks asja. Esiteks, tema hambaharja küljes on mingid karva moodi asjad. Teiseks, ainuke loogiline seletus sellele on see, et mina olevat oma kubet tema hambaharjaga hõõrunud. Selle peale ei osanud esialgu midagi kosta. Siivsa inimesena ei soovinud ma ka pükse maha tõmmata, et koheselt demonstreerida tema teooria paikapidamatust.

Otsustasin, siis proovida verbaalseid mõjutusvahendeid. Peale pikka karjumist ja muidu rääkimist õnnestus mul teda veenda, et ma selliseid asju tavaliselt ei tee. Teisest noormehest ta seda ka ei uskunud.

Järgmiseks asus tema mind veenma, et ma aitaks tal kogu korruse läbi käia, et leida roimar ning ta kohaliku seadusesilma (valvelauas istuv tädi) ette toimetada. Kuna ma pole kunagi end meisterdetektiiv Blomkvistina tundnud, proovisin pakkumist tagasi lükata.

Õnn naeratas mulle siiski ning tagasi tuli teine toakaaslane, kes lahendas meie meeli painanud müsteeriumi. Nimelt oli ta hommikul märganud, et meie kaaslase hambahari lebab vaiba peal. Hea inimesena tõstis ta selle põrandalt öökapi peale. CSI Tallinn vaagis uut infot ning vaibal ja hambarjal olevad kiud olid tõepoolest väga sarnased.

Selle peale andis suure vene hingega noormees mulle andeks ning lubas lahkelt kogu toimunu omalt poolt unustada. Kui ma pärast küsisin, et kuidas ta üldse sellise asja peale tuli, siis vastas ta nii: "Sa tundud selline kahtlane, vaatad imelikke multikaid."

Ehk siis loo moraal - hoidke oma veidrad hobid pärismaailma eest peidus, muidu võite halva õnne korral normaalsetelt inimestelt peksa saada.


PS. Tõele au andes, ma vaatasin tol hetkel Le Chevalier D'Eon'i, mis on tõepoolest veidi kahtlane.
_________________
Agressiivne isemõtleja ja multikulturist. Arbitraarseid ja potentsiaalselt ebapädevaid mõtteakte produtseeriv subjektiivne demagoog ning kantseliidi propageerija. Challenge accepted! Suffer not the brony to live.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Märts 14, 2013 00:12    Teema: Vasta viitega

Vau.
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
muda



Liitunud: 28 Juun 2003
Postitusi: 109
Asukoht: Hiiumaa - Viljandi

PostitusPostitatud: Nelj Märts 14, 2013 15:12    Teema: Vasta viitega

Clawson kirjutas:

Ehk siis loo moraal - hoidke oma veidrad hobid pärismaailma eest peidus, muidu võite halva õnne korral normaalsetelt inimestelt peksa saada.


Sa vist tahtsid kirjutada, et olles normaalne inimene ja tegeledes enda "normaalsete" hobidega võite halva õnne korral ebanormaalsete inimeste käest peksa saada. Tõesti võib juhtuda.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Clawson
Manlius Maximus


Liitunud: 25 Jan 2008
Postitusi: 393
Asukoht: Enamasti Märjamaa

PostitusPostitatud: Nelj Märts 14, 2013 17:41    Teema: Vasta viitega

muda kirjutas:
Clawson kirjutas:

Ehk siis loo moraal - hoidke oma veidrad hobid pärismaailma eest peidus, muidu võite halva õnne korral normaalsetelt inimestelt peksa saada.


Sa vist tahtsid kirjutada, et olles normaalne inimene ja tegeledes enda "normaalsete" hobidega võite halva õnne korral ebanormaalsete inimeste käest peksa saada. Tõesti võib juhtuda.


potayto, potahto
_________________
Agressiivne isemõtleja ja multikulturist. Arbitraarseid ja potentsiaalselt ebapädevaid mõtteakte produtseeriv subjektiivne demagoog ning kantseliidi propageerija. Challenge accepted! Suffer not the brony to live.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
muda



Liitunud: 28 Juun 2003
Postitusi: 109
Asukoht: Hiiumaa - Viljandi

PostitusPostitatud: Püh Märts 17, 2013 01:17    Teema: Vasta viitega

äh?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Järgmine
Lehekülg 7, lehekülgi kokku 8

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: