OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Full Metal Alchemist
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
shether



Liitunud: 25 Jan 2007
Postitusi: 765
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Märts 25, 2012 17:10    Teema: Vasta viitega

Võhiklik küsimus: Mis on FMA ja FMA: Brotherhood'i erinevus. Mainin siinkohal, et olen ainult FMA'd näinud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
raidomees
Kasemees Enn elab kase sees


Liitunud: 15 Sept 2006
Postitusi: 1640
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Märts 25, 2012 17:20    Teema: Vasta viitega

shether kirjutas:
Võhiklik küsimus: Mis on FMA ja FMA: Brotherhood'i erinevus. Mainin siinkohal, et olen ainult FMA'd näinud.

FMA on mingi kahtlane jama ja FMA:B on manga põhjal otse tehtud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Blawk



Liitunud: 1 Aug 2009
Postitusi: 438

PostitusPostitatud: Püh Märts 25, 2012 17:31    Teema: Vasta viitega

Ei ütleks, et ta kahtlane jama oleks. Halb ta minuarust küll ei olnud. Aga jah, see vahe tuleb sellest, et kui esimene FMA air'is, ei jõudnud manga piisavalt kiiresti osasid välja lasta ja anime jõudis ette. Pausi tegema ei hakatud ja animetüübid tegid edasi omaloomingut. FMA:B järgib ilusti mangat. Esimesed paar osa võivad siis üpriski sarnased olla, edasi tuleb vahe sisse.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
MetsJeesus



Liitunud: 8 Okt 2011
Postitusi: 33
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Märts 25, 2012 19:00    Teema: Vasta viitega

Ma olin ennem FMA vaatamist FMA manga läbi lugenud ja kui ma FMAd vaatasin, siis ma olin nagu wtf is that shit, sest see oli lihtsalt jube mis FMAs kõik kokku keerati, aga õnneks tehti ka selline asi nagu FMA:B.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Random Hero
muumikontroll


Liitunud: 16 Sept 2007
Postitusi: 712
Asukoht: Kosmos

PostitusPostitatud: Püh Märts 25, 2012 23:36    Teema: Vasta viitega

Esimesel sarjal on ülihea char design ja heliriba. Lisaks üks tähtis asi, mida Brotherhood kuidagi ei suutnud - esimene sari suutis minna sekunditega heast huumorist tõsiseks, isegi süngeks. Brotherhoodi "originaalsete naljade" osakonna peaks seina äärde panema ja maha laskma, see mis tehti, oli lausa kohutav.

Sisu poolest võis esimene sari küll Brotherhoodist maha jääda, kuid kohe kindlasti pole tegu halva animega. Teostuse ja tegelaste poolest meeldib mulle isiklikult esimene rohkemgi.
_________________
Mulle meeldisid foorumid. Igaühel oli äge avatar ja signatuur.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Blawk



Liitunud: 1 Aug 2009
Postitusi: 438

PostitusPostitatud: Esm Märts 26, 2012 01:55    Teema: Vasta viitega

Random Hero kirjutas:
Esimesel sarjal on ülihea char design ja heliriba. Lisaks üks tähtis asi, mida Brotherhood kuidagi ei suutnud - esimene sari suutis minna sekunditega heast huumorist tõsiseks, isegi süngeks. Brotherhoodi "originaalsete naljade" osakonna peaks seina äärde panema ja maha laskma, see mis tehti, oli lausa kohutav.

Sisu poolest võis esimene sari küll Brotherhoodist maha jääda, kuid kohe kindlasti pole tegu halva animega. Teostuse ja tegelaste poolest meeldib mulle isiklikult esimene rohkemgi.


100x this.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Laup Okt 20, 2012 16:12    Teema: Vasta viitega

Tava FMA's oli algus parem ja kohati ka huumor, muusika ja animatsioon olid suht sama head mõlemas ning kõik muu (ehk stoori, tegelased, action jms) oli Brotherhoodis tunduvalt parem. Siis, kui stoori hargnes, läks tava FMA suht emoks ja Brotherhood eepiliseks ja bad-ass'iks. Samas ma ei ütleks, et tava FMA nüüd mingi "kahtlane jama" oleks, tegu on siiski suht hea animega, lihtsalt Brotherhood on sellest peajagu üle.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4
Lehekülg 4, lehekülgi kokku 4

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: