OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

BAKA 10. JUUBELIKOKKUTULEK 2.-3. veebruar 2013
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üritused
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Kolm Jan 09, 2013 18:05    Teema: Vasta viitega

genky kirjutas:
NB! Ei, fotojahti seekord ei tule :P

kas kokkutulekust maha ka saab regada muidu?
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Jan 09, 2013 18:58    Teema: Vasta viitega

Stopa kirjutas:
genky kirjutas:
NB! Ei, fotojahti seekord ei tule :P

kas kokkutulekust maha ka saab regada muidu?

Jah, a raha tagasi ei saa.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Jan 09, 2013 19:22    Teema: Vasta viitega

Küsimus neile, kellel oli väga soov kahepäevaseks ürituseks, et saaks toreda rahvaga rohkem aega veeta või ka seetõttu, et üheks õhtuks ei leia mõtet kodust kuhugi kaugemale sõita.

Kas on selle vastu veel huvi? Hetkel on olemas 5 inimest, kellel kindel soov olemas. Seetõttu vaatasin natuke Viljandis ringi ja leidsin ühe toreda koha, kuhu sobiks 10-13 inimesega minna. Maja kokku on 10-le inimesele 160€, saunaga koos 200€ ning lisavoodi on 10€. Võimalus ka mõneks rohkemaks inimeseks, kuid siis peab ilmselt hinda kauplema, sest nood kohad on natuke kallimad. Aga tehtav.

Teeb sellise mõnusa rahuliku istumise reede õhtul ning suunduks siis järgmisel päeval Kopra tallu.


Kui on reaalselt selliseid huvilisi, siis paluks mulle selle nädala jooksul privaatteatega teada anda. Kohtade arv on piiratud!
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Nelj Jan 10, 2013 04:49    Teema: Vasta viitega

genky kirjutas:
* Humoorikat ülevaadet ecchi arengust animes aastatel 2000-2012 pakub erick.

Esimese hooga lootsin erik_schultzi. Minu respekt, kui ta esimest korda baka sünnat külastaks ja kohe mahuka ettekande teeks, eriti talle juba niigi sümpatiseerivast teemast nagu ecchi. Humoorikas oleks see kahtlemata olnud. Kahjuks aga jälle Ahti...
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Karel2010



Liitunud: 19 Apr 2011
Postitusi: 104

PostitusPostitatud: Nelj Jan 10, 2013 10:04    Teema: Vasta viitega

Kas Tallinnast kellegi auto peale mahuks ?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Bushidon
sucker mc


Liitunud: 9 Juul 2006
Postitusi: 970
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Jan 10, 2013 11:09    Teema: Vasta viitega

Tegin ülekande ära. Kokkutulekul astuge julgelt ligi ja aidake lahendada müsteerium - miks (ja kuhu) kadus huvi anime vastu?

Ning ka mina otsiks Tallinnas autokohta!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
manic
hentai-baka


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 157
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Jan 10, 2013 16:14    Teema: Vasta viitega

häda teie hingedele..
tulen ka. aga ma väga midagi ei mäleta :x
ja kus hjarg on, rsk?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Tuletegija
Püromaan


Liitunud: 28 Dets 2003
Postitusi: 238
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Jan 10, 2013 16:23    Teema: Vasta viitega

Kuna Genky siin vanakesi üles ärritamas käis siis jätan ka siia hetkel märgi maha. Kindlalt saan öelda, kas jõuan, kuskil nädala jooksul.

E: Kui tulen siis Tallinnast, autoga, 4 kohta vabad. Ööbimiseks peamaijja koht paluks.
_________________
Due to the current financial crisis facing the world at the moment, the light at the end of the tunnel will be switched off to save on electricity costs, until further notice.

Sincerely,
God
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Karel2010



Liitunud: 19 Apr 2011
Postitusi: 104

PostitusPostitatud: Nelj Jan 10, 2013 23:24    Teema: Vasta viitega

Tuletegija kirjutas:
Kindlalt saan öelda, kas jõuan, kuskil nädala jooksul.

E: Kui tulen siis Tallinnast, autoga, 4 kohta vabad. Ööbimiseks peamaijja koht paluks.

Kui selgub, karju kõvasti - nagu varem mainitud, olen ühest autokohast huvitatud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
HotPapa1



Liitunud: 2 Veeb 2007
Postitusi: 86

PostitusPostitatud: Reede Jan 11, 2013 18:03    Teema: Vasta viitega

Tuletegija kirjutas:
Kuna Genky siin vanakesi üles ärritamas käis siis jätan ka siia hetkel märgi maha. Kindlalt saan öelda, kas jõuan, kuskil nädala jooksul.

E: Kui tulen siis Tallinnast, autoga, 4 kohta vabad. Ööbimiseks peamaijja koht paluks.


Vanad loomad ärkavad LaLaLaa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
erick
küps PSP-d plõgistav noormees


Liitunud: 29 Märts 2004
Postitusi: 934
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Jan 14, 2013 14:54    Teema: Vasta viitega

cenorig kirjutas:
genky kirjutas:
* Humoorikat ülevaadet ecchi arengust animes aastatel 2000-2012 pakub erick.

Esimese hooga lootsin erik_schultzi. Minu respekt, kui ta esimest korda baka sünnat külastaks ja kohe mahuka ettekande teeks, eriti talle juba niigi sümpatiseerivast teemast nagu ecchi. Humoorikas oleks see kahtlemata olnud. Kahjuks aga jälle Ahti...


Mis mõttes "kahjuks" mökk! Ma pole varem ecchist teinud... aga kui erik_schultz seda loeb ja on tulemas üritusele ja tahab oma panuse anda, siis ma hea meelega koopereeruks.
_________________
--taevas linna kohal oli läbikõrvetatud vooluringi värvi--
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Jan 14, 2013 21:19    Teema: Vasta viitega

Suhteliselt nukker näeb see registreerinute nimekiri välja :(



Edit: Tekib tegelikult küsimus, kas on üldse mõtet jätkata talviste kokkutulekutega, kuna reaalsuses hinnad odavamaks ei lähe. Aja osas on kõigil teada, et jaanuari lõpp/veebruari algus kokkutulek tulemas. Jääb huvipuuduse mulje.
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList


Viimati muutis seda genky (Esm Jan 14, 2013 22:55). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Yoshy
U.C.0079


Liitunud: 4 Apr 2003
Postitusi: 765
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Jan 14, 2013 22:41    Teema: Vasta viitega

Veits nukravõitu tõesti @ nimekiri. Samas... kõik head asjad saavad kunagi otsa, hea anime sai juba ammu otsa nt.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Teis Jan 15, 2013 00:51    Teema: Vasta viitega

Huvitav tõesti. Ma julgen arvata, et tähtsaimaks teguriks on soolane hind koosmõjus noorte finantskitsikusega, mis eriti tänapäeval pidavat tunda andma. Kuigi on ka tõenäoline, et seltskonnast huvitatuid on lihtsalt vähemaks jäänud. Vanem põlv eest läinud, nooremat peale kasvanud pole. Kui nimekirja vaadata, jääbki silma, et tundmatuid nimesid, kelle jaoks see esimeseks kokkutulekuks oleks, on vaid mõni (ning nendegi osas võin eksida, sest ehk on vaid mulle tundmatud).

Kuid ma veetsin just õhtupooliku lugedes vanade kokkutulekute muljeid. Kasu polnud mitte ainuüksi sellest, et muljete jäädvustamise tähtsust meelde tuletasin (soovitan kõigil seda põhjalikult teha, et aastaid hiljem nostalgiavoogudes supelda); hästi oli näha, et ka paarikümne huvitava inimesega saab aja mõnusalt sisustada. Ning neid paarikümmet ma juba nimekirjas silman.

Kuna aga kõiki pole, siis tuleb isiklikuks minna. Miks Tallinnast nii vähe rahvast? Kus on Sato-chan, Shirotoki, zindrel ja kogu ülejäänud Miyako kamp? Ei tegelt ka, kus kurat on zindrel? Loodan, et Hull asja eest, teist taga niisama maksmisest ei lõõritanud, vaid saab selle ka tehtud ja kohale tuleb. Trash läks vist juba mahakandmisele, aga et ma Vabarnamehe nime ei leia, on juba murettekitav. lostinthemist, toomas, ZeroEndorphine, V6hik, MTI need Tartu kunstineiud, kelle fooruminimesid ma ei mäleta... Mulle eelnevast põlvkonnast ei hakka rääkima, nood ei käigi foorumis, pole mul ka nende kontakte. Ning kes mul meelest läks, andke tappa.

Arutlus, kas traditsioon hoopistükkis kirstu panna, võib olla põhjendatud, kuid võiks toimuda pärast tänavust kokkutulekut.
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Karel2010



Liitunud: 19 Apr 2011
Postitusi: 104

PostitusPostitatud: Teis Jan 15, 2013 09:55    Teema: Vasta viitega

cenorig kirjutas:
Huvitav tõesti. Ma julgen arvata, et tähtsaimaks teguriks on soolane hind koosmõjus noorte finantskitsikusega,

isiklikult finantsraskuste all ei kannata, aga kardan, et mulle jääb mu esimene talvine kokkutulek viimaseks just suure €-numbri tõttu - suvine üritus ikkagi ju poole odavam (ja ka poole pikem).

cenorig kirjutas:
Vanem põlv eest läinud, nooremat peale kasvanud pole.
üks põhjus on kindlasti see, et keegi kusagil ju kõvasti ei karju, et see koht eksisteerib. minagi eksisin siia pool-kogemata.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
glaurung



Liitunud: 12 Apr 2003
Postitusi: 147

PostitusPostitatud: Teis Jan 15, 2013 10:28    Teema: Vasta viitega

Vabarnamees minu andmetel siiski osaleb, kui tema nimi veel kirjas pole, siis ma ei tea, miks.

Zindrel on sõjaväes, suveni.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Jan 15, 2013 15:30    Teema: Vasta viitega

Nimed lähevad siia kirja siis, kui nende osalustasu on laekunud kontole. Ehk siis osad nimetatutest ei ole veel raha üle kandnud.
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
dipsy
katto katto KATTO!!


Liitunud: 25 Juun 2006
Postitusi: 1239
Asukoht: tln

PostitusPostitatud: Teis Jan 15, 2013 15:34    Teema: Vasta viitega

Tahaks tulla, aga laupäeval lõppeb töö nii hilja, et ei viitsiks ilmselt sõitma hakata. Isegi auto saaks. -_-
Rahaliselt on ka kahtlane seis. Pidin just 9 kuu elektriarve ja kahe kuu üüri kinni taguma.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
babuun



Liitunud: 10 Nov 2007
Postitusi: 499
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Jan 15, 2013 19:49    Teema: Vasta viitega

Saatsin kulla teele ja võimalusel hüppaksin Tallinnas auto peale.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Random Hero
muumikontroll


Liitunud: 16 Sept 2007
Postitusi: 712
Asukoht: Kosmos

PostitusPostitatud: Teis Jan 15, 2013 20:14    Teema: Vasta viitega

Ma ütleks, et inimeste mugavus on suureks kasvanud - iga vabandus mitte kohale tulla kõlbab juba. Mäletan, kui 2008 baka kokkutulek maksis 405 krooni (26€) ja siis mina, erick ja veel paar bakalast panime oma kesisest tudengielust raha kõrvale, et Chiisan saaks kohale tulla, kuna ta ise oli samasugune rahata tudeng. Esimesele bakale tulin nii, et ei tundnud kedagi peale genky, istusin Tuletegija autos, kes oli vist üks nendest inimestest, kes oli ähvardanud mind kappi kinni panna. Alati on mu esimene mõte, et jah, tulen. Kuna ja kus toimub, kuidas ja millega kohale saada, on teisejärguline. Kuidagi ikka õnnestub. Üritus kuulutati välja novemrbis, selle ajaga oleks ju võinud ühe baarijooma jagu raha kokku koguda ning bossiga rääkida, et äkki saab laupäeva vabaks. Väga palju olen kuulnud ka vabandusi "mul on samal ajal midagi muud plaanis". Ei usu, et kõigil on vanaema juubel samal päeval, ise laseksin silmagi pilkumata kõik muud suvalised jauramised üle baka nimel.

Eks tuleb veel viimase hetke registreerumiste laine nagu alati, aga kardan, et kesisemaks jääb see aasta küll. Selle eest on aga nimekirja vaadates asjalike inimeste kontsentratsioon päris kõrge, pole alakaid, kes niisama jooma tulevad.

Muidu küsimus suurele ringile - Kopra talu kodulehel on üleval, et neil on suitsumasinad, stroboskoobid ja kõike muud lahedat peotehnikat. Hinnad on veel kroonides, nii et tuleb hinnapäring teha, aga kas võiks teha ühe tõsiselt raju disko, isegi siis kui lõpuks tuleb ehk veidi juurde maksta? Kuna pilet on niigi kallis ja vähese osalejatearvu pärast eelarve lahjaks jääb, siis tõenäoliselt tuleb kohapeal veidi panustada. Numbritest räägin pärast kopra talult täpsema info saamist.
_________________
Mulle meeldisid foorumid. Igaühel oli äge avatar ja signatuur.


Viimati muutis seda Random Hero (Teis Jan 15, 2013 23:43). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üritused Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Järgmine
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 9

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: