OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Yuru Yuri

 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Akarin



Liitunud: 11 Veeb 2013
Postitusi: 13
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Veeb 11, 2013 23:46    Teema: Yuru Yuri Vasta viitega

Yuru Yuri

Yuru Yuri on anime nunnude tüdrukute igapäevaelust.


Toshinou Kyouko (perenimi+eesnimi) on isepäine tütarlaps, kes oma lõputute energiavarudega teeb seda, mida üks noor neiu kõige rohkem teha tahab - lõbutseb. Tal on palju halbu ideid, aga ta on alati valmis nad poole pealt katki jätma, kui nad järsku lõbusad ei ole.

Loomulik intelligents toetab tema laisklemisharjumusi. Laisaks teda siiski nimetada ei saa, sest ta on valmis oma näiteks lemmikanime doujinshisid valmis vorpima nii une- kui ka õppimisaja arvelt.

Kyouko on sõbralik ja rõõmsameelne. Päev temaga on värvilisem kui Kotoura-san'i esimese episoodi lõpp.

Funami Yui, Kyouko kauaaegne sõber ja kaaslane, on heas mõttes vastukaal tolle lõppematule energiale ja tobedatele ideedele. Ta on mõistuse hääl, usaldusväärne ja asjalik, lahke ja rahulik! Ta on aitav käsi seal, kus on abi vaja, peatav käsi seal, kus peatamist on vaja.

See muidugi ei tähenda, et ta oleks pidur. Yuiga on alati tore koos istuda ja juttu puhuda ning kõigele lisaks ta on härrasmees väikese tüdruku kehas.

Yoshikawa Chinatsu, mitte segi ajada Mirakuruniga, on roosade hiigelpatsidega entusiastlik tüdruk, kes hõivab korraga nii sarja kõige seksikama, nunnuma, ilusama ja roosama tegelase tiitli.

Ta pole muidugi selline tobedalt idealiseeritud karakter nagu esialgu tunduda võib, ka temal on vigu nagu igal inimesel. Näiteks ei ole tema joonistused ja üldse looming just kõige kenamat laadi, ilmselt kõrvalmõju sellest, et ta ise nii ilus on. Minu teooria on, et tal on salavõime, mis imeb kõigelt, mida ta puudutab, ilu juurde. Ning kuigi kokkamine tuleb Chinatsul täitsa välja, siis tema ülim entusiasm nurjab nii mõnegi roa.

Ärge arvake temast aga selle pärast halvemini, sest Chinatsu tehtud tee on täidetud armastuse ja hoole rikka maitsega. See tõestab, et piisava pühendumise ning vaevaga suudab ta teha mida iganes ta soovib!

Üliemotsionaalne tüdruk muidugi võib osutuda veidi pealetükkivaks ning tema ülevoolav armastus võib tema tähelepanuvõimele üks-null teha, aga selle neiu leegitsev kirg tuletab kõigile meelde, mis on elus parim.
_________________
kono mama ni zutto shite hoshii


Viimati muutis seda Akarin (Püh Märts 03, 2013 18:38). Kokku muudetud 9 korda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Blawk



Liitunud: 1 Aug 2009
Postitusi: 438

PostitusPostitatud: Esm Veeb 11, 2013 23:57    Teema: Vasta viitega

Ma arvasin, et anime nunnude tüdrukute igapäevaelust on K-ON!
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
tvk_



Liitunud: 8 Aug 2010
Postitusi: 204

PostitusPostitatud: Teis Veeb 12, 2013 01:35    Teema: Vasta viitega

chinatsu ei saagi tutvustust? :(
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Akarin



Liitunud: 11 Veeb 2013
Postitusi: 13
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Veeb 12, 2013 01:44    Teema: Vasta viitega

tvk_ kirjutas:
chinatsu ei saagi tutvustust? :(

Tegutsen! :)
Blawk kirjutas:
Ma arvasin, et anime nunnude tüdrukute igapäevaelust on K-ON!

Sa arvasid õigesti, kuid see ¾anr on veel noor ning avastamisrõõmu jagub meile kõigile küllaga. Tüdrukuid on maailmas palju ja iga üks neist elab iga päev, seega on potentsiaalset materjali, mille põhjal animesid teha, samuti tohutult palju!

Võtame näiteks sinu välja toodud K-ON!-i - anime neljast tüdrukust, kes teevad koos ansambli. Mõtle nüüd, kui palju võimalusi juba sellise baasiga on: neli tüdrukut tähendab neli erinevat tegelast, kelle iseloomude kombinatsioonist sõltub suuresti sarja toon; ansambel on sel juhul kergeroki [size](vabandust, ma ei tea kuidas seda nimetada)[/size] ansambel, aga mis siis, kui nad kõik mängiksid puhkpilli, või kui nad eelistaksid mängida d¾ässi; kool on küll standardne platvorm erinevate neidude kogunemiseks, aga mis saaks siis, kui nad satuksid teineteise peale juhuse tõttu, või hoopis kindla kavatsusega leida bändiliikmeid.

Minu arust on K-ON! üks väga hea sari, sest selle tegelasteansambel toetab üksteist ja on väga sõbralik ja üksnes selle metafoori esiletõstmine annab sellele teatud metatasandi, mida juba iga päev animetes ei kohta.

Ka Yuru Yuris tegutseb tegelasteansambel, kuid neid ühendab ühise eesmärgi poole pürgimise asemel sõprus ja armastus. Et te valesti aru ei saaks, ka K-ON!-is on see nii, aga siin tuleb jälgida, millele anime rõhku on pannud. Yuru Yuri sõprus on välja toodud nii tugevalt, et asi kipub juba selle "järgmise sammu" poole minema, tihti kasutades liialdusi ning huumorit selle võimendamiseks. K-ON!-is teostatakse sõpruse küsimus mulle tundub et tõelähedasemalt ja loomulikumalt. Kuna ma mõlemat meetodit tohutult nautisin, siis ei hakka ma kumbagi eelistama, näiteks kui Yuru Yuril on oht tõsisemale inimesele liiga vabameelne olla, siis K-ON! võib kiire rõõmukanali otsimisel seda liiga igavaks pidada.

Kokkuvõtteks tahan ma öelda, et avastusruumi on hiiglama palju ning iga lahter millele sa ühe eksemplari nimelise sildi külge riputad, võib peita endas tõelist varandust, mida sa ei pruugi kunagi leida.
_________________
kono mama ni zutto shite hoshii
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kaoru



Liitunud: 14 Dets 2007
Postitusi: 1264
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Märts 02, 2013 19:52    Teema: Vasta viitega

Vaatasin mõlemad hooajad ära ja oli täitsa huvitav anime. Need tüdrukute omavahelised sõnelused olid täitsa naljakad ikka. Kõige rohkem meeldis mulle Akari. K-Onist on ta ikka täitsa erinev anime, siin toimub rohkem actionit ja on huvitavam ka.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Akarin



Liitunud: 11 Veeb 2013
Postitusi: 13
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Märts 03, 2013 18:33    Teema: Vasta viitega

Tegin väikese lisanduse originaalpostile.
_________________
kono mama ni zutto shite hoshii
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
tvk_



Liitunud: 8 Aug 2010
Postitusi: 204

PostitusPostitatud: Esm Märts 04, 2013 16:17    Teema: Vasta viitega

Kallis Kallis Kallis Kallis Kallis Kallis
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: