OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

AniMatsuri 2012 flash mob
Mine lehele 1, 2  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üritused
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
teshrin



Liitunud: 18 Aug 2009
Postitusi: 532
Asukoht: Fujoshi land

PostitusPostitatud: Laup Apr 28, 2012 15:09    Teema: AniMatsuri 2012 flash mob Vasta viitega

Hei hopsti!

Ongi käes aeg välja kuulutada järjekordne ühistantsimine - AniMatsuri 2012 flash mob!
Sel aastal saab teade varem üles ja seega on rohkem aega harjutamiseks!
Esialgse kava järgi toimub flash mob laupäeval, 22. septembril Tasku keskuses bussijaama ja Walkingu poole avanevate sissekäikude vahel oleval alal.

Seekordne jalakeerutamine on tsipa lühem kui eelmised, aga tantsud seevastu jälle poole palli võrra keerulisemad. Seda enam!
Lood on järgnevad:
1) Rednex - Cotton Eye Joe (omaloominguline kava)
2) Hirano Aya jt - Saikyou Pare Parade (flash mobiks kohandatud originaalkava)
3) Touhou - Bad Apple (originaalkava)
4) Hirano Aya - Bouken Desho Desho (flash mobiks kohandatud originaalkava)
+ 5) PSY - Gangnam Style (flash mobiks kohandatud originaalkava)

Õppevideod on siin (originaalkiirus) ja siin (aeglane versioon). Mõlemad videod on peegeldatud, aga erinevalt eelmisest aastast pole video lõpus õigetpidi versiooni - ei näe sellel mõtet.
Muusika leiate siit (originaalkiirus) ja siit (aeglane versioon).

LISALUGU KAVA LÕPUS (lisatud 14.09.2012)

Seoses ühe ootamatult hea ideega, mille genky minu poole läkitas, lisandub flash mobi lõppu ei miski muu kui PSY Gangnam Style! Täiendatud muusika originaalkiirusel leiate siit, tegemist on refrääniga, mille otsa on pandud viimase refrääni ja ühtlasi kogu loo lõpp.

Tantsusammud leiate siit videost. Video on peegeldatud.

Edit, aitäh, IceWolf!


MÄRKUSED JA TÄHELEPANEKUD HAKKAMASAAMISEKS

Kopeeritud eelmise aasta teemast
- Flash mobi eesmärk on tabada süütuid kõrvalseisjaid ootamatult, mis tähendab, et oluline on enda koht välja vaadata ning VAREM kohal olla. Hea mõte on veidi näidelda - vaadata üllatunud näoga tantsijaid ja siis ise kaasa lüüa jne. Võimalused on piiritud.

- palun MITTE seista ringis/reas/kolmnurgas/dekanurgas/mis iganes nurgas. Flash mobi eesmärk on hakata suvalises kohas tantsima (loomulikult on oluline jalgealune, kuid Tasku põrand on väga ühtlane). Sirges reas tantsimine EI OLE flash mob. See on rividrill eesti moodi.

- palun olla kohal VAREM (5-10 minutit enne alustamist). Ma mõistan, et samale ajale võib olla planeeritud midagi muud ägedat, aga alati on võimalik leida alternatiiv. Leidke endale sobiv koht enne tantsimist ning püsige seal. Kordan - punte ei tohi tekkida.

- kui kord tantsima hakkate, PEAB lõpuni tantsima. Poole pealt ärahajumist ei tohi olla. Tantsud pole ju nii rasked, et kuhugi auk sisse jätta.


AGA SEE POLE VEEL KÕIK!

Seoses varasema teatamisega on võimalus läbi viia flash mobi töötubasid, kus koos tantse harjutada ja liigutusi lihvida. Alustada plaanin nendega juunist, kui kool läbi saama hakkab. Aeg ja koht pole veel kindlad, aga kel on huvi osaleda, palun anda endast aegsalt teada, siis saab hakata planeerima esimest kokkusaamist. Esialgne mõte on töötubasid läbi viia nii Tartus kui Tallinnas.



Oma osavõtust teatamine pole kohustuslik, aga rangelt soovituslik - mida parem ülevaade on mul osalejate arvust, seda uhkem. Et osavõtust teada anda, saada oma täisnimi, baka kasutajanimi (kui on), e-mail ja telefoninumber minu postkasti triin.kolga@gmail.com või siiasamasse foorumisse PMi kujul.

Kostüümi olemasolu pole absoluutselt oluline - kui oskate tantse, olete oodatud. Mida rohkem, seda uhkem, flash mobi võlu seisnebki massides.

Kõik tekkivad küsimused, arusaamatused jm palun kirjutada siiasamasse teemasse või saata ülalmainitud aadressile.

VAADE AJALUKKU... :3

2011
2010
_________________
You're only young once, but you can be immature forever.

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews


Viimati muutis seda teshrin (Esm Sept 17, 2012 00:17). Kokku muudetud 6 korda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
KameKami



Liitunud: 7 Apr 2011
Postitusi: 74
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Apr 28, 2012 16:59    Teema: Re: AniMatsuri 2012 flash mob Vasta viitega

teshrin kirjutas:
siin (aeglane versioon)


Loodan südamest, et see kassi näugumine on ikka osa mobil kasutaval audioklipist, sest ilma selleta võib lõppaste jääda nõrgemaks kui võiks.

Muidu kiitused kava koostajale.
_________________

Stay sane inside insanity.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Random Hero
muumikontroll


Liitunud: 16 Sept 2007
Postitusi: 712
Asukoht: Kosmos

PostitusPostitatud: Laup Apr 28, 2012 17:56    Teema: Vasta viitega

tee palun Bad Apple osa korda. Tegu on küll korralikult tempoka looga, kuid parapara sinna ei sobi. Originaali moonwalk võib raskeks osutuda, lihtne backstep ajab asja ära, rohkem pole minu arust vaja originaali muuta.
Lisaks on originaalversiooni liigutused üsna tugevalt ühendatud loo sõnadega, sinu versioon on kahjuks täiesti segamini.

Muidu, edu ja jaoksu kõigile korraldajatele, tantsuõpetajatele ja -õpilastele. Ma oma morbiidselt rasvunud kere võdistamisega inimesi minema peletama ei tule.
_________________
Mulle meeldisid foorumid. Igaühel oli äge avatar ja signatuur.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
teshrin



Liitunud: 18 Aug 2009
Postitusi: 532
Asukoht: Fujoshi land

PostitusPostitatud: Laup Apr 28, 2012 19:55    Teema: Vasta viitega

KameKami, kahjuks ei ole osa.

Random Hero, tänan nõuannete eest.

Keegi veel leiab, et ma olen Bad Apple'i puhul millegi kohutavaga hakkama saanud? (Enne kui hakkan ümber tegema ja videosid uuesti filmima, palun avaldage arvamust.)
_________________
You're only young once, but you can be immature forever.

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Sato-chan



Liitunud: 7 Jan 2004
Postitusi: 836
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Apr 30, 2012 19:40    Teema: Vasta viitega

No ma lisan siis omalt poolt ka, et Bad Apple võiks stiilipuhas olla. Ehk kuna lugu on muutumatu võiks ka tantsustiil olla järjekindlalt kas siis üks või teine (pigem siis juba originaali moodi, sest parapara selle muusikaga tundub kuidagi veider...minu jaoks jääb see igaveseks Jaapani tibide tantsuks ja see pole õige tibimuusika).
Niih, arvamus avaldatud. LaLaLaa
Aga muidu edu! Loodetavasti võtavad see aasta paljud vedu.
_________________


Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
AnimeHuviline



Liitunud: 24 Jan 2011
Postitusi: 42
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Mai 02, 2012 10:50    Teema: Vasta viitega

Nõustun ka Random hero ja Sato-chan'iga. Originaali natuke liiga palju muudetud.
Muidu hea töö ja edu selle aastase flash mobiga. Ma ise ei liitu, sest mulle ei meeldi/oska tantsida.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
teshrin



Liitunud: 18 Aug 2009
Postitusi: 532
Asukoht: Fujoshi land

PostitusPostitatud: Kolm Mai 02, 2012 15:03    Teema: Vasta viitega

Jah, ma teen selle ümber, aga sellega läheb aega.
_________________
You're only young once, but you can be immature forever.

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
teshrin



Liitunud: 18 Aug 2009
Postitusi: 532
Asukoht: Fujoshi land

PostitusPostitatud: Reede Mai 04, 2012 19:24    Teema: Vasta viitega

Tralalaa..
_________________
You're only young once, but you can be immature forever.

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews


Viimati muutis seda teshrin (Laup Juun 02, 2012 14:20). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Hanachan459



Liitunud: 17 Veeb 2012
Postitusi: 9

PostitusPostitatud: Laup Mai 12, 2012 16:46    Teema: Vasta viitega

Eelmine aasta oli see flashmobi muusika nii vaikne, et ma ei saanud arugi, kui see peale hakkas ja tõenäoliselt paljudele, kes ei teadnud asjast midagi jäi kogu see värk arusaamatuks. Seega kui vähegi on võimalik võiks muusika see kord kõvem olla. LaLaLaa

Ma võibolla isegi tuleks sinna flashmobi töötuppa. :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
teshrin



Liitunud: 18 Aug 2009
Postitusi: 532
Asukoht: Fujoshi land

PostitusPostitatud: Laup Mai 12, 2012 20:52    Teema: Vasta viitega

Kohe kindlasti on sel aastal muusika kõvem. Seisan isiklikult selle eest hea - ega minagi esimese hooga märganud, et muusika mängima hakkas, ja oleksin peaaegu algusmärguande maha maganud. :P
_________________
You're only young once, but you can be immature forever.

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
KameKami



Liitunud: 7 Apr 2011
Postitusi: 74
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Juul 03, 2012 00:48    Teema: Re: AniMatsuri 2012 flash mob Vasta viitega

teshrin kirjutas:

AGA SEE POLE VEEL KÕIK!

Seoses varasema teatamisega on võimalus läbi viia flash mobi töötubasid, kus koos tantse harjutada ja liigutusi lihvida. Alustada plaanin nendega juunist, kui kool läbi saama hakkab. Aeg ja koht pole veel kindlad, aga kel on huvi osaleda, palun anda endast aegsalt teada, siis saab hakata planeerima esimest kokkusaamist. Esialgne mõte on töötubasid läbi viia nii Tartus kui Tallinnas.



Misiganes sellest plaanist saanud on?
_________________

Stay sane inside insanity.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
teshrin



Liitunud: 18 Aug 2009
Postitusi: 532
Asukoht: Fujoshi land

PostitusPostitatud: Teis Juul 03, 2012 12:54    Teema: Re: AniMatsuri 2012 flash mob Vasta viitega

KameKami kirjutas:
teshrin kirjutas:

AGA SEE POLE VEEL KÕIK!

Seoses varasema teatamisega on võimalus läbi viia flash mobi töötubasid, kus koos tantse harjutada ja liigutusi lihvida. Alustada plaanin nendega juunist, kui kool läbi saama hakkab. Aeg ja koht pole veel kindlad, aga kel on huvi osaleda, palun anda endast aegsalt teada, siis saab hakata planeerima esimest kokkusaamist. Esialgne mõte on töötubasid läbi viia nii Tartus kui Tallinnas.



Misiganes sellest plaanist saanud on?


Plaan on endiselt jõus, aga probleemiks on koht/kohad. Kui kellelgi on mõni idee, siis palun - tulge lagedale, teeb asja pisut lihtsamaks. Ma ei saa planeerida, kui tean, et tulemas on 3 inimest. Sellel poleks mõtet - flash mob on massid, mitte ühe käe sõrmedel loetav hulk inimesi. Happybunny

Also, palun andke enda (flash mobist) osavõtust teada. Siiani on tulnud vaid üks e-mail ja paar suulist lubadust.
_________________
You're only young once, but you can be immature forever.

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
skydom



Liitunud: 9 Juul 2012
Postitusi: 7
Asukoht: Antarktika

PostitusPostitatud: Teis Aug 07, 2012 18:22    Teema: Vasta viitega

võtan osa LaLaLaa
_________________
This city looks so pretty, do you wanna burn it with me? :3
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
teshrin



Liitunud: 18 Aug 2009
Postitusi: 532
Asukoht: Fujoshi land

PostitusPostitatud: Nelj Aug 09, 2012 02:06    Teema: Vasta viitega

Väga armas, skydom. Happybunny

Ühtlasi teatan, et mingeid töötubasid ei olnud, ei ole ega tule. Suve siin süüdistada ei saa, et üldse mingisugust tagasisidet pole tulnud - eelmisel aastal oli selleks ajaks hulk inimesi endast ühel või teisel moel märku andnud, kui praegu loe võimalikud töötubades osalejad ühe käe sõrmedel üles.

Samas saite suurepäraselt hakkama vaid videote abil, nii et - no harm done.

Soovin kõigile võimalikele osalejatele lustakaid jalgu ja ilusaid augustiilmu!
_________________
You're only young once, but you can be immature forever.

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
teshrin



Liitunud: 18 Aug 2009
Postitusi: 532
Asukoht: Fujoshi land

PostitusPostitatud: Teis Aug 21, 2012 00:37    Teema: Vasta viitega

Hop hop hop!

AniMatsurini on jäänud veel vaid kuu ja üks päev! Loodan, et kõik harjutavad usinasti, ja ootan endiselt osalemisteateid! Happybunny
_________________
You're only young once, but you can be immature forever.

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Hanachan459



Liitunud: 17 Veeb 2012
Postitusi: 9

PostitusPostitatud: Esm Sept 10, 2012 14:24    Teema: Vasta viitega

Ma tulen kah, kui mul on piisavalt aega seda tantsu õppida, aga ma ühineksin alles viimasast osast, kuna see Bad Apple on suhteliselt raskem ja ma pole just mingi eriti kiire õppija... kui mul aega jääb siis võibolla õppin ka Bad Apple'i lõpust mingi jupikese... põhimõtteliselt jah, kavas on ikkagi osaleda. Happybunny
_________________
(^_________________________^)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
teshrin



Liitunud: 18 Aug 2009
Postitusi: 532
Asukoht: Fujoshi land

PostitusPostitatud: Esm Sept 10, 2012 15:54    Teema: Vasta viitega

Aitäh teatamast, Hanachan459, panen su kirja. :)
_________________
You're only young once, but you can be immature forever.

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Hanachan459



Liitunud: 17 Veeb 2012
Postitusi: 9

PostitusPostitatud: Esm Sept 10, 2012 16:25    Teema: Vasta viitega

See viimane osa oli suht lihtne ja lühike, mul peaaegu juba selge... seega ma arvan, et ma tegelikult jõuan rohkemgi, sinna on veel mõni nädal aega kah. Bunnysmile
_________________
(^_________________________^)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
teshrin



Liitunud: 18 Aug 2009
Postitusi: 532
Asukoht: Fujoshi land

PostitusPostitatud: Reede Sept 14, 2012 19:37    Teema: Vasta viitega

Grandioosne müks teemasse!

Seoses ühe ootamatult hea ideega, mille genky minu poole läkitas, lisandub flash mobi lõppu ei miski muu kui PSY Gangnam Style! Täiendatud muusika originaalkiirusel leiate siit, tegemist on refrääniga, mille otsa on pandud viimase refrääni ja ühtlasi kogu loo lõpp.

Tantsusammud leiate siit videost. Video on peegeldatud.

Lustakaid jalgu! :)

Edit, aitäh, IceWolf!
_________________
You're only young once, but you can be immature forever.

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews


Viimati muutis seda teshrin (Esm Sept 17, 2012 00:15). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
IceWolf



Liitunud: 6 Apr 2007
Postitusi: 437
Asukoht: Kivi all

PostitusPostitatud: Laup Sept 15, 2012 11:48    Teema: Vasta viitega

teshrin, kas sa saaksid teha veel ühe video kogu sellest flashmob'i tantsust viimase kava järgi? :) Mulle see ootamatult hea idee meeldib. (Y)
_________________

Reality, be rent! Synapse, break! Banishment, this world!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üritused Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele 1, 2  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: