OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Onepunch-Man

 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> manga
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  

Järjekordne küsimus. Kuidas seda sorti tutvustus peale läks?
Huvitav formaat, ning tekitas huvi.
41%
 41%  [ 5 ]
Huvitav oli lugeda, aga huvi ei tekitanud
0%
 0%  [ 0 ]
Igav lugeda, aga äratas huvi sellegi poolest.
16%
 16%  [ 2 ]
Huvitav lugeda, aga huvi kahjuks ei äratanud.
0%
 0%  [ 0 ]
Igav lugeda ja ei äratanud huvi. :/
41%
 41%  [ 5 ]
Kokku Hääli : 12

Autor Teade
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Kolm Nov 21, 2012 21:24    Teema: Onepunch-Man Vasta viitega

Genre: Supernatural, Comedy, Violence
Author: One

Manga algab. Suur kuri piccolo on tapmas inimesi, arva ära kes päeva päästma tuli?!
Spoiler:


Selline tola.



Aga siis juhtus midagi ootamatut!
Spoiler:



Jah. See manga on lugu sellest, kuidas üks väga masendava välimusega kangelane on saanud endale jumaliku jõu, mis suudab koletise lihased lahutada kontides ja ühe löögida koletise tükkideks lüüa.
Selles mangas olevad tegelased samuti annavad settingule hulganisti kärakat juurde, ning sa ei suuda kunagi ära arvata, mida meie peategelane järgmisena ette võttab, sest kuigi ta on jumaliku jõuga, ei ole tema pea just kõige parem oma ''õpilasega'' võrreldes (Kes on juhuslikut Cyborg.). Aga see ei peata meie peategelast oma probleeme lahendamast puhta ja toore jõuga.
Spoiler:


Vastaseid on palju ja erinevaid - muteeritud olenditest, tavaliste koletiste ja ninjadeni.

Aga küllaltki kiiresti on arusaada, et jumalik jõud ei ole sugugi see, mida meie peategelane soovis. Tänu oma jumalikule jõule, ei ole tal ühtegi õiget võitlust olnud, ning korraliku konkurentsi puudumisel on ta igavusse suremise äärel.

Ettevaatust, siin on palju verd ja absurdset komöödiat.
Spoiler:


_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews


Viimati muutis seda erik_schults (Reede Nov 23, 2012 08:10). Kokku muudetud 14 korda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Kolm Nov 21, 2012 21:47    Teema: Vasta viitega

Tore, et sa nii konkreetsel kujul vastukaja küsid! Kuid su küsitluse 2. ja 4. vastus on sisuliselt sama. Kuhu jääb (üks täitsa reaalne) variant, et see ülevaade iseeneses polnud huvitav EGA ka manga ise ei pane just kulmu kergitama. Sa saad vastuseid veel muuta, nii et objektiivsuse nimel ka tee seda.

Edit. Juba parem! Kui OT-ga jätkata, siis kasutan võimalust sulle paar näpunäidet anda:
* Pildid on (ikka) liiga suured.
* Pilte võiks linkida mõnest upload-saidist ja mitte otse. Uuri, kuidas kasutaja douji on sellega varem hakkama saanud
* Autor vääriks ikka mainimist ka. Nagu ka see, kas manga on uhiuus või leiab seda täiesti tõlgituna juba poelettidel. ®anrid ka nt.
* Rohkem juttu ja vähem pilte. Võiks tavaliselt olla. Selle manga puhul küll tundub, et pole tähtis.

Muidu tubli ja loodan, et edit v2.0 on juba minu arvamus mangast ning mitte arvustusest.
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
shadowman



Liitunud: 6 Veeb 2007
Postitusi: 829

PostitusPostitatud: Kolm Nov 21, 2012 22:52    Teema: Vasta viitega

Päkapikud käisid, tõid spoiler tagi. :)
Spoiler:

Wohoo!

Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Nelj Nov 22, 2012 01:21    Teema: Vasta viitega

minuarust on spoiler tagid SIIN antud teemas üleliigsed sest kui ma loen tutvustust siis ilmselt ma tahan kogu sisu näha kui see just pole PÄRIS spoiler. tüütu on neid lahti klikkida.
tutvustus oli väga meh. olen palju paremaid siin foorumis näinud
p.s. vabandust, olen venelane
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Nelj Nov 22, 2012 01:37    Teema: Vasta viitega

Pidasin neid spoiler tage vajalikuks just selle pärast, et see pisitilluke tekst ei kaoks ära tühjusesse hiiglaslike piltide kõrval.. Ning, väga ebameeldiv tundub mulle avada üks topic, kus on kohe alguses hiiiiiiiglaslikud pildid, ning teksti nagu ei olekski näha.

Kui on teisi keda see segab, siis võin need spoiler tagid ära ''eemaldada'' topicust.
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Nelj Nov 22, 2012 01:54    Teema: Vasta viitega

erik_schults kirjutas:
Pidasin neid spoiler tage vajalikuks just selle pärast, et see pisitilluke tekst ei kaoks ära tühjusesse hiiglaslike piltide kõrval.. Ning, väga ebameeldiv tundub mulle avada üks topic, kus on kohe alguses hiiiiiiiglaslikud pildid, ning teksti nagu ei olekski näha.

Kui on teisi keda see segab, siis võin need spoiler tagid ära ''eemaldada'' topicust.


äkki siis oleks *gasp* rohkem teksti vaja
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Nelj Nov 22, 2012 02:20    Teema: Vasta viitega

Või on ühte spoiler tagi vaja? Sest mida ikka teeb 4 lisa klicki?
Need pildid on nagunii liiga suured, võin kirjutada terve kirjandi, aga kes seda loeks? Lühike, ning kokkuvõtlik tutvustus on sobilikum imho.
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Random Hero
muumikontroll


Liitunud: 16 Sept 2007
Postitusi: 712
Asukoht: Kosmos

PostitusPostitatud: Nelj Nov 22, 2012 10:34    Teema: Vasta viitega

1. pildid pole liiga suured, kui just telefoniga bakas ei käi. Kuigi jah, kui pilt hakkab foorumit venitama, kuid tegu pole wallpaperite teemaga, siis väike resize kuluks ära.
2. õpi kirjandit kirjutama, äkki tuleb põhikooli lõpetamisel kasuks
3. lühike? ei. Pigem mõttetu filler
4. kokkuvõtlik? kohe kindlasti mitte.
5. Tutvustus? see pole küll tutvustus. Antud teemaalgatus pole parem siin kunagi möllanud teemadest "MULLE VÄGA-VÄGA MEELDIB NARUTO!!!1 Naruto X Sasuke " Hentai Hentai Hentai mis teie arvate, kas Naruto kunagi taltsutab oma kyuubi?"

Tsiteerin::
* Autor vääriks ikka mainimist ka. Nagu ka see, kas manga on uhiuus või leiab seda täiesti tõlgituna juba poelettidel. ®anrid ka nt.

Ma patsutaks õlale ja kiidaks, et vähemalt ei läinud manga nimi meelest ära. Mitte mingit muud infot aga siin tõesti pole. Soovitan võtta lahti mõni vanem arvustus ja eeskuju võtta.
_________________
Mulle meeldisid foorumid. Igaühel oli äge avatar ja signatuur.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Nelj Nov 22, 2012 14:42    Teema: Vasta viitega

Ma arvan, et ma tutvustasin loo põhi-ideid küllaltki hästi ''Mees kes on liiga tugev, kahtlased olendid/tegelased, imelikud olukorrad.''.. Need on üldiselt selle manga põhitalad, ning ma tõin need välja.

Ma ei hakka kirjutama seda kuidas juhtus mõnes chapteris, või hakka selgitama kõiki selle mangaga seonduvaid huvitavaid fakte.

Kui sulle meeldivad pikad ''in-depth'' analüüsid, siis ma saan aru miks sa pettud. Aga ega selle manga kohta pole mõtet seda teha, sest kõik mis selles mangas juhtub on suht ''high-pace''.

Fyi: Ma olen ammu läbi põhikoolist, ning ega ma eriti hullem pole õigekeeles kui mu klassikaaslased. Oled ajast maha jäänud Random, aga eks ma aitan sind kaasa.

http://uudised.err.ee/index.php?06263138

Ma ei ole uhke selle üle, et ma pole just kõige parem õigekeeles, aga ega ma seda häbene. Inglise keel on mul kergelt huulil, ning rääkida suudan ma vabalt. Eks ma üks nendest, keda väljamaa köidab.
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Nelj Nov 22, 2012 14:44    Teema: Vasta viitega

erik miks kurat sa küsid tagasisidet kui sa kõik selle kõrvale lükkad ja hakkad seletama miks sinu lähenemine on ikkagi parem?
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Nelj Nov 22, 2012 15:57    Teema: Vasta viitega

Ei. Ma seletasin, miks ma just sellise tutvustuse valisin, ning miks see minu arust sobis sellele mangale.

Edit: @Stopa- Ma põhjendasin enda valikut. Ma ootan küll tagasisidet, aga see peab olema hea põhjendusega, mis sellel viga on. Paroodiaid ei ole võimalik seletada, sest suurem osa mis need lahedaks teevad ongi naljad.

Võid proovida seda paremini seletada kirjandi formaadis. Võibolla oleks huvitav lugeda. Pikkuseks olgu kusagil 1-2 A4, kui oled ülikooli tudeng, siis võiks see olla 4 A4.
Give me your best shot.
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews


Viimati muutis seda erik_schults (Nelj Nov 22, 2012 16:55). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Nelj Nov 22, 2012 16:45    Teema: Vasta viitega

erik_schults kirjutas:
Ei. Ma seletasin, miks ma just sellise tutvustuse valisin, ning miks see minu arust sobis sellele mangale.


that's what i said
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Random Hero
muumikontroll


Liitunud: 16 Sept 2007
Postitusi: 712
Asukoht: Kosmos

PostitusPostitatud: Nelj Nov 22, 2012 17:47    Teema: Vasta viitega

erik_schults kirjutas:
Ei. Ma seletasin, miks ma just sellise tutvustuse valisin, ning miks see minu arust sobis sellele mangale.


See pole tutvustus, see on sitt.

erik_schults kirjutas:
Edit: @Stopa- Ma põhjendasin enda valikut. Ma ootan küll tagasisidet, aga see peab olema hea põhjendusega, mis sellel viga on. Paroodiaid ei ole võimalik seletada, sest suurem osa mis need lahedaks teevad ongi naljad.


Ahaa, et tegu on paroodiaga? Ja tegu on komöödiaga, mitte lihtsalt veidra stiiliga võitlusmangaga? Aga miks sa nii esimeses postituses ei öelnud?

erik_schults kirjutas:
Võid proovida seda paremini seletada kirjandi formaadis. Võibolla oleks huvitav lugeda. Pikkuseks olgu kusagil 1-2 A4, kui oled ülikooli tudeng, siis võiks see olla 4 A4.
Give me your best shot.


Ei. Sinu tutvustuse (ja selle järgi, mida sa üldiselt foorumisse tutvustad ja kirjutad) on see manga halb. Võib-olla ei olegi, aga ütleme nii, et müügimeest sinust ei saaks. Igatahes ei kavatse ma seda lugeda.

Las ma nüüd tõlgin korra su "tutvustuse" ümber. Piltideta.

Tsiteerin::
Algab manga. Üks paha tapab inimesi, kuni äkitselt! Seda sa küll ei oodanud! Kui sa just loll ei ole!
Manga on lugu sellest, kuidas on tavaline tegelane, kes on saanud jõu mis tundub jumalik. Ja tegelased on lahedad. Ja siis on peategelasel õpilane. Kes on peategelasest targem ja tsüborg! ja siis saad sa aru, et et peategelane ei tahtnud seda mida ta sai vaid hooopis õiget võitlust! Siis on veri ja soolikad


Võtsin kogu su tutvustuse kokku, ilma et oleks ühtegi tähtsat asja välja jätnud. Lihtsalt, see pole tutvustus, see pole kokkuvõte, see pole mitte midagi rohkemat kui paar rida sisutut teksti. Seda, et su eesti keel halb on, pole keegi siin väitnudki. Sa lihtsalt ei oska kirjutada. Inimene võib teoorias olla düsgraafik, aga väga huvitavalt kirjutada (vajab hilisemat kontrolli), samamoodi võib üks mu kunagine õppejõud omada täiuslikku grammatikat, olles samal ajal täielik kretiin. Sinus kohtuvad kahjuks mõlema äärmuse halvemad küljed - sisutus ja keeleoskamatus.

Ja eelneva väite pihta, et sul polegi vaja eesti keelt osata, kuna sa oskad enam-vähem vabalt inglise keeles rääkida? Vähemalt 3 kasutajat siin foorumis on inglise keele bakalaureuse diplomiga, ise olen saksa keele diplomiga ja näiteks meie nunnu resident-troll Stopa oskab soravalt umbes nelja keelt. Palun, ära häbista ennast lollide vabandustega.
_________________
Mulle meeldisid foorumid. Igaühel oli äge avatar ja signatuur.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Nelj Nov 22, 2012 20:45    Teema: Vasta viitega

Random Hero kirjutas:

Ahaa, et tegu on paroodiaga? Ja tegu on komöödiaga, mitte lihtsalt veidra stiiliga võitlusmangaga? Aga miks sa nii esimeses postituses ei öelnud?

Komöödia on selles väga spetsiifiline. Ning selle seletamine küll ei oleks vajalik olnud, sest need pildid olid küllaltki absurdsed, et viidata komöödia poole. Ja kui need ei olnud absurdsed, siis oleks see lihtsalt olnud üks meeldiv üllatus.

Ma oleks võinud genre kirja panna, aga idee kohaselt näitavad need pildid selle genre küllaltki hästi ära.
1 pilt = Komöödia (Võibolla lisaks paar lisa pilti, et see paremini välja tuleks.)
2 pilt = Absurdne ''võitlus''
3 pilt = Badass cyborg ja imelik sääseneiu
4 pilt = Absurdne situatsioon (Kui loed selle teksti ära.)
Selline oli idee, aga hate-maili ma küll ära ei teeninud millegi uue proovimisega.. Võibolla lisan juurde genre ja paar lisa pilti, et paremini välja tuua need punktid.

Tsiteerin::
Algab manga. Üks paha tapab inimesi, kuni äkitselt! Seda sa küll ei oodanud! Kui sa just loll ei ole!
Manga on lugu sellest, kuidas on tavaline tegelane, kes on saanud jõu mis tundub jumalik. Ja tegelased on lahedad. Ja siis on peategelasel õpilane. Kes on peategelasest targem ja tsüborg! ja siis saad sa aru, et et peategelane ei tahtnud seda mida ta sai vaid hooopis õiget võitlust! Siis on veri ja soolikad

Ning see võttiski kokku kogu manga baasi. Seletas, mis probleem peategelasel on, tõi samuti välja, et see on küllaltki absurdne, ning mainis ka seda, et tegelased on huvitavad.
Kuigi ma viitasin sellele, et ''kui sa just loll ei ole'', siis ma kindlasti ei mõelnud seda solvanguna, või nõnda aggresiivselt. See oli palju rohkem mõeldud ''hint-ina''. Ja ütleks, et põhiliselt kõike on võimalik negatiivselt tõlkida. See räägib inimese kohta.

Minu andisin sulle võimaluse otsustada, missugune see manga on. Ma seletasin olukorra ja andsin pildid. ''Picollo jookseb ringi ja tapab inimesi, siis selline tola ilmub välja.'' Kas see siis ei olnud mitte olukorda seletav?
Võin nõustuda, et ma oleks seda palju paremini teinud. Aga see ei olnud formaadi probleem, vaid minu enda probleem.

Random Hero kirjutas:

Võtsin kogu su tutvustuse kokku, ilma et oleks ühtegi tähtsat asja välja jätnud. Lihtsalt, see pole tutvustus, see pole kokkuvõte, see pole mitte midagi rohkemat kui paar rida sisutut teksti. Seda, et su eesti keel halb on, pole keegi siin väitnudki. Sa lihtsalt ei oska kirjutada. Inimene võib teoorias olla düsgraafik, aga väga huvitavalt kirjutada (vajab hilisemat kontrolli), samamoodi võib üks mu kunagine õppejõud omada täiuslikku grammatikat, olles samal ajal täielik kretiin. Sinus kohtuvad kahjuks mõlema äärmuse halvemad küljed - sisutus ja keeleoskamatus.

To-hoh? Sina tunned mind küllalt, et mind kutsuda ''kretiiniks''? Ma ei ole sind näinud, ning seega ma ei arva, et ma suudaks sinu üle kohut mõista. Aga tundub, et sina rõõmuga oled valmis inimesi solvama.
Good for you.

Random Hero kirjutas:

Ja eelneva väite pihta, et sul polegi vaja eesti keelt osata, kuna sa oskad enam-vähem vabalt inglise keeles rääkida? Vähemalt 3 kasutajat siin foorumis on inglise keele bakalaureuse diplomiga, ise olen saksa keele diplomiga ja näiteks meie nunnu resident-troll Stopa oskab soravalt umbes nelja keelt. Palun, ära häbista ennast lollide vabandustega.


Ning sina, kes on saksakeele diplomiga, ei suuda viisakalt suhelda?
Olen küllaltki palju suhelnud teistes teemades, ning oli meeldiv näha, kuidas paljud on valmis viisakalt ja meeldivalt diskussioone pidada. Aga tundub, et sina ei kuulu nende alla.
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
lostinthemist



Liitunud: 16 Sept 2009
Postitusi: 432
Asukoht: Lõuna-Korea

PostitusPostitatud: Nelj Nov 22, 2012 21:27    Teema: Vasta viitega

erik_schults kirjutas:

Random Hero kirjutas:

samamoodi võib üks mu kunagine õppejõud omada täiuslikku grammatikat, olles samal ajal täielik kretiin.

To-hoh? Sina tunned mind küllalt, et mind kutsuda ''kretiiniks''?


Sind pole keegi otseselt kretiiniks kutsunud, ära hüppa siin midagi ja õpi parem lugema. Mulle tundub, et erik_schultsis kohtub hoopis kolm äärmust - sisutus, keele- ja lugemisoskamatus...
_________________
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Blawk



Liitunud: 1 Aug 2009
Postitusi: 438

PostitusPostitatud: Nelj Nov 22, 2012 21:39    Teema: Vasta viitega

Mulle tundub, et te olete kõik peast vähe lihtsad, et manga alafoorumis üksteist võidu maha teete. Olgu teil siis mistahes diplomid ja haridused.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Nelj Nov 22, 2012 21:48    Teema: Vasta viitega


Kui teil pole enam midagi manga enda kohta öelda, kaduge PM'i
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Dets 28, 2012 03:01    Teema: Vasta viitega

See manga on päris naljakas, loen edasi kui juurde tuleb.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> manga Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: