OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

teema kõigest ja mitte millegist III
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 97, 98, 99 ... 115, 116, 117  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Sato-chan



Liitunud: 7 Jan 2004
Postitusi: 836
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Nov 17, 2012 16:21    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Ja miks on Soomes mangad soome keeles? LaLaLaa Ma ei saa aru, miks nad ei võiks inglise keeles lugeda :P


Ma olen Helsingis kahes koomiksipoes käinud, kus mõlemas olid vähemalt sel ajal inglisekeesed koomiksid müügil. Pole üldse sellist probleemi esinenud.
Need olid The Good Fellows (Fredrikinkatu 38) ja Fantasiapelit (Vilhonkatu 4B, see asub maa all, just sayin')
_________________


Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
shether



Liitunud: 25 Jan 2007
Postitusi: 765
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Nov 17, 2012 18:29    Teema: Vasta viitega

AndreS kirjutas:
Võibolla on üks kosmiline poni. Ta elab lõputul tasandil kus kasvab muru. Ta näksib seda muru, kukub ümber ning kujutab kuidas ta on mingid olendid "Inimene". Sina, mina, meie kõik. Me oleme tegelikult üks ainus üksik poni. Pikali. Kosmoses. Mõtlemas, et ta on inimesed. Me loome universumi oma peas, sest meie olemegi poni.


Kas me ei tahaks end püsti ajada? Või kavatsemegi aegade lõpuni lõputul murusel tasandil külitada? Muru saab ühe koha peal ju otsa! Vist..
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
AndreS



Liitunud: 3 Märts 2007
Postitusi: 548

PostitusPostitatud: Laup Nov 17, 2012 21:10    Teema: Vasta viitega

shether kirjutas:
AndreS kirjutas:
Võibolla on üks kosmiline poni. Ta elab lõputul tasandil kus kasvab muru. Ta näksib seda muru, kukub ümber ning kujutab kuidas ta on mingid olendid "Inimene". Sina, mina, meie kõik. Me oleme tegelikult üks ainus üksik poni. Pikali. Kosmoses. Mõtlemas, et ta on inimesed. Me loome universumi oma peas, sest meie olemegi poni.


Kas me ei tahaks end püsti ajada? Või kavatsemegi aegade lõpuni lõputul murusel tasandil külitada? Muru saab ühe koha peal ju otsa! Vist..


Me tõuseme, kui unenägu on lõppend. Tee veel kestab, lugu pole läbi. Me ei saa veel tõusta.



PS: Ma tean ,et see on jama. Ma ei ole vaimuhaige ega soovi koguda omale sekti. Haaremist annaks rääkida.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
shether



Liitunud: 25 Jan 2007
Postitusi: 765
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Nov 19, 2012 17:33    Teema: Vasta viitega

Hakkasin kirjutama:

Vingumise tuju: Miks Skype'is, kui eestlaste poolt loodud tarkvaras, näen ma teadaannet: Palun oota, lehte laaditakse..

Nii masendav, ja sellepärast on minult küsitud, et kumb on õige, kas laaditakse või laetakse.

Aga siis! - http://keeleabi.eki.ee/index.php?leht=8&id=191

???

Kui kellelgi sama mõte pähe on tulnud, siis nüüd teate, et laaditaksegi interveebi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Esm Nov 19, 2012 18:01    Teema: Vasta viitega

Iga päev õpib midagi uut...
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reaper



Liitunud: 2 Apr 2009
Postitusi: 70
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Nov 19, 2012 23:08    Teema: Vasta viitega

Ka mina arvasin, et "lehte laaditakse" on kirjaviga
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
dipsy
katto katto KATTO!!


Liitunud: 25 Juun 2006
Postitusi: 1239
Asukoht: tln

PostitusPostitatud: Kolm Nov 21, 2012 10:21    Teema: Vasta viitega

Kas keegi teab kust saaks osta (võistlus)tantsu kingi odavamalt kui 60-70€? ( sarnaseid sellistele http://uus.tantsutarbed.ee/failid/L3006_tan.jpg ) T_T
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Shirotoki



Liitunud: 11 Veeb 2010
Postitusi: 333
Asukoht: Põltsamaa/Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Nov 22, 2012 15:45    Teema: Vasta viitega

Mõtlesin, et miks ka mitte. Äkki huvitab veel kedagi.

http://www.koolitus.ee/java-programmeerijaks
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
babuun



Liitunud: 10 Nov 2007
Postitusi: 499
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Nov 23, 2012 00:26    Teema: Vasta viitega

Kas keegi teab,kus eestis müüakse LGA1156 prosesid?Olen 3 arvuti kodukat läbi vaadanud aga midagi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
tõrvik



Liitunud: 26 Apr 2006
Postitusi: 477
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Nov 23, 2012 11:52    Teema: Vasta viitega

http://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/Protsessorid/?search=864cc33b0d92ce4a9c83d0ebd9e46280#results

Seal seda socketit igas hinnaklassis
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Reaper



Liitunud: 2 Apr 2009
Postitusi: 70
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Nov 24, 2012 17:34    Teema: Vasta viitega

HV otsimootor paraku valetab ja enamik prosesi seal 1155 pesale. Endal ka sama probleem, et ostsin 1156 pesaga plate ja siis intel otsustas sellele enam uusi protsessoreid mitte toota. Hetkel tundub, et 1155 on ainuke, mida tasub osta.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
babuun



Liitunud: 10 Nov 2007
Postitusi: 499
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Nov 25, 2012 15:17    Teema: Vasta viitega

Reaper kirjutas:
HV otsimootor paraku valetab ja enamik prosesi seal 1155 pesale. Endal ka sama probleem, et ostsin 1156 pesaga plate ja siis intel otsustas sellele enam uusi protsessoreid mitte toota. Hetkel tundub, et 1155 on ainuke, mida tasub osta.


Tuleb välja,et LGA1156 tootmine on ka lõpetatud,et otsustasin siis AMD kasuks.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
uupps



Liitunud: 14 Juul 2007
Postitusi: 279

PostitusPostitatud: Teis Nov 27, 2012 21:30    Teema: Vasta viitega

On kellelgi kogemusi raamatute tellimisega amazoni kaudu? Tellisin eile endale inglaste amazoni kaudu ühe raamatu, kuid jäin mõtlema, et ehk oleks tegelikult etem/soodsam jms tellida hoopis sakslaste amazoni kaudu?

Eriti pahandas mind amazoni puhul aga see, et kui tahtsin rohkem kui üht raamatut tellida, leidis amazon, et igale raamatule tuleb eraldi arvutada pakkimis- ja postikulud, isegi kui sama müüja on. Minu loogika ütleks muidugi seda, et erinevaid raamatuid võb samasse pakki ka panna ning nii säästa nii loodusmaterjale kui enda närve kogu paki lahtipakkimisel. Samas ütles ema, et kui tema kunagi Ersenisse helistas ja kaebas, et miks on samal ajal esitatud tellimus kahes eri pakis, öeldi, et masinad pakivad... Küllap ei oska need mitut raamatut ühte pakki panna. LaLaLaa

Või äkki on kellelgi mõni teine tore raamatute tellimise võimalus, mis ei oleks Krisostomus... Mitte, et mul midagi Krisostomuse vastu oleks, sest kauba olen senini ilusti kätte saanud, kuid mind hakkas huvitama, et ehk on ka mõni teistsuguse valikuga internetiraamatupood, mida soovitada osatakse...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
douji



Liitunud: 24 Veeb 2005
Postitusi: 1079

PostitusPostitatud: Teis Nov 27, 2012 23:59    Teema: Vasta viitega

Vaata bookdepository.com, peaks olema vähem jama postikuludega. Ei usu eriti, et Saksa Amazonist oleks odavam kui Inglise omast.

Lisamärkusena, ka Bookdepository kuulub põhimõtteliselt Amazonile, mis on eeeeevil ja ebaeetiline ettevõte ning millele kasumi tootmist võiks võimalusel vältida.
_________________
"Keegi peab seltskonnas ka peent vaimu esindama," ütles Vassikati.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
dipsy
katto katto KATTO!!


Liitunud: 25 Juun 2006
Postitusi: 1239
Asukoht: tln

PostitusPostitatud: Nelj Dets 06, 2012 10:05    Teema: Vasta viitega

Oma suureks üllatuseks ma ei jõuagi 500kg puitbriketti keldrisse tassida 25kg kottides. *facewall
Hea et ma ekspromt abilisi suudan leida vähemalt.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Sato-chan



Liitunud: 7 Jan 2004
Postitusi: 836
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Dets 06, 2012 18:52    Teema: Vasta viitega

uupps kirjutas:
Eriti pahandas mind amazoni puhul aga see, et kui tahtsin rohkem kui üht raamatut tellida, leidis amazon, et igale raamatule tuleb eraldi arvutada pakkimis- ja postikulud, isegi kui sama müüja on. Minu loogika ütleks muidugi seda, et erinevaid raamatuid võb samasse pakki ka panna ning nii säästa nii loodusmaterjale kui enda närve kogu paki lahtipakkimisel. Samas ütles ema, et kui tema kunagi Ersenisse helistas ja kaebas, et miks on samal ajal esitatud tellimus kahes eri pakis, öeldi, et masinad pakivad... Küllap ei oska need mitut raamatut ühte pakki panna. LaLaLaa


Päris huvitav. Mina olen (see oli küll väga ammu) päris palju raamatuid amazon'i kaudu tellinud ja siis saadeti küll mitu raamatut ühes pakis, samas need olid kõik ühes kohas neil vist laos olemas...või midagi. Aga ma ei tea ka täpselt enam. Igatahes olen kindlalt sealt mitut raamatut sisaldavaid pakke saanud mitu korda.
_________________


Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
babuun



Liitunud: 10 Nov 2007
Postitusi: 499
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Dets 07, 2012 09:40    Teema: Vasta viitega

Lauaarvutile kas windows 7 või 8
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Reede Dets 07, 2012 09:58    Teema: Vasta viitega

Olen paar nädalat 8'ga ja ei näe ühtegi põhjust ajaga mitte kaasa minna. Vana hea desktop environment on alles, parandatud on selle kiirust ja kasutajamugavust. Avakuva on nii otsinguna kui programmide käivitamise kohana palju mugavam ja ülevaatlikum kui start menüü jne.
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
tõrvik



Liitunud: 26 Apr 2006
Postitusi: 477
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Dets 07, 2012 10:43    Teema: Vasta viitega

8 tundub huvitav aind vastu karva käib see et need ruudud on kõik nii värvilised. Oskab äkki keegi öelda kas see on muudetav või mitte ?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Reede Dets 07, 2012 10:58    Teema: Vasta viitega

Rakendus ise määrab oma värvi imo
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 97, 98, 99 ... 115, 116, 117  Järgmine
Lehekülg 98, lehekülgi kokku 117

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: