OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Kas Baka kokkutulek teha kolm päeva?
Mine lehele 1, 2  Järgmine
 
Uus teema   See teema on suletud: sa ei saa postitusi lisada ega muuta.    baka.ee foorum / -> üritused
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  

Kas sul on huvi osaleda kolmepäevasel üritusel?
Jah
22%
 22%  [ 7 ]
Ei
51%
 51%  [ 16 ]
Sõltub programmist
25%
 25%  [ 8 ]
Kokku Hääli : 31

Autor Teade
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Nov 13, 2012 18:36    Teema: Kas Baka kokkutulek teha kolm päeva? Vasta viitega

Heip! Minu poole on päris mitu inimest pöördunud küsimusega, kas oleks võimalik Baka korraldada üritus ühe päeva võrra pikemalt. Mõeldud tehtud küsisin Kopra talust pakkumise selliseks juhuks, kui meil oleks kolm päeva kohalolu/kaks ööbimist.

See tähendab aga korralikku hinnatõusu eeskätt neile, kes soovivad tulla kolmes päevaks. Põhjus ka, miks teen kõigepealt küsitluse enne, kui neile kindlalt JAH ütlen. Üheks ööks tulijatele suurt hinnavahet siinkohal pole.


Milline see siis välja näeks?

Kuupäevad 1.-3. veebruar 2013

Reede+laupäev+pühapäev = 55€
(hinna sees: majutus kaheks ööks, õhtusöök kahel õhtul, korralduslikud kulud)

laupäev+pühapäev = 30€
(hinna sees: majutus üheks ööks, õhtusöök ühel õhtul, korralduslikud kulud))

Kellel on soovi saada laupäeval ka lõunasööki, siis see on lisa 7€.


Keegi ei ole kohustatud sellisel juhul tulema kolmeks päevaks! Kes tahab, tuleb kolmeks, kes soovib, kaheks. Antud teema on selgitamaks välja kui palju on neid, kellel on huvi tulla kolmeks päevaks.



*Hetkeseisuga on õhtusöögiks korralikumad praed magustoiduga, mitte supid, mistõttu on hind ka kõrgem (tavalise 4€/5€ asemel 7€). Muudatusi selles osas on aga võimalik teha.

* Suitsusaun on tasuta kasutada

* Üldruumid, kui saame kokku reedest pühapäevani ööbima 30 inimes, kuhu lisandub veel 20 inimest laupäev-pühapäev, siis üldruumikulusid meile ei tule (mis pole ka ülalmainitud hinnas sees)



Hääletage ja arutlege.

Konkreetne hinnapakumine on tehtud arvestusega, et reedesel päeval on 30 inimest.

Seega paluks kõigil, kellel on reaalne huvi ja võimalus tulla pikemaks, anda enda arvamusest selles osas märku siin teemas! Nädala lõpus (18.11.12) langetan otsuse vastavalt tagasisidele ja informeerin ka Kopra talu.


---

Isiklik arvamus: 55€ on seda väärt. Me oleme piisavate soodukatega tänu oma püsikunde staatusele ning ühtlasi on raske leida kohta, mis meid võtaks terveks nädalavahetuseks ja ära mahutaks talvel selle hinna eest.
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList


Viimati muutis seda genky (Kolm Nov 14, 2012 04:34). Kokku muudetud 6 korda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Nov 13, 2012 18:49    Teema: Vasta viitega

Ma tuleks mitmeks päevaks kindla peale, praega olen ka nõus - pikemal üritusel on toitlustus natuke erinev teema kui ühepäevasel. Üks võimalus hinda alla tõmmata (ja supihääletus läbi viia) oleks ühel õhtul ikkagi suppi tellida, aga see oleks üpriski tühine summa võrreldes üpris krõbeda koguhinnaga.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
inz002



Liitunud: 1 Mai 2007
Postitusi: 410
Asukoht: kus, mis ja mida krdit

PostitusPostitatud: Teis Nov 13, 2012 18:53    Teema: Vasta viitega

Niih, 55 euri, 2 päeva. Ütlen kohe ära jah ma olen nõus selle papi välja käima, et korralikult magada ka saada üks kord Baka talvisel.

Sai Asashio sünnipäeval Metsavana kaudu kuuldud sellest ideest ja põnnama ei löö, see raha on seda väärt. Muidugi, kust tulevad 30 inimest esimeseks päevaks, seda ma ei tea.... Arvestades, kui vähe meid Baka suvisel käis, mille maksumus ei olnud mitte midagi. Nüüd nähes seda toredat poolt, kus täis mugavustega pind ja kaks KORRALIKU õhtusööki laotatakse 5 sama kordse raha eest nina ette. Ma ilmselgelt leian, et niimõnigi vend mõtleb 9 korda ümber, kui oma panga pinne trükkima hakkab.

I'm In! Eeldusel, et mu elu kannapööret vahepeal ei tee.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Teis Nov 13, 2012 19:27    Teema: Vasta viitega

ei jõua ma ühe nädalavahetusega nii palju alkoholi ära juua...
Ei kõla justkui oleks seda raha väärt
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Yoshy
U.C.0079


Liitunud: 4 Apr 2003
Postitusi: 765
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Nov 13, 2012 19:31    Teema: Vasta viitega

Olen vastu sellele ideele. Raha on loomulikult üks küsimus. Paljudele, eriti noorematele, on kindlasti 55 eurot väga suur summa. Paraku pole see minu peamine mure. Minu peamiseks mureks on programm. Kaheks õhtuks ning päevaks on küllaltki raske tegevust leida. Kipun arvama, et 1. õhtu oleks, nagu viimastel aastatel kahjuks kombeks, ilge joomine. Eriti arvestades fakti, et inimesed tuleksid vägagi erinevatel aegadel, sõltuvalt töögraafikutest, koolist ja kõigest muust. Mingid inimesed jõuavad juba kell 12 vms kohale, teised alles hakkavad kella 7 paiku Tallinnast sõitma. Seega oleks väga raske panna sinna mingeid ettekandeid vms nii, et paljud ei tunneks, et nad millestki olulisest/huvitavast ilma jääks.

Mis saaks teisest päevast? Kõigil oleks pohmell, enamus programmi mahuks aga sinna. Pohmakaga paraku pole inimesed tihtipeale just parim seltskond. Ja siis hakataks ilmselt õhtul jälle jooma. Ma küll ei usu, et inimesed jätaksid reede õhtul joomise ära, kui nad peaksid alles laupäeval kohale ilmuma, kuid ma olen näinud küll kuidas juuakse viimasel ajal just Baka kokkutulekul, ning kardan, et suurem osa 2. päevast läheks lihtsalt raisku.

Põhimõtteliselt ma ei näe mingit võitu selles, kui kulutada 2x rohkem raha, et saaks lihtsalt ühe õhtu kauem kuskil turismitalus juua. Minu arust võiks Baka kokkutulek olla midagi muud kui lausjoomine.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Flasher T



Liitunud: 2 Veeb 2009
Postitusi: 224
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Nov 13, 2012 19:36    Teema: Vasta viitega

Olen nõus kahepäevase talvebakaga ja suurema hinnaga.

Tsiteerin::
Muidugi, kust tulevad 30 inimest esimeseks päevaks, seda ma ei tea....


Üks lihtne stiimul on, autojuhid tulevad kolmeks päevaks. Kes ei tule koos nendega - tough shit, palju ebamugavam tee.

Tsiteerin::
Minu arust võiks Baka kokkutulek olla midagi muud kui lausjoomine.


Aga korralda siis tegevusi kokkutulekul.
_________________
Chojin Gattai - God Ginrai!
AnTyx
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Riion



Liitunud: 19 Juul 2006
Postitusi: 522

PostitusPostitatud: Teis Nov 13, 2012 19:39    Teema: Vasta viitega

Kuna ma olen võtnud eesmärkiks lõpetada oma magister, siis ütlen kohe ära.

No fun for this lad!
_________________
http://fyeahtartu.tumblr.com/


"Me oleme, mis me mõtleme.
Kõik, mis me oleme, tõuseb koos meie mõtetega.
Enda mõtetega me loome maailma"


- Buddha
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Nov 13, 2012 19:41    Teema: Vasta viitega

Mis puutub programmi, siis 2013 kokkutulek ideeliselt näeb välja:

Reede õhtu on vabama olemisega, ehk ka midagi tegutsemist. Vanemad olijad, kes ilmselt on enamus, saavad oma heietused ära teha ning tööpäevast lebotada.

Laupäev siis tihkemalt tegevust täis ja hetkest, kui rahvas kohale jõudma hakkab. Joomine on jah selline asi, mis tekitab muret ja on iga aastaga järjest kasvanud (oma ka ise süüd selle juures). Sel aastal toimunu läks programmiliselt igatepidi vett pidama ja kukkus eriti kehvalt välja.

Juubeliüritus seevastu paistab aga tihkema programmi poole liikuvat, juba on olemas lubadus 2lt inimeselt ettekande osas, viktoriin ka toimub ning muid ideid on samuti tulemas. Kellel on huvi näiteks ise kõneleda või ka midagi välja pakkuda, võib julgelt minuga ühendust võtta. Kogukonna enda initsiatiiv on see kõige paremini töötav.
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Yoshy
U.C.0079


Liitunud: 4 Apr 2003
Postitusi: 765
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Nov 13, 2012 19:42    Teema: Vasta viitega

Flasher T kirjutas:
Tsiteerin::
Muidugi, kust tulevad 30 inimest esimeseks päevaks, seda ma ei tea....

Üks lihtne stiimul on, autojuhid tulevad kolmeks päevaks. Kes ei tule koos nendega - tough shit, palju ebamugavam tee.

Kes ütles, et kõik autojuhid kolmeks päevaks tuleksid? Pealegi usun, et inimesed, kes pole autojuhid, ei taha maksta 55 eurot ja kes üldse ei tahagi kolmeks päevaks tulla, jätaksid üldse tulemata.

Tsiteerin::
Aga korralda siis tegevusi kokkutulekul.

Ma ei leian, et kui meil on kahepäevane üritus, siis üldiselt on tegevusi piisavalt olnud. Kolmepäevasele ma leian, et neid lihtsalt ei anna piisavalt tekitada, et see kahekordset hinda põhjendaks.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Flasher T



Liitunud: 2 Veeb 2009
Postitusi: 224
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Nov 13, 2012 19:47    Teema: Vasta viitega

Yoshy kirjutas:
kui meil on kahepäevane üritus, siis üldiselt on tegevusi piisavalt olnud.


Ise ju ütlesid: "Kipun arvama, et 1. õhtu oleks, nagu viimastel aastatel kahjuks kombeks, ilge joomine."

Tsiteerin::
Eriti arvestades fakti, et inimesed tuleksid vägagi erinevatel aegadel, sõltuvalt töögraafikutest, koolist ja kõigest muust. Mingid inimesed jõuavad juba kell 12 vms kohale, teised alles hakkavad kella 7 paiku Tallinnast sõitma.


Just seepärast oleks hea üritusi panna teisele päevale. Ka üheöise üritusega saabuvad inimesed erinevatel aegadel.
_________________
Chojin Gattai - God Ginrai!
AnTyx
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
lostinthemist



Liitunud: 16 Sept 2009
Postitusi: 432
Asukoht: Lõuna-Korea

PostitusPostitatud: Teis Nov 13, 2012 19:50    Teema: Vasta viitega

Olen Yoshy-ga sama meelt. Kui juba pärast kahepäevast üritust on pühapäeva lõpus meeletult väsinud tunne, siis ma ei taha eriti kolmepäevase peale mõelda. Ei viitsi nii kaua ilus olla.
Lisaks ma pole kindel, kas 55€ on seda ka väärt. Eelarve läheb isegi meeletult suureks, kui mõelda transpordi ja kaasa võetud näksimise/jookide peale. Kuni pole mingit veenvat kava, mis õigustaks nii suure summa, siis jään kahepäevase variandi peale.
_________________
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi


Viimati muutis seda lostinthemist (Teis Nov 13, 2012 19:54). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
SilverWolf112



Liitunud: 11 Märts 2012
Postitusi: 174
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Nov 13, 2012 19:53    Teema: Vasta viitega

Ei ole võimalik :( (Kaugel ja ei ole võimalik enda nädalavahetus hetkel ette näha)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Nov 13, 2012 19:54    Teema: Vasta viitega

Siinkohal tasuks ära märkida, et keegi ei ole kohustatud osalema kolmepäevasel üritusel. Kes tahab, saab ikka tulla kaheks päevaks (laupäev-pühapäev). Sellest ka kaks erinevat hinda.


Lihtsalt antud juhul on arutluse all, kas on huvilisi, kes sooviksid ja kellel oleks võimalus tulla kauemaks.
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Yoshy
U.C.0079


Liitunud: 4 Apr 2003
Postitusi: 765
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Nov 13, 2012 19:57    Teema: Vasta viitega

Flasher T kirjutas:
Yoshy kirjutas:
kui meil on kahepäevane üritus, siis üldiselt on tegevusi piisavalt olnud.

Ise ju ütlesid: "Kipun arvama, et 1. õhtu oleks, nagu viimastel aastatel kahjuks kombeks, ilge joomine."

Jah, õhtud on veits hirmsaks joomiseks ära läinud, kuid mingi ajani on enamvähem normaalne olnud. Ma kardan, et kolmepäevasel ajal oleks suur osa seltskonnast terve laupäeva pohmas/joobes, ning üritused muutuksid küllaltki mõttetuks selle arvelt.

Tsiteerin::
Tsiteerin::
Eriti arvestades fakti, et inimesed tuleksid vägagi erinevatel aegadel, sõltuvalt töögraafikutest, koolist ja kõigest muust. Mingid inimesed jõuavad juba kell 12 vms kohale, teised alles hakkavad kella 7 paiku Tallinnast sõitma.

Just seepärast oleks hea üritusi panna teisele päevale. Ka üheöise üritusega saabuvad inimesed erinevatel aegadel.

Samas üldiselt on laupäeval ju inimesed jõudnud küllaltki sarnasel ajal kohale. Pigem on probleem selles, et kui mina jõuaks kella 21ks või veel hiljem kohale siis mul oleks raske põhjendada endale 25 euro suurust hinnalisa. Eriti kui selle aja sees ei toimu mitte midagi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Nov 13, 2012 20:09    Teema: Vasta viitega

Yoshy kirjutas:
Tsiteerin::
Tsiteerin::
Eriti arvestades fakti, et inimesed tuleksid vägagi erinevatel aegadel, sõltuvalt töögraafikutest, koolist ja kõigest muust. Mingid inimesed jõuavad juba kell 12 vms kohale, teised alles hakkavad kella 7 paiku Tallinnast sõitma.

Just seepärast oleks hea üritusi panna teisele päevale. Ka üheöise üritusega saabuvad inimesed erinevatel aegadel.

Samas üldiselt on laupäeval ju inimesed jõudnud küllaltki sarnasel ajal kohale. Pigem on probleem selles, et kui mina jõuaks kella 21ks või veel hiljem kohale siis mul oleks raske põhjendada endale 25 euro suurust hinnalisa. Eriti kui selle aja sees ei toimu mitte midagi.

Mõte ongi selles, et kes soovib ja jõuab sobival ajal, see saab tulla. Need kes ei soovi, need tulevad siis laupäeval. Et selles suhtes on valikut.

Mis puutub nüüd programmi ja joomisesse, siis need ei kipu kunagi eriti käsikäes käima. Viimane kord oli programm olematu ja seetõttu ka asi läks kergemini käest. Kui panna paika põnev ja huvitavam programm, on joomine ka teisejärgulisem. Seetõttu ka minu üleskutse, et inimesed ise ka ideid pakuks, mida võiks teha. Nendele see kava kõik koostatud saab.
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Trash



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 733

PostitusPostitatud: Teis Nov 13, 2012 20:53    Teema: Vasta viitega

Minule kolme päevane sobib. Paistab, et klapib ka töögraafikuga.

Hind 55.- (või 30.-) on öeldud 2,5 kuud ette. Kui raha kõrvale panna ei oska, siis võib see hilisemas elus hoope anda.

Alkoholi tarbima kedagi ei sunnita, nooremaid pigem keelatakse. Eelmine aasta istusime pudelitega piljardisaalis, ega jäänud kellelegi jalgu ning rohkem inimesi tuli meie huumorit nautima, kui joobnuid tuigerdas suurde saali.

PS. Lisaks pakub kolme päevane üritus võimaluse reedel rahulikult liikuma hakata, mitte mingiks kella kaheks päeval Kopra tallu ajaga võidu joosta ning pakub autojuhtidele reedese päeva iisilt võtmiseks - ei pea kohe järgmisel hommikul rooli istuma.
_________________


http://trash-can-dance.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Yoshy
U.C.0079


Liitunud: 4 Apr 2003
Postitusi: 765
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Nov 13, 2012 21:19    Teema: Vasta viitega

Asi ei ole selles, et on aega 2,5 kuud ette antud. Olles ise viimased aastad oma elust tudeng olnud, kujutan päris hästi ette, et võib olla küllaltki raske sellist summat kõrvale panna. Ja mina elasin kodus vanemate juures, ma ei kujuta ettegi kuidas see oleks neile, kes ei ela vanematekodus.

Ja alkoholi liigtarvitamises ma ei süüdistanudki seda piljardisaalis olnud seltskonda, seal oli enamus aega küllaltki viisakas.

Tsiteerin::
PS. Lisaks pakub kolme päevane üritus võimaluse reedel rahulikult liikuma hakata, mitte mingiks kella kaheks päeval Kopra tallu ajaga võidu joosta ning pakub autojuhtidele reedese päeva iisilt võtmiseks - ei pea kohe järgmisel hommikul rooli istuma.


Sellele ei saa ma küll midagi vastu öelda. Parim punkt minu arust siiani kolmepäevase ürituse osas.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Karel2010



Liitunud: 19 Apr 2011
Postitusi: 104

PostitusPostitatud: Teis Nov 13, 2012 21:32    Teema: Vasta viitega

huvi iseenesest oleks aga kuna hinnavahe nii suur, olen lühema variandi poolt :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Random Hero
muumikontroll


Liitunud: 16 Sept 2007
Postitusi: 712
Asukoht: Kosmos

PostitusPostitatud: Teis Nov 13, 2012 23:11    Teema: Vasta viitega

kahepäevane tundub nagu tore asi, aga olen vahelduseks realistlik ja Yoshyga samal arvamusel.

Esiteks, kaks ettekandjat kõlab nagu kõva sõna, mis suudaks ehk isegi 2-3 tundi ära sisustada. Oman nüüdseks juba kaht aastat Estconi kogemust, mille kõrval baka ikka kahvatu välja näib. Pole meil mingeid pikema väärtusega auhindu välja jagada, ettekandjaid otsi mitte tikutule vaid kilovatise prozektoriga, lisaks pole nagu nii paljust rääkidagi. Ehk siis lühidalt - mõlemat jalga lonkav kava korraldus. Ei usu, et parimagi pongitamise peale suudetaks reede õhtust pühapäevase lahkumiseni pinget üleval hoida.

Teine asi, mida on juba korduvalt arutletud - bakalaste kohutav alkoholism. Fakt on, et pole mõnd bakalast kaua nähtud, iga sellisega tuleb tervitusnaps teha ja paar sõna juttu ajada, märkamatult on kell 4 hommikul ja nägu on otsekui laua külge liimitud. Järgmine päev muidugi sellise teguviisi ohvrist enam elulooma pole, hommikupoolsed üritused magatakse maha ja pärast on vaja eelmise õhtu saatusekaaslastega saatust remontida.

Kolmandaks - lisaõhtu väärtus. Elu näitab, et Tallinnast enne kuut liikuma ei saa. Eeldusel, et pole vaja poodi minna, ilm on ilus ja täheseis õige, siis varajaseim saabumine oleks 9 paiku. Julgen oma laiskust tunnistada, aga kell 10 hakkava ettekande laseks ma kas üle või libistaks tagareas õlut.

Neljandaks - raha. 55€ pole enam väike raha. 2010 baka ööbimiskoht+hommikusöök maksis 250kr, mis on ligi 4x vähem. Kõigepealt muidugi tähendab see nii mõnelegi tulematajätmist, kuna55€ on alles osalustasu, lisa sinna juurde bensiini/bussiraha, söögi-joogikulud (viin ja hapukurk) ja rahakott jookseb ahju taha peitu. Nii mõnigi noor bakalane ei saaks endale sellist asja lihtsalt lubada. Alati on muidugi võimalik ainult üheks õhtuks tulla, teadmisega, et pool üritust on juba ära olnud.

Minu hääl läheks selle poolt, et baka hakkab laupäeval punkt kell 2, kõik huvilised selleks ajaks kohale, siis oleks õhtuni tihe programm ning seejärel traditsiooniline uuestisõbrunemine. Isiklikult pole tundnud, et baka lühikeseks jääks, kõik jutud on alati räägitud saanud, ettekanded kuulatud, viktoriinid kaotatud jne. Lihtsalt, vahelduseks võiks eeltööd ka teha, ning korraliku kava kokku panna, mitte loota, et küll inimesed ürituse ise põnevaks joovad.
_________________
Mulle meeldisid foorumid. Igaühel oli äge avatar ja signatuur.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
tvk_



Liitunud: 8 Aug 2010
Postitusi: 204

PostitusPostitatud: Teis Nov 13, 2012 23:14    Teema: Vasta viitega

ühelt küljelt..
1. sõltub transpordist
2. sõltub kui paha teisel päeval juba olla on
3. sõltub programmist - kui see on pohmasõbralik, siis miks mitte (vt teine punkt)

teiselt küljelt..
KOLM PÄEVA MAHJONGI?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   See teema on suletud: sa ei saa postitusi lisada ega muuta.    baka.ee foorum / -> üritused Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele 1, 2  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: