OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

osu!

 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> mängud
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
teshrin



Liitunud: 18 Aug 2009
Postitusi: 532
Asukoht: Fujoshi land

PostitusPostitatud: Püh Sept 30, 2012 13:29    Teema: osu! Vasta viitega

Huvitav, et selle teemat siin pole (või seda üles ei leidnud...) Edit: teemat pole, küll on aga postitus... Ühe online mängude teema avarustesse kadunud.



Tegemist on lõbusa rütmimänguga, mis sarnaneb StepManiale - ja ei sarnane ka. Mängija ülesandeks on muusika rütmis tabada ja/või lohistada numbrilises järjekorras nuppe, mille sekka saab aeg-ajalt ka spinnerit keerutada (olenevalt beatmapist).



Mängul on neli re¾iimi - tavaline osu! eelkirjeldatud nuppude tabamise viisil, Taiko, kus eri värvi nupud jooksevad ühel ribal ja sihtpunkti jõudes tuleb neid tabada (analoogne StepManiale), Catch The Beat, kus väike animeeritud tegelane peab langevaid puuvilju vaagnale püüdma, ja osu!mania, mis sarnaneb StepManiale, aga noolte asemel tuleb õigeaegselt tabada (ja õigeaegselt ka lahti lasta) ribasid. Kõiki nelja re¾iimi saab mängida nii ainult hiire kui ka hiire ja klaviatuuriga. Variant on ka digilaud või puutetundliku ekraaniga arvuti.

Laule saab tõmmata üksikult või pakkidena, aga ka ise teha, samuti saab mängule tõmmata erinevaid skine.

Üks erinevus StepManiaga on fakt, et osu! on kogu aeg online'is - saad teisi mängijaid sõbraks lisada, mängu ajal nendega suhelda, nende mängimist vaadata, kui sama Beatmap on olemas, ja iga enda mängitud loo lõpus uuendatakse sinu kohta online pingeridades. Teine erinevus on see, et kui StepMania peab uue loo lisamise ajaks kinni panema, pole seda osu! puhul vaja teha - see loeb failid töötamise ajal ära ning saad lisatud laule/skine kohe kasutama hakata.

Osu! koduleht
Mängu saab tõmmata siit (vabavara)


Kes siit veel mängib? Kuidas meeldib? Mis teie kasutajad on? Mis laulude beatmapid kõige rohkem istuvad?

Mina olen Noriko. Vahelduseks StepManiast on päris mõnus, lemmiklugudeks on LiSA "Crossing Field" ja K-ON!-i "Don't Say Lazy" ainult oma mõnusa rütmi pärast. Ja "Bad Apple" oli esimene, kus ma skooriks SS aka supersuper sain.
_________________
You're only young once, but you can be immature forever.

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews


Viimati muutis seda teshrin (Esm Aug 18, 2014 15:04). Kokku muudetud 8 korda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Sandà



Liitunud: 20 Märts 2011
Postitusi: 49
Asukoht: Tartumaa

PostitusPostitatud: Püh Sept 30, 2012 14:24    Teema: Vasta viitega

Mina mängin kui tuju on.Tavaliselt mängin tavalisit, hiire ja klaviatuuriga, kuid vahepeal ka CtB'd. Kasutajanimeks on ShiraSanda.


Laulude stiili poolest väga eelistusi polegi, meeldivad pigem lühemad lood kui sellised pikemad.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Kaoru



Liitunud: 14 Dets 2007
Postitusi: 1264
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Sept 30, 2012 16:43    Teema: Vasta viitega

kas win 7 peal ka töötab
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Sandà



Liitunud: 20 Märts 2011
Postitusi: 49
Asukoht: Tartumaa

PostitusPostitatud: Püh Sept 30, 2012 17:10    Teema: Vasta viitega

Mul endal on win 7, jookseb väga kenasti.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
MetsJeesus



Liitunud: 8 Okt 2011
Postitusi: 33
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Sept 30, 2012 17:25    Teema: Vasta viitega

Ma mängin hiire ja klaviatuuriga ning siis kui on tuju või kui kutsutakse koos mängima.
Kasutajanimeks on MetsJeesus.
Ja kõige rohkem istuvad need mapid mida olen siis kõige rohkem mänginud ja neid näeb siis mu profiili ajaloos.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
killller54



Liitunud: 15 Nov 2011
Postitusi: 2

PostitusPostitatud: Esm Okt 01, 2012 07:38    Teema: Vasta viitega

Kasutajanimi killller54, mängisin vanasti hiirega, nüüd tabletiga, viimasel ajal kõige rohkem sattunud Vocaloidi ja Touhou mappide peale, kuigi kui on muu hea map siis võib todagi mängida. Viimasel ajal olen vähem sisse sattunud kui suvel, aga seda saab parandada.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Esm Okt 01, 2012 08:40    Teema: Vasta viitega

Endal olemas.
Olen Osu!'s lvl 25 koos oma 94% accuarciga. Väga lõbus asi mida teha kui oled näiteks kusagil queues.
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
teshrin



Liitunud: 18 Aug 2009
Postitusi: 532
Asukoht: Fujoshi land

PostitusPostitatud: Teis Dets 11, 2012 14:58    Teema: Vasta viitega

Lisasin esimesse postitusse ka osu!mania ja kohendasin sõnastust. Nali jah, et mängin osu!maniat isegi meelsamini kui standardit ja selline tähtis detail on lisamata.

Hetkel peaksin olema lvl 39 ja mu accuracy, enne ~93%, kukkus kuskil protsendi võrra. Lõpp olgu sellel Hard ja Insane beatmapide NFiga tagumisel. See mõrvab kogu saavutatud edu, mille olen oma SSidega kokku kraapinud.
_________________
You're only young once, but you can be immature forever.

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> mängud Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: