OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Cowboy Bebop
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
HotPapa
banned


Liitunud: 25 Veeb 2003
Postitusi: 229
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Dets 09, 2003 21:32    Teema: Vasta viitega

Kõige rohkem meeldisid mulle Bebopi viimased 2 osa, kui ma neid vaatasin hõljusin ma kuskil pilvedes ning ei tajund midagi peale kuvaril jooksvaid joonistusi. Peale lõppu tundus mulle anime olevat midagi suursugust, ning seda vaadates oleksin ma justkui kõige õnnelikum inimene maailmas. Võib ka nii öelda, et kui sul on rohkesti head animed siis pole sul vaja naisi :P (sama effekti võib saavutada ka kui tõmbad popsu LaLaLaa )
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Mr Cinnamon



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 147
Asukoht: Uchuu Senkan Yamato!

PostitusPostitatud: Teis Dets 09, 2003 21:56    Teema: Vasta viitega

sa oled liialt lahe.
_________________

Avatar tehtud Mr Cinnamoni poolt, suured tänud talle.
I was a VIP at a Trance party!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
hjarg
Post count matters!


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1207
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Dets 09, 2003 22:31    Teema: Vasta viitega

Hotpapa, väike reaalsuse meeldetuletus:

väsinud parem käsi, kahtlased valged plekid arvutiekraanil ja ekraanil jooksev hentai või siis Bebopi paar viimast osa ei ole mõledud aseainena tõelisele naisele.
_________________
Roses are red
Violets are blue
All of your base are belong to me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
HotPapa
banned


Liitunud: 25 Veeb 2003
Postitusi: 229
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Dets 09, 2003 22:38    Teema: Vasta viitega

eeeheee... sul on küll haledalt arenenud fantaasia. vb oled sa liiga plaju hentaid vaatanud.. kes seda teab.valgeid plekke võid sa ise oma monitorilt otsida...mul neid igatahes pole ja ei tule..
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Dets 10, 2003 09:00    Teema: Vasta viitega

@ HotPapa:

Mina arvan, et mis hjargi sundis tegelema ilukirjanduslike liialdustega, oli see, kui sa väitsid, et kui on rohkesti head animet, pole naisi vaja. See on sama nutikas väide nagu see, et kui on rohkesti head süüa, pole hingata vaja, või see, et kui on rohkesti häid mõtteid, pole riideid vaja.

Aga see selleks. Kasvamiseks ei piisa foorumis targutajatest, selles on vaja aega, päikest, vett, mulda ja valusaid kogemusi. :)

@ Cowboy Bebop:

Nagu mõned paremad tuttavad juba teavad, kannan ma oma põues saladust, mis lausa kisendab väljaütlemise järgi: tänase seisuga olen näinud CB'st esimest kuut osa. Aga pea iga nädal vaatame koduses ringis ühe osa ning ülejäänud nädala jooksul meenutan seda, mis siis ikkagi juhtus.

Võin öelda, et seeria on muidugi olnud hea, ehkki siiani on veidi üle keskpärased osad vaheldunud väga-väga headega. Muusika on juba ammu pähe kulunud, mistap selle kiitmisele ei pühendu. Animatsioon on kohati sädelev, dialoog tihti ka. Lemmikuteks on siiani suhteliselt loogilisel moel esimene ja viies osa.

Taustal lahti rulluv mõistatus tundub intrigeeriv. Loodan, et ma ei pea pettuma. :)
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Seichi
bakaer than thou


Liitunud: 19 Okt 2003
Postitusi: 203
Asukoht: Seal, kus kott on...

PostitusPostitatud: Kolm Dets 10, 2003 10:00    Teema: Vasta viitega

OT: Et hentaid ei saa kunagi olla palju vaadatud. /OT
_________________
Muhahahahaha...Aarghhh...*slash* die, dIE, DIE!!!!!

[10:04] <schiz> mingi graafiline disain on minu jaoks liiga wannabe värk

Eile Narvas kogunenud Juri Mi¹ini ja Vene kaasmaalaste ühingu korraldatud miitingul nõuti peaminister Andrus Ansipi tagasiastumist, pronksmehe taastamist Tõnismäele ning vene keelt riigikeeleks.

Pigs will even climb trees if you flatter them enough.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Dets 10, 2003 12:32    Teema: Vasta viitega

Vabarnamees kirjutas:
Aga see selleks.

see selleks jah, aga minu vaatepunktist paned sa oma näidetega suht puusse. jutt käib pigem "kui on piisavalt head narkotsi, siis pole naist vaja". ma pole küll nende mõjudega tuttav, aga olen üsna kindel, et sellist olukorda on võimalik narkootikumidega saavutada, eriti kui sõltuvusse sattuda.

ja teiseks, ma saan aru küll, et naised on meeste elus väga tähtsal kohal, aga kas peab kohe nii naistekeskseks minema, et iga kord kui naudingut või mõnu mainitakse, ilma ütlemata, et see naisega seksimise teel saavutatud on, peavad mõtted kohe parema käe peale liikuma.

ps! homod millegipäras naistest puudust ei tunne...

pps! jälle kord täiesti offtopic :)

ppps! peaks ka lõpuks CB vaatamise ette võtma.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Dets 10, 2003 21:34    Teema: Vasta viitega

ruri kirjutas:
see selleks jah, aga minu vaatepunktist paned sa oma näidetega suht puusse. jutt käib pigem "kui on piisavalt head narkotsi, siis pole naist vaja".

Ei, ruri, eksid. Jutt käis pigem "kui on piisavalt head narkotsi, siis pole seksi vaja", millegipärast aga polnud nõnda väljendutud. Sinu eas meesterahvas peaks kõnealuse kahe mõiste vahet siiski küllalt hästi tabama. Alati võib ju võtta vaatepunkti, mis võimaldab väita kedagi puusse panevat, aga samas on alati võimalik tsutikese vaevaga mõista teise inimese jutu mõtet ilma sellega nõustumata. Ja kui sa nüüd väidaksid, et minu näidetest ei olnud võimalik seda mõtet välja lugeda, siis sul võib isegi õigus olla, aga sel juhul oleks aidanud minult küsimine.

ruri kirjutas:
/.../ ilma ütlemata, et see naisega seksimise teel saavutatud on, peavad mõtted kohe parema käe peale liikuma.

Kui see oli nüüd suunatud minule, siis on adressaat vale. Parema käe kohta pole ma ühtegi surematut rida sirgeldanud.

ruri kirjutas:
ppps! peaks ka lõpuks CB vaatamise ette võtma.

Paistab, et imede aeg pole veel kaugeltki läbi. :)

Offtopic'ut enam isegi mitte häbenedes,

<Vabarnamees>
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Dets 11, 2003 00:24    Teema: Vasta viitega

Vabarnamees kirjutas:
ruri kirjutas:
see selleks jah, aga minu vaatepunktist paned sa oma näidetega suht puusse. jutt käib pigem "kui on piisavalt head narkotsi, siis pole naist vaja".

Ei, ruri, eksid. Jutt käis pigem "kui on piisavalt head narkotsi, siis pole seksi vaja", millegipärast aga polnud nõnda väljendutud.

kas hakkame tema lauset nüüd lahkama? "Võib ka nii öelda, et kui sul on rohkesti head animed siis pole sul vaja naisi :P (sama effekti võib saavutada ka kui tõmbad popsu LaLaLaa )"
esimene pool: pole isegi päris tõsiselt öeldud nagu emotikonist aru saab ja vihjab naistele. teine pool: vihjab mõnule, naudingule. panen 1+1 kokku, saan seksi. minu arust üsnagi otseselt väljendatud. dirty mõtlemine, aga selline inimene juba on kui sellises kontekstis naist mainitakse. ehk minu arvates sa võtad asja liiga üldiselt, sest kui ma kusagil ütlen lihtsalt: "ma tahan naist," siis enamuse mõte ei liigu sinnapoole, et tahetakse naist vestluskaaslaseks, elukaaslaseks vmt, vaid ma tahan naist, keda saaks panna.
Tsiteerin::
Ja kui sa nüüd väidaksid, et minu näidetest ei olnud võimalik seda mõtet välja lugeda, siis sul võib isegi õigus olla, aga sel juhul oleks aidanud minult küsimine.

sellisel juhul ma küsin, et mis kontekstis sina naise mainimise peale mõtlesid? näidetest küll paistab, et mitte seksi kontekstis, aga täpsustaks üle.
Tsiteerin::
Kui see oli nüüd suunatud minule, siis on adressaat vale. Parema käe kohta pole ma ühtegi surematut rida sirgeldanud.

mitte sinu, teatud kahe teise isiku kohta.

Tsiteerin::
ruri kirjutas:
ppps! peaks ka lõpuks CB vaatamise ette võtma.

Paistab, et imede aeg pole veel kaugeltki läbi. :)

omad põhjused. esiteks ei tahtnud viletsa kvaliteediga vaadata. teiseks läks DVD-de saamisega kaua aega ja kolmandaks, kui need lõpuks käes olid, siis ei suutnud leida aega nende vaatamiseks. nüüd vist suudan.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Dets 11, 2003 09:39    Teema: Vasta viitega

ruri kirjutas:
ehk minu arvates sa võtad asja liiga üldiselt, sest kui ma kusagil ütlen lihtsalt: "ma tahan naist," siis enamuse mõte ei liigu sinnapoole, et tahetakse naist vestluskaaslaseks, elukaaslaseks vmt, vaid ma tahan naist, keda saaks panna.

Aga selline ma lihtsalt olen. Sinu jutu järgi niisiis vähemus.

ruri kirjutas:
sellisel juhul ma küsin, et mis kontekstis sina naise mainimise peale mõtlesid? näidetest küll paistab, et mitte seksi kontekstis, aga täpsustaks üle.

Need näited olid kahe asja kohta, mis üksteist ei asenda, kuna pakuvad väga erinevaid hüvesid. Suhtudes nendesse minu "asja üldiselt võtmise" kontekstis sobivad nad minu meelest piisavalt hästi "anime ja naiste" võrdluse kõrvale.

Cowboy Bebop, Session 7. Täna õhtul. Minu kodus. Be there or be... (veab sõrmedega Uma Thurman'i kombel ruudu õhku). :)
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
hjarg
Post count matters!


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1207
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Dets 11, 2003 09:44    Teema: Vasta viitega

ruri kirjutas:
kas hakkame tema lauset nüüd lahkama? "Võib ka nii öelda, et kui sul on rohkesti head animed siis pole sul vaja naisi :P (sama effekti võib saavutada ka kui tõmbad popsu LaLaLaa )"
esimene pool: pole isegi päris tõsiselt öeldud nagu emotikonist aru saab ja vihjab naistele. teine pool: vihjab mõnule, naudingule. panen 1+1 kokku, saan seksi. minu arust üsnagi otseselt väljendatud. dirty mõtlemine, aga selline inimene juba on kui sellises kontekstis naist mainitakse. ehk minu arvates sa võtad asja liiga üldiselt, sest kui ma kusagil ütlen lihtsalt: "ma tahan naist," siis enamuse mõte ei liigu sinnapoole, et tahetakse naist vestluskaaslaseks, elukaaslaseks vmt, vaid ma tahan naist, keda saaks panna.


Kusjuures, sa mõttekäik liigub umbes samu radu mööda, kui minu oma seda postitust tehes. Lihtsalt mina armastan asju ropult ja ülepingutatult välja öelda. Küsimus ei olnud selles, mida mina mõtlesin, vaid küsimus oli selles, mida HotPapa väga kahtlase väärtusega naljast võib kõige tõenäolisemalt välja lugeda.

Lühidalt, ta mõte oli arusaadav- lihtsalt ülivõrre anime kohta, mis on nii hea, et naised selle kõrval kahvatuvad ja ainsa samasuguse tulemuse võib saavutada midagi keelatut sisse tõmmates/hingates. Kuid see sõnastus, millega seda väljendati, oli tehtud nii, et väsinud parema käe sissetoomine on ainult paratamatuse küsimus.

Mis ma öelda tahtsin- ma ei kahetse ja ma itsitan ikka, mõeldes HotPapa ülekuumenenud reaktsioonile. LaLaLaa Fun! Fun! Fun!
_________________
Roses are red
Violets are blue
All of your base are belong to me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Dets 11, 2003 21:51    Teema: Vasta viitega

hjarg kirjutas:
Küsimus ei olnud selles, mida mina mõtlesin, vaid küsimus oli selles, mida HotPapa väga kahtlase väärtusega naljast võib kõige tõenäolisemalt välja lugeda.

ja see näitabki kui ühekülgselt su mõte sellises kontekstis liigub, sest mina näiteks küll seda asja sellest "naljast" kõige tõenäolisemalt välja ei lugenud. seda ka sellepärast, et kui "pole vaja naisi" asemel oleks olnud "pole vaja narkotsi", siis vaevalt parem käsi mängu oleks tulnud, aga kuna oli "naisi", siis see on järelikult ainuke põhjus miks käsi mängu tuli. järelikult tundub, et ükskõik mis kontekstis öeldakse, "pole vaja naisi", liigub su mõte kohe parema käe poole.

Tsiteerin::
Mis ma öelda tahtsin- ma ei kahetse ja ma itsitan ikka, mõeldes HotPapa ülekuumenenud reaktsioonile. LaLaLaa Fun! Fun! Fun!

nojah, reaktsioon oli vastav ja näiteb, et noor ja äge tüüp, aga siiski, minu vaatepunktist, pole ilus niimoodi põhjusetult teise kallal norida.

ps! jõudsingi lõpuks 5 esimest osa CB-st ära vaadata. homme/ülehomme vist jätkan.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Gringo



Liitunud: 8 Dets 2003
Postitusi: 10
Asukoht: planeet Maa

PostitusPostitatud: Kolm Jan 14, 2004 15:06    Teema: Vasta viitega

mulle meeldis hea pikk ja nauditav. igati vaatamist väärt
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
BukonoNugashi



Liitunud: 14 Veeb 2004
Postitusi: 581
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Veeb 14, 2004 12:37    Teema: Vasta viitega

Cowboy Bebop on minu vaieldamatu lemmik. See muutis nii mõndagi minus. Hakkasin kuulama jazz'i ja see oli hea. Üldse on see väga anime, millel on hea muusika, joonistusstiil ja täispikk film ("Knockin' on Heavens Door").
_________________
Mu iseloom on isemoodi loom, mis ise ennast üles poob...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
erick
küps PSP-d plõgistav noormees


Liitunud: 29 Märts 2004
Postitusi: 934
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Apr 05, 2004 08:47    Teema: Vasta viitega

CB oli vist mingi teine või kolmas sari mida ma ever nägin. See tegi edasise animevaatamise keerukaks, sest säärast etaloni ikka naljalt üle ei trumpa (kuigi sama võiks öelda ka FLCLi kohta, mida ma esimesena nägin), ja kõik tundus kuidagi mitte eriti SEE olevat. Paraku ihaldas hing just SEDA. Ja nii ma siis vaatasin, mida muud sarnast sõpradel oli. Välja tuli Outlaw Star. Mitte küll CB, aga oma youthful poweriga hüvitas see nii mõnedki puudused-vajakajääämised, ning lõppkokkuvõttes oli siiski sama nauditav. Ka peale Outlaw Stari jäi hing ihkama midagi sarnast. Nii ma sattusingi Triguni otsa. Kuigi Trigunil olid mõned väga ehedad hetked, ei olnud see lõppkokkuvõttes siiski nii pädev, kui kaks eelnenut. Aga võõrutusravi korras istus küll. Võõrutas ära kah. Nüüd ma suudan juba neid asju ka vaadata, mis toimuvad mujal kui kosmoses ulpiva näljarottidest meeskonnaga ruumilaeva pardal :P

Kuigi CB täisosasid tahaksin ikkagi saada... kunagi sai vaadatud otse teise mehe kettalt, endale plaate ei jäänud memorabiliaks... et kõik need, kes elavad Tartus, ja kellel on CB plaatide peal olemas, ja kes juhtuvad seda posti lugema, saatke mulle priva... siis lepib kokku kuidas õnnetu olukord lahendada LaLaLaa

Edit: seltsimees HotPapa reageeris mu abipalvele väga kiiresti, sõbralikult ja adekvaatselt. Suured tänud talle =)
_________________
--taevas linna kohal oli läbikõrvetatud vooluringi värvi--
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
-=Px=-



Liitunud: 23 Apr 2007
Postitusi: 48

PostitusPostitatud: Reede Mai 18, 2007 18:31    Teema: Vasta viitega

Vaatasid Bebopi osad ära, nüüd tuleks film kah otsa vaadata. Küsimus selles, et kas film on jätk seriaalile ?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Reede Mai 18, 2007 18:35    Teema: Vasta viitega

Film toimub natuke enne seriaali lõppu. Nii paar-kolm osa.
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
-=Px=-



Liitunud: 23 Apr 2007
Postitusi: 48

PostitusPostitatud: Laup Mai 19, 2007 15:11    Teema: Vasta viitega

Nüüd on siis kogu kompott vaadatud. Väga hea ! Nalja sai, actionti ja põnevust oli ning süngemaid ning dramaatilisemaid kohti leidus ka palju. Karakterid olid tõsiselt head, spike pohheemlaslik, asjalik ja vaimukas olek jne. ED oli liiga hea tegelane, tõsiselt hull laps LaLaLaa .
Kogu see maailma ülesehitus ja käsitlus oli äärmiselt nauditav.
Soovitan .
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Karst
blabla -chan


Liitunud: 3 Veeb 2007
Postitusi: 442
Asukoht: Ajuotsimisreisi laeva pardal.

PostitusPostitatud: Esm Mai 21, 2007 13:53    Teema: Vasta viitega

Mulle meeldis ka lõpp. Väga effektne oli see, kui ta ütles seal lõpus: "Bang!" See oli nii lahe.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
muda



Liitunud: 28 Juun 2003
Postitusi: 109
Asukoht: Hiiumaa - Viljandi

PostitusPostitatud: Reede Veeb 15, 2013 14:30    Teema: Vasta viitega

Nii, vanad ja noored, mul on ka nüüd need 26 osa kettal.
Vaatab, kas suudab Hellsingi üle trumbata.

Muideks, see ülevalolev jutt on päris teemasse!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3  Järgmine
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 3

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: